אלישע לוי סיכם לעונה נוספת

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
taltal

Re: אלישע לוי סיכם לעונה נוספת

שליחה על ידי taltal »

דורון ההודעות שלך די מעצבנות

סמל אישי של משתמש
פליימיקר

שליחה על ידי פליימיקר »

דורון כהן כתב:
חצי גמר גביע זה הישג אדיר ?? רק תזכיר לי את מי ניצחנו בדרך לשם ??
אה נכון , ניצחנו את מכבי שעריים .... אני לוקח ילדים עם כפכפים מהמתנס של בוסקילה ואני מנצח את שעריים בלי בעיה.
אה נכון ניצחנו מעצמה מהליגה השלישית (כפר סבא) , האורתודוקסים של לוד באותה רמה כמו כפר סבא , ממש הישג גדול....
אחר כך ירקנו דם כדי לנצח קבוצה מתחתית הליגה השנייה (גול בדקה 82) , ממש שטפנו את המגרש.

בפעם היחידה שניצב מוקש רציני בגביע המדינה , המאמן הגרוע הזה לא עמד ונכשל במבחן התוצאה!!
זכותך להתרשם מניצחונות על קבוצות עם תקציב של כדור פלאפל , אותי זה ממש לא מרשים.
שוב אתה כותב הגעה לחצי גמר כאילו זה כלום ועל הדרך אבל לא היינו במעמד הזה כבר 11 שנים, אני זוכר שנים של הגרלות נוחות לא פחות מהשנה כמו הרצליה ורמת השרון שהודחנו מהם בבושת פנים למרות שעל הנייר היינו פייבוריטים, גם את המשחקים הפשוטים צריך לדעת לנצח. ההישג האדיר הוא השילוב וההצלחה שלנו בכל החזיתות ריצה לאליפות ראש בראש עם מכבי ויחד עם זאת התקדמות שלב אחרי שלב בגביע, אז נכון שיצא לקבוצה האוויר מוקדם מידי (דרך אגב אותו הדבר קרה לקריה עונה שעברה) אבל בשורה התחתונה לא היו לנו תוצאות כאלה בשתי החזיתות כבר 15 שנים, ולדעתי חשוב להעריך ולהגיד תודה למי שהצעיד אותנו לעונה ההיסטורית הזאת ( נשמע בומבסתי מאוד אבל ביחס להישגים שלנו עד העונה זו אכן עונה היסטורית) שצריך ללמוד ממנה לשמר את מה שהיה טוב להוסיף את הגרוש החסר ללירה ורק אז נוכל להניף איזה גביע/צלחת.

סמל אישי של משתמש
פליימיקר

שליחה על ידי פליימיקר »

דר אדום בנשמה כתב:אנשים שכחו שהגביע היחידי שלקחנו היה מלפניי עידן ועידנים ועונה לאחר מכן ירדנו ליגה, ושאחריי עונות האליפות הקסומות ההן הקבוצה דשדשה באזור מרכז הטבלה ומטה.
אלישע לא מאמן מושלם וייתכן ואפילו בעונה הבאה נצטרך להפרד ממנו אם נרצה להתקדם בזירה האירופית, אבל נכון לעכשיו אני לא רואה מאמן אחר שיותר מתאים ממנו...
הרבה זמן לא נהנתי מהקבוצה שלנו כמו שנהנתי העונה עד הפלייאוף, הרבה זמן לא צעקתי כל כך הרבה ישים על גולים או חיכיתי שרק יגיע השבוע של המשחק הבא, והנה זה קרה, סוף כל סוף נהנתי העונה ולא סבלתי בגלל שהקבוצה הייתה בתחתית (הכוונה בלסבול זה לא לסבול מהכדורגל אלא מזה שהקבוצה נמצאת בתחתית, כי הקבוצה הזאת היא חלק בלתי נפרד מהלב שלי ושכואב לה כואב גם לי).
אחריי עונות רבות שהיינו באזור התחתית או בליגה הלאומית ובגג סיימנו במקום 4 סוף כל סוף אנחנו חזרנו לצמרת, אז במקום להגיד: "איזה יופי" אנשים באים ומתבכיינים על המאמן...
כן ממש ככה, כמו שאמרתי אפשר לא לאהוב את אלישע, אבל עצוב שיש אנשים שלא מערכים את ההישגים שלנו השנה והתרומה של אלישע, במיוחד אחרי שסבלנו כל כך הרבה.

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

אלה שלא מעריכים את אלישע הם גם אלה שכל מאמן שיבוא לפה הם יגידו שהוא מאמן חלש/פחדן/לוזר וכו׳ אז ככה שאין צורך להתייחס.

סמל אישי של משתמש
דניב

שליחה על ידי דניב »

כדורגל זה דבר מאוד נזיל, כשם שנכשלנו במשחקי המאני טיים העונה, בקלות המצב יכל להיות הפוך, מה היה קורה אם לא היינו מנצחים את מכבי בבית, פעמיים את הפועל ת"א ובית"ר, מה היה קורה אם לא היינו מנצחים את עכו ב-10 שחקנים, את בני יהודה בישורת הסופית, מפסידים באשדוד, ולהפך אם היינו אוגרים נקודות יקרות, כמו התיקו בקריית אלעזר, איבוד נקודות בבית מול קבוצות נחותות לכאורה כמו רעננה, רמה"ש, ועכו, יכלנו להיות בקלות מעל מכבי, וזה בלי להזכיר את השפעת השופטים.

הדבר הכי טוב זה שאלישע נשאר עם רוב השלד הזה, ויצטרך להפיק לקחים חשובים איך להצליח יותר בעונה הבאה, דברים כמו חוסר בלם טבעי שלישי בסגל, חרצו את גורלנו ביותר מדי משחקים.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

חייבים לשדרג את מאמני הכושר. ההצלחה של קרית שמונה זה באינטנסיביות שהם שומרים ורצים כל המשחק. גם אי אפשר להצליח כשכל שבוע מישהו אחר מותח שריר.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

שלח תגובה