יש לי מנוי, מה איתכם?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
manutd

Re: יש לי מנוי, מה איתכם?

שליחה על ידי manutd »

הראל כתב:כי אם אני לא טועה יש חוק שאסור למכור את כל המנויים ליציע אחד צריך להשאיר 10 או 5 אחוז בשביל כרטיסים .
את טועה.
אתה יכול לראות שמכבי לצורך העניין משאירים רק שני יציעים פתוחים לכרטיסים.
[glow=red]United Road, take me home

To the place, I belong

To Old Trafford, to see United

Take me home, United road[/glow]תמונה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

manutd כתב:
את טועה.
אתה יכול לראות שמכבי לצורך העניין משאירים רק שני יציעים פתוחים לכרטיסים.
מכבי לצורך העניין סולד אאוט כל העונה. יש אפשרות לפתיחת שער 4 (חילוק של 4-5) נגד קבוצות עם קהל קטן

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

מוזר...
אני זוכר למשחקי הענוה מולנו היו למכירה כרטיסים לשער 11 וגם 8 (ולא ביד 2 או בדרך לא חוקית אלה באתר לאן)
תמונה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הראל כתב:מוזר...
אני זוכר למשחקי הענוה מולנו היו למכירה כרטיסים לשער 11 וגם 8 (ולא ביד 2 או בדרך לא חוקית אלה באתר לאן)
אולי בודדים מכאלה שביטלו מנוי וכדומה. אני דווקא זוכר מסחרה של טירוף ביד 2 עם מחירים הזויים לניקוב

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

חובה חובה חובה !
מי תיאר לעצמו שהפועל ב"ש תהפוך לכזה מותג בארץ,
שחקנים עם שמות כמו בוזגלו,ברדה מליקסון ארבייטמן אופיר גורדנה,
זה שמות שהיינו חולמים עליהם.

אלונה נתנה מעצמה הרבה מאוד מכל הבחינות והגיע זמננו להחזיר לה במס' יפה מאוד של מנויים .
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

בדקתי בתקנונים של ההתאחדות לכדורגל, ולא מצאתי הוראה שמחייבת להשאיר כמות מסוימת של כרטיסים למכירה לאוהדי הקבוצה הביתית.
החוק היחידי שמדבר על חובה להשאיר כמות מסוימת של כרטיסים נוגע לכך שחייבים להשאיר לפחות 10% מסך המקומות באצטדיון לאוהדי קבוצת החוץ.

גם אם הייתה הוראה שמחייבת להשאיר כרטיסים לאוהדי הקבוצה הביתית, די בטוח שאין דרישה להשאיר אותם לשער ספציפי, כלומר ניתן למכור את כל המקומות בשערים 2,5 ו 6 ועדין להשאיר כרטיסים לשער 3.

בנוגע למכבי ת"א, הם כן רוצים להשאיר אפשרות לאוהדי הקבוצה לרכוש כרטיסים למשחקי הקבוצה (לדוגמא חיילים קרבים), ולכן הם משאירים כמה מאות כרטיסים שנמכרים מידי משחק לשערים שונים באצטדיון בשיטת כל הקודם זוכה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

בדקתי בתקנונים של ההתאחדות לכדורגל, ולא מצאתי הוראה שמחייבת להשאיר כמות מסוימת של כרטיסים למכירה לאוהדי הקבוצה הביתית.
החוק היחידי שמדבר על חובה להשאיר כמות מסוימת של כרטיסים נוגע לכך שחייבים להשאיר לפחות 10% מסך המקומות באצטדיון לאוהדי קבוצת החוץ.

גם אם הייתה הוראה שמחייבת להשאיר כרטיסים לאוהדי הקבוצה הביתית, די בטוח שאין דרישה להשאיר אותם לשער ספציפי, כלומר ניתן למכור את כל המקומות בשערים 2,5 ו 6 ועדין להשאיר כרטיסים לשער 3.

בנוגע למכבי ת"א, הם כן רוצים להשאיר אפשרות לאוהדי הקבוצה לרכוש כרטיסים למשחקי הקבוצה (לדוגמא חיילים קרבים), ולכן הם משאירים כמה מאות כרטיסים שנמכרים מידי משחק לשערים שונים באצטדיון בשיטת כל הקודם זוכה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

מכבי חייבת לעשות את זה אחרת יקרה לה מה שקורה לקבוצת הכדורסל- קהל מזדקן וללא התחדשות של אוהדים.
אפשרות רכישת המנוי היחדיה היא חידוש- נדיר שנשאר מנוי לקהל הרחב ושמישהו לא חידש את המנוי שלו. וככה מה שקורה זה שאותם אנשים מגיעים תמיד ולא נוצר קהל חדש. כול זה תקף כמובן לבלומפילד במידה ולא יבנו להם/ בעצמם אצטדיון גדול יותר, או לחלופין יפסיקו להצליח.

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

על פי אסי, נמכרו בסביבות 4000 מנויים.
תמונה

סמל אישי של משתמש
AG123

שליחה על ידי AG123 »

סניור כתב:מכבי חייבת לעשות את זה אחרת יקרה לה מה שקורה לקבוצת הכדורסל- קהל מזדקן וללא התחדשות של אוהדים.
אפשרות רכישת המנוי היחדיה היא חידוש- נדיר שנשאר מנוי לקהל הרחב ושמישהו לא חידש את המנוי שלו. וככה מה שקורה זה שאותם אנשים מגיעים תמיד ולא נוצר קהל חדש. כול זה תקף כמובן לבלומפילד במידה ולא יבנו להם/ בעצמם אצטדיון גדול יותר, או לחלופין יפסיקו להצליח.
בלתי אפשרי אחי. היום ילדים שההורים שלהם לא "מעבירים להם" את האהדה לקבוצה מסויימת או שלא אוהדים אף קבוצה והם לא חיים בעיר עם קבוצת כדורגל בליגות הגבוהות אוהדים את הקבוצה שמנצחת. אם מכבי תמשיך ככה חצי מהילדים במדינה יהיו אוהדים שלהם. וזה מן מעגל כזה שלא נגמר.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

זה בדיוק מה שאמרתי. כדי לאפשר לילדים חדשים לאהוד את הקבוצה הם חייבים להשאיר כמה מאות כרטיסים פנויים כדי שגם הם יוכלו לראות אחת לעונה את הקבוצה בלייב.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

מה עושים עכשיו לגבי המשחק באירופה שמצויין במנוי?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

taltal כתב:מה עושים עכשיו לגבי המשחק באירופה שמצויין במנוי?
מאמין שימצאו לו שימוש במשחק הבית הבא באירופה (במידה ויהיה) או בגביע המדינה. נחכה להודעה רשמית.
לגבי המנויים, אם נעבור את רף ה-5000 זה יהיה מאוד יפה.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

ForeverRed כתב: מאמין שימצאו לו שימוש במשחק הבית הבא באירופה (במידה ויהיה) או בגביע המדינה. נחכה להודעה רשמית.
לגבי המנויים, אם נעבור את רף ה-5000 זה יהיה מאוד יפה.
לגביע בטוח לא כי הקבוצות מתחלקות חצי חצי בהכנסות.

סמל אישי של משתמש
taltal10

שליחה על ידי taltal10 »

כמה מנויים נמכרו עד עכשיו??

והאם יש אפשרות להחליף מנוי של שער 5 במנוי של שער 2??

שלח תגובה