VS הפועל פ"ת | שבת 18:00

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: VS הפועל פ"ת | שבת 18:00

שליחה על ידי The red one »

הייתי עכשיו ב'שפע' ונשארו להם כמות עצומה של כרטיסים. באחד מעמודי האוהדים בפייסבוק העריכו 2000 איש, לא רואה את זה קורה.

לכל מי שמתכוון ללכת ועוד לא קנה, ממליץ לגשת ל'שפע' עצמם ולקנות זו בסך הכל עמלה של כמה שקלים בודדים. עדיף מאשר להתקע בתורים שיכול להיות שיווצרו במושבה.

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

זה לא הכמה שקלים, זה העקרונות.
ואם הקבוצה לא הייתה זקוקה לנו כלכך בימים אלו, היינו צריכםי גם להחרים את המשחק.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

אני הייתי מעדיף שנפתח כ-4-4-2.
אבו לאבן וברדה בחוד, מלול ובוזגלו בכנפיים, והובאן ואוגו בקישור.
אבל כדי לשחק ככה, חייב תיאום ברמה גבוהה ואינטסיביות רבה של השחקנים. אני פחות רואה את זה קורה, אבל המערך שהצגתי- לטעמי הוא הפחות גרוע ממה שאפשר להציב.
ב4-3-3- עם ברדה בחוד בשילוב האין שיטה, גורמת לנו להראות כמו הפועל ג'לג'וליה ביום רע. אז כדי שנובך כמה שפחות, אנחנו צריכים לחזור להרכב המקורי שלנו.
למרות, שכמו תמיד- האמצע יהיה פרוץ כמו זונה בצומת, המגנים יעלו דווקא בזמן הכי לא נכון להתקפה, ופאיוביץ ירים כדור גבוהה דרך האגף לשני הננסים בחוד.
אבל עדיין, עדיף להמר על ההרכב הנ"ל.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

חבר'ה מכבי נתנו 6 לפ"ת בלי חלוץ שפיץ אמיתי... מס' החלוצים בהרכב לא מלמד על כלום.

הגישה חייבת להשתנות. חייבים לעלות מהדקה הראשונה וללחוץ אותם בחצי שלהם לא לתת להם לנשום!!
לעלות למשחק על מנת לדרוס!

סמל אישי של משתמש
The red one

ארגון 'כרטיס לכל כיס' "מארגן" צפייה משותפת בגיגסי (שגם ככה היה משדר את המשחק בלי קשר אלייהם) אף על פי שהאוהדים שלנו בכלל לא הצטרפו למחאה במשחק הזה, למרות שהם "היו צריכים" כי המחירים במשחק הזה, כולל עמלות, עולות על המקסימום שהמנהלת אישרה בישיבה לפני שבועיים.

אז למי שמעוניין לצפות במשחק עם חברים אדומים, ב18:00 בגיגסי (ליד מתחם ONE PLAZA)

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

שמעון א כתב:חבר'ה מכבי נתנו 6 לפ"ת בלי חלוץ שפיץ אמיתי... מס' החלוצים בהרכב לא מלמד על כלום.

הגישה חייבת להשתנות. חייבים לעלות מהדקה הראשונה וללחוץ אותם בחצי שלהם לא לתת להם לנשום!!
לעלות למשחק על מנת לדרוס!
בול. לעלות כמו אריות ולא כמו גורי חתולים, רוצים לראות מלחמה על כל כדור, רוצים לראות אגרסיביות (ודובב לתת כאפה לשחקן הפועל פת כמו שהבאת לדסה זה לא אגרסיביות ) ,ללחוץ את כל המגרש, ולהניע מרגל לרגל - בבקשה רק בלי הבעיטות של אגידה לקצה השני של המגרש

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אנחנו לא יעילים בשום צורה עם ה- 4-3-3. חייבים לחזור ל- 4-4-2

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

bs war כתב:אנחנו לא יעילים בשום צורה עם ה- 4-3-3. חייבים לחזור ל- 4-4-2
מצד אחד אנחנו טוענים פעם אחר פעם שהקבוצה זקוקה לגמישות טקטית וחייבת לדעת לשחק במערכים שונים. מצד שני
אחרי משחק - שניים לא טובים אנחנו מאבדים סבלנות. אני חושב שצריך לתת לשיטה הזאת קצת יותר זמן ולשפוט בהמשך.
מסכים שכרגע זה נראה רע מאוד, אבל יש חשיבות מאוד גדולה להצלחת השרשת שיטת משחק נוספת בקבוצה.
בטווח הארוך זה אמור להשתלם.

זה שי !

Re: כרטיסים למשחק פתח תקווה

שליחה על ידי זה שי ! »

dor69 כתב: לא בא בחשבון, הקבוצה צריכה את הגב שלנו. זה לא שעד עכשיו היינו רגילים לכרטיסים בשקל עשרה זה היה 80 כמעט תמיד
זה היתה עד עכשיו גנבה התכוונת גם פעם ההינו משלמים 400 שקל חשבון טלפון ואז הבנו שעוקצים אותנו תודה לכל החברות המתחרות אבל לדעתי כרטיס בארץ לא צריך לעלות מעל 60 שקל למבוגר ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

זה שי ! כתב:זה היתה עד עכשיו גנבה התכוונת גם פעם ההינו משלמים 400 שקל חשבון טלפון ואז הבנו שעוקצים אותנו תודה לכל החברות המתחרות אבל לדעתי כרטיס בארץ לא צריך לעלות מעל 60 שקל למבוגר ,זה שי !
ברגע שהקבוצה צריכה אותך אתה לא צריך לדון על חרם בכלל

סמל אישי של משתמש
The red one

dor69 כתב: ברגע שהקבוצה צריכה אותך אתה לא צריך לדון על חרם בכלל
הקבוצה צריכה אותך בכל משחק. אבל חייבים לוותר על כמה משחקים של אהובתנו כדי להראות למקבלי ההחלטות שקהל אוהדי הכדורגל כבר לא פראייר .

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

dor69 כתב: ברגע שהקבוצה צריכה אותך אתה לא צריך לדון על חרם בכלל
על זה בדיוק הם נשענים, שהביקוש אף פעם לא ייגמר. ככה הם יכולים להמשיך לעשוק אותך.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום בלב בנשמהההה כתב: הקבוצה צריכה אותך בכל משחק. אבל חייבים לוותר על כמה משחקים של אהובתנו כדי להראות למקבלי ההחלטות שקהל אוהדי הכדורגל כבר לא פראייר .
הקבוצה שלך צריכה אותך עכשיו יותר מתמיד, אני לא חושב לוותר

סמל אישי של משתמש
The red one

dor69 כתב: הקבוצה שלך צריכה אותך עכשיו יותר מתמיד, אני לא חושב לוותר
יותר מתמיד? עכשיו? המחאה הזו בתחילת העונה כדי שבסופה, כדי שהקבוצה באמת תצטרך אותך יותר מתמיד למאבקי אליפות/ירידה, לא יגבו ממך 100₪ לכרטיס.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

סופית, סוארס כשיר והוא יישחק. ארבייטמן ערך אימון מלא ויכלל בסגל ואולי יפתח/יכנס מחליף 100%. ההרכב המשוער: אג'ידה, אופיר, פאיו, סוארס, ביטון, חובאן, אוגו, בוזגלו, גורדנה, ברדה וגבאי.

תוציאו את גורדנה (מה אלישע התאהב ב-3 קשרים עכשיו?) ושימו את מלול ואת אבו לאבן במקום גבאי ויש הרכב מושלם, למרות שגם ככה זה בסדר. רק מעצבן אותי שמלול לא מקבל קרדיט

שלח תגובה