האצטדיון החדש - הנעץ תלה את הנעליים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: האצטדיון החדש - נעוץ עד בעיטת הפתיחה

שליחה על ידי dor69 »

איזה תירוץ מטומטם חייב אדום מה זה הקישקוש הזה?? או שבמקרה אחר אפשר גם לשים לבן רק שלא יהיה כמו כל האיצטדיונים האחרים די כבר זה מעפן!
עכשיו שאלה רצינית, אכפת לכם בכלל שהאדום ידהה? כי לי זה ממש לא ישנה

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

bs war כתב:מעניין שבאולד-טראפורד ובאנפילד הצבע של הכיסאות לא "מתכלה"... מה זה הקשקוש הזה?
עזוב , אל תילך רחוק - מה עם סכנין ?
אה , בעצם בצפון אין שמש.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yakar כתב: עזוב , אל תילך רחוק - מה עם סכנין ?
אה , בעצם בצפון אין שמש.
ובעכו שזה גם כחול וגם אדום?

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

בושה וחרפה.
אין דרך אחרת לתאר זאת.
ותרשו לי לאמר שאני לא יכול לחכות ליום שבו ניסים סספורטס וכל נוגעים בדבר אשר קשורים לפרוייקט הזה וקשורים לעייריה יעופו הבייתה ואם אני ראש העיר אני מעיף אותם מחר.
50 שנה אנחנו מחכים לאצטדיון ובסוף מוכרים לנו שהצבע של הכסאות ידהה כי לאדריכל ולטוטו כחול בא טוב יותר בעין כאילו האצטדיון שלנו זה הצעצוע של הבת שלהם. בדיחה. מתבייש בנו.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

תציפו לראש העיר את הפייסבוק , בסוף לא תיהיה לו ברירה אלא להחזיר תשובה

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

תציפו לראש העיר את הפייסבוק , בסוף לא תיהיה לו ברירה אלא להחזיר תשובה

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

אני לא מבין משהו אחד, על מה הויכוח פה בכלל? האיצטדיון נבנה כדי לשרת טוב יותר את הלקוח, כלומר אנחנו. ספק אם נמצא יותר מכמה אוהדים בודדים שיעדיפו כחול על פני אדום.
לא חסרים פתרונות לכל בעיה שלא תצוץ, העיקר שלא נפספס את ההזדמנות ההיסטורית להפוך איצטדיון רגיל לאיצטדיון שיזכירו אותו גם בעוד 100 שנה. לכל המקורבים שקוראים פה, אפשר תגובה רשמית כבר ? התייחסות מהמועדון ?
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

נו באמת! צבע שהכי דוהה זה אדום איזה תירוץ עלוב ומסכן חבורה של מטומטמים! מה שמדהים אותי שכל אחד אומר משהן אחר ואף אחד לא יודע כלום חייבים לעשות מחאה נגד זה!!!
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Guevara כתב:אני לא מבין משהו אחד, על מה הויכוח פה בכלל? האיצטדיון נבנה כדי לשרת טוב יותר את הלקוח, כלומר אנחנו. ספק אם נמצא יותר מכמה אוהדים בודדים שיעדיפו כחול על פני אדום.
לא חסרים פתרונות לכל בעיה שלא תצוץ, העיקר שלא נפספס את ההזדמנות ההיסטורית להפוך איצטדיון רגיל לאיצטדיון שיזכירו אותו גם בעוד 100 שנה. לכל המקורבים שקוראים פה, אפשר תגובה רשמית כבר ? התייחסות מהמועדון ?
למה מקורבים?יש ארגון אוהדים, לאן ראשי הארגון נעלמו?צריך לפנות למועדון לעירייה וקודם כל לקבל תשובה לגבי ההחלטה שלהם.
זה די ברור שהחליטו על כחול ומנסים להעביר את זה מתחת לפני השטח כדי להשתיק את האוהדים.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

CrazyRed7 כתב: למה מקורבים?יש ארגון אוהדים, לאן ראשי הארגון נעלמו?צריך לפנות למועדון לעירייה וקודם כל לקבל תשובה לגבי ההחלטה שלהם.
זה די ברור שהחליטו על כחול ומנסים להעביר את זה מתחת לפני השטח כדי להשתיק את האוהדים.
הובא כאן ציטוט מהפייסבוק של אחד מראשי הארגון והוא אמר שהם ניסו לשנות את ההחלטה אבל הוחלט על כחול ..

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

חוזר ואומר - טרם התקבלה החלטה וזה כרגע בידיים של ראש העיר.
הוא קורא פייסבוק כל לילה (לפחות כך אמר לי) - אפשר לכתוב לו שם.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
Roi

שליחה על ידי Roi »

זו ההודעה שכתבתי לרוביק בהודעה בפייסבוק, תציפו אותו! תבקשו תשובות! תראו אכפתיות! תעשו רעש!

היי, צהריים טובים לך רוביק, לא יודע אם תתייחס להודעה הזו אבל אשמח לשאול אותך שאלה ולקבל תשובה עבורה
בימים האחרונים מפורסמים די המון פוסטים ברשתות החברתיות ובפורומים המשוייכים לכך לגבי צבע הכיסאות באיצטדיון החדש.
יש הטוענים שצבע הכיסאות יהיה כחול מהסיבות שהאיצטדיון הינו עירוני, שהטוטו תרם לכך כספים וכי צבע אדום הינו צבע מתכלה.
אך ראייה זו אינה נכונה כיוון שאיני רואה אף קבוצה בעיר שתשחק באיצטדיון החדש מלבד הפועל ב״ש מה גם שבאיצטדיון ווסרמיל רשום ביציעים הפועל באר שבע, הטוטו תרם כספים נכון... אבל העירייה תרמה פי שניים, ולגבי הצבע המתכלה... יש הרבה איצטדיונים בארץ שצבע המושבים בהם הוא אדום למשל בעכו, או שאולי אין שמש בצפון?!
מה גם שהמושבים הכחולים שבאיצטדיונים החדשים כבר דהו ואינם בצבעם המקורי.
אני פונה אלייך כאל ראש עיר, כאל מנהיג וכאחד שיכול, יודע וצריך לקבל החלטות בעבור התושבים
רובם המוחלט דורש צבע אדום מהסיבות שעד שבונים פה איצטדיון הוא צריך להיות ברמה מקסימלית ואי טדיון שיוכל לשרת את הקבוצה שמייצגת את העיר בצורה הטובה ביותר וכן ישרה אווירת ביתיות שלא נראה כמותה באף איצטדיון בארץ וכך תיווצר ייחודיות.
שוב... לא יודע אם באמת תתייחס אך אשמח לתשובה מעמיקה לגבי צבע הכיסאות וההחלטות שמאחוריהן.
תודה רבה על היותך מנהיג ואדם בעל כח השפעה רב, שיהיה המשך יום נעים ושבוע טוב!

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

שלחתי לרוביק!
לשלוח כולם!!!!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אני שלחתי לו הודעה לאימייל: ruvikd@br7.org.il
מדובר באימייל שיש לו בפייסבוק הרשמי שלו ולא באימייל פרטי ככל הנראה יאללה תפרסמו, אני שלחתי לו גם הודעה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

Koren290

שליחה על ידי Koren290 »

חברים , החברה ד.ס הרכבות זו החברה שהרכיבה כיסאות בטדי, סמי עופר , ובאמפי החדש בבאר שבע
https://www.facebook.com/DS.construction.ltd" onclick="window.open(this.href);return false;
אני מאמין שהם אלו שמרכיבים לנו את הכיסאות. אתם מוזמנים לשאול אותם.
אני שלחתי להם הודעה , הם עוד לא ענו.
ULTRAS BEER SHEVA

שלח תגובה