הסגל שצריך להיות לדעתכם לעונה הבאה כולל מאמן וכו'

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: סויסה+פלצוק+נאסר+גבאי(?)--- הביתה

שליחה על ידי dardasmiley »

izguy83 כתב: בחיי שאין לי זמן, בגלל זה אני רק קורא פה ומתאפק שלא להגיב. לחלק מהטענות שלך עוד יש בסיס, אבל אתה מראה רק את עשירית הכוס הריקה ומזמן איבדת את האובייקטיביות בכל מה שקשור לאלישע. בקשה אחת לך ולדומיך - אם המאמן לא אשם בהצלחות, אל תאשימו אותו בכשלונות. מה שאתה עושה זה בדיוק כמו פרשמי הספורט מהזן של פרימו. כשמצליחים שותק ובהפסד הראשון יורה את כל התחמושת שאספת מתחילת העונה ולא יכולת להשתמש בה. את אותה המנגינה שמענו ממך במשך כל העונה שעברה והנה, אנחנו מקום שני עם אלישע, 5 מחזורים לסוף.
שוב תקפת אותי אישית ושוב לא הגבת עניינית.
כן לקחתי את אלישע אישית, אני לא חושב שיש לו מה לתרום יותר להפועל ב"ש. תחפור קצת בפורום, כשהיה צריך לפרגן לאלישע במהלך העונה עשיתי גם עשיתי. מצד שני תמיד, הייתי מספיק מפוכח להבין שההצלחות שלו זמניות והבלוף יתגלה. ונחש מה? אכן התגלה!
אז נכון אנחנו מקום שני חמישה מחזורים לסוף, אבל גם את זה אנחנו נאבד, ומצטער, ההצלחה הזו לא שייכת לאלישע, אין בהצלחה הזו שום דבר שקשור למאמן, לא שיטת משחק, לא תרגילים, לא חילופים, הכל נטו על ההתלהבות של ברדה ועל היכולת של בוזגלו. כנראה שאתה מספיק טיפש כדי שזה יעבוד עליך. עליי זה לא עובד. לא מהעונה הקודמת ולא עכשיו.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

dor69 כתב: חשיבה לוזרית, ככה לא תתקדם בחיים!!
יש לך אירופה השנה סוף סוף(שזה כולל זכויות שידור, מענקים ועוד), יש לך שלד, יש לך קהל, תכף יש לך איצטדיון, מה אתה צריך עוד בשביל לרוץ קדימה? מה ייתן לך 3-4 אחרי סגנות? ללכת אחורה אתה רוצה? תשאף תמיד לגבוה תחשוב בענק
מה זה ייתן?
מסורת של הצלחה, לקבע את הפועל ב"ש כקבוצת צמרת ולא כאיזו הבלחה חד פעמית או סטיית תקן.
שנזכיר מה היה אחרי 97\96, 04\03?
חשוב לשאוף גבוה, אך אולי חשוב עוד יותר להיות יציב עם רגליים על הקרקע.
אם הציפיות שלנו יהיו מלכתחילה לעונה כמו הנוכחית אנחנו ניצור לחץ שיפרק אותנו לחתיכות.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

dardasmiley כתב:
שוב תקפת אותי אישית ושוב לא הגבת עניינית.
כן לקחתי את אלישע אישית, אני לא חושב שיש לו מה לתרום יותר להפועל ב"ש. תחפור קצת בפורום, כשהיה צריך לפרגן לאלישע במהלך העונה עשיתי גם עשיתי. מצד שני תמיד, הייתי מספיק מפוכח להבין שההצלחות שלו זמניות והבלוף יתגלה. ונחש מה? אכן התגלה!
אז נכון אנחנו מקום שני חמישה מחזורים לסוף, אבל גם את זה אנחנו נאבד, ומצטער, ההצלחה הזו לא שייכת לאלישע, אין בהצלחה הזו שום דבר שקשור למאמן, לא שיטת משחק, לא תרגילים, לא חילופים, הכל נטו על ההתלהבות של ברדה ועל היכולת של בוזגלו. כנראה שאתה מספיק טיפש כדי שזה יעבוד עליך. עליי זה לא עובד. לא מהעונה הקודמת ולא עכשיו.
אז אני יכול להגיד שהכישלון בשנה שעברה לא שייך לאלישע, הכל נטו על הזלזול והרכות והיכולת החלשה של השחקנים?

נו באמת אתה מצחיק...

סמל אישי של משתמש
dor69

Re: הסגל שצריך להיות לדעתכם לעונה הבאה כולל מאמן וכו'

שליחה על ידי dor69 »

gate5 כתב:איזה שמות נזרקו פה לאוויר, מה זה? כנראה בראש שלכם אתם עדיין הפ' באר שבע של השנים שעברו.

סהר בנבנישתי? רועי קהת? ליאור לוי? פדרו גלאבן? אתם הזויים בחיי

כדי להתמודד על תארים בעונה הבאה צריכים לחשוב על שחקנים בסדר גודל של - אלברמן, ורמוט, מליקסון, ארבייטמן, שפונגין

תפסיקו כבר לחשוב שאנחנו צריכים להתמודד על ירידה..כי לפי השמות שזרקתם פה זה אשכרה המטרה שלכם.

חייב לכוון גבוה! אסור להביא לפה שחקנים בינוניים! יש מספיק בינוניים ששנה הבאה לא יהיו פה אז להביא עוד כאלה ?!?!
אנשים חיים בסרט שהפועל באר שבע לא יכולה להיות גדולה

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

ערן כתב:לפני שמנחיתים פה מליון שחקנים, הדבר החשוב ביותר הוא לשמר את השחקנים הבאים: סוארז, בוזגלו ופלט.
אם הם ישארו אז נוכל עם חיזוק נקודתי של שניים, שלושה שחקנים איכותיים לשדרג את הקבוצה.
אם הם לא ישארו המצב הופך להיות בעייתי.
מה התאריך אומר בחתימה שלך?

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yossi כתב: מה זה ייתן?
מסורת של הצלחה, לקבע את הפועל ב"ש כקבוצת צמרת ולא כאיזו הבלחה חד פעמית או סטיית תקן.
שנזכיר מה היה אחרי 97\96, 04\03?
חשוב לשאוף גבוה, אך אולי חשוב עוד יותר להיות יציב עם רגליים על הקרקע.
אם הציפיות שלנו יהיו מלכתחילה לעונה כמו הנוכחית אנחנו ניצור לחץ שיפרק אותנו לחתיכות.
3-4 יקבע אותך כקבוצת צמרת זה כן, אבל לא לכוון ל3-4 מלכתחילה זה ללכת אחורה. מזל שאלונה לא חושבת כמוך, פורסם הבוקר שהתקציב הולך לגדול לאזור ה45-50 מיליון שקל

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

izguy83 כתב: בחיי שאין לי זמן, בגלל זה אני רק קורא פה ומתאפק שלא להגיב. לחלק מהטענות שלך עוד יש בסיס, אבל אתה מראה רק את עשירית הכוס הריקה ומזמן איבדת את האובייקטיביות בכל מה שקשור לאלישע. בקשה אחת לך ולדומיך - אם המאמן לא אשם בהצלחות, אל תאשימו אותו בכשלונות. מה שאתה עושה זה בדיוק כמו פרשמי הספורט מהזן של פרימו. כשמצליחים שותק ובהפסד הראשון יורה את כל התחמושת שאספת מתחילת העונה ולא יכולת להשתמש בה. את אותה המנגינה שמענו ממך במשך כל העונה שעברה והנה, אנחנו מקום שני עם אלישע, 5 מחזורים לסוף.
באמת קצת נעלמת בזמן האחרון, אין ספק שגולשים כמוך מעלים את רמת השפיות בפורום.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dor69 כתב: אנשים חיים בסרט שהפועל באר שבע לא יכולה להיות גדולה
מבטיח לך שכולם מאמינים שהפועל באר שבע יכולה להיות גדולה, אבל אנשים גם מנסים להיות מציאותיים.
לדבר על שחקנים כמו גילי וורמוט בתור מחליפים, להציע רשימת קניות שלא הייתה מביישת את הסגל
המורחב של נבחרת ישראל, להעמיד יעדים של הצלחה בשלב הבתים של אירופה וזכייה באליפות בתור
מטרות, זה מה שנקרא אובדן פרופורציות, ולצערי חלק לא מבוטל מהגולשים כאן לוקים בתופעה.
אלונה היא עדיין לא מיץ' גולדהאר והפועל באר שבע היא עדיין לא מכבי ת"א. תנו לקבוצה להתקדם בשקט,
ללא ציפיות בלתי אפשריות שיפוררו אותנו מבפנים. אנחנו בעיצומו של התהליך, עם קצת סבלנות גם נגיע.

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

שוערים: אג'ידה, שוער מחליף מצוין , רז רחמים

שחקנים הגנה: פאיוביץ', סוארס, בן ביטון, מגן שמאלי מחליף אחר, דוידזאדה, שפונגין, בן אלגרבלי ובלם נוסף לרוטציה.

שחקנים קישור אחורי: גל אלברמן, גל אראל, ז'ינו וקשר 50 50 זר

קישור התקפי: מליקסון, בוזגלו לחשוב אולי על גולאסה או דוד מנגה שיכול לשחק בצד

חלוצים: דובב גבאי, ברדה, ארבייטמן ואבולאבן
תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

dor69 כתב: 3-4 יקבע אותך כקבוצת צמרת זה כן, אבל לא לכוון ל3-4 מלכתחילה זה ללכת אחורה. מזל שאלונה לא חושבת כמוך, פורסם הבוקר שהתקציב הולך לגדול לאזור ה45-50 מיליון שקל
ללכת קדימה ממה שעשינו העונה הוא כמעט לא אפשרי. מה לעשות, מכבי גדולים עלינו בכל הפרמטרים.
הפרסום ההוא על התקציב הוא די מגוחך. אני מאמין לוואן יותר מאשר לזבלון של ספורט1.
ציפייה שהעונה הזו היא נקודת פתיחה למשהו טוב יותר שיהיה בעונה הבאה היא שגוייה לדעתי.
אלו ציפיות מוגזמות שעוד יפרקו אותנו מבפנים.
המשכיות של עוד עונה בצמרת. עוד עונה עם כרטיס לאירופה. זו המטרה.
אם נצליח להשיג יותר מזה, לקראת ינואר לעשות עדכון מטרות ולהתארגן בהתאם. אך לא לצפות לזה מלכתחילה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב: מבטיח לך שכולם מאמינים שהפועל באר שבע יכולה להיות גדולה, אבל אנשים גם מנסים להיות מציאותיים.
לדבר על שחקנים כמו גילי וורמוט בתור מחליפים, להציע רשימת קניות שלא הייתה מביישת את הסגל
המורחב של נבחרת ישראל, להעמיד יעדים של הצלחה בשלב הבתים של אירופה וזכייה באליפות בתור
מטרות, זה מה שנקרא אובדן פרופורציות, ולצערי חלק לא מבוטל מהגולשים כאן לוקים בתופעה.
אלונה היא עדיין לא מיץ' גולדהאר והפועל באר שבע היא עדיין לא מכבי ת"א. תנו לקבוצה להתקדם בשקט,
ללא ציפיות בלתי אפשריות שיפוררו אותנו מבפנים. אנחנו בעיצומו של התהליך, עם קצת סבלנות גם נגיע.
+1

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yossi כתב: ללכת קדימה ממה שעשינו העונה הוא כמעט לא אפשרי. מה לעשות, מכבי גדולים עלינו בכל הפרמטרים.
הפרסום ההוא על התקציב הוא די מגוחך. אני מאמין לוואן יותר מאשר ל***ון של ספורט1.
ציפייה שהעונה הזו היא נקודת פתיחה למשהו טוב יותר שיהיה בעונה הבאה היא שגוייה לדעתי.
אלו ציפיות מוגזמות שעוד יפרקו אותנו מבפנים.
המשכיות של עוד עונה בצמרת. עוד עונה עם כרטיס לאירופה. זו המטרה.
אם נצליח להשיג יותר מזה, לקראת ינואר לעשות עדכון מטרות ולהתארגן בהתאם. אך לא לצפות לזה מלכתחילה.
המטרה שנה הבאה צריכה להיות לשמור על הקיים בליגה, ללכת עד הסוף בגביע ולהתחיל לצבור ניקוד אירופי למועדון ע״י הגעה לשלב הבתים. כמובן שלא הכל יבש ואם נקבל את מנצ׳סטר יונייטד בפלייאוף ולא נגיע לבתים זה ייחשב נורמטיבי שהודחנו ולא חסרות דוגמאות כאלה גם לגבי שני המפעלים האחרים

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

דור אתה ואחרים עפו על עצמם רצח!!

איזה אירופה? שלב בתים? על מה אתה מדבר? בלי בוזגלו סוארז ברדה ואג'ידה (מספיק ששניים מהם לא ישחקו) אנחנו כלום ושום דבר. תתעוררו על עצמכם, אם הסגל נשאר ככה אנחנו נעוף בליגה אירופה מול קבוצות שק"ש ומכבי ת"א עוברות בלי בעיה.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

לעניות דעתי, צריך לפני הכל להחליף את צוות אימון הכושר הגופני. להביא צוות מחו"ל כמו מכבי ת"א. שחקנים צריכים לשחק 90 דקות באותה רמה וזה לא היה לנו באף משחק השנה. תמיד היו נפילות באחת המחציות, או לקראת הדקה התשעים (ק"ש, עכו).
לעשות קבוצה של רוצחים (לקחת דוגמא מאתלטיקו - הרבה פחות כישרון מריאל וברצלונה, אבל קבוצה של מכונות שלא מפסיקים לתת ספרינטים כל המשחק - כמו שברק בכר מנסה לעשות (בהצלחה יחסית לליגת העל)).
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אולי טעיתי לגביי ורמוט אבל אם תבדקו את הסגל שאני מציע זה סגל שאנחנו יכולים וצריכים להעמיד פה עונה הבאה.
לגביי ורמוט במקומו אפשר להשאיר את פלצ'וק ולהביא שחקן יותר טוב מנסאר הפוחז יחד עם עוואד.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה