מה חסר בקבוצה?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שלומי12

מה חסר בקבוצה?

שליחה על ידי שלומי12 »

למה הנוסחה עדין לא עובדת ? אלו הסיבות :

מחיר המלחמה- השחקנים הזרים עדין נמצאים באיזשהו ׳הלם׳,
איבוד ועזיבתו של פלט גרם לזעזוע כלשהו בהתקפה שכבר לא מתפקדת ( היה איתו תאום חברתי טוס מאוד עם כל הקבוצה, והחיבור שלו עם בוזגלו היה פנטסטי )

2- שאננות , אלישע לוי לא מיהר להחתים קשר אחורי ( למרות שידעו שזה מ שחזר לנו עוד מהעונה שעברה) , ולמרות זאת , החליטו לשחרר את זי׳נו מבלי לביא לו מחליף ( כנל לגבי פלט)

3- ההתקפה שלנו רכה מידי, חסר החלוץ עם הפיזיות, שימשוך בלמים , שיפתח תמשחק( את כל זה היה אצל פלט)
עם כל הכבוד לארבייטמן - הוא שחקן של משחק ראש בלבד, יחכה לכדורים שיגיעו לו לראש.

4- מליקסון, אם כל הכבוד זה לא השחקן שהיה חסר לקבוצה, הוא לא יוביל לשינוי במרכז המגרש, הינו צריכים שחקן שיניע כדור, שיפתח תמשחק( ורמוט), מליקסון זה שחקן שבורח לאגפים ומחכה שיפתח לי שטח ( כמו בוזגלו ) .

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: מה חסר בקבוצה?

שליחה על ידי הפועלעולה »

מה לא מיהר? הביא את קליג'ורי למחנה האימונים וניהל מו"מ עם מויאל, הוא ניסה לחזק את אמצע המגרש, לא הלך. מספיק כבר לבכות על חלב שנשפך.

בוא לא נמהר לשפוט את ארבייטמן כשראינו אותו בתכל'ס רק ב-2 משחקים (אלא אם כן היית במשחקי החוץ). מליקסון לא השחקן שהיינו צריכים?? אז מי כן היינו צריכים? השחקן המושלם, שובר שיוויון שבימים כמו במשחק השבלוני והמסריח נגד בית"ר הוא יתן כדורי עומק נדירים עם ראיית המשחק המדהימה שלו שיחזירו אותנו לחיים.

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

על סעיף 4 שלך הייתי מנדה אותך מהפורום. שמע אתה חלש אחי. אצה לא מבין כחום בכדורגל.

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

הפועלעולה כתב:מה לא מיהר? הביא את קליג'ורי למחנה האימונים וניהל מו"מ עם מויאל, הוא ניסה לחזק את אמצע המגרש, לא הלך. מספיק כבר לבכות על חלב שנשפך.

בוא לא נמהר לשפוט את ארבייטמן כשראינו אותו בתכל'ס רק ב-2 משחקים (אלא אם כן היית במשחקי החוץ). מליקסון לא השחקן שהיינו צריכים?? אז מי כן היינו צריכים? השחקן המושלם, שובר שיוויון שבימים כמו במשחק השבלוני והמסריח נגד בית"ר הוא יתן כדורי עומק נדירים עם ראיית המשחק המדהימה שלו שיחזירו אותנו לחיים.
היו צריכים לעשות הכל כדאי להחתים פה את וורמוט , ואם לא הוא אז שחקן זק אחר באותו סגנון משחק..
נעשה טעות הקיץ בבינת הסגל, חשבו על שמות אבל בלי תאכלס ,
העזיבה של פלט פגעה מאוד ביכולת של הקבוצה , וגם במרקם בחברת כי סוראס עד לא מזמן מה הבלם הגי טוב שלנו, פלט והוא היו מסתדרים נפלא בחדר ההלבשה, סוראס כרגע שוב נותר לבד לצל האזעקות והטילים

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

שלומי12 כתב:למה הנוסחה עדין לא עובדת ? אלו הסיבות :

מחיר המלחמה- השחקנים הזרים עדין נמצאים באיזשהו ׳הלם׳,
איבוד ועזיבתו של פלט גרם לזעזוע כלשהו בהתקפה שכבר לא מתפקדת ( היה איתו תאום חברתי טוס מאוד עם כל הקבוצה, והחיבור שלו עם בוזגלו היה פנטסטי )

2- שאננות , אלישע לוי לא מיהר להחתים קשר אחורי ( למרות שידעו שזה מ שחזר לנו עוד מהעונה שעברה) , ולמרות זאת , החליטו לשחרר את זי׳נו מבלי לביא לו מחליף ( כנל לגבי פלט)

3- ההתקפה שלנו רכה מידי, חסר החלוץ עם הפיזיות, שימשוך בלמים , שיפתח תמשחק( את כל זה היה אצל פלט)
עם כל הכבוד לארבייטמן - הוא שחקן של משחק ראש בלבד, יחכה לכדורים שיגיעו לו לראש.

4- מליקסון, אם כל הכבוד זה לא השחקן שהיה חסר לקבוצה, הוא לא יוביל לשינוי במרכז המגרש, הינו צריכים שחקן שיניע כדור, שיפתח תמשחק( ורמוט), מליקסון זה שחקן שבורח לאגפים ומחכה שיפתח לי שטח ( כמו בוזגלו ) .
רואים שאתה ילד קטן אוהד טלביזיה.
אם היית במשחק נגד פ"ת היית מבין כמה היה חסר לנו שחקן כמו מליקסון.
אבל מה אפשר לצפות ממך, כולך כמו חביתה, הרי אתה זה שקראת לפלט פלופ לא?? פתאום עכשיו הוא חסר לך?
הבטחתי לעצמי לא להגיב לך יותר, אבל אתה פשוט הזוי, נושא על נושא על נושא אתה פותח ובכולם אותו דבר.

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

הבטחת שלא תגיב, תעמוד במילה שלך זה יעשה טוב לכולנו, זו דעתי לגבי הניהול הקיץ של הקבוצה , ומדוע זה לא עובד ..
אם אתה חושב אחרת אתה מוזמן להגיב כבוגר ולא לחפש איפה הפאק ולהשכיל מילה שלא מתאימה לך ולי

מליקסון , זה שהוא שחקן מעטה זה ידוע, אבל מה לעשות שזה דווקא לא התפקיד שחסר לנו מהעונה שעברה?

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

שלומי12 כתב:
היו צריכים לעשות הכל כדאי להחתים פה את וורמוט , ואם לא הוא אז שחקן זק אחר באותו סגנון משחק..
נעשה טעות הקיץ בבינת הסגל, חשבו על שמות אבל בלי תאכלס ,
העזיבה של פלט פגעה מאוד ביכולת של הקבוצה , וגם במרקם בחברת כי סוראס עד לא מזמן מה הבלם הגי טוב שלנו, פלט והוא היו מסתדרים נפלא בחדר ההלבשה, סוראס כרגע שוב נותר לבד לצל האזעקות והטילים
מה ההבדל בין ורמוט ומליקסון בדיוק חוץ מזה שורמוט נפצע כל שני וחמישי? מליקסון היה ההחתמה הכי נכונה וחכמה חלאס, גם אם היו אומרים לי זהבי או הוא הייתי בוחר במליקסון. אין מישהו שיותר מתאים בתפקיד הזה ממנו כרגע, די להיות חזיר. ומה זאת השטות הזאת על סוארס? הבן אדם מיליון שנה כאן, אתה חושב שמכל השנים האלו יש לו רק חבר אחד - פלט? אם כבר נראה שהוא חבר יותר טוב של אג'ידה מהתמונות, אבל זה מידע שלא אני ולא אתה יודעים.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

שלומי12 כתב:הבטחת שלא תגיב, תעמוד במילה שלך זה יעשה טוב לכולנו, זו דעתי לגבי הניהול הקיץ של הקבוצה , ומדוע זה לא עובד ..
אם אתה חושב אחרת אתה מוזמן להגיב כבוגר ולא לחפש איפה הפאק ולהשכיל מילה שלא מתאימה לך ולי

מליקסון , זה שהוא שחקן מעטה זה ידוע, אבל מה לעשות שזה דווקא לא התפקיד שחסר לנו מהעונה שעברה?
יעשה טוב לכולנו אם תפסיק לבלבל תמוח, ולרשום שטויות כל הזמן.
להגיד שהחתימו את מליקסון בשביל השם זה לא הבעת דעה טמטום על גבול המוגבלות.
ואני מציע לך להפסיק לשתות שתייה חריפה לפני שאתה רושם, זה לא עושה לך טוב..

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

אני לא אחד שמנתח דברים אבל אם יש משהו שהשאיר את סוראס בקבוצה זה אותם שחקנים זרים שהיו איתו, אך גם הזריפ שבאו להיבחן וגם הזרים שהיו החברים שלו עזבו, אז כן זה פגעה בו
כי הוא משחק בלי תשוקה ובלי ביטחון ( כנל לגבי אגידה)

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

gate5 כתב:על סעיף 4 שלך הייתי מנדה אותך מהפורום. שמע אתה חלש אחי. אצה לא מבין כחום בכדורגל.
בול

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

לא הייתי במשחק, לפי אתרי הספורט דור מלול חילק כדורי עומק על ימין ועל שמאל, איך הוא היה?

סמל אישי של משתמש
azb852

שליחה על ידי azb852 »

הייתי במשחק,דור מלול שחקן טוב+
השאיר את דובב+ יוסף אבו לאבן מול השוער
חבל שלא ניצלו את זה

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

סוארז משחק בלי חשק ובלי ביטחון?מה?
מאור מליקסון לא השחקן שהיינו צריכים להביא , והיינו צריכים להלחם על ורמוט??
שלומי תמשיך לכתוב שטויות כאלו , האנשים עם החלוקים הלבנים מאברבנל יבואו לאסוף אותך.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

yedidel כתב:לא הייתי במשחק, לפי אתרי הספורט דור מלול חילק כדורי עומק על ימין ועל שמאל, איך הוא היה?
היה המצטיין ביחד עם הנחישות של אבו לאבן.

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

מה חסר ? מאמן

שלח תגובה