רישמי: דור מלול הוא הרכש השני

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: דור מלול

שליחה על ידי אדום זקן »

אלדר כתב:
זה נקרא גמישות
תפסיקו לחשוב שקבוצה בנויה על 11 שחקנים
ראינו עונה שעברה, מה שהכריע את האליפות זה העומק בסגל
בדיוק כך!
אי אפשר שכל הסגל יהיה בנוי על כוכבים, צריך גם קצת ח'ברה רעבים עם כישרון, שיודעים שיקומו מהספסל.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

חשבתי על זה די הרבה היום, לא מצליח להבין איזה תפקיד מיעדים לדור מלול. אם זה כמגן ימני זה סבבה. מצד שני יש תמימות דעים בכל האתרים שאלישע לא בונה עליו כמגן ובכל מקרה ירצה להביא עוד מגן.
אם זה כקשר אגף, זה אומר שאם מליקסון מגיע אז הוא שחקן מחליף. לא חושב שכקשר הוא כל כך הרבה יותר טוב מנאסר.
אם זה כקשר אמצע זה די טעות בעיניי, כי אני לא חושב שהוא מסוג השחקנים שחסר לנו באמצע.
אני יכול לקבל את זה שמביאים אותו כשחקן ורסטילי שיעלה מהספסל, מצד שני אני לא יודע אם הוא מבין את זה....

הייתי מאוד שמח לראות שחקן ורסטילי כזה יושב אצלנו בספסל, כי כחילוף הוא באמת יכול לעלות ולשחק ב3-4 עמדות שונות.לא רואה אותו מסכים לתרחיש כזה.

אם יד למישהו רעיון מעניין אותי לשמוע...

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

dardasmiley כתב:חשבתי על זה די הרבה היום, לא מצליח להבין איזה תפקיד מיעדים לדור מלול. אם זה כמגן ימני זה סבבה. מצד שני יש תמימות דעים בכל האתרים שאלישע לא בונה עליו כמגן ובכל מקרה ירצה להביא עוד מגן.
אם זה כקשר אגף, זה אומר שאם מליקסון מגיע אז הוא שחקן מחליף. לא חושב שכקשר הוא כל כך הרבה יותר טוב מנאסר.
אם זה כקשר אמצע זה די טעות בעיניי, כי אני לא חושב שהוא מסוג השחקנים שחסר לנו באמצע.
אני יכול לקבל את זה שמביאים אותו כשחקן ורסטילי שיעלה מהספסל, מצד שני אני לא יודע אם הוא מבין את זה....

הייתי מאוד שמח לראות שחקן ורסטילי כזה יושב אצלנו בספסל, כי כחילוף הוא באמת יכול לעלות ולשחק ב3-4 עמדות שונות.לא רואה אותו מסכים לתרחיש כזה.

אם יד למישהו רעיון מעניין אותי לשמוע...
אני חושב שזה די ברור לו לאור השמות שיש בקבוצה שהוא הולך לעלות מהספסל, וזו דווקא אופציה לא רעה בכלל.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

לטעמי מייעדים לדור מלול את תפקיד סותם החורים הרשמי של הקבוצה ולא אופתע אם בקונסטלציה מסוימת הוא גם יהיה מגן ימני מוביל.
ראיתי את הבחור משחק כמה פעמים ודיברתי הרבה עם חבר אוהד מכבי, מלול שחקן מוכשר, מהיר וטכני, שכבר הספיק לשחק בקרירה הלא ארוכה שלו כמגן, קשר קו ואפילו אחורי וקדמי.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אני חושב שבכל קבוצה טוב להחזיק שחקן מסוגו של מלול. כישרון יש לו, הוא מגיע בגיל צעיר (25), והיתרון הגדול ביותר שלו הוא
הורסטיליות. אני חושב שיש לו הרבה מה לתרום גם כמגן ימני וגם כקשר אמצע עם יכולות התקפיות. כשחקן סגל, הוא יכול להיות בינגו.
אנשים זוכרים ממנו בעיקר את התקופה בבית"ר, אבל צריך לזכור שהיה פצוע רוב העונה שעברה. לדעתי יש לו עוד הרבה מה לתת.
במחירים המטורפים שרצים היום בשוק יכול להיות גניבה לא רעה בכלל.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אלדר כתב:
זה נקרא גמישות
תפסיקו לחשוב שקבוצה בנויה על 11 שחקנים
ראינו עונה שעברה, מה שהכריע את האליפות זה העומק בסגל
אמרתי שלא ברןר לי באיזה תפקיד אלישע שהוא מאמן טיפה מקובע רוצה אותו זה הכל אני לא אמרתי שלא צריך אותו להפך! הוא שחקן נהדר שיכול להתאים לנו כשחקן רוטציה!
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
MOTI2013

שליחה על ידי MOTI2013 »

אני תמיד אהבתי תשחקן הזה גם שהוא עוד בבייתר!!

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

לא מבין למה כולכם פוסלים אותו ומייעדים לו תפקיד כשחקן משלים. לדעתי אם יגיע אחלה החתמה והוא מיועד להרכב הראשון נקודה. לכו ליוטיוב ותרשמו דור מלול תראו שהשחקן מפוצץ בכישרון, מה גם שדפדוף בפורום של מכבי תל אביב הראה שבזמנו כשעזב לבירסחוט האוהדים לא היו מרוצים מהעזיבה ואמרו שהמועדון דחק אותו לקיר בהצבתו בעמדה שהיא לא שלו כקשר אחורי וקיצוני.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

talb55 כתב:לא מבין למה כולכם פוסלים אותו ומייעדים לו תפקיד כשחקן משלים. לדעתי אם יגיע אחלה החתמה והוא מיועד להרכב הראשון נקודה. לכו ליוטיוב ותרשמו דור מלול תראו שהשחקן מפוצץ בכישרון, מה גם שדפדוף בפורום של מכבי תל אביב הראה שבזמנו כשעזב לבירסחוט האוהדים לא היו מרוצים מהעזיבה ואמרו שהמועדון דחק אותו לקיר בהצבתו בעמדה שהיא לא שלו כקשר אחורי וקיצוני.
זה בדיוק העניין, אנחנו לא דוחקים אותו לספסל פשוט לא מצליחים להבין לאיזה צפקיד הוא מיועד...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

1. דור מלול זה הימור.
מצד אחד כולנו זוכרים את הניצוצות במכבי ואת היציאה לבלגיה, אבל מצד שני אי אפשר להתעלם מהעובדה שהוא היה אכזבה עצומה בבית"ר י"ם בשנה שעברה.

2. לא יודע אם כדאי להחתים שחקן רק כי הוא כלבויניק. שלא נוותר בסוף על חיזוק הסגל באזורים מסוימים רק בגלל המחשבה שהכי גרוע יהיה את דור מלול למלא את החור.
אני לפחות מעדיף סגל רחב עם מלחמה על כל תפקיד.

3. מבחינתי, אם כבר הולכים על ההימור של דור מלול, צריכים להציב אותו בתפקיד המגן הימני.
זאת עמדה חלשה אצלנו כבר שנים, ואם אלישע מאמין במלול וביכולות שלו, זאת העמדה שהוא צריך לייעד למלול.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

לפי וואלה סיכם בקבוצה ויחתום מחר.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

לא חיכה למחר, המועדון הוציא הודעה שהוא סיכם,

יחליף את אילוז כמגן ימני ראשון?

סמל אישי של משתמש
The red one

רישמי: דור מלול הוא הרכש השני

שליחה על ידי The red one »

בהצלחה!!

לדעתכם ייכנס לעמדת המגן הימני הראשון?

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: רישמי: דור מלול הוא הרכש השני

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

מקור?
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
noam1976

Re: רישמי: דור מלול הוא הרכש השני

שליחה על ידי noam1976 »

https://sports.walla.co.il/?w=/3825/2758630" onclick="window.open(this.href);return false;
בבקשה

שלח תגובה