הרכב לשבת

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

הרכב לשבת

שליחה על ידי yedidel »

מה אתם אומרים? הגיע הזמן לשנות?

לי נראה שהשילוב גבאי/ארבייטמן לא כזה יעבוד. אפשר לעבור למערך של 4-5-1 עם נאסר (שלפי הדיווחים חזר כבר לכושר) באגף ולהזיז את מליקסון לאמצע - אנחנו יודעים מה הוא יכול לעשות משם.

גורדנה צריך להתחרות על המקום בהרכב ליד הובאן, יכול להחליף את אוגו.

(נ.ב. אשמח אם תחסכו בתגובות "לא יהיה שינוי", "אלישע מקובע" וכו'. לא בגלל שאני חושב שאסור להביע דעה, אבל בגלל שכבר הנושא נטחן מספיק - הגיע הזמן לדון קצת על הנושאים ולא על האנשים)

סמל אישי של משתמש
dor69

Re: הרכב לשבת

שליחה על ידי dor69 »

ההרכב שלי:
אג׳ידה
ביטון, סוארס, פאיו, טוויטו
הובאן
אוגו, גורדנה
מליקסון, בוזגלו
ארבייטמן

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

dor69 כתב:ההרכב שלי:
אג׳ידה
ביטון, סוארס, פאיו, טוויטו
הובאן
אוגו, גורדנה
מליקסון, בוזגלו
ארבייטמן
זה דומה במערך למה שהיה במחזור הראשון מול בית"ר, לא עבד משהו. יכול להיות שעם הובאן במקום הראל ומליקסון במקום מלול זה יילך יותר טוב.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

ההצבה של גורדנה בכנף שמאל מיותרת וטיפשית , עכשיו שנאסר ומליקסון בריאים אין שום סיבה שגורדנה ישחק שמה.
אני הייתי פותח עם בוזי ונאסר בכנפיים , מליקסון שחקן חופשי , וארבייטמן בחוד , גבאי היה לו משחק חלש מאוד מול רעננה ואין סיבה שלא ירד לספסל.
ההרכב שלי: אגידה , ביטון , פאיו(במידה וכשיר , במידה ולא יואכים) , סוארז ,דודזאדה , הובאן , אוגו , נאסר , בוזגלו , מליקסון , ארבייטמן.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yedidel כתב:
זה דומה במערך למה שהיה במחזור הראשון מול בית"ר, לא עבד משהו. יכול להיות שעם הובאן במקום הראל ומליקסון במקום מלול זה יילך יותר טוב.
גורדנה יכול לתפקד גם כקשר התקפי לצורך העניין, דבר שישפר משמעותית את המשחק לעומק בהתקפה.
אגב, בעיה שיש להתייחס אליה היא בעיית בוזגלו. צריך לעשות אותו יותר אפקטיבי ובזה המגן צריך להשתתף באגף שלו כי כמו שאתם יודעים בוזגלו לא עושה תנועה לעומק מקו ימין

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

גיא חניה כתב:ההצבה של גורדנה בכנף שמאל מיותרת וטיפשית , עכשיו שנאסר ומליקסון בריאים אין שום סיבה שגורדנה ישחק שמה.
אני הייתי פותח עם בוזי ונאסר בכנפיים , מליקסון שחקן חופשי , וארבייטמן בחוד , גבאי היה לו משחק חלש מאוד מול רעננה ואין סיבה שלא ירד לספסל.
ההרכב שלי: אגידה , ביטון , פאיו(במידה וכשיר , במידה ולא יואכים) , סוארז ,דודזאדה , הובאן , אוגו , נאסר , בוזגלו , מליקסון , ארבייטמן.
בעיה אחת עם ההרכב שלך, מליקסון מעדיף לנהל משחק מהאגף (יותר קל לו) ונאסר ובוזי שחקני קו (ימין!) מובהקים

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

dor69 כתב: בעיה אחת עם ההרכב שלך, מליקסון מעדיף לנהל משחק מהאגף (יותר קל לו) ונאסר ובוזי שחקני קו (ימין!) מובהקים
בוזגלו קו ימין , נאסר רגיל לשחק גם בקו שמאל.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

צריך לנצל את העובדה שברדה פצוע בשביל לבחון את המערך הבא :

אג'ידה
ביטון , פאיוביץ , סוארס , דודזאדה
הובאן , אוגו
גורדנה
בוזגלו , מליקסון
ארביטמן

4-3-3 עם גורדנה בתפקיד עושה משחק , עם קישור אחורי חזק ועזרה של גורדנה מהאמצע מה שיגרום לו לרוץ פחות מאשר באגף שם הוא מתעייף מהר וגם ככה לא עוזר כמו שצריך .
בוזגלו ומליקסון באגפים , ארביטמן בחוד .
גורדנה יצטרך להז*ן שווה בשווה גם את בוזגלו וגם את מליקסון כדי שלא יהיה מצב שכל המשחק יהיה על צד אחד , כל פעם לשחק על צד אחר ובנוסף לבוא גם מהאמצע .
בהרכב הזה גורדנה יהיה מאוד משמעותי וניהול נכון של המשחק כל פעם לאגף אחר יעזור מאוד נגד פ"ת שכנראה תבוא להסתגר ולשחק בסגנון של רעננה .
דודזאדה יצטרך להתעורר מבחינה התקפית ולא לתקוע את ההתקפה כשהוא נשאר לעמוד בצד שמאל אלא לעשות את הפריצות קדימה על הקו עד הסוף ולקבל כדורים ממליקסון , רק לא להתקע כמו ברעננה .

אגרסיביות ולחץ על הכדור מהרגע הראשון זה שם המשחק , זהו אותו סגנון משחק כמו נגד רעננה ואם לא נעשה את זה אז גם שם נאבד נקודות !
המשחק הזה חשוב מאוד לא רק בתוצאה אלא גם ביכולת , עוד משחק בלי יכולת טובה תגרום לאווירה רעה בקבוצה .

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

כבר ניסינו את המערך הזה עם 3 באמצע מול ביתר וזה הלך *** למה להמשיך עם זה?
צריך לשחק ארביטמן ודובב(למרות שהוא נוראי אבל שברדה יכנס יהיה במקומו) בחוד בוזגלו ומליקסון בצדדים והובאן ואוגו/גורדנה באמצע וזהו
לא צריך להסתבך יותר מדי מקווה שאלישע יעשה ככה.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

לגמריי הייתי הולך עם מה שידידאל הציע אני חושב שנאסר יהיה יותר אפקטיבי מגורדנה באגף ומליקסון כשחקן חופשי באמצע יכול לעשות קסמים.

ההתלבטות היחידה זה בין דובב לארבייטמן, מצד אחד כמו שנאמר בפוסט אחר דובב אידאלי למשחקים כאלה מצד שני זה דובב גבאי ואתה אף פעם לא באמת יודע מה תקבל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ran כתב:צריך לנצל את העובדה שברדה פצוע בשביל לבחון את המערך הבא :

אג'ידה
ביטון , פאיוביץ , סוארס , דודזאדה
הובאן , אוגו
גורדנה
בוזגלו , מליקסון
ארביטמן

4-3-3 עם גורדנה בתפקיד עושה משחק , עם קישור אחורי חזק ועזרה של גורדנה מהאמצע מה שיגרום לו לרוץ פחות מאשר באגף שם הוא מתעייף מהר וגם ככה לא עוזר כמו שצריך .
בוזגלו ומליקסון באגפים , ארביטמן בחוד .
גורדנה יצטרך להז*ן שווה בשווה גם את בוזגלו וגם את מליקסון כדי שלא יהיה מצב שכל המשחק יהיה על צד אחד , כל פעם לשחק על צד אחר ובנוסף לבוא גם מהאמצע .
בהרכב הזה גורדנה יהיה מאוד משמעותי וניהול נכון של המשחק כל פעם לאגף אחר יעזור מאוד נגד פ"ת שכנראה תבוא להסתגר ולשחק בסגנון של רעננה .
דודזאדה יצטרך להתעורר מבחינה התקפית ולא לתקוע את ההתקפה כשהוא נשאר לעמוד בצד שמאל אלא לעשות את הפריצות קדימה על הקו עד הסוף ולקבל כדורים ממליקסון , רק לא להתקע כמו ברעננה .

אגרסיביות ולחץ על הכדור מהרגע הראשון זה שם המשחק , זהו אותו סגנון משחק כמו נגד רעננה ואם לא נעשה את זה אז גם שם נאבד נקודות !
המשחק הזה חשוב מאוד לא רק בתוצאה אלא גם ביכולת , עוד משחק בלי יכולת טובה תגרום לאווירה רעה בקבוצה .
מערך מעניין...
אבל דורש תרגול והצטרפות של הקשרים האחוריים קדימה בכל התקפה, משהו בסגנון של מכבי ת"א.
מה שעוד יכול להיות מעניין, וזה משהו שקראתי ביום שעשה פפ עם מסי, זה להתחיל עם גורדנה במרכז ואז באמצע המשחק להעביר את מליקסון לשם וגורדנה לאגף, מה שייצור בילבול אצל המגנים, אם מאור יגיע מאחורה זה יאלץ את הבלמים לצאת אליו ויפנה את ארבייטמן, ולמאור יש יכולות וירטואזיות עם הכדור.

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

מלול/ אילוז פאיו סוראס ביטון

מליקסון / נאסר הראל גורדנה בוזגלו

ארבייטמן גבאי

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

הייתי מאוד רוצה לראות את אקסרלינג בהרכב:
1. שלושה משחקים שבוע הבא
2. פיוביץ לא 100% כשיר. גם סוארס עושה קולות של פצוע כבר מספר שבועות.
3. פיוביץ לא בשיא הכושר.
4. גם אם נתפלל כל יום ונלך לבית כנסת יבוא הרגע בו פיוביץ/סוארס לא יוכלו לשחק. חייבים לראות עם יש לנו על מי לסמוך. שנה שעברה הפסדנו שני משחקים נגד מכבי וחצי גמר גביע כי לא היה לנו פתרון בדוק ומסודר לבלם. זה יותר מידי אלמנטרי.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

שלומי12 כתב:מלול/ אילוז פאיו סוראס ביטון

מליקסון / נאסר הראל גורדנה בוזגלו

ארבייטמן גבאי
אני לא אבקר כי זו דעתך אבל אני חייב שתסביר לי איך הובאן לא נכנס להרכב שלך?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אג'ידה
דוידזאדה/טוויטו, פאיוביץ'/אסקלינג, סוארס, ביטון
בוזגלו, הובאן, אוגו, מלול
גבאי וארבייטמן

מליקסון צריך לעלות מהספסל לדעתי האישית, גם ככה יחסרו לנו שחקנים כנראה ועדיף לתת לו לשחק מול חיפה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה