ושוב על הפרק:האיצטדיון החדש

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: ושוב על הפרק:האיצטדיון החדש

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

חחחחח יא חסרה על היפים והאמיצים...שנתיים ראשונות לא פספסתי אף פרק :D
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

שימו לב לדבריו של מר ביטן ואז תבינו מתי האיצטדיון יהיה מוכן

לאחר שלקחנו לידנו את היכל הפיס ופתחנו אותו במועד שהצבנו, כך גם הפעם נעמוד בנושא האיצטדיון, שהוא פרויקט ענק לתושבי באר שבע והנגב", אמר ביטן

היכל הפיס לקח להם רק 7 שנים(אם אני לא טועה) לבנות אותו..
מי שזוכר את השלט המפורסם שהיה מתחלף כל שנה בגלל תאריך הסיום..

דבר נוסף
המכרז מסתיים בדיוק יום אחרי בחירות לראשות העיר
נראה לכם שמיהו ישים על זה?

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

מוטי כתב:למה צריך 32 אלף מקומות ישיבה?
מתי בפעם האחרונה הגיעו יותר מ-12,000 צופים?

אני ספציפית מעדיף פחות מקומות העיקר שהאיצטדיון יהיה מלא ויקנה תחושה ביתית, ולא שיהיה רבע מלא, ולומר יש לנו מתקן של 30,000 צופים
פוטנציאל . פוטנציאל.
יש לאיזור הזה פוטנציאל ענקי. שגם 30 אלף יכול שלא להספיק..
לא עדיף לבנות מתקן אם כבר בונים שיוכל להכיל את הכמות הנדרשת ושלא נצטרך אחר כל לחשוב מה עושים עם בעיית המקום?

dudi2002 כתב:אתם יודעים מה? אחד מהסמלים שעוד איכשהו נשארו להפועל באר שבע הוא לא אחר מאשר איצטדיון וסרמיל.
אם אני לא טועה, לפני פתיחת העונה הזו היו דיון באתר האוהדים של עזריה על שינוי הסמל של המועדון ושינוי שמו של האיצטדיון.
הרוב המוחלט התנגדו לשינוי הסמל אך רבים הסכימו לשינוי שם האיצטדיון.

ואני אומר: חבר'ה, די!!! להפועל ב"ש, נכון להיום אין הווה מפואר וגם על רגעי ההיסטוריה היא לא יכולה להתרפק כי גם זו די עלובה (2 אליפויות כשאותי עדיין לא תכננו להביא לעולם וגביע כשעדיין לא הנחתי תפילין).
אחד מהסמלים שעוד איכשהו נשארו לנו ומזכיר לאוהדי הכדורגל בארץ שעדיין ישנה קבוצה העונה לשם 'הפועל באר שבע', הוא איצטדיון וסרמיל. כן, כן, האיצטדיון המסכן עם המשתנות העלובות, עם הנקניקיות המסריחות במחצית. כן, האיצטדיון הזה.

אז למה להרוס את אחד הדברים שמסמל יותר מהכל את הפועל באר שבע ולבנות לנו ליד הקונסבטוריון או היכן שלא יהיה איזה סטמפורד ברידג' או סנטיאגו ברנבאו?
אז לדעתך גם "המכתש" הוא אצטדיון ראוי ושאסור לרמת גן לעבור לאצטדיון אחר?
כל מועדון צריך להתקדם.. ואם ליברפול מוכנה לעבור מאנפילד אז גם הפועל באר שבע יכולה לעבור מוסרמיל..

סמל אישי של משתמש
red-blood

שליחה על ידי red-blood »

צריך לעבור אבל למקום יותר מפואר וגדול...
לא לאיצטדיון של 12 אלף מקומות אלא של לפחות 20 אלף...
"כי שום דבר לא יהרוס את
לא יהרוס תאהבה
את שירי אני מקדיש לך
מקדיש מתוך הנשמה"

עלינו ליגה עלינו ליגה
גיא לוי תישאר

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

dudi2002 כתב:אתם יודעים מה? אחד מהסמלים שעוד איכשהו נשארו להפועל באר שבע הוא לא אחר מאשר איצטדיון וסרמיל.
אם אני לא טועה, לפני פתיחת העונה הזו היו דיון באתר האוהדים של עזריה על שינוי הסמל של המועדון ושינוי שמו של האיצטדיון.
הרוב המוחלט התנגדו לשינוי הסמל אך רבים הסכימו לשינוי שם האיצטדיון.

ואני אומר: חבר'ה, די!!! להפועל ב"ש, נכון להיום אין הווה מפואר וגם על רגעי ההיסטוריה היא לא יכולה להתרפק כי גם זו די עלובה (2 אליפויות כשאותי עדיין לא תכננו להביא לעולם וגביע כשעדיין לא הנחתי תפילין).
אחד מהסמלים שעוד איכשהו נשארו לנו ומזכיר לאוהדי הכדורגל בארץ שעדיין ישנה קבוצה העונה לשם 'הפועל באר שבע', הוא איצטדיון וסרמיל. כן, כן, האיצטדיון המסכן עם המשתנות העלובות, עם הנקניקיות המסריחות במחצית. כן, האיצטדיון הזה.

אז למה להרוס את אחד הדברים שמסמל יותר מהכל את הפועל באר שבע ולבנות לנו ליד הקונסבטוריון או היכן שלא יהיה איזה סטמפורד ברידג' או סנטיאגו ברנבאו?

מה השטויות הללו?!

אנחנו אמורים לשאוף להנציח סטריאטיפים שליליים או ליצור מסורת חדשה ונקייה יותר???
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה