קבוצה קטנה !

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

קבוצה קטנה !

שליחה על ידי גיל שגיב »

קבוצה קטנה - עוברת לסדר היום אחרי טעויות שיפוט קריטיות ולא מפנימה שאם לא תהפוך שולחנות היא תסבול מכך שוב ושוב כמו היום.

קבוצה קטנה - שחקניה מתבטלים פעם שנייה ברציפות ולא מציגים 50%יכולת מזו שהציגו במרבית משחקי העונה.

קבוצה קטנה - יש לה מאמן שלא חושב מחוץ לכופסה ולא לומד מנסיונן של קבוצות אחרות כמו קרית שמונה ששיחקו באופן נכון מול מכבי ונצחו או סיימו בתיקו וממשיך לסמוך על שחקן צעיר אך חסר נסיון וביטחון כמו בן ומציב אותו בגוב האריות כאשר יש לו בהרכב את הובר ששיחק כבלם בעבר, או לצוות את זינו בעמדה זרה לו ואז להפקיר מגן בינוני כמו אילוז מול בן חיים שפירפר אותו שוב ושוב.

קבוצה קטנה - זו קבוצה שתאבד את כל נכסיה בהעדרו של שחקן אחד כיוון שהיא בנויה כמעט רק על יכולתו..... ואני מתכוון לסוארס, נכון, כולם אמרו שזו אבידה גדולה רק שאני ראיתי בזה אסון (לא פחות) אני באמת חושש להמשך כי אם אלישע לא יפנים שבן לא בנוי בשלב זה להיות הבלם הפותח .... תגידו שלום יפה לגביע ואולי גם למקום השני .

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

Re: קבוצה קטנה !

שליחה על ידי OMERREMO »

גיל שגיב כתב:קבוצה קטנה - עוברת לסדר היום אחרי טעויות שיפוט קריטיות ולא מפנימה שאם לא תהפוך שולחנות היא תסבול מכך שוב ושוב כמו היום.

קבוצה קטנה - שחקניה מתבטלים פעם שנייה ברציפות ולא מציגים 50%יכולת מזו שהציגו במרבית משחקי העונה.

קבוצה קטנה - יש לה מאמן שלא חושב מחוץ לכופסה ולא לומד מנסיונן של קבוצות אחרות כמו קרית שמונה ששיחקו באופן נכון מול מכבי ונצחו או סיימו בתיקו וממשיך לסמוך על שחקן צעיר אך חסר נסיון וביטחון כמו בן ומציב אותו בגוב האריות כאשר יש לו בהרכב את הובר ששיחק כבלם בעבר, או לצוות את זינו בעמדה זרה לו ואז להפקיר מגן בינוני כמו אילוף מול בן חיים שפירפר אותו שוב ושוב.

קבוצה קטנה - זו קבוצה שתאבד את כל נכסיה בהעדרו של שחקן אחד כיוון שהיא בנויה כמעט רק על יכולתו..... ואני מתכוון לסוארס, נכון, כולם אמרו שזו אבידה גדולה רק שאני ראיתי בזה אסון (לא פחות) אני באמת חושש להמשך כי אם אלישע לא יפנים שבן לא בנוי בשלב זה להיות הבלם הפותח .... תגידו שלום יפה לגביע ואולי גם למקום השני .
מגיב קטן!!!!
מגיב רק בדיעבד....
אלישע מלך.
הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

לפחות תבדוק טוב לפני שאתה כותב שטויות.... ואז תקרא איך עוד לפני המשחק הקודם מול מכבי פתחתי נושא בו הבעתי חשש גדול מציוותו של בן במרכז ההגנה , אתה לא מצפה שאני אפתח את אותו נושא כל משחק...

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

גיל שגיב כתב:לפחות תבדוק טוב לפני שאתה כותב שטויות.... ואז תקרא איך עוד לפני המשחק הקודם מול מכבי פתחתי נושא בו הבעתי חשש גדול מציוותו של בן במרכז ההגנה , אתה לא מצפה שאני אפתח את אותו נושא כל משחק...
בסדר פפ גווארדיולה
יש יותר מומחה ממך בהקפצת הודעות של עצמך...
קבוצה קטנה?? סבבה... אל תבוא לחצי גמר ליצן
נערך לאחרונה על ידי OMERREMO ב 31 מרץ 2014, 23:16, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

תגידו מה שתגידו, השיפוט השערורייתי היום אך ורק בגלל ששתקנו למשיח

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

dor69 כתב:תגידו מה שתגידו, השיפוט השערורייתי היום אך ורק בגלל ששתקנו למשיח
לזה בדיוק התכוונתי .....

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

ועוד דבר , כבר מחר אלונה ואסי צריכים לכנס מסיבת עיתונאים ולהודיע כי מבחינתם האליפות הוכרעה עקב טעויות שיפוט חמורות ותמוהות המחייבות בדק בית מעמיק, וקסברגר שעמד מרחק יריקה עם הפנים לבדש לא ראה יד ? שלא יספרו לנו סיפורים

סמל אישי של משתמש
OMERREMO

שליחה על ידי OMERREMO »

גיל שגיב כתב:ועוד דבר , כבר מחר אלונה ואסי צריכים לכנס מסיבת עיתונאים ולהודיע כי מבחינתם האליפות הוכרעה עקב טעויות שיפוט חמורות ותמוהות המחייבות בדק בית מעמיק, וקסברגר שעמד מרחק יריקה עם הפנים לבדש לא ראה יד ? שלא יספרו לנו סיפורים
יש דברים שאני מסכים איתך..

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

dor69 כתב:תגידו מה שתגידו, השיפוט השערורייתי היום אך ורק בגלל ששתקנו למשיח
הא טוב, כי אם היינו בוכים אז וקסברגר היה אומר ״וואי וואי רק שלא יצאו עליי״ והיה שורק ליד..נו באמת...

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

אין קשר למקרה עם המשיח אבל אחרי מה שקרה במשחק הקודם הייתי מצפה מכל הקבוצה(ולא רק אראל) שיקפצו על שופט הרחבה ויצרחו עליו שיגיד לשופט שהיה יד, ברגע שיש לחץ לפעמים לוקחים עוד צעד של זהירות וזה יכול לעזור לשנות החלטה.. כש10 שחקנים אדישים הרבה יותר קל להגיד לשופט תאשר לא היה כלום
נערך לאחרונה על ידי red guy ב 31 מרץ 2014, 23:39, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

גיל צודק לחלוטין בנוגע להתבטלות למול טעיות השיפוט, בכדורגל הישראלי חסר ההוגנות מי שלא הופך שולחנות לא מקבל כבוד.

התגובות הרפויות של אלישע וברדה לאחר המשחק ובמהלך המשחק פשוט מעצבנות.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אחחח גיל,למעט העניין עם המאמן,אתה כל כך צודק,איזה כאב לב,איזה ריפיון,בנמשחק כזה לא צריך מאמן,צריך לב,הקרבה,ונשמה.
צריך להגיד את האמת עם שופט או בלי שופט,קבוצה שרצה לאליפות לא יכולה להתפרק אחרי גול חוקי או לא חוקי.
קבוצבה במשחק עונה צריכה לעלות עם אש בעיניים,אני חושב שאפילו מכבי התפלאו כמה קל היה להם.
האמת... ראיתי את המשחק בטלביזיה,דקה 60 כיביתי אותה,פחדתי לאן זה הולך וכל כך כעסתי על השחקנים,איזה ריפיון.
חיכיתי הרבה עד שהחלטתי לכתוב,אבל פשוט לא מצליח להירגע,לא קונה גם את כל השטויות של "מקום שני מספק" זה אמירה של לוזרים! קבוצה במקום שני לא יכולה להיראות ככה,פשוט לא!
כל השבוע אמרו לי חברים,אוהדי מכבי "אתם תתחרבנו במכנסיים" וואלה צדקו,מהבושה ניתקתי ת'טלפון.
סוארס חסר מאוד,אני כתבתי כבר שזה אסון גדול,ובן אלגרבלי שמאוד האמנתי אכזב בענק,טוב..כנראה שבעתיד הנראה לעין לא נראה כאן איזה וינר אמיתי מקומי.
דבר אחרון,צריך להחמיא לשחקני מכבי,כל השבוע לכלכו עליהם,הם באו כמו גברים והסבירו על המגרש,למה האליפות מגיעה להם ובענק.

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

גיל שגיב כתב:ועוד דבר , כבר מחר אלונה ואסי צריכים לכנס מסיבת עיתונאים ולהודיע כי מבחינתם האליפות הוכרעה עקב טעויות שיפוט חמורות ותמוהות המחייבות בדק בית מעמיק, וקסברגר שעמד מרחק יריקה עם הפנים לבדש לא ראה יד ? שלא יספרו לנו סיפורים
יש לך עוד משהו להתבכיין עליו או שמצאת כבר מישהו שינגב לך ת'דמעות.
הם היום יותר טובים ובגלל זה הם ניצחו. כן זה עד כדי כך פשוט, מצטער שהורסים לך פה את תיאוריית הקונספירציה.
אתה אוהד קטן ואתה בדיוק מסוג האוהדים שתם זמנם.

סמל אישי של משתמש
HBS

שליחה על ידי HBS »

לפי דעתי אלישע היה צריך לשחק עם הובר בתור בלם, כי כקשר הוא לא מציג יכולת יותר טובה מזינו. לתת לדגאני לשחק! ופלט.. , נראה כאילו גבאי התעייף כבר העונה

אפילו עם הרכב כזה אני לא בטוח שהיינו מוציאים נקודה אבל לפחות אולי היינו נראים כמו קבוצה שמניעה כדור.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אלישע טעה בהרכב אבל הבעיה היא שהוא לא ידע לאיזה הרכב להתכונן מול סוזה, ככה זה שסוזה שומר את הקלפים קרוב לחזה, אם אלישע היה מספיק חכם הוא היה עושה חילוף ומכניס את נסאר במקום אלגרבלי ומעביר את הובר/אראל לעמדת הבלם ככה היה לנו את נסאר שעושה עבודה הגנתית טובה על המגרש וגם מדובר בקשר התקפי והמשחק היה יכול להיות ולהתנהל אחרת לגמריי.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה