מרחקים בין קבוצות, מאמנים ובכלל | נושא מרוכז

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

מרחקים בין קבוצות, מאמנים ובכלל | נושא מרוכז

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אלישע פה מי יודע כבר כמה זמן (שנתיים העונה עונה שלישית) ותחתיו לא שיחקנו מעולם כמו שמכבי חיפה משחקת תחתיו של סטנויביץ', אז למה לא מביאים לפה מאמן זר נורמלי אחד שחי את המשחק ומבין בטקטיקה?
אני לא אומר את זה כדיי להוריד מאלישע לוי וממה שהוא עשה פה אבל זאת עובדה כואב שהוא לא באמת קידם את היכולת של הקבוצה וכל עונה הוא עושה 10 שינוים...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

Re: ההבדל בין מאמן זר למאמן ישראלי

שליחה על ידי גיא חניה »

די לדיונים הטיפשיים האלו די .

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

אתה רוצה להגיד לי שלא היית רוצה לראות את הקבוצה משחק כמו שמכבי חיפה משחקת? קו הגנה גבוה שחקנים שתוקפים.
אני מקנא באמת...

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

דר אדום בנשמה כתב:אתה רוצה להגיד לי שלא היית רוצה לראות את הקבוצה משחק כמו שמכבי חיפה משחקת? קו הגנה גבוה שחקנים שתוקפים.
אני מקנא באמת...
בשביל זה לא צריך מאמן זר , צריך קצת לחדש טקטיקות(מה שאלישע לא עושה) , לא חסר מאמנים ישראליים כאלו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

אבל מאמן זר לא נגוע בדבר הזה שנקרא ישראליות...
אבל מבחינתי גם קורצקי היה בא טוב, אלישע נראה עייף כבר טקטית...

סמל אישי של משתמש
המשוגע האדום

שליחה על ידי המשוגע האדום »

דבר אחד בטוח,למאמן זר לא היה את הטוב לב של אלישע ששם את אילוז בהרכב והיה מעיף אותו לקצה של הספסל

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

המשוגע האדום כתב:דבר אחד בטוח,למאמן זר לא היה את הטוב לב של אלישע ששם את אילוז בהרכב והיה מעיף אותו לקצה של הספסל
והוא גם לא היה משאיר את המאמן כושר הזה מתוך טוב לב...

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

לא אמרו כאן לפני כמה ימים שרוצים את רב"ש וגיא לוי? הנה לכם.

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

מאמן זר או לא, חיפה שוטפת את המגרש מניעה כדור בצורה מרשימה ממושמעת ... פשוט תענוג לצפות במשחק שלהם.
שלא נדבר על מכבי אתמול שעשו בית ספר לפת, והכי מצחיק ששתי הקבוצות גם היו בהרכבים חסרים.
תמונה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

שבוע הבא יהיה מעניין רצח חיפה-בית"ר בטדי. בית"ר יתנו את כל הלב מול 25,000 אוהדים וחיפה באים עם מומנטום אדיר.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

אני בטוח שאלונה ראתה את המשחק הזה והבינה מה זה כדורגל ואולי בעונה הבאה נראה את השינוי בעמדת המאמן .
רואים קבוצה עם עבודה של מאמן , ממש ההיפך מאיתנו שאין דרך ושיטה אלא רק הרמות ובעיטות קדימה .
אפילו סכנין חיברו מסירות יפות ויצאו להתקפות ממש יפה בחלק מהמשחק מה שאנחנו לא עושים כבר הרבה מאוד זמן אולי מאמצע עונה שעברה .
יש היום רק מאמן ישראלי אחד בארץ שיכול לסדר קבוצה ברמה של מאמן מחו"ל וזה ברק בכר .

אם אנחנו רוצים להשתדרג באמת , ויש לנו סגל מעולה שצריך להראות הרבה יותר טוב ממש שאנחנו נראים אז צריך להביא צוות זר כולל מאמן כושר , אפילו סכנין עמדו יפה על המגרש (הביאו מאמן כושר מספרד מקאדיז).

נ.ב :
אחח מה שאיצטדיון חדש עושה לאווירה ולשחקנים :roll:

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

להזכירך גם קריית שמונה לא בדיוק מרשימה ואאל"ט בדיוק כמונו הם לא ניצחו עדיין..

סמל אישי של משתמש
shimi221

שליחה על ידי shimi221 »

גיא לוזון הלוואי

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

מצחיק אותי שיש פה תגובות של הנה גיא לוי לא מאמן, רב״ש גם הפסיד, בכר יצא תיקו כולם גרועים אל אתם לא מסתכלים על סגל שחקנים, יש לנו סגל של 1-3 ולהם לא!! אפילו לא משהו שאמור לדגדג אותנו..מבחינת הרכב ב״ש לא נופלת מחיפה, עמדת המאמן היא השינוי! לקח שחקן כמו עזרא שמפוצץ כישרון אבל אגואיסט בלי ראיית משחק וגרם לו לשחק עם הראש, פסים פירגונים ובעיטות שצריך ואותו דבר ראיוס שלא היה משהו שנה שעברה השנה אצל המאמן הזה משחקן איפה שהוא צריך וכשיש הוראות טקטיות הוא מביא את היכולת לידי ביטוי, אפילו אבוחצירה שהיה חושך שנה שעברה השנה מראה ניצוצות של אור וגם טאוטחה שם חוזר לעצמו ועוד שחקנים זה נטו בגלל עבודה באימונים מתפרצות עם המון מחשבה ולא רק יכולת משחק מאוד חכם היה היום לחיפה..רק לחשוב מה אפשר לעשות עם בוזגלו מליקסון ברדה וארבייטמן אבל לא נראה דברים כאלה השנה נראה נטו יכולת אישית שלמזלנו אמורה לעבוד מול רוב הליגה.. אני מאוד מקווה שנראה כמה שיותר מאמן זר ברמה(ולא סתם זר) או מאמן כמו גיא לוזון

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

הפועלעולה כתב:להזכירך גם קריית שמונה לא בדיוק מרשימה ואאל"ט בדיוק כמונו הם לא ניצחו עדיין..
זה הבעיה באוהדים שלנו , אתם מסתכלים על התוצאות
אם התוצאות היו טיפה שונות בעונה שעברה אולי הייתם פותחים עיניים ורואים שלא שיחקנו כדורגל !
אז נכון אלישע קיבל קרדיט בגלל שהביא מקום 2 אחרי שנים ארוכות של אכזבה .
ברק בכר עשה תיקו במחזור ראשון אתה צודק , אבל הם מאוד מאוד מרשימים במשחקים שלהם , אני רואה אותם משחקים כדורגל ופשוט יכול לזהות עבודה של מאמן (וזה לא קשה לראות) .

אני במקום אלונה אחרי שהשקיעה כל כך הרבה כסף , אם היא מבינה אפילו טיפה היא חייבת לתת לאלישע בראש , עם כל הכבוד שער שדה אחד ב-8 משחקים לא נתנו , זה משפט נרדף לחוסר עבודה/שיטה של מאמן !!!

שלח תגובה