אלישע לוי תתעורר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ynwa_80

Re: אלישע לוי תתעורר

שליחה על ידי ynwa_80 »

אדום בלב בנשמהההה כתב: מה? אולי ראינו משחק אחר.

ביץ"ר לא עשו כלום עד הטעות הנוראית של אג'ידה ואחד השחקנים בהגנה שנפל בגול השני. וגם אחרי זה לא עשו כלום.

הקבוצה ניסתה אבל כמו שאמרו כאן שאין אצבע של מאמן ושלא עובדים באימונים זה מה שקורה! ג בוזגלו, שתמיד איכשהוא הציל עם המצבים הנייחים שלו, הצליח ב1-2 מתוך 7-8 קרנות/בעיטות חופשיות לעבור את השחקן הראשון אז גם זה הלך לפח.
ביתר שיחקו אגרסיבי מאוד מהפתיחה תעיין בשידור החוזר ותראה כמה עבירות ביצע מספר 20 שלהם בדקות הראשונות .
ביציע בו ישבתי הייתה תחושה שביתר באה לשחק ואנחנו הגענו למשחק אימון ידידותי

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

בית"ר שיחקו גרוע (מה שעוד יותר מדאיג...) אבל אכן היו אגרסיביים. בניגוד אלינו הם עשו לחץ אפקטיבי על כל במגרש וכשעושים עלינו לחץ כשאין לנו עושה משחק אנחנו נראים מבולבלים ומעיפים כדורים למעלה. משחק זוועה אבל מפה אפשר רק להשתפר

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

פותח עונה שלישית ועדיין דברים יסודיים ביותר של קבוצת כדורגל אין לנו.
כמו ברוב הפעמים שאנחנו פוגשים קבוצה מסודרת, אנחנו נראים אבודים וחסרי אונים.

ובית"ר באמת לא עשתה שום דבר מיוחד. סה"כ קבוצה עם סגל בינוני יחסית ועם מאמן טוב שעונה על ההגדרה של קבוצה מסודרת.
גם רעננה תחתיו עשתה לנו חיים קשים.

עונה שעברה יותר מדי דברים התחברו.
אני מקווה שננצח כבר ביום שלישי ונעצור את המומנטום השלילי שנמשך כבר כמה חודשים טובים.
נערך לאחרונה על ידי yossi ב 30 אוגוסט 2014, 22:34, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
משתמש חדש

שליחה על ידי משתמש חדש »

זה נראה כמו "העתק הדבק" של עונה 2012/2013 פלוס 20 מיליון ש"ח.
הקבוצה מתאמנת כבר חודשיים ואחרי 5 משחקים רשמיים היא נראית כמו קבוצת תחתית.
לסיכום, הקבוצה לא מאומנת.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

טוב,אחרי שנשמתי קצת,ושתיתי קצת מים,צריך להגיד את האמת,אנחנו נראים רע.
אמצע אין לנו וזה לא חדש,כדאי שמי שצריך יתחיל לעבוד רצת יותר מהר,ושוב אני אומר צריך 2 קשרים אחוריים זרים.
גורדנה לא הגיע למשחק ובטח שלא אראל.
ההגנה בכלל מאוד מטרידה אותי וכבר ראיתי את זה נגד הפועל פ"ת,משהו רע עובר על אילוז,פשוט כל דיכפין מפרפר אותו שם בצד,היום זה היה לידור כהן.
בוזגלו צל של עצמו,ואין לנו מי שיבקיע.
בכלל הכי מטריד שזה משחק שני שאני מגיע והיריבה יותר מחוייבת יותר רצה ויותר רוצה ואנחנו מדברים על קבוצות שדיברו עליהם שיהיו בתחתית.
נכון שזה רק גביע הטוטו ונכון שיש עוד שבוע וחצי לתקן,אבל זה לא נראה טוב,הייתי מבין לו היו מחליפים חצי קבוצה,אבל הבסיס נשאר ונראה משום מה שבע ועייף.
וכן גם אלישע איכזב מאוד,כי בסוף הוא זה שבנה את הקבוצה,אבל אני לא ממהר להספיד אותו ונותן לו את הצאנס לפחות עד ינואר,יש לו המון עבודה,וזה בלשון המעטה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

תבינו שזה כבר לא מסתכם באין אמצע או אין חלוץ, זה פשוט בדיחה איך שהוא עלה היום!!!
הצבה כל כך גרועה של שחקנים, מרחקים עצומים בין אחד לשני, אין דפוס קבוע של תנועה, המסירות כל כך איטיות ולא מדוייקות ואפילו על הנייחים לא עובדים באימונים.
זו בדיחה עצובה מאוד, אני לא יודע אם לקוות שניראה טוב יותר או לקוות לעוד חודש של ביזיונות ולהיפטר מאלישע באיזור החגים

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

dor69 כתב:תבינו שזה כבר לא מסתכם באין אמצע או אין חלוץ, זה פשוט בדיחה איך שהוא עלה היום!!!
הצבה כל כך גרועה של שחקנים, מרחקים עצומים בין אחד לשני, אין דפוס קבוע של תנועה, המסירות כל כך איטיות ולא מדוייקות ואפילו על הנייחים לא עובדים באימונים.
זו בדיחה עצובה מאוד, אני לא יודע אם לקוות שניראה טוב יותר או לקוות לעוד חודש של ביזיונות ולהיפטר מאלישע באיזור החגים
שכח מזה, הנה אני אומר לך עכשיו, אלישע לא יפוטר, לא אחרי החגים ולא בחגים ולא בינואר.
ואני אומר את זה על סמך ההתנהלות של אלונה בשנים האחרונות.
מה שצריך עכשיו, זה לנער מיד את השחקנים שנראו כמו חבורה של תיירים שהקשר בינם לכדורגל הוא מיקרי לחלוטין.
הוא חייב ללמוד מהטעויות שהוא עשה היום.
וכן יש קשר גדול בזה שאין לך שחקני אמצע נורמליים, אם אתה מתבסס על בן אלגרבלי במשך מחצית שלמה שיניע כדור זאת התוצאה..

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הכל מתחיל ונגמר במרכז המגרש. כבר מהעונה שעברה כולם מדברים על הבור שיש לנו בקישור האחורי. בעבר זה תפס בעיקר התקפית,
העונה מסתמנת בעיה לא פחות גדולה בהגנה. גורדנה רך ואיטי מידיי נכון לרגע זה, גל אראל איבד לגמרי את הביטחון. כשהלב לא מתפקד
כל הגוף סובל. הציפייה הייתה שנראה השנה קבוצה חזקה יותר, בעיקר במרכז המגרש. קבוצה שמסוגלת להניע כדור ולחבר קצת יותר
משתי מסירות לפני שהכדור נבעט לכיוון החלוצים. הפציעה של מליקסון אמנם פגעה, אבל זה ממש לא תירוץ. נכון לעכשיו הקבוצה נראית
פשוט לא מאומנת, ובעיקר אובדת עצות אל מול קבוצות מאורגנות שמבינות את חסרונותיה ומבצעות לחץ בסיסי על מובילי הכדור. המשך ישיר
לסיום העונה שעברה. אלישע חייב להתעורר, ולא פחות השחקנים שפשוט מטיילים בהליכה מהירה על המגרש. עם כל הסבלנות וההבנה,
תצוגות כמו שראינו היום הם תמרור אזהרה בוהק מידיי.

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

אלישע "זה היה לא נעים"
הכי נעים יהיה לנו שתלך מפה,פשוט תלך.
עד מתי נהיה ניזונים ממצבים נייחים? מתי יהיה לנו משחק שוטף של הנעת כדור? לא 90 דקות הנעת כדור,40 דקות,רק 40 דקות,גם את זה לא מסוגלים לעשות בגללך.
קורצקי עשה לך בית ספר לכדורגל.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

RoICah כתב:אלישע "זה היה לא נעים"
הכי נעים יהיה לנו שתלך מפה,פשוט תלך.
עד מתי נהיה ניזונים ממצבים נייחים? מתי יהיה לנו משחק שוטף של הנעת כדור? לא 90 דקות הנעת כדור,40 דקות,רק 40 דקות,גם את זה לא מסוגלים לעשות בגללך.
קורצקי עשה לך בית ספר לכדורגל.
תתפלא, אפילו הנייחים דורשים עבודה באימונים והיא פשוט חסרה

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אגב - בוזגלו מאוד פרווה בלשון המעטה מאז המשחק הראשון בספליט (כולל). אני כן חושב שהוא מאוד משתדל ואכפת לו אבל הוא לא אותו שחקו משנה שעברה. אני סתם זורק לאוויר אבל השיתוף פעולה שלו עם פלט היה מדהים ואולי זו הסיבה.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

ForeverRed כתב:הכל מתחיל ונגמר במרכז המגרש. כבר מהעונה שעברה כולם מדברים על הבור שיש לנו בקישור האחורי. בעבר זה תפס בעיקר התקפית,
העונה מסתמנת בעיה לא פחות גדולה בהגנה. גורדנה רך ואיטי מידיי נכון לרגע זה, גל אראל איבד לגמרי את הביטחון. כשהלב לא מתפקד
כל הגוף סובל. הציפייה הייתה שנראה השנה קבוצה חזקה יותר, בעיקר במרכז המגרש. קבוצה שמסוגלת להניע כדור ולחבר קצת יותר
משתי מסירות לפני שהכדור נבעט לכיוון החלוצים. הפציעה של מליקסון אמנם פגעה, אבל זה ממש לא תירוץ. נכון לעכשיו הקבוצה נראית
פשוט לא מאומנת, ובעיקר אובדת עצות אל מול קבוצות מאורגנות שמבינות את חסרונותיה ומבצעות לחץ בסיסי על מובילי הכדור. המשך ישיר
לסיום העונה שעברה. אלישע חייב להתעורר, ולא פחות השחקנים שפשוט מטיילים בהליכה מהירה על המגרש. עם כל הסבלנות וההבנה,
תצוגות כמו שראינו היום הם תמרור אזהרה בוהק מידיי.
מסכים עם כל מילה. התמרור בהק כבר בשליש האחרון של העונה הקודמת.

שלח תגובה