קצת בעניין אחר: עד מתי וסרמיל?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

קצת בעניין אחר: עד מתי וסרמיל?

שליחה על ידי RedRock »

בכל יום ראשון...

טור חדש של חן שופן.

https://www.crazyred.co.il/article_detail.php?aid=108" onclick="window.open(this.href);return false;

[align=center]"Together we stand divided we fall"[/align]

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

Re: קצת בעניין אחר: עד מתי וסרמיל?

שליחה על ידי אימפריה באדום »

פשוט כול הכבוד טור נהדר! ! !
בטור פשוט אמרת והצגת את הבעיה שבאיצטדיון המיתפורר הזה בצורה נהדרת !
ובאמת שכבר נמאס מהעיריה הזאת אם אנחנו לא נעשה משהו שיעזור לקידום ופיתוח איצטדיון חדש כמו שזה נראה אף אחד אחר לא יעשה את זה בשבילנו!

סמל אישי של משתמש
אור אבוחצירה האדום

שליחה על ידי אור אבוחצירה האדום »

טור נהדר.....
את צודקת בכל מה שאת אומרת.......
תאמיני לי עם כל התקציב של באר שבע ההינו יכולים כבר לנצח את נתניה....
ממש אהבתי...
תמשיכי עם הטור

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

עם כמה שאני רוצה איצדטיון חדש לא פחות מכל אחד ואחת פה יש כמה בעיות....
בעיר של 200,000 10000 איש הם 5%. בשביל כמות כזו של תושבים לא "מבזבזים" כזו כמות אדירה של כסף... ולכל אלו שתיכף יקפצו עליי ויאכלו אותי רק תחשבו מה היה אם מישהו היה בא מחר ורוצה לבנות באותו סכום שבט צופים ענקי שכמובן ידאג לקהילה ויעזור בחינוך ובלה בלה בלה? גם אז היינו אומרים שזה לגיטימי?

אז נכון אומרים שאפשר לשלם את זה בחלקים.... איזה קבלן שפוי בדיוק יסכים לעבוד עם עיריית ב"ש ועוד לפרוס תשלומי ענק על 5-8 שנים??? זה מתכון בטוח לפשיטת רגל......

ושוב עם כמה שמאוד כואב לי לומר את זה הפתרון הריאלי היחידי כל עוד עניין האיצטדיון לא נוגע לראש העיר באופן י-ש-י-ר הוא לשפץ לנו את וסרמיל....

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

dardasmiley כתב:עם כמה שאני רוצה איצדטיון חדש לא פחות מכל אחד ואחת פה יש כמה בעיות....
בעיר של 200,000 10000 איש הם 5%. בשביל כמות כזו של תושבים לא "מבזבזים" כזו כמות אדירה של כסף... ולכל אלו שתיכף יקפצו עליי ויאכלו אותי רק תחשבו מה היה אם מישהו היה בא מחר ורוצה לבנות באותו סכום שבט צופים ענקי שכמובן ידאג לקהילה ויעזור בחינוך ובלה בלה בלה? גם אז היינו אומרים שזה לגיטימי?

אז נכון אומרים שאפשר לשלם את זה בחלקים.... איזה קבלן שפוי בדיוק יסכים לעבוד עם עיריית ב"ש ועוד לפרוס תשלומי ענק על 5-8 שנים??? זה מתכון בטוח לפשיטת רגל......

ושוב עם כמה שמאוד כואב לי לומר את זה הפתרון הריאלי היחידי כל עוד עניין האיצטדיון לא נוגע לראש העיר באופן י-ש-י-ר הוא לשפץ לנו את וסרמיל....
לא מדויק.
הרי כמעט כלמתקן בעיר אפשר לייחס לכמות מזערית של אנשים.
תוציא פנסיונרים כשאתה מדבר על משהו לצעירים ולהיפך.
תוציא את מעוטי היכולת כשאתה מדבר על בידור יקר לרוב.
תוציא את תושבי יתר השכונות כשאתה מדבר על פארק בשכונה מסויימת.
תוציא את כל המגזרים האחרים כשאתה מדבר על מועדון חדש למגזר מסוים בעיר.
וכו' וכו' וכו'...אין לזה סוף.

בשורה התחתונה, מדובר לטעמי בעשרה אחוזים דווקא ולא בחמישה. מה גם שזה משפיע באופן ישיר על תדמית העיר, וכמובן שאפשר למנף את האצטדיון למגוון פעילויות נוספות.

מעבר לזה, אני גם לא חושב שהדוגמא של הצופים מתאימה. אם יבוא בכיר מהצופים של ניו יורק ויודיע כי הוא מוכן לתרום עשרות מיליוני שקלים לפרוייקט - אני כן מצפה שיבנו את אותו שבט.

הרעיון הוא לא לקחת את תקציב העירייה ולהגיד "טוב, לא צריכים כלום חוץ מהאצטדיון אז בונים אצטדיון ומזניחים את כל השאר". הרעיון הוא להסתובב בכל מקום שבו מוכנים לשמוע אותך (וגם במקומות שפחות) ולהילחם על תרומות כספיות למטרות שונות כשהעיקרית שבהן היא האצטדיון.
זה עלול להישמע רע אבל הלחימה בעזה העמידה אותנו במקום טוב יותר כעיר מופגזת שהרבה יהודים טובים ועשירים ישמחו לעזור לה ולקבל קצת קרדיט על כך.

חלק מהסכום נתרם ע"י הטוטו (בינתיים לפחות), עיקר הכסף יגיע מתרומות ואת היתר תשלים העירייה (לא סכומים מטורפים). הכל שאלה של כמה אתה מוכן להילחם עבור זה.

מעבר להכל? גיא לוי אמר דברים נכונים באחת ממסיבות העיתונאים האחרונות. עם כל כמה שאני רוצה אצטדיון, מה שהרבה יותר חמור בעיר הוא כמות מתקני האימון העלובה. לא יכול להיות מצב שיהיו 2 וחצי מגרשי אימון בכל העיר, זאת תעודת עניות לעיר. הספורט יכול לחנך ולנתב אלפי בני נוער וכשאין איפה להתאמן הסיכויים להוציא מכאן שחקן קטנים בעשרות מונים.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

בדיוק, אליק.

וטור מצויין, כמו תמיד.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה