הפינה הפסימית - מחזור 7

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שלומי12

Re: הפינה הפסימית למחזור 7

שליחה על ידי שלומי12 »

Totti כתב:ראש בקיר.

אני יושב שעה וחצי באצטדיון בעכו ותוהה אם אני האיש היחיד בכל המגרש שמבין שגם בעוד 28 שנים לא ניתן גול דרך האמצע.

נדמה לי שכן.

2 שחקנים קו בדמות מליקסון ובוזגלו, שחקני חוד כמו ברדה וארבייטמן ואנחנו לא מפסיקים לחפור דרך האמצע- פשוט מטריף.
כל מילה בסלע!! הוגו לא שחקן טכני

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

Totti כתב:ראש בקיר.

אני יושב שעה וחצי באצטדיון בעכו ותוהה אם אני האיש היחיד בכל המגרש שמבין שגם בעוד 28 שנים לא ניתן גול דרך האמצע.

נדמה לי שכן.

2 שחקנים קו בדמות מליקסון ובוזגלו, שחקני חוד כמו ברדה וארבייטמן ואנחנו לא מפסיקים לחפור דרך האמצע- פשוט מטריף.
מסכים.

גם הבעיטות מ-30 מטר האלו בדקה 80 ומעלה כשלעכו אין אוויר... הרגו אותי

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

הפועלעולה כתב: מסכים.

גם הבעיטות מ-30 מטר האלו בדקה 80 ומעלה כשלעכו אין אוויר... הרגו אותי
לגמריי. בחצית הראשונה שרואים שעכו מצופפת מהאמצע סבבה זה מעולה הבעיטות האלה כי יכולים לקרות הבה דברים מהם (גול, הדיפה של השוער לרגליים של שחקן, פוגע בשחקן עכו ומגיע לשחקן שלנו וכו' וכו') אבל מדקה 70 השחקנים שלנו בעצם דיי טיילו באיזור ה20-25 מטר מהרחבה של עכו ומטה .. והם ממשיכים לבעוט!
הכי הכעיס אותי שבדקה 92 בוזגלו מקבל כדור באגף, ובמקום להרים/לעבור את השחקן שעמד מולו, עשה איזה סיבוב ובעט תוך כדי הסיבוב לקשת היפה מאחורי השער..בחייאת אחי..

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

ארבייטמן הוא חלוץ שצריך לקבל כדורים. קשה לי להאשים אותו כשכל המשחק הוא לא מקבל כדור נורמלי אחד.

אני מסכים שההרכב הזה לא היה מתאים למשחק היום, אוגו בכל משחק נגד הקטנות נראה פשוט לא מתאים והובאן עדיף בקישור, אך זה לא תירוץ לחוסר ביסודות הכי בסיסיים שיש אצלנו.

המחצית הראשונה המנומנמת הזו שחוזרת על עצמה פעם אחר פעם היא מחלה שחייב להיפתר ממנה.
וזה לא שבשנייה היינו גדולים, מאוד רחוק מזה.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

מליקסון הכי חלש במגרש הוא ואופיר פשוט לא מזכירים כלום מהיכולת שלהם ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

ועכשיו אני מבין עד כמה חסר גבאי עם המהירות שלו והמשחק ראש, אבו לאבן זה חלוץ לא מועיל ואפילו מזיק! אם ברדה היה מקבל את הכדור הזה הוא היה מוריד פצצה עם הראש לשער.

אבו לאבן זה חלוץ של ליגה לאומית,אפילו מטה. עצוב שהוא חלוץ בספסל שלנו,בזמן שלמכבי תל אביב יש את בדש/פריצה/ בן בסט.

עצוב!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הכי פסימי - הראיון של אלישע בסיום המשחק.
איזה סיבה יש לו להיות כל כך רגוע?אולי לא ראינו את אותו המשחק

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

CrazyRed7 כתב:הכי פסימי - הראיון של אלישע בסיום המשחק.
הוא גם לא הבין שאלות,שואלים אותו אין סדר לבועט פנדלים? הוא עונה ' יש פעם זה ארבייטמן פעם זה בוזגלו פעם זה מליקסון'..

איפה הנושא ואיפה הנשוא שלו. נראה לי הראש שלו במכבי חיפה...

סמל אישי של משתמש
azb852

שליחה על ידי azb852 »

שלומי12 כתב: הוא גם לא הבין שאלות,שואלים אותו אין סדר לבועט פנדלים? הוא עונה ' יש פעם זה ארבייטמן פעם זה בוזגלו פעם זה מליקסון'..
מתוסכל ובסיום נשאל לוי על התקרית וענה: "מותר לשלומי לא לאהוב את ההחלטות, אבל יש בוס אחד והוא מחליט. מי שקובע זה המאמן. יש לנו פנדליסט אחד, דובב גבאי, ועוד הרבה אחרים שיכולים לעשות זאת- שלומי, מליקסון, ברדה, בוזגלו. אני מחליט מי בועט

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

שלומי12 כתב: הוא גם לא הבין שאלות,שואלים אותו אין סדר לבועט פנדלים? הוא עונה ' יש פעם זה ארבייטמן פעם זה בוזגלו פעם זה מליקסון'..

אז לא שמעת טוב .. היא שאלה אותו למה אין בועט קבוע הוא ענה שיש בועט קבוע וזה דובב גבאי ושהוא לא נמצא יש בוזגלו, ברדה, מליקסון אברטיימן שלומי...

אבל אם כבר הראיון הזה מה שחירפן אותי זה שהוא אומר ש"אנחנו שומרים על יציבות" . אז נכון לא הפסדנו 7 משחקים, אבל אפשר לראת שביחד איתנו יש עוד 3 קבוצות כאלה שמחזיקות בנתון הזה (שעוד לא שחקו את המשחק השביעי) . אבל על איזה יציבות הוא מדבר?? נגד הפועל פ"ת ביום שבת היינו פח מלבד 4 דקות במחצית השנייה, נגדי מכבי חיפה *בהפרש 3 ימים בלבד!!* במחצית הראשונה נראינו מעולה ועד הפציעות היינו בסדר גמור (בסדר, פציעות, קונה את התירוץ) ושוב לאחר 4 ימים אנחנו נראים נורא מול הפועל עכו. אז מה יציבות מה??
הדבר היחיד היציב הוא שאנחנו על 4 משחקים ברצף עם פנדלים!

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

CrazyRed7 כתב:הכי פסימי - הראיון של אלישע בסיום המשחק.
בוקר טוב...
הוא 3 שנים איתכם מתנהג כמו גיא לוי.
תמונה

סמל אישי של משתמש
-שלומי-

שליחה על ידי -שלומי- »

דוידזאדה חלש מאוד...הגול עליו וגם לא היה משהו התקפי
אוגו עשה עבירה מטומטמת שדחף שם את אחד השחקנים של עכו אני לא אוהב את השחקן הזה פשוט

סמל אישי של משתמש
Matanki

שליחה על ידי Matanki »

פשוט הסתכלתי על דוידזאדה היום ולא הבנתי מאיפה הביאו תשחקן הזה. פשוט ביזיון שחקן בלי כלום רץ לאגף ומרים כדור ,
הוא חייב לראות ספסל! .
7 פנדלים כבר למרות שהם חוקיים למהדרין, מזה מה שהקבוצה עשויה? מלחזור למשחק מפנדל או שתיים?
איפה היכולת האישית איפה השערי שדה איפה המשחק הקבוצתי. אין כלום כרגע בקבוצה והנה אנחנו שוב מאבדים נקודות חשובות כל כך מול הקבוצות הקטנות.
הפועל עכו נראתה כמו מכבי תל אביב מולנו היום !
חבל מאוד. :?

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

Re: מאכזב ביותר

שליחה על ידי OMERREMO33 »

שלומי (בן) 12 תשחרר אותנו!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

1.התנודות האילו ביכולת בין משחק מול קבוצה גדולה לבין אחת שנחשבת קטנה גדולים מדי.
2.ההרכב מלכתחילה היה סופר התקפי ומיותר, עושה רושם שכל אחד רוצה להבקיע, שוכח לעשות הגנה ומפקיר את הקבוצה.
לא פלא שכולם באים בטענות למגנים, זה מה שקורה שאין עזרה מקשרי האגף.
3.הובאן צריך לחזור לקישור כמה שיותר מהר.
4.נאסר צריך לשחק, אפילו על חשבון מליקסון שאולי עדיין לא כשיר ומשחק כאילו יש לו משקולות על הרגליים.
5. אלישע-אין משחק דומה למשנהו, מה שהיה טוב לחיפה, צעק בקול שלא טוב נגד קבוצות אחרות, וגם לא הבנתי את החילוף בדקה ה90, אם זה מקצועי אז לא מובן, אם לחנך את שלומי, למה דקה 90?
6. אתם-אי אפשר לשבור את הכלים אחרי כל משחק, נכון היכולת עדיין לא מה שמצפים, אבל קצב צבירת הנקודות גבוה יותר בזמן הנוכחי יותר משנה שעברה, אפילו שזה נקודה.
7. ולמי שדיבר כאן על הפנדלים, זה חלק מהמשחק, זה רק אומר איזה חלק התקפי בלתי ניתן לעצירה יש לנו, לא קיבלנו שום מתנה.

שלח תגובה