פליימקר ברמה גבוהה רק זה ישדרג אותנו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: פליימקר ברמה גבוהה רק זה ישדרג אותנו

שליחה על ידי ForeverRed »

באר שבעי כתב:
דאבור נקנה ע"י סעיף שיחרור נמוך לאירופה, הוא לא עשה שום דבר רע.
הוא קיבל המון דקות במכבי בשנתיים האחרונות ותרם את חלקו, הייתה לו הזדמנות אולי חד פעמית לצאת לקבוצה שנואשת לחלוץ בליגה טובה, מסתבר שזה בינגו של גראסהופרס. גם מכבי לא כל כך נפגעה מזה, בניגוד לחיפה היא לא מעלה שחקנים ליציע כשהם במשא ומתן על חוזה חדש, ראה אלירן עטר ששוחרר בלי בעיה במחיר מצחיק.
יש תחלופה במכבי, כל שחקן בארץ רוצה להגיע אליהם, זאת המציאות, ואתם אתה חושב שיש ממורמרים שם אז ממש לא, מספיק לראות את חגיגות האליפות שלהם בוסרמיל, הקבוצה הכי מלוכדת בארץ וזה מה שעושה אותה לטובה בארץ, תסכים איתי שיש להם שחקנים בסגל שבכל קבוצה אחרת לא היו מצליחים.
זאת המציאות וככל שתשלימו איתה יותר מהר ככה יהיה טוב יותר, שחקנים לא עומדים בתור בשביל לעבור לנגב בגלל עונה אחת טובה (לצערנו).
:סמל הפועל: :סמל הפועל:
1. אלירן עטר נמכר במיליון וחצי יורו והתקדם לליגה הצרפתית, מחיר מצחיק זה לא.
2. אם אתה חושב ששחקנים שמחשיבים את עצמם לבכירים בכדורגל הישראלי מסתפקים בשאריות דקות כמחליפים או כשחקני הרכב אחת למספר שבועות אתה טועה.
יש הרבה שחקנים מתוסכלים בסגל של מכבי ולדעתי לאורך זמן יתחילו לצוץ שם בעיות. כבר היום אני די בטוח שלא מעט שחקנים יעדיפו להיות שחקני הרכב במכבי חיפה
מאשר להילחם על דקות משחק במכבי תל אביב. הדוגמא הטובה ביותר היא מונס דאבור, שלא היה מעז לעזוב אם היה שחקן הרכב קבוע.
3. איזה שחקנים יש למכבי בסגל שבקבוצה אחרת לא היו מצליחים?
4. המשפט האחרון שלך הוא היחיד שאני מסכים איתו. שחקנים לא עומדים בתור כדי להגיע לבאר שבע, אבל אין ספק שקיים שיפור משמעותי בנושא הזה.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

באר שבעי כתב:
דאבור נקנה ע"י סעיף שיחרור נמוך לאירופה, הוא לא עשה שום דבר רע.
הוא קיבל המון דקות במכבי בשנתיים האחרונות ותרם את חלקו, הייתה לו הזדמנות אולי חד פעמית לצאת לקבוצה שנואשת לחלוץ בליגה טובה, מסתבר שזה בינגו של גראסהופרס. גם מכבי לא כל כך נפגעה מזה, בניגוד לחיפה היא לא מעלה שחקנים ליציע כשהם במשא ומתן על חוזה חדש, ראה אלירן עטר ששוחרר בלי בעיה במחיר מצחיק.
יש תחלופה במכבי, כל שחקן בארץ רוצה להגיע אליהם, זאת המציאות, ואתם אתה חושב שיש ממורמרים שם אז ממש לא, מספיק לראות את חגיגות האליפות שלהם בוסרמיל, הקבוצה הכי מלוכדת בארץ וזה מה שעושה אותה לטובה בארץ, תסכים איתי שיש להם שחקנים בסגל שבכל קבוצה אחרת לא היו מצליחים.
זאת המציאות וככל שתשלימו איתה יותר מהר ככה יהיה טוב יותר, שחקנים לא עומדים בתור בשביל לעבור לנגב בגלל עונה אחת טובה (לצערנו).
:סמל הפועל: :סמל הפועל:
תן לי שחקן אחד במכבי שלא היה מצליח בקבוצה אחרת, אלברמן? טיבי? פריצה? אולי בכלל זהבי?

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

גיא חניה כתב: תן לי שחקן אחד במכבי שלא היה מצליח בקבוצה אחרת, אלברמן? טיבי? פריצה? אולי בכלל זהבי?
טל בן חיים היה בינוני (יחסית) בהפועל תל אביב. דן איינבינדר היה "עוד שחקן" בבית"ר. ברק בדש שחקן טוב אבל אני בכלל לא בטוח שהוא היה מצליח בקבוצה שהיא לא קרית שמונה. מה שכן אני לא חושב שזו הלכידות שעושה אותם יותר טובים, אלא האימונים החזקים יותר, הכושר הגופני רמה מעל כולם, ושיטת משחק מהירה ולוחצת שמוציאה הרבה מהשחקנים. את זה צריך לייבא אלינו בהקדם האפשרי. הם מתאמנים עם GPS-ים מתחת לחולצה - מתי זה יקרה אצלינו?
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

אסי, דגים כתב:
טל בן חיים היה בינוני (יחסית) בהפועל תל אביב. דן איינבינדר היה "עוד שחקן" בבית"ר. ברק בדש שחקן טוב אבל אני בכלל לא בטוח שהוא היה מצליח בקבוצה שהיא לא קרית שמונה. מה שכן אני לא חושב שזו הלכידות שעושה אותם יותר טובים, אלא האימונים החזקים יותר, הכושר הגופני רמה מעל כולם, ושיטת משחק מהירה ולוחצת שמוציאה הרבה מהשחקנים. את זה צריך לייבא אלינו בהקדם האפשרי. הם מתאמנים עם GPS-ים מתחת לחולצה - מתי זה יקרה אצלינו?
חולק עלייך. טל בן חיים היה בינוני ונשאר בינוני וגם המספרים שלו לא להיט 4 שערים לחלוץ כנף. דן אייבנדר בק"ש היה הרבה יותר בולט, בדש? מלבד הצמד מולנו לא עשה משו מיוחד.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

איזה בולשיט, טל בן חיים בהפועל תל אביב היה הרבה יותר טוב, דן איינבינדר לא הרשים אותי חוץ מהמשחק מולנו בבלומפילד וגם זה היה בגלל שאלישע טעה טקטית וגם כי עלינו עם הרכב חסר...
ובדש חוץ מהצמד (שאחד מהם עם היד ><) לא עשה כלום..
בכלל השחקן היחידי במכבי שהתפתח העונה כבר התפתח בעונה שעברה וקוראים לו דור מיכה...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
באר שבעי
Title: בדואי

שליחה על ידי באר שבעי »

דר אדום בנשמה כתב:איזה בולשיט, טל בן חיים בהפועל תל אביב היה הרבה יותר טוב, דן איינבינדר לא הרשים אותי חוץ מהמשחק מולנו בבלומפילד וגם זה היה בגלל שאלישע טעה טקטית וגם כי עלינו עם הרכב חסר...
ובדש חוץ מהצמד (שאחד מהם עם היד ><) לא עשה כלום..
בכלל השחקן היחידי במכבי שהתפתח העונה כבר התפתח בעונה שעברה וקוראים לו דור מיכה...
לך תראה את המשחק שלהם אתמול נגד ק"ש, את הלחץ על כל המגרש גם בדקה ה80, את ההשתחררות מלחץ והנעת הכדור החכמה, את הסגירות והחיפויים בהגנה כשהמגנים עולים.
הלוואי ואלישע ישאף לכזאת צורת משחק.
מי שלא רואה את הדברים האלה הוא או עיוור הוא חי בסרט.
קבוצה שמצליחה כל כך שיש לה שחקנים כמו איינבידר, בדש, עמרי בן הרוש, שרן ייני זאת קבוצה מלוכדת עם מאמן טקטיקן שיודע איך להפיק את המירב מהשחקנים שלו.
רק לקנא ולשאוף לרמה כזאת.

סמל אישי של משתמש
zahipan

שליחה על ידי zahipan »

באר שבעי כתב: לך תראה את המשחק שלהם אתמול נגד ק"ש, את הלחץ על כל המגרש גם בדקה ה80, את ההשתחררות מלחץ והנעת הכדור החכמה, את הסגירות והחיפויים בהגנה כשהמגנים עולים.
הלוואי ואלישע ישאף לכזאת צורת משחק.
מי שלא רואה את הדברים האלה הוא או עיוור הוא חי בסרט.
קבוצה שמצליחה כל כך שיש לה שחקנים כמו איינבידר, בדש, עמרי בן הרוש, שרן ייני זאת קבוצה מלוכדת עם מאמן טקטיקן שיודע איך להפיק את המירב מהשחקנים שלו.
רק לקנא ולשאוף לרמה כזאת.
אתה צודק! אם רק ישנו בהפועל באר שבע את צורת החשיבה שלהם. במקום להשקיע כסף רב ברכישת שחקנים טובים להשקיע את הכסף בתשתיות ובצוות אימון מקצועי. במקום לנסות לצרף את השחקנים הכי טובים להפועל באר שבע להפוך את השחקנים הקיימים ואת שחקני הנוער לטובים יותר. לא יכול להיות ששחקנים שהיו בינוניים בקבוצות אחרות מגיעים למכבי ת"א והוקוס פוקוס הופכים לשחקנים טובים. זה ברור שצוות האימון שלהם יודע כיצד לשדרג ולהפוך אותם לטובים יותר! רק אם יחליטו בבאר שבע להפוך את השחקנים הקיימים לטובים יותר רק כך הקבוצה תוכל להתקדם.

לרגע אני ידמה הפועל ב"ש לעץ. אם השורשים שלמטה יהיו מפותחים (השורשים=שחקני הבית הצעירים) העץ יוכל להתפתח בכוחות עצמו ולחפש בעצמו מזון ללא עזרה חיצונית. הבאת שחקנים מבחוץ משולה להזרקת דשן כימי רב עוצמה לעץ המספק לו מזון וגורם להתפתח. אך ההתפתחות הזו מלאכותית. כי כאשר מפחיתים את כמות הדשן העץ מפסיק לצמוח ומתחיל לנבול. אם נהיה בצרות כלכליות ונצטרך לקצץ בתקציב ולהביא פחות שחקנים מבחוץ הקבוצה תידרדר (כמו הפועל ת"א). זאת בניגוד לעובדה שאם ישקיעו כספים בהפיכת השחקנים הקיימים לטובים יותר הקבוצה בהכרח לא תידרדר כלכלית משום שמלכתחילה הקבוצה מתבססת על שחקני בית שאין צורך לרכוש אותם ובנוסף היא גם מוכרת אותם בכסף רב, ולאחר מכן מטפחת שחקנים צעירים אחרים שיחליפו אותם. כך קבוצות באירופה שהן אינן עשירות פועלות (אתלטיקו מדריד לדוגמא).

שתי נקודות להצלחה:
1. רכישת ידע מבחוץ:
ללמוד מקבוצות אחרות כיצד הן מאמנות בהצלחה שחקנים צעירים שלאחר מכן הופכים לכוכבים וליישם את המסקנות בקבוצה.
ללמוד כיצד לאמן את השחקנים הקיימים בצורה הטובה ביותר כדי להוציא מהם את המקסימום (פיזית, מנטלית, פיתוח חוכמת משחק).
להפוך את הצוות המקצועי לטוב יותר (להוציא אותם להשתלמויות בחו"ל, להביא מומחים ישראליים שלאו דווקא קשורים לעולם הכדורגל אך כן יכולים לייעץ לצוות המקצועי כל אחד בתחומו, לדוגמא: פרופסור לאסטרטגיה שיעזור לאלישע להכין את הקבוצה טקטית למשחקים וילמד אותו אסטרטגיות משחק).

2. פיתוח תשתיות:
רכישת ציוד ומכשירים שלא קיימים בקבוצה ויש בהם צורך. ציוד עזר לצוות המקצועי, ציוד המשפר את בריאותם של השחקנים, ציוד העוזר לשחקנים להתקדם ברמתם המקצועית.
הגדלת הכנסות הקבוצה: אוהדי קבוצת כדורגל הם כוח צרכני גדול וחזק בגלל הקשר הרגשי שלהם אל הקבוצה. אלונה ברקת צריכה לחשוב כיצד להפיק רווחים נוספים מאוהדי הקבוצה. פתיחת מסעדות, פאבים, חנות מזכרות רצינית, וחדר כושר יכולים להיות ההתחלה של משהו גדול עוד יותר שיפיק לקבוצה הכנסות משמעותיות.

שלח תגובה