רשמי: מאור מליקסון שחקן הפועל ב"ש | חתם ל-5 שנים.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

Re: מליקסון..

שליחה על ידי סניור »

הלוואי וזה היה תמיד נכון. אני לא אומר שזה לא המצב אבל הזכיר לי נושא שעלה לכותרות לפני כמה שבועות סביב ההצלחה של אתלטיקו מדריד- שחקנים "בבעלות צד ג". נושא עצוב אבל מאוד משפיע על איפה ישחקו השחקנים.

https://www.calcalist.co.il/sport/artic ... 20,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.calcalist.co.il/sport/artic ... 60,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

דר אני יודע שצריך להתחשב בדעה של מאור אם היית קורא את מה שרשמתי אולי לא היית רושם את זה..רשמתי שהוא מפעיל על מאור מניפולציות והאיש ידוע בזה שהוא בעל כושר שכנוע טוב שיודיע להבטיח הרים וגבעות על פארש והוא זה שמנסה לשכנע את מאור לחתום שם..לא אמרתי שהוא יחתום בישבלו ויכריח אותו לשחק! ותאמין לי שהשחקנים האלה הם מהרגע שהם ילדים מקשיבים לסוכן שלהם הוא המדריך שלהם והם מייחסים למילה שלו המון חשיבות

סמל אישי של משתמש
yossi34

שליחה על ידי yossi34 »

לפי כמה אתרים בפולין דודו דהאן סיכם עם ולנסיין ועם לגיה ורשה, השכר שלו ינוע סביב ה-250,000 € לעונה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

דר אדום בנשמה כתב:אויש נו באמת הריי ברור לך שהוא לא יכול לעשות עם מאור מה שבאלו... גם למאור יש צד בעניין...
זו קצת נאיביות מצידך להגיד את זה.
בכל העולם ולא רק בכדורגל שולטים הסוכנים.
בסוף הכל נעשה על פי רצונם והחלטתם, תוך הפעלת מניפולצוית רגשיות ואפילו איומים.
כמו שאני רואה את זה מאור יבוא לכאן רק אם יעמוד על רגליו האחוריות,מה שלא נראה לי שיקרה

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

קראתי באתר אחר, שלגיה לא מוכנה לשלם 600 אלף יורו ולכן ירדה בשלב זה.

הכתבה פורסמה לפני כמה שעות אני אחפש אותה ויפרסם פה :)
תמונה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

שמילמיל כתב:לפי כמה אתרים בפולין דודו דהאן סיכם עם ולנסיין ועם לגיה ורשה, השכר שלו ינוע סביב ה-250,000 € לעונה.
אם זה נכון,זה רק מחזק את הסיפור שעם דהאן,ומאוד מפתיע לגבי מאור שבוחר בקבוצה מהליגה הפולנית באותו שכר שהציעו לו כאן.

סמל אישי של משתמש
maor20094

שליחה על ידי maor20094 »

בנתיים מצאתי תכתבה הזאת, שפורסמה לפני חצי שעה בערך.

https://www.wprost.pl/ar/453845/Melikso ... -do-Legii/" onclick="window.open(this.href);return false;

מליקסון סיכם אך לא חתם בגלל סכום העברה.

די דומה למידע שיש לנו על זה שהוא סיכם פה .

Melikson be earning the Legion of 250,000 euros per year, but manager footballer Dudu Dahan constantly watching the market and hopes that will be another offer.

If the transfer would be completed "military" would have to discuss the details with the club Melikson - Valenciennes. Relegated from Ligue 1 has financial problems and need immediate cash injection. French valuations of 29-year-old for 600,000 euros, but the Legion did not put up such a sum.
תמונה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

maor20094 כתב:בנתיים מצאתי תכתבה הזאת, שפורסמה לפני חצי שעה בערך.

https://www.wprost.pl/ar/453845/Melikso ... -do-Legii/" onclick="window.open(this.href);return false;

מליקסון סיכם אך לא חתם בגלל סכום העברה.

די דומה למידע שיש לנו על זה שהוא סיכם פה .

Melikson be earning the Legion of 250,000 euros per year, but manager footballer Dudu Dahan constantly watching the market and hopes that will be another offer.

If the transfer would be completed "military" would have to discuss the details with the club Melikson - Valenciennes. Relegated from Ligue 1 has financial problems and need immediate cash injection. French valuations of 29-year-old for 600,000 euros, but the Legion did not put up such a sum.
בקיצור הכל יכול להיות והכל תלוי בואלנסיין.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
maor20094

שליחה על ידי maor20094 »

ב8.7 יש לנו משחק נגדם במחנה אימונים,
לדעתי מליקסון לא ישמח לפגוש את ברדה כשהוא לובש את הבגדים שלהם .
תמונה

סמל אישי של משתמש
המשוגע האדום

שליחה על ידי המשוגע האדום »

באמת מוזר כל יום קורה משהו אחר.יום אחד קרוב אלינו ויום אחר לורשה
לפי וואלה וולנסיין ירדה אתמול לליגה השלישית ואולי היום לליגה החמישית

האם מאור מליקסון יחתום בשבוע הבא בהפועל באר שבע? ההתאחדות הצרפתית החליטה להוריד את ולנסיין לליגה השלישית, ואולי היום גם לליגה החמישית, כך על פי התקשורת הצרפתית. כפי שפורסם בוואלה! ספורט, ההליך המשפטי נגד ולנסיין עשוי לסלול את דרכו של השחקן, שמחזיק בהצעה גם מלגיה ורשה, להפועל באר שבע עוד במהלך השבוע הקרוב. "ההליך המשפטי עשוי להוביל לשחרורו של מליקסון בחינם ואז דרכו לכאן תיסלל", הסביר אתמול גורם בבאר שבע. "גם אם לא ישוחרר בחינם, סביר להניח שולנסיין תעדיף למכו,ר אותו מהר". בהתאם להחלטה של ההתאחדות הצרפתית, השוער ניקולה פנטו כבר שוחרר מהקבוצה למרות שהחזיק בחוזה.

לדעתי לא טוב שמאור ישוחרר בחינם כי לורשה יהיה יותר קל להביא אותו אליהם

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

העסקה קרובה מתמיד, ולנסיין יורדת במחיר מחשש שמליקסון ישוחרר בחינם עקב הורדה צפויה לליגה החמישית או בכלל פירוק.
אם לא יקרה דבר חריג......מליקסון בבאר שבע כבר בשבוע הבא.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

דודו דאהן נחש בקש אין לי כבר אמון עד שתצא הודעה...
זה כבר לא עושה לי טוב בלב...חחח ואני אדם צעיר..

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אני מבין את החיפוש הקיצוני אחרי ידיעות מרגשות, אבל תרדו כבר מאתרי חדשות סוג ג׳, בטח כאלה שמקורם בפולין.

בקרוב מאוד תיפול החלטה והסיכויים כרכע נוטים לכיוון באר שבע, למה?
כי מאור הצהיר שהוא ישחק בארץ רק בהפועל ולא נשמע שהאופציה הפולנית מפילה אותו מהכיסא

תהיו סבלנים
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

E26

שליחה על ידי E26 »

מאור מאור.... לראות את הסרטון הזה העביר צמרמורת איזה פאקינג שחקן גדול שיחק אצלנו, עשה מה שרצה עם הכדור...
במהלך הסרטון חשבתי מה היה קורה אם סביבו היו שחקנים ברמה גבוהה יותר.... ככה שאם יגיע היופם, אחחחחחחחח
https://www.youtube.com/watch?v=9TsGZGxZi-c" onclick="window.open(this.href);return false;

תחזור!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! עיר שלמה מחכה לך!

סמל אישי של משתמש
g.b555

שליחה על ידי g.b555 »

דודו דהאן יודע שאם הוא רוצה להרוויח עוד כסף ממאור מליקסון כדאי לו להשאיר אותו בחול ,ככה הוא ירוויח כם עכשיו וגם בהעברה הבאה של מאור לארץ.
לא אכפת לו ממאור ולא מהפועל אכפת לו נטו מהכסף .כלומר עכשיו הכל תלוי בהפועל ובמהירות שהיא תבצע את הפעולות ולא תקח את הזמן כמו כל העברה שהם מנסים לעשות.

שלח תגובה