הקהל המבין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: הקהל המבין

שליחה על ידי The red one »

dor69 כתב:ואגב זה 18 משחקים לא 17 (החל מרעננה)
מאז ההפסד 2-0 בבלומפילד למכבי עברו 17 משחקים רישמיים (היה גם אחד ידידות נגד לגיה ורשה) ומתוכם 2 ניצחונות בלבד.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום בלב בנשמהההה כתב: מאז ההפסד 2-0 בבלומפילד למכבי עברו 17 משחקים רישמיים (היה גם אחד ידידות נגד לגיה ורשה) ומתוכם 2 ניצחונות בלבד.
המשבר התחיל מרעננה בנתניה מחזור 26

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

למרות התוצאות בעונה שעברה אף אחד לא יכול להגיד שהוא נהנה מאיך שהקבוצה משחקת.
השנה אנחנו ממשיכים רק שכרגע יש פחות מזל וגם משחק ההגנה פחות יציב מה שמוביל לתוצאות גם לא טובות.
אין לנו שיטת משחק והכל בנוי על יכולות אישיות ומצבים נייחים. נכון שהם חלק מהמשחק אבל זה לא יםה לעין ולאורך זמן זה לא יחזיק.
נתון מפחיד מספר הניצחונות שלנו ב 19/18 המשחקים האחרונים, לדעתי שכחתם לספור גם את חצי גמר הגביע.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

כל קהל היה עצבני אם הוא היה רואה את הקבוצה שלו משחקת ככה.
תפסיקו להגן על המאמן הזה ועל השחקנים האלה,הם לא חסינים להכל וואלה מותר להעביר ביקורת.
אני לא שורק בוז ולא מקלל בחיים במגרש וגם אין הרבה כאלה יש קצת,אבל מותר להעביר ביקורת על ה"מאמן" שלנו.
תגיד לי בפעם האחרונה מתי נהנתה לראות אותנו משחקים? אנחנו נמשיך לחכות למצבים נייחים וככה גם השאיפה להתקדם תחכה.

E26

שליחה על ידי E26 »

RoICah כתב:כל קהל היה עצבני אם הוא היה רואה את הקבוצה שלו משחקת ככה.
תפסיקו להגן על המאמן הזה ועל השחקנים האלה,הם לא חסינים להכל וואלה מותר להעביר ביקורת.
אני לא שורק בוז ולא מקלל בחיים במגרש וגם אין הרבה כאלה יש קצת,אבל מותר להעביר ביקורת על ה"מאמן" שלנו.
תגיד לי בפעם האחרונה מתי נהנתה לראות אותנו משחקים? אנחנו נמשיך לחכות למצבים נייחים וככה גם השאיפה להתקדם תחכה.
מתחבר מאוד למה שרשמת.
מותר וצריך להעביר ביקורת, אם כי צריך לדעת איך, איפה ומה הקווים האדומים.
אין לי בעיה לאבד נק' ואי אפשר רק לנצח, אבל אני לא רואה שום שיטת משחק. כדורים ארוכים למעלה ומה שיהיה יהיה. בשיטת בעט ונגח.
ברדה צוללן, בוזגלו תמיד מחפש את הנפילה במקום ללכת עד הסוף ובאמצע אין שליטה וחוסן, הכל שבלוני.
המגנים שלנו לצערי כרגע ממש לא טובים(בתקווה שאופיר יתעורר) וזה גם משפיע על משחק ההתקפה שלנו.

אני מאוד מקווה שאוגו יתחיל להיכנס לעניינים, חובאן יאזן אותנו וגורדנה יהיה הערך המוסף באמצע.
בוזי ומליקסון באגפים וברדה/ארביטמן בשפיץ.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אנחנו צריכים לחזור לשיטה שעבדה טוב שנה שעברה, ה4-4-2 הישן והטוב. גם נבנה פה סגל בדיוק בשביל זה.
זה שמליקסון פצוע לא היה צריך לשנות את המערך, דור מלול היה צריך להיכנס לעמדה שלו כקשר בצד ימין, הוא הראה שיש לו יכולות טובות שם.

בגדול אני לא רואה את גורדנה בהרכב שכולם יחזרו. מאורות בכנפיים, ברדה וארבייטמן בחוד. אולי כמחליף לאוגו.

הבעיה היא ששחקנים גם לא באותו כושר. גל הראל, אם כל הביקורת עכשיו, היה הרבה יותר יציב מזה בסיבוב הראשון עונה שעברה. גם ברדה כבר כמה חודשים בירידה. אבל הבעיות האלו פחות קריטיות כי את הראל יחליף הובאן וברדה יחזור לעצמו. מה שיותר מדאיג זה שדוידזאדה, שהחזרה שלו אמורה להיות הערך המוסף, מעורר כרגע געגועים לבן תורג'מן.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

yedidel כתב:אנחנו צריכים לחזור לשיטה שעבדה טוב שנה שעברה, ה4-4-2 הישן והטוב. גם נבנה פה סגל בדיוק בשביל זה.
זה שמליקסון פצוע לא היה צריך לשנות את המערך, דור מלול היה צריך להיכנס לעמדה שלו כקשר בצד ימין, הוא הראה שיש לו יכולות טובות שם.

בגדול אני לא רואה את גורדנה בהרכב שכולם יחזרו. מאורות בכנפיים, ברדה וארבייטמן בחוד. אולי כמחליף לאוגו.

הבעיה היא ששחקנים גם לא באותו כושר. גל הראל, אם כל הביקורת עכשיו, היה הרבה יותר יציב מזה בסיבוב הראשון עונה שעברה. גם ברדה כבר כמה חודשים בירידה. אבל הבעיות האלו פחות קריטיות כי את הראל יחליף הובאן וברדה יחזור לעצמו. מה שיותר מדאיג זה שדוידזאדה, שהחזרה שלו אמורה להיות הערך המוסף, מעורר כרגע געגועים לבן תורג'מן.
בגדול אני מסכים עם השחקנים שצריכים להיות בהרכב אבל הקבוצה שלנו לא מסוגלת לשחק 4-4-2 קלאסי מכיוון שבמערך זה אתה צריך שני קשרים מאוד ממושמעים שלא יפקירו את האמצע ויצליחו להשתלט עליו רק שניהם ובנוסף אתה צריך שהקיצוניים שלך ישארו גם בעמדות שלהם ויזינו את שתי החלוצים שצריכים הבנה מעולה ביניהם.
במציאות אצלנו ברדה בכלל לא מעוניין להיות חלוץ והוא גם אמר את זה בריאיון איתו שהוא רוצה לנהל משחק מאחור בגיל הזה, בנוסף מאור ומאור זה שחקנים שאתה רוצה לתת להם כמה חופש שהם רוצים מהכנפיים לחתוך פנימה או להתחלף ביניהם ובין לבין יש לך את אוגו שממה דראיתי הוא התקפי יחסית והובאן לא יכול להחזיק קישור בעצמו.
במציאות מה שצריך זה שלישיית קישור של הובאן הוגו וברדה כאשר הובאן אחורי הוגו אמצעי וברדה בין התקפה לקישור. ארביטמן חוד בודד ומאורים בתפקידים חופשים ונתמכים על ידי המגנים. זה האוטופיה של הסגל שלנו

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

nir767676 כתב: בגדול אני מסכים עם השחקנים שצריכים להיות בהרכב אבל הקבוצה שלנו לא מסוגלת לשחק 4-4-2 קלאסי מכיוון שבמערך זה אתה צריך שני קשרים מאוד ממושמעים שלא יפקירו את האמצע ויצליחו להשתלט עליו רק שניהם ובנוסף אתה צריך שהקיצוניים שלך ישארו גם בעמדות שלהם ויזינו את שתי החלוצים שצריכים הבנה מעולה ביניהם.
במציאות אצלנו ברדה בכלל לא מעוניין להיות חלוץ והוא גם אמר את זה בריאיון איתו שהוא רוצה לנהל משחק מאחור בגיל הזה, בנוסף מאור ומאור זה שחקנים שאתה רוצה לתת להם כמה חופש שהם רוצים מהכנפיים לחתוך פנימה או להתחלף ביניהם ובין לבין יש לך את אוגו שממה דראיתי הוא התקפי יחסית והובאן לא יכול להחזיק קישור בעצמו.
במציאות מה שצריך זה שלישיית קישור של הובאן הוגו וברדה כאשר הובאן אחורי הוגו אמצעי וברדה בין התקפה לקישור. ארביטמן חוד בודד ומאורים בתפקידים חופשים ונתמכים על ידי המגנים. זה האוטופיה של הסגל שלנו
ההרכב האידיאלי ל4-3-3 כרגע הוא כזה:
אג׳ידה
אופיר סוארס פאיו אביתר
חובאן
אוגו גורדנה
בוזי מליקסון
ארבייטמן

אפשר גם לשים את מליקסון במקום גורדנה ואת נסאר באגף שלו (שחקן כמו עטר במידה ויגיע מתאים לאגף שמאל פצצה)

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אלישע לא יעיז לספסל את ברדה (בדיוק כמו שהוא לא העיז בזמנו לספסל את קטן).
ההרכב לדעתי יהיה כזה:
אוסטין
אופיר ווילי פאיו אביה/ביטון
חובאן
אוגו
מאור אליה מאור
ארבייטמן

כאשר אוגו מתופקד ליד חובאן אבל מבחינת הנחיות הוא קדמי ממנו.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

כן זה ללא ספק אופציה והאמת זה גם יכולה להיות אופציה טובה יותר מהמערך שאני כתבתי מכיוון שגורדנה שחקן אמצע יותר ממושמע מברדה וייתן יותר איזון לקבוצה אבל בעצם אתה מאבד את ברדה וזה משהו שאני חושב שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמו ובליגה כמו הליגה הישראלית אין קבוצות כ"כ חזקות שקישור של הובאן-הוגו-ברדה לא יוכל להתמודד ואתה מרוויח את ברדה שינהל את המדחק יותר טוב מגורדנה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

nir767676 כתב:כן זה ללא ספק אופציה והאמת זה גם יכולה להיות אופציה טובה יותר מהמערך שאני כתבתי מכיוון שגורדנה שחקן אמצע יותר ממושמע מברדה וייתן יותר איזון לקבוצה אבל בעצם אתה מאבד את ברדה וזה משהו שאני חושב שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמו ובליגה כמו הליגה הישראלית אין קבוצות כ"כ חזקות שקישור של הובאן-הוגו-ברדה לא יוכל להתמודד ואתה מרוויח את ברדה שינהל את המדחק יותר טוב מגורדנה
עם כל הצער והכאב ברדה לא שווה הרכב יותר. רק הולך ראש בקיר ויש לו רישיון צלילה כבר מרוב שהוא נופל סתם, שלא לדבר על הויכוחים המיותרים עם השופטים. הספסל לדעתי יעשה לו רק טוב

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

איזה מהר חולפת לה תהילת עולם, יום אחד אתה מלך יום אחריי זה לא ראוי לשבת על הספסל.

הלוואי היה לנו 11 ברדות על המגרש ועוד 3 בצוות אימון.

שחקן כ"כ אינטליגנט ועם כ"כ הרבה קלאסה שלא נגמר לו כלום אך בעקבות זאת שהיחיד שגם נחשב עם הבנת משחק על המגרש חוץ ממנו כרגע זה בוזגלו הוא מבין שהדרך היחידה שלנו להיות מסוכנים זה לגנוב פאולים באזורים המסוכנים.

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

חיים בסרט כולכם
סתם דוגמא,רק בשבת ברדה היחיד ששם את התחת שלו על המגרש,רץ בלי הפסקה ונלחם כמו אריה
אז אתם רוצים להוריד את המלך שלנו לספסל?
אנשים פה כפויי טובה,ועזבו את זה שהוא השחקן השני הכי איכותי בהתקפה שלנו.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

RoICah כתב:חיים בסרט כולכם
סתם דוגמא,רק בשבת ברדה היחיד ששם את התחת שלו על המגרש,רץ בלי הפסקה ונלחם כמו אריה
אז אתם רוצים להוריד את המלך שלנו לספסל?
אנשים פה כפויי טובה,ועזבו את זה שהוא השחקן השני הכי איכותי בהתקפה שלנו.
מי אתה בכלל שתקרא לי כפוי טובה? אם יש לך מה לבקר תיתן ביקורת לגיטימית או שאל תגיב בכלל.
הכי מצחיק זה שאתה וחבריך מצד אחד מגיבים שאלישע פח וצריך להחליף מאמן (זה גם אני טוען) שיהיה מקצועי בגלל בין היתר מתן עדיפות לשחקנים שלא מגיע להם אבל מצד שני שומרים על הפרות הקדושות שלכם ובראשן אליניב ברדה.
לא יודע מה עם האחרים פה אבל נחנקתי כבר מכל האוהדים העלק מבינים. אני עד היום מחפש את האידיוט שהמציא שהקהל הבאר שבעי מבין כדורגל

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

dor69 כתב: מי אתה בכלל שתקרא לי כפוי טובה? אם יש לך מה לבקר תיתן ביקורת לגיטימית או שאל תגיב בכלל.
הכי מצחיק זה שאתה וחבריך מצד אחד מגיבים שאלישע פח וצריך להחליף מאמן (זה גם אני טוען) שיהיה מקצועי בגלל בין היתר מתן עדיפות לשחקנים שלא מגיע להם אבל מצד שני שומרים על הפרות הקדושות שלכם ובראשן אליניב ברדה.
לא יודע מה עם האחרים פה אבל נחנקתי כבר מכל האוהדים העלק מבינים. אני עד היום מחפש את האידיוט שהמציא שהקהל הבאר שבעי מבין כדורגל
הלוואי עלינו שחצי מהקבוצה תהיה עם מחויבות כמו ברדה, מלך אמיתי מעדיף אותו על כל שחקן אחר שיש לנו בקבוצה.

שלח תגובה