מרחקים בין קבוצות, מאמנים ובכלל | נושא מרוכז

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: תובנות ממשחקה של מכבי חיפה וההשלכות לגבינו...

שליחה על ידי אדום זקן »

גיל, עכשיו ברצינות קח שחקן על שחקן שלנו מול חיפה ותגיד לי את מי היית מחליף במי ואני מדבר על ה11 הפותחים, החל מהשוער ועד לחלוץ, ובוא נראה כמה שחקנים מהם לדעתך טובים יותר ממה שלנו יש.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

אדום זקן כתב:גיל, עכשיו ברצינות קח שחקן על שחקן שלנו מול חיפה ותגיד לי את מי היית מחליף במי ואני מדבר על ה11 הפותחים, החל מהשוער ועד לחלוץ, ובוא נראה כמה שחקנים מהם לדעתך טובים יותר ממה שלנו יש.
השוער שלהם טוב מאג'ידה.

משומר טוב מאילוז.

ראיוס,מיצ'ל,אידריסו - טובים מחובאן אוגו וארביטמן.(זו הערכה בסבירות גבוהה שכן עדיין לא ראינו את השלישיה שלנו אבל זה נכון לפחות לגבי הרקורד ועל פי איך שנראו הזרים הללו של חיפה אתמול).

חן עזרא - טוב מגורדנה.

קבאה הצעיר - טוב מהראל.

הינה לך כבר 7 טובים יותר, לפחות לדעתי.

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

גיל שגיב כתב:
השוער שלהם טוב מאג'ידה.

משומר טוב מאילוז.

ראיוס,מיצ'ל,אידריסו - טובים מחובאן אוגו וארביטמן.(זו הערכה בסבירות גבוהה שכן עדיין לא ראינו את השלישיה שלנו אבל זה נכון לפחות לגבי הרקורד ועל פי איך שנראו הזרים הללו של חיפה אתמול).

חן עזרא - טוב מגורדנה.

קבאה הצעיר - טוב מהראל.

וואו אחי אפילו יוני הללי ותומר לוי לא גומרים עליהם ככה...

אם אתה משווה את עזרא זה כבר צריך להיות מול מליקסון כי שניהם שחקני כנף וברור לשנינו מי יותר טוב.

אידריסו לא הראה כלום מיוחד אתמול אבל אני בטוח שהוא יהיה חלוץ נהדר כי להגנות בארץ אין מה להציע מול שחקנים פיזים כמוהו וכמו פלט..

ראיוס- שנה שעברה(בלי קשר לעבירה הגסה על דהן) דיברו על אחד השחקנים הכי טובים שהגיעו לארץ וכבר ממחזור חמישי נעלם כמו כל חיפה מה שכן אני באמת חושב שהוא בין השחקנים החכמים בליגה ואם חיפה תשכיל להשתמש בו נכון הוא יהיה אולי השחקן הכי חשוב שם.

מיצ'ל? מה ראית ממנו? מה עשה מיוחד? כמו שאי אפשר לשפוט את אוגו או חובאן שעוד לא ראינו ככה אי אפשר לחוות עליו דעה אז בוא נמתין 8-10 מחזורים כדיי לדעת.

בשער אני חושב שלחיפה יש באמת יתרון אגידה בעל משחק נהדר על הקרקע אבל כל יציאה שלו לכדור גובה זה דפיקות בלב.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

גיל שגיב כתב:
השוער שלהם טוב מאג'ידה.

משומר טוב מאילוז.

חן עזרא - טוב מגורדנה.

קבאה הצעיר - טוב מהראל.

תשווה מול תפקידים גיל!!
שוער-לא מסכים איתך אבל זה נתון לדיון.
מגינים-יתרון קל בעמדת המגן הימני להם.
בלמים- שלנו, וזה כבר הוכח.
וורד ועטאא מול הובאן ואוגו טוב לי נראה ששלנו יותר איכותיים אבל עדיין מוקדם לקבוע.
עזרא ותורגמן- מליקסון ובוזגלו, טוב פה נמשיך הלאה ברשותך.
ראיוס מול ברדה- ראיוס הרבה יותר טכני, אליניב הרבה יותר חזק ומהיר, נתון לויכוח.
אידריסו מול ארבייטמן- אידריסו אכן בנוי טוב יותר אבל עד ששלומי לא ישחק לא נדע באמת.
עכשיו בוא תגיד לי איזה סגל טוב יותר??

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

אדום זקן כתב: תשווה מול תפקידים גיל!!
שוער-לא מסכים איתך אבל זה נתון לדיון.
מגינים-יתרון קל בעמדת המגן הימני להם.
בלמים- שלנו, וזה כבר הוכח.
וורד ועטאא מול הובאן ואוגו טוב לי נראה ששלנו יותר איכותיים אבל עדיין מוקדם לקבוע.
עזרא ותורגמן- מליקסון ובוזגלו, טוב פה נמשיך הלאה ברשותך.
ראיוס מול ברדה- ראיוס הרבה יותר טכני, אליניב הרבה יותר חזק ומהיר, נתון לויכוח.
אידריסו מול ארבייטמן- אידריסו אכן בנוי טוב יותר אבל עד ששלומי לא ישחק לא נדע באמת.
עכשיו בוא תגיד לי איזה סגל טוב יותר??
קודם כל השוותי בחלקם לפי תפקידים.

מעבר לזה הסגל שלהם בוודאות טוב יותר !

אתה משווה את הספסל שלהם לספסל שלנו ???

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

גם שנה שעברה הסגל שלהם היה הרבה יותר טוב משלנו וראינו מה קרה.

מספיק כבר לשפוט הכל לפי משחק אחד, בגביע הטוטו הם לא היו מרשימים בכלל. במשחק אומנם היו דקות מדהימות אבל כמו שאמרו כאן, זה היה נטו התלהבות ומומנטום. גם השוער של סכנין מכר כמה פעמים. הםא זה נראה טוב? כן, אבל לדעתי מכבי ת"א תאכל אותם בלי מלח במחזור הרביעי.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

אליפות? ממש לא, מכבי תל אביב רמה מעליהם בכל מה שקשור למשחק כדורגל.
מכבי חיפה רוב הסיכויים תסיים מקום שני, אבל עדיין גם זה לא מובטח לה. אם קריית שמונה תשחק כמו שנה שעברה, היא תסיים מקום שני בוודאות.
אולי מכבי חיפה הרבה יותר מאורגנת השנה ( צפוי שזה יקרה), אבל אף קבוצה לא מתקרבת לרמה הטקטית של מכבי תל אביב.

סמל אישי של משתמש
zivmay

Re: ההבדל בין מאמן זר למאמן ישראלי

שליחה על ידי zivmay »

בקשר לגיא לוי ולרב"ש.
גיא לוי, עם סגל שחקנים של 2 וחצי שקל, מאוד מרשים עם סכנין העונה. אולם הם הפסידו 4-2, אבל הם נתנו פייט יפה חיפה בכל משחק שלהם העונה.
מעניין אותי לראות, אם בכלל נתקרב לשער של מכבי חיפה במשחקים שלנו נגדם העונה.
מכבי פ"ת, הוציאה תיקו בוסרמיל, וכמעט ניצחה, עם סגל שחקנים פשוט גרוע, אני באמ תלא מבין מה בן שמעון מחפש שם. אבל איכשהו, הם נראו די מאורגנים ואנחנו רק בפתיחת העונה.
מי שראה את המשחק שלהם מול מכבי תל אביב, ראה פייט מצויין. יש להם בלמים ושוער שלא הייתי שם בליגה השנייה, אבל המצב שלהם נראה מעודד יחסית לתקציב הרעוע. ושוב פעם, אני בספק אם נתקרב בכלל לשער של מכבי ת"א ( ע"ע שנה שעברה עם פלט).

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

זה לא השחקנים חברים, זו השיטה.
משומר או אילוז זה ממש לא ההבדל, ההבדל נעוץ במי שעומד על הקווים (במקרה שלנו יושב) ובצוות שיושב איתו על הספסל ( במקרה שלנו כנראה ישנים).
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אם כבר אתה משווה גיל תשווה שחקן באותו תפקיד...
בואו נראה:
שוערים:
סטויקוביץ' VS אוסטין אג'ידה: מצטער אבל לא ראיתי פה משהו מיוחד מסטויוקוביץ' שעושה אותו טוב יותר מאג'ידה...

הגנה:
משומר VS מלול/אילוז/בן ביטון, ניצחון למשומר אבל רק כי הוא טיפה יותר טוב בהגנה מכל אחד מהם...
דקל קינן VS פאיוביץ': אני לא כל כך בטוח שיש ניצחון לדקל קינן ושהוא טוב יותר, אבל לצורך העניין ניתן לו נקודה...
סוארס VS צ'וצאליץ': דיי ברור שסוארס טוב יותר, הבלם השני הטוב בליגה...
דוידזאדה VS טוואטחה: שוויון כוחות...

קישור:
ג'אבר עטאה/בוקולי VS אוגו: אוגו טוב יותר ומשחק גם בנגיעה...
הובאן VS מיצ'ל: נכון שמיצ'ל שיחק בלה ליגה אבל זה לא ערובה לכלום והובאן הוא שחקן נבחרת רומניה אני נותן צ'אנס של שנה בשביל להגיד מי טוב יותר בקטע הזה...
ראיוס VS מאור בוזגלו: ניצחון לבוזגלו שלדעתי הוא טוב יותר...
מליקסון VS עזרא: מליקסון לוקח
בניון VS ברדה: בניון טוב יותר אבל בוא נגיד שברדה לפחות שומר על עצמו מפציעות...
התקפה:
ניצחון לירוקים...

לסיכום רק בזכות ההתקפה יש לירוקים הרכב טוב יותר, אבל אם אתה מביא לנו חלוץ כמו בדש למשל או אלירן עטר אנחנו לא נופלים ממכבי חיפה בשום עמדה באופן מובהק...
אבל עמדת המאמן, זאת העמדה הכי בעייתית...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

גיל שגיב כתב:
קודם כל השוותי בחלקם לפי תפקידים.

מעבר לזה הסגל שלהם בוודאות טוב יותר !

אתה משווה את הספסל שלהם לספסל שלנו ???
למה מי יושב על הספסל של מכבי חיפה?
עידן ורד ומוחמד כליבאת? לנו יש את דובב גבאי ואת נסאר, וגם את דור מלול, קישור אחורי אראל לא פחות טוב מקובי מויאל שהוא עם ביטחון נורמלי ולא עם ביטחון פח, רועי גורדנה לא פחות טוב מג'אבר עטאה וככה גם אור חביביאן, לטעון שההספסל שלהם חזק משלנו זאת טענה שיקרית, חוץ מעמדת החלוץ אין שום עמדה שהספסל שלהם טוב משלנו...

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

Re: ההבדל בין מאמן זר למאמן ישראלי

zivmay כתב:בקשר לגיא לוי ולרב"ש.
גיא לוי, עם סגל שחקנים של 2 וחצי שקל, מאוד מרשים עם סכנין העונה. אולם הם הפסידו 4-2, אבל הם נתנו פייט יפה חיפה בכל משחק שלהם העונה.
מעניין אותי לראות, אם בכלל נתקרב לשער של מכבי חיפה במשחקים שלנו נגדם העונה.
מכבי פ"ת, הוציאה תיקו בוסרמיל, וכמעט ניצחה, עם סגל שחקנים פשוט גרוע, אני באמ תלא מבין מה בן שמעון מחפש שם. אבל איכשהו, הם נראו די מאורגנים ואנחנו רק בפתיחת העונה.
מי שראה את המשחק שלהם מול מכבי תל אביב, ראה פייט מצויין. יש להם בלמים ושוער שלא הייתי שם בליגה השנייה, אבל המצב שלהם נראה מעודד יחסית לתקציב הרעוע. ושוב פעם, אני בספק אם נתקרב בכלל לשער של מכבי ת"א ( ע"ע שנה שעברה עם פלט).
מכבי פתח תקווה שיחקה מולנו שעלינו עם הרכב שני מחוזק בסוארס ופאיוביץ'...

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

דר אדום בנשמה כתב:למה מי יושב על הספסל של מכבי חיפה?
עידן ורד ומוחמד כליבאת? לנו יש את דובב גבאי ואת נסאר, וגם את דור מלול, קישור אחורי אראל לא פחות טוב מקובי מויאל שהוא עם ביטחון נורמלי ולא עם ביטחון פח, רועי גורדנה לא פחות טוב מג'אבר עטאה וככה גם אור חביביאן, לטעון שההספסל שלהם חזק משלנו זאת טענה שיקרית, חוץ מעמדת החלוץ אין שום עמדה שהספסל שלהם טוב משלנו...
דר, מספיק שכתבת שהראל לא פחות טוב ממויאל.....שם כבר הבנתי שחבל על הויכוח. :מעשן:

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

גיל שגיב כתב:
דר, מספיק שכתבת שהראל לא פחות טוב ממויאל.....שם כבר הבנתי שחבל על הויכוח. :מעשן:
כן אראל לא פחות טוב ממויאל, אראל פשוט חסר ביטחון ומסתבר שכשהוא חסר ביטחון הוא נראה כמו הצרות שלי...
זה בעיה אחרת לגמריי, וחוץ מזה קובי מויאל מעולם לא הרשים אותי יותר מדיי...

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

דר אדום בנשמה כתב:אם כבר אתה משווה גיל תשווה שחקן באותו תפקיד...
בואו נראה:
שוערים:
סטויקוביץ' VS אוסטין אג'ידה: מצטער אבל לא ראיתי פה משהו מיוחד מסטויוקוביץ' שעושה אותו טוב יותר מאג'ידה...

הגנה:
משומר VS מלול/אילוז/בן ביטון, ניצחון למשומר אבל רק כי הוא טיפה יותר טוב בהגנה מכל אחד מהם...
דקל קינן VS פאיוביץ': אני לא כל כך בטוח שיש ניצחון לדקל קינן ושהוא טוב יותר, אבל לצורך העניין ניתן לו נקודה...
סוארס VS צ'וצאליץ': דיי ברור שסוארס טוב יותר, הבלם השני הטוב בליגה...
דוידזאדה VS טוואטחה: שוויון כוחות...

קישור:
ג'אבר עטאה/בוקולי VS אוגו: אוגו טוב יותר ומשחק גם בנגיעה...
הובאן VS מיצ'ל: נכון שמיצ'ל שיחק בלה ליגה אבל זה לא ערובה לכלום והובאן הוא שחקן נבחרת רומניה אני נותן צ'אנס של שנה בשביל להגיד מי טוב יותר בקטע הזה...
ראיוס VS מאור בוזגלו: ניצחון לבוזגלו שלדעתי הוא טוב יותר...
מליקסון VS עזרא: מליקסון לוקח
בניון VS ברדה: בניון טוב יותר אבל בוא נגיד שברדה לפחות שומר על עצמו מפציעות...
התקפה:
ניצחון לירוקים...

לסיכום רק בזכות ההתקפה יש לירוקים הרכב טוב יותר, אבל אם אתה מביא לנו חלוץ כמו בדש למשל או אלירן עטר אנחנו לא נופלים ממכבי חיפה בשום עמדה באופן מובהק...
אבל עמדת המאמן, זאת העמדה הכי בעייתית...
דר עזוב, הרי כל הטיעון שלך מוביל לאלישע.....אתה מכוון לזה שיש לנו הרכב לא פחות טוב מיזה של חיפה ולכן אם לא נצליח לפחות כמותם זה כשלון של מאמן.

אז אני קובע כאן ועכשיו ותבדוק אותי במספרים לאורך העונה כולה :

5 הזרים שלנו מול 5 הזרים שלהם.

בוא נפגש בסוף העונה ונשווה את התרומה של כל אחד.

אני בטוח (לצערי) שבחמישיה הזו יהיה יתרון ברור ומובהק לירוקים.

אז אני לא בא מתוך כוונה להתלונן, נהפוך הוא - אני בכיוון של ללמוד ולהשתדרג בהתנהלות הכוללת והמערכתית של הקבוצה.

שלח תגובה