בן ביטון = חידה מבחינתי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

בן ביטון = חידה מבחינתי

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

החלטתי לפתוח נושא על בן ביטון אחריי המשחק האחרון שלו כי זה מתבקש פשוט בעיניי, מדובר במגן צעיר בגיל של דוידזאדה שמבחינת יכולות נראה שמדובר במגן טוב, השאלה היא האם שווה להסתכן ולהמשיך איתו ועם אילוז גם בעונה הבאה ואולי להרוויח מגן למספר שנים, כי יש לו פוטנציאל או שכדאיי להביא בכוח מגן שבקושי שיחק במכבי חיפה (אלעד גבאי) על מנת להתחרות עם אילוז, כי לדעתי בן ביטון יכול להגיע עם עבודה קשה מבחינת הגוף שלו לרמה של דוידזאדה, הוא מזכיר לי המון את דוידזאדה שרק עלה מהנוער, ורואים שחסר לו פיזיות וניסיון.
אז האם לדעתכם שווה לנו לוותר על מגן ימני ולהשאיר את המצב כמו שהוא העונה או שאולי כדאי להביא בכל זאת מגן ימני ולהשאיל את ביטון?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

Re: בן ביטון = חידה מבחינתי

שליחה על ידי גיא חניה »

השאלה.

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

אתמול פשוט הבנתי עד כמה אילוז חלש!
כל אחד על אחד מול ביטון נוטרל בצורה מרשימה, אני ממש אבלל ממש אהבתי את איך שהוא שיחק אתמול.ממש הופתעתי.
לשאלתך, אני כן מביא מגן ימני בר ה גבוהה עונה הבאה ומשאיר ביטון לגיבוי.
תמונה

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

בדיוק כמו שרשמתי על אלגרבלי חייב לצאת לשנת השתפשפות בקבוצה בליגת העל ששם יהיה שחקן הרכב ורק אז נדע אם אפשר לבנות עליו או לא..לשחקן שמיועד להיות שחקן ספסל קשה להתפתח כמו גם העובדה שחייבים מגן ימני מוכח וברמה גבוה לשנה הבאה ואת אילוז לא ישחררו לכן חייב להיות מושאל שנה הבאה אבל רק לקבוצת ליגת העל!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

אני חייב להקפיץ את הנושא בשביל להמשיך לדבר עליו פה ולא לפתוח נושא חדש, ואחריי אתמול זה שוב פעם מתבקש, לדעתי הוא ואילוז עונה הבאה חייבים להמשיך, צריך לשחרר את תורג'מן הסימפטי ולהביא מחליף יותר טוב לדוידזאדה.
סך הכל דווקא עמדת המגן הימני שלנו העונה מתפקדת בצורה טובה.

ובן ביטון יש לו עתיד, והוא שחקן נהדר!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

דר אדום בנשמה כתב:אני חייב להקפיץ את הנושא בשביל להמשיך לדבר עליו פה ולא לפתוח נושא חדש, ואחריי אתמול זה שוב פעם מתבקש, לדעתי הוא ואילוז עונה הבאה חייבים להמשיך, צריך לשחרר את תורג'מן הסימפטי ולהביא מחליף יותר טוב לדוידזאדה.
סך הכל דווקא עמדת המגן הימני שלנו העונה מתפקדת בצורה טובה.

ובן ביטון יש לו עתיד, והוא שחקן נהדר!
אחלה משחק נתן אתמול,אבל עדיין בשביל קבוצה רוצה לרוץ לאליפות בעונה הבאה צריכים מישהו יותר טוב.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

אדום זקן כתב: אחלה משחק נתן אתמול,אבל עדיין בשביל קבוצה רוצה לרוץ לאליפות בעונה הבאה צריכים מישהו יותר טוב.
מה זה מישהו יותר טוב?
למה את מי יש למכבי תל אביב?
לא עדיף להשקיע בשחקן כזה על פני הבאת שחקן כמו שפונגין שביננו עדיין לא הבנתי במה הוא כזה טוב, מאז שהוא עבר לקפריסין לא שמעתי עליו חוץ מבנבחרת וגם אז הוא לא הפיל אותי, עדיף להשקיע על העתיד של עוד שנה שנתיים מאשר על הווה, בן ביטון זה שחקן שיכול להפוך לדוידזאדה הבא למרות שהוא לא גדל במועדון, שחקן שרק חוסר ניסיון בליגת העל גרם לו לטעויות.
עונה הבאה צריך להביא מגן שמאלי מחליף יותר טוב מתורג'מן וזהו זה, כי ראינו העונה שדווקא עמדת המגן הימני לא הייתה הבעיה שלנו, סוף כל סוף יש לנו שני מגנים לגיטימיים בעמדה הזאת לליגה ולאירופה זה גם בסדר מבחינתי.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

דר אדום בנשמה כתב:מה זה מישהו יותר טוב?
למה את מי יש למכבי תל אביב?
לא עדיף להשקיע בשחקן כזה על פני הבאת שחקן כמו שפונגין שביננו עדיין לא הבנתי במה הוא כזה טוב, מאז שהוא עבר לקפריסין לא שמעתי עליו חוץ מבנבחרת וגם אז הוא לא הפיל אותי, עדיף להשקיע על העתיד של עוד שנה שנתיים מאשר על הווה, בן ביטון זה שחקן שיכול להפוך לדוידזאדה הבא למרות שהוא לא גדל במועדון, שחקן שרק חוסר ניסיון בליגת העל גרם לו לטעויות.
עונה הבאה צריך להביא מגן שמאלי מחליף יותר טוב מתורג'מן וזהו זה, כי ראינו העונה שדווקא עמדת המגן הימני לא הייתה הבעיה שלנו, סוף כל סוף יש לנו שני מגנים לגיטימיים בעמדה הזאת לליגה ולאירופה זה גם בסדר מבחינתי.
שפונגין זו אופציה טובה,גם גבאי.
בן ביטון עדיין צריך להשתפשף,למרו שהעונה הוא עבר המון יחסית למגן מחליף,לא יודע אם הייתי נותן לו את המפתחות עונה הבאה.
שאלה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

אדום זקן כתב: שפונגין זו אופציה טובה,גם גבאי.
בן ביטון עדיין צריך להשתפשף,למרו שהעונה הוא עבר המון יחסית למגן מחליף,לא יודע אם הייתי נותן לו את המפתחות עונה הבאה.
שאלה.
מילא שפונגין אבל אלעד גבאי?
כאילו באמת אני מבין את הרצון להתחזק בעמדה הזאת כי אילוז הוא לא מספיק מושלם, אבל וואלה לדעתי זאת העמדה האחרונה שהייתי מחזק, קודם כל עמדת הבלם, להביא עוד בלם ולהחתים את סוארס ופאיוביץ' (שאתמול חזר לעצמו ונתן משחק טוב), ולהביא מגן שמאלי נורמלי כמחליף, אני רואה את חן דלמוני ואני מקנא בקריית שמונה, בן תורג'מן בנאדם סימפטי אבל במשחק מול הפועל תל אביב הבנתי למה אוהדים שלנו לא אוהבים אותו בתור שחקן אחריי שראיתי איך דוידזאדה שיחק, ואיך שאילוז שיחק אתמול בתור מגן שמאלי.
בעוד שנתיים יהיה אפשרי להביא במקום אילוז את שפונגין יחד עם בן ביטון.
מה הבעיה לחזק את מה שצריך?
מגן שמאלי מחליף יותר טוב, בלם ישראלי נוסף לרוטציה, וההגנה סגורה (בתקווה שסוארס ישאר כמובן).

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

יובל שפונגין, יובל שפונגין, יובל שפונגין

או דני אלבס
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

Totti כתב:יובל שפונגין, יובל שפונגין, יובל שפונגין

או דני אלבס
או שאולי אתה רוצה את מסי במקום מליקסון? :roll:
לפעמים צריך להסתפק במה שיש ובמקרה הזה צריך, למה צריך להביא את שפונגין?
אלא אם אתה מתכנן להעביר את אילוז לעמדת הקשר.
בן ביטון חייב להשאר גם עונה הבאה, מגן שעוד יכול להתפתח לרמות של אופיר.

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

מגן מצויין כמה וכמה משחקים שהוא נותן תצוגה הגנתית מרשימה, לא הייתי מתנגד להשאיר אותו לטווח הארוך.
תמונה

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

מגן נהדר, אתמול שחלק מעולה. להשאיר ולבנות עליו לעתיד.

אגב, אילוז אתמול למרות ששיחק ברגל הפוכה היה יוצא מן הכלל הסתדר ללא דופי עם מנגה, נהניתי מאןד לראות אותו. 4 רמות מעל תורג'מן.

שלח תגובה