לכל אלא שנגד אלישע זה דיון בשבילכם

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

לכל אלא שנגד אלישע זה דיון בשבילכם

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

בקיץ באזור יוני אתם (דרדסמיילי בעיקר) אמרתם שהעונה הזאת הקבוצה תגרד את הפלייאוף העליון או תסיים במקום שני ואני אמרתי לכם אז תחכו לראות מה יהיה ובסוף גם צדקתי, הגענו לאירופה והיינו שני סיבובים במלחמה על האליפות מול מכבי תל אביב עם תקציב של 30 מיליון, אתם קולטים בכלל מה זה אומר? ואז הגיעה ירידה דרסטית החל מהפלייאוף העליון אבל וזה אבל גדול הקבוצה הצליחה מעבר לכל מה שרשמתם בקיץ האחרון, אז קחו איזה חופשה בבית מלון, צאו לנופש ותרגעו, אני לא יודע מה יהיה עונה הבאה אבל הכל יכול.להיות ואני מקווה גם נה הבאה לפתוח טופיק של "אמרתי לכם".
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

Re: לכל אלא שנגד אלישע זה דיון בשבילכם

שליחה על ידי אסי, דגים »

דר אדום בנשמה כתב:בקיץ באזור יוני אתם (דרדסמיילי בעיקר) אמרתם שהעונה הזאת הקבוצה תגרד את הפלייאוף העליון או תסיים במקום שני ואני אמרתי לכם אז תחכו לראות מה יהיה ובסוף גם צדקתי, הגענו לאירופה והיינו שני סיבובים במלחמה על האליפות מול מכבי תל אביב עם תקציב של 30 מיליון, אתם קולטים בכלל מה זה אומר? ואז הגיעה ירידה דרסטית החל מהפלייאוף העליון אבל וזה אבל גדול הקבוצה הצליחה מעבר לכל מה שרשמתם בקיץ האחרון, אז קחו איזה חופשה בבית מלון, צאו לנופש ותרגעו, אני לא יודע מה יהיה עונה הבאה אבל הכל יכול.להיות ואני מקווה גם נה הבאה לפתוח טופיק של "אמרתי לכם".
מבחינת אחוזי הצלחה זו העונה הכי טובה בהיסטוריה שלנו... בוודאי הכי טובה ב-38 שנים האחרונות, אז איך אפשר לבוא בטענות לאלישע? חוץ מזה גם ליברפול וריאל קרסו שנייה לפני הסוף, אז מי אנחנו שנלין? מה שכן אם העונה כבר אבודה הייתי שמח לראות יותר שחקני נוער משתלבים. אפשר להחזיר את אלגרבלי במקום הובר שגם ככה יעזוב.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אף אחד לא התלונן על המיקום או אחוזי ההצלחה.

כולם מתלןננים(ובצדק) על משחק משעמם, בלי לחץ על היריבה, בלי הנעת כדור, עם שחקנים שמתחילת העונה הורסים את המשחק ועדיין הם באנקר בהרכב, על זה שאלישע מתעקש לשחק עם ברדה מתחת לחלוץ למרות שכל מי שמבין כדורגל יכול לראות שזה לא מתאים לו....

מותר לנו להעביר ביקורת. שחררו כבר.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

לדעתי אנשים פה לא מבינים על מה הביקורת. אף אחד(או לפחות הרוב) לא אומר שאלישע נכשל העונה, אומרים שלמרות העונה מדהימה יש כמה ליקוים נראים לעין מתחילת העונה במשחק של הקבוצה(לא סתם הפינה הפסימית הייתה מלאה תגובות במהלך העונה גם אחרי ניצחונות) ובסוף גם שאר הקבוצות הטיפה יותר איכותיות של הליגה קלטו את זה.. הביקורת היא שלדעתנו אלישע על אף ההצלחה העונה הגיע לשיא היכולת ומימוש הפוטנציאל מבחינתו והיינו רוצים להתשדרג בעמדת המאמן כי התקווה חזרה אלינו ואפשר לזכות בתואר! (אם ק״ש עושה 2 תארים ב3 שנים גם אנחו יכולים)

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

אני יודע שזה לא תירוץ
אבל בקריה אין את הלחץ שיש בבש.
שם אין קהל שדוחף וגם שהם התחילו את העונה בירידה כולם היו שם רגועים.
כאן דבר כזה לא יכול להיות לצערי השקט הזה

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

לא מבין מה ניסית להגיד פה, לי זה מרגיש שאתה מנסה להתגאות על זה שאתה צדקת ואתה הכי חכם...

באופן כללי דיי לחשוב שאנחנו נגד אלישע באופן אישי אלא נגד הקיבעון שלו ונגד החוסר רצון ללמוד ולנסות דברים אחרים בהתאם לסיטואציות משתנות.

אלישע והקבוצה לקחו אותנו לעונה אדירה, חלומית, מהנה, מותחת ועל כך מגיע להם המון המון תודה אך ההרגשה של הרבה מהקהל שאלישע אין מה לחדש ואין איך לקחת אותנו עוד קצת קדימה וההרגשה היא שהכדורגל המלא מזל שלו לא יעזור לנו לעבור אפילו את המשחק הראשון בגביע האירופי.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

RedHell כתב:לא מבין מה ניסית להגיד פה, לי זה מרגיש שאתה מנסה להתגאות על זה שאתה צדקת ואתה הכי חכם...

באופן כללי דיי לחשוב שאנחנו נגד אלישע באופן אישי אלא נגד הקיבעון שלו ונגד החוסר רצון ללמוד ולנסות דברים אחרים בהתאם לסיטואציות משתנות.

אלישע והקבוצה לקחו אותנו לעונה אדירה, חלומית, מהנה, מותחת ועל כך מגיע להם המון המון תודה אך ההרגשה של הרבה מהקהל שאלישע אין מה לחדש ואין איך לקחת אותנו עוד קצת קדימה וההרגשה היא שהכדורגל המלא מזל שלו לא יעזור לנו לעבור אפילו את המשחק הראשון בגביע האירופי.
אני לא מנסה להתגאות ולומר שאני הכי חכם, אני בסך הכל מנסה לומר למי שטוען שהקבוצה תכשל עונה הבאה שהוא צריך לחכות ולראות, אי אפשר להגיע למסקנות, כמו שהעונה הופתענו והקבוצה הגיעה למקום 3-2 יש סיכוי שזה יקרה גם עונה הבאה, ועצם זה שמזלזלים במה שהקבוצה עשתה העונה למרות שרוב מי שמדבר נגד אלישע דיבר גם שהעונה נסיים במקום 6...

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

דר אדום בנשמה כתב:אני לא מנסה להתגאות ולומר שאני הכי חכם, אני בסך הכל מנסה לומר למי שטוען שהקבוצה תכשל עונה הבאה שהוא צריך לחכות ולראות, אי אפשר להגיע למסקנות, כמו שהעונה הופתענו והקבוצה הגיעה למקום 3-2 יש סיכוי שזה יקרה גם עונה הבאה, ועצם זה שמזלזלים במה שהקבוצה עשתה העונה למרות שרוב מי שמדבר נגד אלישע דיבר גם שהעונה נסיים במקום 6...
תרצה או לא העובדות מדברות בעד עצמן, ניצחון אחד מתחילת הפלייאוף העליון וגם הוא מול סכנין זה מאזן עלוב בטח כשחיפה והפועל ת"א בעונות גרועות מבחינתם, בטח כשאתה מגיע ממרומי המקום השני עם פער של 16 נק' על מקום שלישי וכרגע קרוב לוודאי שמאבד אותו.

הקריסת מערכות לא ברורה ולא מובנת אין שום סיבה שבעולם שנראה כמו שאנחנו למרות שלדעתי זה בערך מסכם את כל העונה שלנו המון הסתמכות על החופשיות של בוזגלו וברגע שזה לא הולך אין לנו ממש איך להבקיע שערים ממשחק מסודר.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אני עדיין חושב שלא בזכות אלישע אלא למרות אלישע, הגענו למה שהגענו העונה.. לדעתי מאמן יותר יצירתי מוציא מהסגל הזה הרבה יותר. לדעתי וכמו שאמרו פה לפני, אלישע בנה סגל בצורה מדהימה וניהל אותו בצורה קטסטרופלית. אני חושב ששנה הבאה אנחנו נדשדש לגירוד פליאוף ושאלא אם כן יבוא שחקן שובר שיוויון שיקח אותנו על גבו, הבלוף של אלישע יתגלה הרבה קודם.
אגב, השחקן שובר שוויון הזה הגיע בדמות ברדה ובוזגלו בקיץ האחרון, ובלעדיהם היית נלחם נגד רמה"ש על השארות בליגה.
אלישע בעיניי הגיע לקצה היכולת שלו ואין לו לאן להתפתח, אני מבוהל! מבוהל!! ממה שהולך לקרות לנו באירופה.
ואגב, הייתה לנו עונת אלישע לוי קלאסית, פותחים חזק ביותר, לאט לאט נרגעים ומסיימים בקול ענות חלושה. למעט אולי אשדוד, ככה נראו רוב הקבוצות של אלישע.

אגב, הבעיה שלי עם אלישע נובעת מנחמדות היתר שלו, אני חושב שבמועדון לא יכול להיות מצב שבו הבעלים נחמדה ועדינה, המנכל נחמד ומתחשב והמאמן נחמד ורך, למישהו חייבות להיות שיניים, מישהו חייב להיות הדמות שיראים ממנה ורוכשים לה כבוד. בסיטואציה הזו את אלישע הכי קל להחליף במישהו עם סכין בין השיניים (למרות שהייתי שמח אם אסי היה הולך הביתה לפניו)

ועם כל זאת, מרגע שחתם, הצלחתו->הצלחתנו, מאחל לו רק טוב ושיצליח.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

אלה, דר.

לכל אלה....

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

דר הלוואי שתיהיה צודק.
בינתיים המציאות מראה קצת אחרת.
אלישע לא מצליח להוציא מסגל השחקנים הקיים את מלוא הפוטנציאל וזה שמאז פתיחת הפלייאוף הקבוצה רק ניראית גרוע יותר ממשחק למשחק - זה לחובתו.
כמו שכבר אמרתי, בפלייאוף (או יותר נכון מרגע שאיבדנו את סוארס) היכולות שלו כמאמן פשוט לא קיימות ובעונה הבאה זה יתגלה שוב פעם רק בשלב מוקדם של הליגה, כי יהיה מסע התחמשות רציני של כל הגדולות ולדעתי, אם סוקרים את עמדת המאמן בתל אביביות, ק"ש, מכבי חיפה ואפילו מכבי נתניה - אנחנו בנחיתות בעמדה הזאת מולם.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
פליימיקר

שליחה על ידי פליימיקר »

מת כשאתם כותבים "לא ממש את הפוטנציאל" רוב הסיכוי שאם היה לנו מאמן אחר העונה סוארס היה ממשיך לשחק בקישור האחורי, במקום פאיוביץ היה נוחת עוד איזה זר בינוני (איליץ כזה) ואז היינו מעבירים עוד עונה בינונית במרכז הטבלה, מי שאחראי על בניית הסגל האדירה הזאת זה אך ורק אלישע, הוא היה זה שנתן לבוזגלו את השקט שהיה צריך בתחילת העונה והוציא ממנו את העונה הטובה בחייו כנ"ל פלט.
במסגרת התקציב של 30 מליון אלישע בנה את הקבוצה הטובה ביותר שיכל, עשינו את המקסימום השנה ואם לא הפציעות בנקודות הקריטיות בהגנה אנחנו כנראה מסיימים עם אליפות או/ו גביע שום מאמן לא היה מוציא יותר מקבוצה עם הגנה שמורכבת מביטון תורגמן אלגרבלי/אראל.
מה שהיה חסר לנו השנה זה עומק ואיכות באמצע בשנה הבא כשהתקציב יגדל נקווה שנשדרג בהיבטים האלה ואז באמת נגיע למקסימום שלנו וכמו שאלישע עשה בחיפה גם כאן נוכל לזכות בתואר.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

ושוב פעם רק לפרוטוקול אני לא רוצה להגיד גם בשנה הבאה אמרתי לכם ולהתלהב כמו ילד קטן, אלא שפשוט תסתכלו על העובדה שהכל יכול להיות, יכול להיות שאתם צודקים ואנחנו נהיה בשיפולי הצמרת, יכול להיות שאלישע יפתיע את כולכם ואנחנו שוב פעם נאבק על תארים והפעם גם ניקח אחד או שניים מהם, ויכול להיות שאנחנו גם נהיה כמו העונה, מקום 2-3 בלי תואר אבל עם אירופה, ויכול להיות שבאירופה נודח מול דייגים או שנודח בשלב מכריע מול קבוצה גדול ויכול להיות שנגיע לבתים, מה שאני מנסה לומר פה שצריך לשים בצד את הביקורת הצודקת, ולא לומר ישר מה יילד יום, אף אחד לא יודע מה יקרה, אף אחד לא יכול לדעת, ואם גם בשנה הבאה נופתע כמו השנה אז זה שווה את זה שתשימו בצד את הפחדים והחששות לגביי אלישע כמאמן וכולנו ביחד נקווה לעתיד ורוד בפאן המקצועי, אבל במיוחד בפאן הניהולי שבניגוד לפאן המקצועי שקע ברגעים שחורים...

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

דר אדום בנשמה כתב:ושוב פעם רק לפרוטוקול אני לא רוצה להגיד גם בשנה הבאה אמרתי לכם ולהתלהב כמו ילד קטן, אלא שפשוט תסתכלו על העובדה שהכל יכול להיות, יכול להיות שאתם צודקים ואנחנו נהיה בשיפולי הצמרת, יכול להיות שאלישע יפתיע את כולכם ואנחנו שוב פעם נאבק על תארים והפעם גם ניקח אחד או שניים מהם, ויכול להיות שאנחנו גם נהיה כמו העונה, מקום 2-3 בלי תואר אבל עם אירופה, ויכול להיות שבאירופה נודח מול דייגים או שנודח בשלב מכריע מול קבוצה גדול ויכול להיות שנגיע לבתים, מה שאני מנסה לומר פה שצריך לשים בצד את הביקורת הצודקת, ולא לומר ישר מה יילד יום, אף אחד לא יודע מה יקרה, אף אחד לא יכול לדעת, ואם גם בשנה הבאה נופתע כמו השנה אז זה שווה את זה שתשימו בצד את הפחדים והחששות לגביי אלישע כמאמן וכולנו ביחד נקווה לעתיד ורוד בפאן המקצועי, אבל במיוחד בפאן הניהולי שבניגוד לפאן המקצועי שקע ברגעים שחורים...
אתה לא חושב שעם מאמן יותר חכם ויותר טקטי היה אפשר להגיע ליותר עם סגל כזה? אני כן. המחמאות לאלישע על הבנייה ויחד עם זאת ביקורת חריפה על הניהול. לא יכול להיות שהוא עולה למשחק עונה בלי לתת מענה לבעיית טב״ח שיותר מהיר בהרבה מהמגן שלך או למשל לנסות לשים את הובר, שחקן עם יותר ניסיון כבלם, לצד פאיוביץ׳ במשחקים כאלה. לא ייאמן שהוא מודע לשלישיית מרכז של מכבי/הפועל ולא מנסה בכלל להתמודד עם הבעיה ועם העובדה שהמשחק יתנהל בחצי שלו בעיקר. תאמין לי שיש עוד 2000 דוגמאות כאלה.
שורה תחתונה מאמן טוב לחדר ההלבשה, מאמן ששחקנים אוהבים. חלש בטירוף טקטית.
כל עוד זה ישראלי נמשיך בקו שלו. אני הייתי רוצה במקום אלונה ללכת על המודל הזר ומתחיל כבר מהעונה לחפש מועמדים.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

dor69 כתב: אתה לא חושב שעם מאמן יותר חכם ויותר טקטי היה אפשר להגיע ליותר עם סגל כזה? אני כן. המחמאות לאלישע על הבנייה ויחד עם זאת ביקורת חריפה על הניהול. לא יכול להיות שהוא עולה למשחק עונה בלי לתת מענה לבעיית טב״ח שיותר מהיר בהרבה מהמגן שלך או למשל לנסות לשים את הובר, שחקן עם יותר ניסיון כבלם, לצד פאיוביץ׳ במשחקים כאלה. לא ייאמן שהוא מודע לשלישיית מרכז של מכבי/הפועל ולא מנסה בכלל להתמודד עם הבעיה ועם העובדה שהמשחק יתנהל בחצי שלו בעיקר. תאמין לי שיש עוד 2000 דוגמאות כאלה.
שורה תחתונה מאמן טוב לחדר ההלבשה, מאמן ששחקנים אוהבים. חלש בטירוף טקטית.
כל עוד זה ישראלי נמשיך בקו שלו. אני הייתי רוצה במקום אלונה ללכת על המודל הזר ומתחיל כבר מהעונה לחפש מועמדים.
אני גם חושב שהמודל שיש במכבי תל אביב של מנג'ר על זר ועוד מאמן זר עם צוות זר איכותי שמבין עניין יכול להעלות אותנו בעתיד על המפה, אבל עד שאין לנו אצטדיון נורמלי עדיף להשאר עם ישראלים, אגב המנג'ר יכול להיות גם ברדה ומתחתיו יהיה מאמן זר עם צוות שהוא יביא איתו.

שלח תגובה