הפינה הפסימית מחזור 23

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

הפינה הפסימית מחזור 23

שליחה על ידי הראל »

* מחצית ראשונה זוועתית

* אי שיתוף דג׳אני , לוטם במשחק רע מאוד וכמעט הורחק אחרי 20 דקות . דג׳אני היה ראוי לפחות להכנס כמחליף.
תמונה

סמל אישי של משתמש
adomi

Re: הפינה הפסימית מחזור 23

שליחה על ידי adomi »

הראל כתב:* מחצית ראשונה זוועתית

* אי שיתוף דג׳אני , לוטם במשחק רע מאוד וכמעט הורחק אחרי 20 דקות . דג׳אני היה ראוי לפחות להכנס כמחליף.
מחצית ראשונה רעה של החלק ההתקפי. בהגנה החברה עבדו יפה

המחצית השנייה של הובר היתה לא טובה (בראשונה היה מעולה!)

מסכים לגבי דג'אני. בשבוע הבא הייתי חוזר איתו ועם הראל/הובר במרכז השדה

לגבי פלט- אם ישכיל לשחרר את הכדור מהא אחרי שהוא מוריד כמו תורן באלגנטיות את הכדור כשאף אחד לא יכול עליו אז יהיה לא רק סקורר גם מאסטר שף

* הדברים נכתבו אחרי שראיתי את המשחק שוב במלואו

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ז'ינו במחצית ראשונה זוועתית,נכון שאף אחד לא הציג יכולת טובה אבל הוא כמעט הרס לנו את המשחק עם גליצ'ים מכוערים מאוד, עכשיו אתם מבינים למה אראל לפניו ברוטציה? שאראל משחר אגרסיבי זה בצורה נכונה. ד"א נכון שהוא מלך אבל ברדה לפעמים מחפש יותר מדיי פעמים לבעוט שהוא יכול עם קצת מחשבה למסור.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

הקהל במחצית הראשונה - חוסר עידוד , אני שמעתי גם אנשים מקללים ( איכס).

דובב גבאי - דובב בתקופה לא טובה והוא לא בולט במיוחד.

דג'אני - נמאס לו , בא על תקן באנקר בהרכב עכשיו אפילו לא חילוף שלישי.
לא בא לחגוג בסוף.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

הגוש המעודד, באו, התמקמו במרכז היציע כמו שצריך, כולנו התמקמנו איתם מתוך מטרה לעודד ולהתגבר על אלו שסתם יושבים שם, פתאום החליטו שהם עוברים לקצה היציע, מה נסגר???? הפכתם להיות קליקה של מתנשאים שלא נאה לה לשבת במרכז הקהל?
נראה לי שהשתן עלה קצת לראש לילדים עם התופים והם מתלהבים מעצמם יותר מדי.
אין שום הגיון לשים את התופים ואת איש הגדר בצד כשרוב הקהל בכלל לא שומע אתכם???

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

dardasmiley כתב:הגוש המעודד, באו, התמקמו במרכז היציע כמו שצריך, כולנו התמקמנו איתם מתוך מטרה לעודד ולהתגבר על אלו שסתם יושבים שם, פתאום החליטו שהם עוברים לקצה היציע, מה נסגר???? הפכתם להיות קליקה של מתנשאים שלא נאה לה לשבת במרכז הקהל?
בטלוויזיה ראו את עידן כהן מנצח על התזמורת במרכז היציע .. זה לא היה כך בפועל?

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

dardasmiley כתב:הגוש המעודד, באו, התמקמו במרכז היציע כמו שצריך, כולנו התמקמנו איתם מתוך מטרה לעודד ולהתגבר על אלו שסתם יושבים שם, פתאום החליטו שהם עוברים לקצה היציע, מה נסגר???? הפכתם להיות קליקה של מתנשאים שלא נאה לה לשבת במרכז הקהל?
אם תשימו לב היה סרט שתחם כמה שורות מרחק למטה מהספסלים ולא היה איפה לתלות תוף. בסוף הלכו לתלות את התוף על הגדר איפה שאפשר- בצד

סמל אישי של משתמש
Amit M
Title: South Side

שליחה על ידי Amit M »

חלאס להגיב כמו איזה טמבל...

באו כמה אנשים שאכן התמקמו במרכז היציע, שלצערנו באצטדיון כמו רמה"ש הוא מיקום זוועתי.
אין איפה לתלות את הציוד, ובפרט את התופים.
לכן עברו לחלק הדרומי של היציע, היכן שהתמקמנו במרבית המשחקים באצטדיון הזה.. מי שרצה עבר לשם.

לא היה הכי אופטימלי אבל זה מה יש.
:דופק את הראש בקיר:

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

עמית מצטער אם אני דורך לך על האגו, אבל ככה זה נראה מהצד של אוהד שבא לעודד ולא מתערב לכם בפוליטיקה הפנימית ובשטויות הילדותיות שאתם כל הזמן עוסקים בהם. כשאתם עברתם לרובנו כבר לא הייתה את היכולת לעבור, פשוט כי לא היה לאן. אז כן הגיע הזמן שאלה שמובילים את העידוד יפנימו שכדי למשוך את כל הקהל, כל הקהל צריך לשמוע אותם. וכל הרעיון בהובלת הקהל לעידוד הוא לא בלמשוך את המעודדים שיושבים מתחת לתופים, הם ישירו בכל מקרה. הרעיון הוא בלמשוך את כל הקהל. ואני מדבר מניסיון, אני וחברים שלי באנו במטרה לעודד, התיישבנו בדיוק בקצה הגוש המעודד, נכנסנו לשיחה ופתאום שמנו לב שהגוש עבר הצידה, ככה אגב כל מי שישב סביבנו. אז, כבר לא היה לנו לאן לעבור, נשארנו במרכז היציע ושמענו אתכם רק כשכולם סביבנו הצטרפו. כפועל יוצא הצטרפנו רק כשכולם הצטרפו ולא מההתחלה.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

לצערי בצד הצפוני לא שמענו כמעט עידוד ובמקום זה היו בעיקר קללות כנגד שחקני רמת השרון ולפעמים אפילו נגד שחקנים שלנו. המשחק שהכי פחות נהנתי מהקהל. נקווה שבמושבה יהיה אחרת.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
Amit M
Title: South Side

שליחה על ידי Amit M »

dardasmiley כתב:עמית מצטער אם אני דורך לך על האגו, אבל ככה זה נראה מהצד של אוהד שבא לעודד ולא מתערב לכם בפוליטיקה הפנימית ובשטויות הילדותיות שאתם כל הזמן עוסקים בהם. כשאתם עברתם לרובנו כבר לא הייתה את היכולת לעבור, פשוט כי לא היה לאן. אז כן הגיע הזמן שאלה שמובילים את העידוד יפנימו שכדי למשוך את כל הקהל, כל הקהל צריך לשמוע אותם. וכל הרעיון בהובלת הקהל לעידוד הוא לא בלמשוך את המעודדים שיושבים מתחת לתופים, הם ישירו בכל מקרה. הרעיון הוא בלמשוך את כל הקהל. ואני מדבר מניסיון, אני וחברים שלי באנו במטרה לעודד, התיישבנו בדיוק בקצה הגוש המעודד, נכנסנו לשיחה ופתאום שמנו לב שהגוש עבר הצידה, ככה אגב כל מי שישב סביבנו. אז, כבר לא היה לנו לאן לעבור, נשארנו במרכז היציע ושמענו אתכם רק כשכולם סביבנו הצטרפו. כפועל יוצא הצטרפנו רק כשכולם הצטרפו ולא מההתחלה.
חמוד שלי... כבר במשפט הראשון של התגובה שלך הראת לי עד כמה אין לך מושג על מי מה למה וכמה.

איזה אגו? איזו פוליטיקה? איזה שטויות?
צא מהסרט שלך חביבי... אתה מדבר שטויות! אתה באמת יוצא טמבל בתגובות שלך (לא בקטע של להעליב).

אתה לא יודע להבדיל בין מה שהיה למה שקורה עכשיו, לא מבין שלא הכל נעשה מתוך אידיאולוגיה אלא בגלל מצב נתון.

תנסה לקרא שוב ואולי להבין!
המיקום היה בעייתי, הלוואי וכל האנשים היו עוברים ובמחצית הייתה כוונה ראשונה לחזור לאמצע.
לא ניתן להעביר את הציוד לשם, האנשים ששמרו בהתחלה עשו טעות בבחירת המיקום. ולא הייתה ברירה אלא לעבור לצד.. ציפינו שכולם יעברו אבל זה לא מה שקרה.
ושוב אני אומר.. תלמד את המציאות החדשה לפני שאתה בוכה על פוליטיקות ושטויות.
:דופק את הראש בקיר:

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

חוסר פרגון-
מרגע שיצאו בוזגלו וברדה, ראינו קבוצה שיכלה לתת עוד 3 חתיכות ובסוף נתנה רק אחד בתוספת הזמן...התעסקו בלצעוק ״למה אתה לא מוסר/למה אתה בועט״ לא שאני חזיר ורוצה לנצח 7-0 אבל וואלה עם קצת יותר פרגון בין נאסר/סוויסה/פלצוק אנחנו מבקיעים עוד... אם אחד מהם היה הגול השני במקום ברדה לא בטוח בכלל שהם היו מבשלים לבוזגלו(ואולי היו מצליחים להכניס אבל לא זאת הנקודה)
לחזור מהספסל להרכב אפשר לא רק דרך מספרים ואם כבר מספרים אז גם בישול זה מספר....אפשר אפילו להגיע לנבחרת עם בישולים(תשאלו את בוזגלו)
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

גבאי - אני כבר נשמע כמו תקליט שבור אבל תפקיד הקשר פשוט לא מתאים לו. הוא לא יודע לקבל החלטות נכונות ובר"כ משק יותר מדיי למעלה (בקו אחד עם פלט). בתפקיד הזה נאסר עדיף.

דג'אני - הקשר היחידי בסגל שמשחק לעומק. ז'ינו חייב לרסן את עצמו שיש לו צהוב ולהפעיל את השכל. הרבה שופטים היו נותנים לו אדום במשחק אתמול וזה היה מכניס אותנו לצרות גדולות.

קהל - אני גם כן התמקמתי מעל הגוש המעודד בהתחלה כשהוא היה במרכז המגרש. 3 דק' לאחר תחילת המשחק שראיתי שאין עידוד בגוש האמצעי עברתי להיות במדרגות בצד הימני מעל הגוש המעודד. אם לא היה מקום לתופים אין ברירה והיה צריך לעבור. הדבר יצר מצב שלא היה גוש מעודד חזק והחיו הרבה אנשים בגוש שפשוט לא מעודדים.

הבעיה שלנו שאין ארגון אוהדים אחד ומאוחד ורציני. במשחקים חוץ אני מצפה שיהיו כמה חלוצים של הארגון שיגיעו מוקדם יותר משאר האוהדים ויתמקמו במקום הטוב ביות שאפשרי ויעשו את כל הסידורים מראש.

שימו לב שהעידוד הוא בדרך כלל חלש כאשר יש משחק חוץ במגרש שלא יודעים איפה בדיוק יהיה הגוש המעודד ובנוסף מגיע כמות גדולה של קהל. האנשים שמעודדים באמת מפוזרים בכל היציע ולא יוצרים גוש מעודד אחד.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

לא מצליח להבין מה מניע בנאדם, אחרי שהקבוצה שלו מבקיעה, להתחיל לקלל את הקבוצה היריבה- למה לא לשיר שירי עידוד לקבוצה שלך?!
אתמול זה הטריף אותי 4 פעמים והצטרף לעצבים שחטפתי על אלו שהעזו לקלל במחצית הראשונה.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

סניור כתב:לא מצליח להבין מה מניע בנאדם, אחרי שהקבוצה שלו מבקיעה, להתחיל לקלל את הקבוצה היריבה- למה לא לשיר שירי עידוד לקבוצה שלך?!
אתמול זה הטריף אותי 4 פעמים והצטרף לעצבים שחטפתי על אלו שהעזו לקלל במחצית הראשונה.
תופעה נפוצה, לצערנו.
יש כאלו שבחיים לא יפתחו את הפה כדי לעודד אבל ברגע שמתחילים שירי הקללות למיניהם הם הראשונים שנותנים את הגרון.
פשוט אנשים מתוסכלים שבאים לפרוק את זה במגרשים.
הפועל אני כבר משתגע

שלח תגובה