האופטימית- כי היום אין פינה פסימית

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: האופטימית- כי היום אין פינה פסימית

שליחה על ידי dor69 »

zivmay כתב:דור מלול חייב לשחק יותר!
בתחילת העונה הוא היה נהדר באמצע, במקום הטבעי שלו.
שלישיית אמצע של מלול, גורדנה והובאן מאוד מאוד מסקרנת אותי, יכול להיות נסיון טוב. אבל אני בספק אם נראה אותו.
צודק אבל רק הערה- דור במקור מגן ימני למיטב זכרוני

סמל אישי של משתמש
דורון כהן

שליחה על ידי דורון כהן »

אדום זקן כתב: מכובדיי,ירדתם נמוך מדי!
אני מציע לך כעצה ידידותית,אם יש לך משהו לומר למישהו תעשה את זה בפרטי.
אין זה מענייננו לדעת פרטים אישיים על אף אחד,או מריבות ישנות כאילו ואחרות.
כאן מדברים כדורגל ומתווכחים אך ורק על כדורגל.

אני מכבד אחרים שלא חושבים שרק הסטטיסטיקה צריכה "לדבר" , מעניין שאם לא מדובר בשחקן בית (גליינור פלט) כולם שחטו אותו עד שהתחיל להבקיע בצרורות (סטטיסטיקה) , מכבד את העובדה ששחקן בית לעיתים מקבל יחס מועדף , אני חושב שכל שחקן שלובש את מדי הפועל באר שבע מקבל ממני את אותה התייחסות , מה זה השטות הזאת שיש לי משהו נגדו ??
אנחנו לא באותה סירה ?? השחקן יבקיע ועל הדרך יסתום לי את הפה , תאמין לי לא יהיה יותר מאושר ממני.
יום טוב שיהיה לך.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

נעשה את זה פשוט. כל הודעה שיש בה איזושהי התייחסות אישית לכותב אחר תימחק.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

dor69 כתב: צודק אבל רק הערה- דור במקור מגן ימני למיטב זכרוני
במקור הוא דווקא הוסט מהקישור.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Totti כתב: במקור הוא דווקא הוסט מהקישור.
בטוח?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dor69 כתב: בטוח?
התחיל את הקריירה בתור קשר אמצע וגם התבטא בעבר שזו העמדה המועדפת עליו.
בתחילת דרכו בבוגרים הוסט לעמדת המגן הימני. בבלגיה שיחק באגף ימין של הקישור.
בתחילת העונה הנוכחית טען שההעדפה שלו היא לשחק בצד ימין של ההגנה, כנראה מתוך הבנה שזו העמדה
היחידה בה יוכל להשתלב בהרכב הפותח בקבוצה, ורצון לקבע את עצמו לתפקיד מסוים ולהפסיק להיפגע מקצועית
מהתזוזות התכופות.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

100 אחוז.
מלול הוסב להיות מגן במכבי של ניר לוין כמדומני. הילד היה בכל נבחרות ישראל שחקן קישור
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הוא בנוער של מכבי התחיל בכלל כחלוץ, ואז הוסב לקשר ואחר כך למגן, הוא כמו אילוז רק שיש לו ממש כישרון...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

וואלה לא ידעתי, תודה על ההארה

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

דורון כהן כתב:

אני מכבד אחרים שלא חושבים שרק הסטטיסטיקה צריכה "לדבר" , מעניין שאם לא מדובר בשחקן בית (גליינור פלט) כולם שחטו אותו עד שהתחיל להבקיע בצרורות (סטטיסטיקה) , מכבד את העובדה ששחקן בית לעיתים מקבל יחס מועדף , אני חושב שכל שחקן שלובש את מדי הפועל באר שבע מקבל ממני את אותה התייחסות , מה זה השטות הזאת שיש לי משהו נגדו ??
אנחנו לא באותה סירה ?? השחקן יבקיע ועל הדרך יסתום לי את הפה , תאמין לי לא יהיה יותר מאושר ממני.
יום טוב שיהיה לך.
מסכים איתך שדיברת על יחסים מעודפים כי אני מתומכי פלט עוד לפני שהתשלב וגם הייתי מהתומכים של אוגו וחובאן וכל אחד שבא לפני שהיה לי הרבה ומספיק זמן לשפוט אותו ולא לקבוע מיידית כי כדורגל זה ספורט נזיל.
אבל הסטטיסטיקה משקרת, אתה לא יכול לראות ע"פ סטטיסטיקה של היום מי הכי מורעל לנצח? מי מטריף שחקנים בחדר ההלבשה ומעביר חינוך נכון ואירופאי? רוצה לדבר רק על המגרש? סבבה- התנועה של ברדה יקרה לקבוצה מבחינתי, נאסר למרות כל יתרונותיו הטכניים ואולי אפילו במשחק הראש, לא יכול לשחק עם הגב לשער, לא יכול להיות סוחט העבירות מס' 1 בליגה, אתם לא מפנימים את זה אבל סחיטת עבירה משנה מומנטם מהנעת כדור רגילה לאיום ממשי על השער לפני הבעיטה אפילו ואל תשכחו גם שבוזגלו בועט, כן?
כל כך הרבה גליצים שברדה עושה ולא סופרים לו.
לא הזכרת את התנועה האלכסונית שלו ושל ארביטמן שכל כך מתואמים ביניהם(גם אותי זה מבלבל והרבה פעמים אני לא יודע לאן הם ילכו והם מקבלים כדור מדוד לרגל כי עובדים על זה ויש להם את היכולות לבצע את זה)\
כן ברדה ביובש מספרי,ומחמיץ מלא אבל אני מוכן שברדה ומליקסון יסיימו עם אותם נתונים כי הם ווינרים וחסרי אגו שמקריבים את עצמם למען הקבוצה(במיוחד ברדה,מליקסון בעיקר בא אחורה כדי לקבל כדור ולנהל מאחור-לא נראה שמישהו רשם את זה בפסימי). כמה ביקורת יש כשאנחנו מקום 2 דולקים אחרי קש לפני מפגש גורלי אפילו.

אגב לסיום-תדע שאני מאוד מעריך את דעתך למרות יותר מדי רעל שהכנסת בה שאגב גם גרם לאנטגוניזם גדול נגדך, כי אתה אומר את דעתך בקול ותקף בה למרות שכולם ניסו לכבות אותך-אמיץ, אבל :דופק את הראש בקיר:
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
דורון כהן

שליחה על ידי דורון כהן »

shovalb9 כתב:
מסכים איתך שדיברת על יחסים מעודפים כי אני מתומכי פלט עוד לפני שהתשלב וגם הייתי מהתומכים של אוגו וחובאן וכל אחד שבא לפני שהיה לי הרבה ומספיק זמן לשפוט אותו ולא לקבוע מיידית כי כדורגל זה ספורט נזיל.
אבל הסטטיסטיקה משקרת, אתה לא יכול לראות ע"פ סטטיסטיקה של היום מי הכי מורעל לנצח? מי מטריף שחקנים בחדר ההלבשה ומעביר חינוך נכון ואירופאי? רוצה לדבר רק על המגרש? סבבה- התנועה של ברדה יקרה לקבוצה מבחינתי, נאסר למרות כל יתרונותיו הטכניים ואולי אפילו במשחק הראש, לא יכול לשחק עם הגב לשער, לא יכול להיות סוחט העבירות מס' 1 בליגה, אתם לא מפנימים את זה אבל סחיטת עבירה משנה מומנטם מהנעת כדור רגילה לאיום ממשי על השער לפני הבעיטה אפילו ואל תשכחו גם שבוזגלו בועט, כן?
כל כך הרבה גליצים שברדה עושה ולא סופרים לו.
לא הזכרת את התנועה האלכסונית שלו ושל ארביטמן שכל כך מתואמים ביניהם(גם אותי זה מבלבל והרבה פעמים אני לא יודע לאן הם ילכו והם מקבלים כדור מדוד לרגל כי עובדים על זה ויש להם את היכולות לבצע את זה)\
כן ברדה ביובש מספרי,ומחמיץ מלא אבל אני מוכן שברדה ומליקסון יסיימו עם אותם נתונים כי הם ווינרים וחסרי אגו שמקריבים את עצמם למען הקבוצה(במיוחד ברדה,מליקסון בעיקר בא אחורה כדי לקבל כדור ולנהל מאחור-לא נראה שמישהו רשם את זה בפסימי). כמה ביקורת יש כשאנחנו מקום 2 דולקים אחרי קש לפני מפגש גורלי אפילו.

אגב לסיום-תדע שאני מאוד מעריך את דעתך למרות יותר מדי רעל שהכנסת בה שאגב גם גרם לאנטגוניזם גדול נגדך, כי אתה אומר את דעתך בקול ותקף בה למרות שכולם ניסו לכבות אותך-אמיץ, אבל :דופק את הראש בקיר:
בוקר טוב איש יקר.
בתחילת דבריי אני חייב להחמיא לך , ההודעה שלך שמנוסחת היטב , מאירה באור מיוחד נקודות מקצועיות שאשים אליהם לב במשחק הערב , ויותר מכל דבר אחר ביקורת בונה שמועברת בצורה תרבותית ונאותה , כל אלו מעידים על האיכות הגבוהה שלך בנוסף להבנה עמוקה של המשחק תוך כדי ירידה לפרטים הקטנים, תכתוב יותר , גם אם באופן אישי לא אסכים בנקודה מסויימת , עדיין אהנה ואפיק תועלת מנקודות שלא שמתי לב קודם לכן.
באמת ובתמים לא התכוונתי להכניס רעל , לא קיללתי את השחקן , לא נעשה שימוש בשפה לא נאותה , בסך הכל שלחתי ״עקיצה״ לעבר השחקן , גם ז'וזה מוריניו משתמש באותו טריק שעולה לו לפעמים בהרבה אנטגוניזם סביבו , אבל בעיני הוא המאמן מספר 1 בעולם,ברדה הוא ווינר גדול , יש לו הרבה מניות בכך שהפכנו לקבוצת צמרת בשנתיים האחרונות , אני רוצה הערב להיות במקום הראשון , אני בטוח שבעזרת ברדה , האמונה שהוא יחדיר בשחקנים והתרומה שלו בדברים הקטנים תעשה את ההבדל ותביא ניצחון 1-0 קטן גדול , זה אולי המתכון לתחילת ידידות מופלאה.
גם על אלישע היה לי הרבה ביקורת ערב פתיחת העונה , אחרי הניצחון על מכבי תל אביב שיניתי את דעתי , גדולה של בן אדם נמדדת ביכולת לתקן טעויות ולהשתדרג כל הזמן.

שיהי יום טוב ומוצלח לכולנו.

סמל אישי של משתמש
g.b555

שליחה על ידי g.b555 »

איזה יופי לפתוח את הבוקר הזה במילות תמיכה, אהבה וחוסר שינאה.
מי ייתן והיום הזה יהיה מתוק ומחויך כמו שהתחיל.
יאלההה הפועלללל

שלח תגובה