קהל

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
Chen

קהל

שליחה על ידי Chen »

נתחיל מהנקודה החיובית - כל מי שהגיע נתן את הכל והקול בעידוד ובתמיכה.

חוץ מזה - מביך!!! אין לי שום הגדרה אחרת לתאר את זה.
העיקר שכולם צילמו את הכרטיס לחצי גמר ועשו סלפי בכביש 6. ברגעים קשים איכות של קהל נמדדת.. אין לנו שום זכות שבעולם לעוף על עצמנו שהבאנו 15 אלף לרמת גן אבל מתי שהקבוצה באמת צריכה שנעמוד מאחוריה אנחנו מתנהגים כמו הפועל רעננה.
וגם אם נוריד מההתפקדות אוהדים מסורתיים, חיילים שחזרו לסגור שבת, כאלה שעדיין לא התאוששו מטראומת יום רביעי ואנשים שלא יכלו להרשות לעצמם מבחינה כלכלית להגיע למשחק אחרי כל ההוצאות בחגים (סיבות לגיטימיות והגיוניות), זה עדיין לא צריך לצנוח לכמות כזו דלילה (500 ואני אקסטרה אקסטרה לארג').

אני אישית התביישתי.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

Re: קהל

שליחה על ידי הראל »

זה אותו קהל מסריח שהלך בגול השני של קש בוסרמיל שבוע שעבר אלה לא באו , ולא בטוח שגם מול מכבי בעוד שבועיים הם יבואו . הפתיע אותי שזה מפתיע אותך.

ה500 של היום צריכים לקבל כרטיס למשחק עונה בשנה הבאה (בעזרתם השם שיהיה כזה)
תמונה

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

חברה אני מציע שתרגיעו. אין ספק שכולנו היינו רוצים לראות כמויות גדולות יותר של קהל, גם כאשר לא הולך.
המצב הפעם הוא מעט שונה. דבר ראשון הקבוצה עצמה באווירת סוף עונה, ואם המאמן לא מתייחס ברצינות למשחקים אז מה רוצים מהקהל?
דבר שני, כל נסיעה למשחק חוץ היא בסביבות 200 ש"ח לאדם בוגר (דלק וכרטיס) ולא מדובר בסכום קטן למי שהוא בעל משפחה וקשה לשפוט אנשים שלא באים מהסיבה הזו.

אני דרך אגב תמיד מעדיף משחקי חוץ עם מעט אוהדים איכותיים מאשר כזה עם אלפי אוהדים שלא מעודדים.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

מסכים עם ערן.
ואני מדבר כאחד שרק שמירת השבת מונעת ממנו להגיע לכל משחק.

וחן - אתה מדבר כמו עולה חדש. אני לא חושב שיש מישהו ריאלי שציפה ליותר מהכמות שהגיעה אמש.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Chen

שליחה על ידי Chen »

ערן, אתה קורא לזה אווירת סוף עונה, אני קורא לזה קבוצה עייפה, פצועה, מוכה, מנוחסת ומקופחת שהיא כמו אוטו שנסע 30 ק"מ אחרי שנדלקה לו הנורה של הדלק.

אורי, ת'אמת חשבתי על זה עוד פעם ואני עדיין לא מסכים איתך. ברור שלא ציפיתי ל-3000 איש, אבל כמות בין 700 ל-1000 הייתה מאוד הגיונית. אנשים לקחו את החודש האחרון כסיבה להצביע ברגליים ושכחו את כל 7 החודשים שקדמו לו.
בחישוב מהיר - שלושה אחוז (ובמספרים 3% !!!!!! ) מהיושבים באיצטדיון רמת גן היו אתמול בנתניה. זה עצוב איך שלא תסתכל על זה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

חן, העונה הזו הבלוף של הקהל התגלה. בעונה הזו הבנו שאין לנו כזה גדול כמו שחשבנו.

תהיה הזדמנות לתקן שיהיה מגרש חדש. לדעתי? בעונה הראשונה (בין אם נצליח ובין אם לא) באצטדיון החדש יבוא קהל אבל לאחר מכן נחזור למספרים של 7000 במשחק עונה . ולמה? כי גרעין הקהל של הקבוצה למשחקים שהם לא חצי גמר גביע המדינה וכן משחקי ליגה חשובים הוא בסביבות ה7000 ולא יותר.

הלוואי ואתבדה, וגם אחרי 3 עונות באצטדיון החדש נביא 10,000 אבל זה לא יקרה.

אגב היה ממש כיף אתמול בנתניה. העידוד, האצטדיון, אפילו על הדשא לא שיחקנו כזה נורא! לא הגיע להפסיד ושמחתי שאנשים לא שרקו בוז בסיום.

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

מסכים לגמריי עם מה שנאמר מעליי, אין ממה להתאכזב מהסיבה שהשנה הזו הוכח שהקהל של ב"ש הוא הרבה פחות ממה שכולנו חשבנו, נכון שיש 1001 סיבות למה זה קרה אבל עדיין זו המציאות.

מסורת בצמרת+איצטדיון חדש+ בע"ה תארים כאלה ואחרים ייגרמו להגדלת הגרעין אך אם נמשיך לפשל כל פעם בחצי גמר, גמר, נתמודד על ירידה אין על מה להלין שהגרעין הוא באיזור ה-6000 אוהדים.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

חחח קהל גועל נפש
בושה היה לראות את זה
וגאווה אדירה להיות שם

שלח תגובה