עם הפנים קדימה!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
שלומי12

עם הפנים קדימה!

שליחה על ידי שלומי12 »

אמנם המשחק אתמול די היה מאכזב ביותר , והתאכזבנו מכמה וכמה שחקנים.. אבל בסך הכל אנחנו רק במחזור הרביעי, וכל הליגה לפנינו..
נכון יש הרבה מה לתקן, וצריך לטעמי להוריד לספסל שחקנים שעד כה די מאכזבים ( הוגו ודוידזאדה ) , ולעלות עם הראל בקישור האחורי, ומלול/אילוז בתור מגן שמאלי, רק כדאי להעיר את דוידזאדה.
בנוגע לבוזגלו, הבחור תמיד נעלם לאגפים משום מה, ולא לוקח את המשחק אליו, ולכן הוא פחות בולט.. אני מאוד מקווה שזה היה משחק חד פעמי שלו שבו באמת הוא לא הופיע.

אני יוצא מנקודת אור מהמשחק הזה - מאור מליקסון, נותן הרבה תקוות להמשך , מאז שנכנס ראו עד כמה הוא יצירתי , עד כמה הוא מסוכן בדרבי לים ובתנועה ללא כדור ובהכנסת הכדור, והשיתוף פעולה שלו הם וסאן דווקא ולא בוזגלו- נראה טוב ביותר, אני בטוח שהובאו ומליקסון יבשילו פירות ביחד בעונה, הובאן שחקן שלטעמי היה לו שחקן כזה בדמות מליקסון.
אני מחכה לרגע שנאסר ישחק, ושארבייטמן יכנס לכושר משחק, ואז אני מאמין שתהייה לנו התקפה קטלנית .

התפקיד שלנו בתור קהל זה לעודד את השחקנים , גם ברגעים האלו.. יתכן שכל הנושא הזה של הנבחרת השפיעה על השחקנים, וזה טוב שקיבלו כאפה לקראת חיפה..

פה נבנת התרבות העידוד שלנו ( אם קיימת) צריך להוות דוגמא מהקהל של הפועל צל אביב, שגם בדקה ה 80 שהקבוצה שלהם בפיגור- הם מעודדים, וזה מה שנותן לשחקנים על כר הדשא מוטיבציה, וזו הסיבה שתמיד במשחקים שלהם בעבר הם עדו מהפכים ..

סמל אישי של משתמש
RoICah

Re: עם הפנים קדימה!

שליחה על ידי RoICah »

אני שונא את הקהל של הפועל אבל יש להם את התרבות עידוד הכי טובה וקהל עידוד הטוב בליגה אז אי אפשר לתת השוואה בינינו לבינם בכלל
אנחנו גג במקום החמישי מבחינת עידוד וגם זה לא

שלח תגובה