הפינה הפסימית למחזור 12

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: הפינה הפסימית למחזור 12

שליחה על ידי שיש »

אין מקום לפסימי השבוע!!!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אני דווקא מאמין באבו-לאבן. כמו אצל מליקסון, זה צריך להשתחרר מתישהו. כשיבוא הגול הראשון ואיתו הביטחון.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

לא מתאים לקבוצה ברמתנו. לא כמחליף שלישי ולא כאחרון
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

bs war כתב:אני דווקא מאמין באבו-לאבן. כמו אצל מליקסון, זה צריך להשתחרר מתישהו. כשיבוא הגול הראשון ואיתו הביטחון.
מליקסון אנחנו יודעים מה הוא שווה. הוא כבר סובב את הליגה הזו על האצבע. יש לו את זה.
לעומתו, אבו לאבן מעולם לא הראה פה איזה משהו נפלא, ועם כל הכבוד לכמה שערים שהוא כבש ברמה"ש, הרבה מהם היו בדחיקות וכד'. לקבוצת צמרת הוא לא מתאים.

בפסימי, ותשתדלו לא לנבוח עליי כמו על דר, נמצא אליניב ברדה. אני בטוח במיליון אחוז שאם ברדה היה פותח בחיים לא היינו מובילים 0-2 בדקה 20. גורנדה יותר נייד, יותר יעיל, יותר מפוקס. מקווה שאלישע ימשיך עם גורדנה בהרכב. מהרגע שברדה נכנס הוא ממש לא לקח את הצ'אנס ב2 רגליים, המשיך להיות כבוי כמו בכל העונה הזו (מלבד המשחק נגד מכבי ת"א)

ועוד משהו אומנם לא בפסימי אבל אם אני אשים את זה כאן זה בטח יגיע לאנשים הנכנוים - איש הגדר החדש שמטריף את כולם , היום היה עם חולצה שחורה .. חבר'ה, איש גדר זה הםפנים של הקהל. או שהוא בלי חולצה או חולצה אדומה או חולצה בצבעים שונים אבל שקשורה לקבוצה...

הא וציפיתי שיהיה איזה מישהו שירשום כאן או בפייסבוק "מה עצרנו אחרי ה0-4 קבוצה של זבלים צריך להיות יותר קילרים לתת כמה שיותר!!" .. אב לא היה עדיין :מעודדת:

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

למחוק וכמה שיותר מהר. ביזיון שיש בכלל דיבור על פינה פסימית אחרי משחק כזה ותקופה כזאת בכלל.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

דווקא גורדנה לדעתי לא עשה יותר מדי חוץ מהשער. אבל טוב שיש לאלישע מרחב תמרון.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אם כבר פסימי אז 2 דברים:
1. אבו לאבן- חייב להיכנס לכושר הבקעה ומהר אחרת להגיד לו שלום בינואר
2. יש שחקנים שחייבים פשוט ליישר קו עם הקבוצתיות שהתחילה לאפיין אותנו ועם פחות נגיעות בכדור. מדובר בנסאר(שלא שיחק), ברדה ואראל לפרקים. חייבים לשחק מהר יותר, קבוצתי יותר ופחות לגעת בכדור.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

לדעתי אין פסימי היום ואם ממש אני מחפש אז זה ברדה נכנס לא טוב ואישית אני מעדיף את גורדנה ,ואם יש פסימי ענק זה הקהל ש10 דקות לסיום כבר הולכים הביתה בושה וחרפה ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אה כן, בעצם כן יש לי פסימי...
דור מלול לא שיחק :(

ברצינות, הוא חייב להיות מקום שלישי בהיררכיה של החילופים אחרי גבאי וגורדנה. חבל שלא נכנס במקום אוגו היום.

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

לדעתי אין פסימי ובטח לא מליקסון..
מה שכן צורם לראות הרבה קהל עוזב דקות לסיום או מיד עם הסיום...חברים תהנו , זה לא קרה הרבה ומי יודע כמה זה ימשך..

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

יוסף פסימי- החטיא ב1 על 1 ועל זה אני לא אשקול אותו, צריך להמשיך איתו כרגע והוא צריך להתחיל לתת תפוקה כי גבאי אוטוטו חוזר(אם לא אז יושאל שוב), אישית כואב לי עליו כי אני רוצה באמת שיצליח
החילוף עם ברדה תמוה-אם הוא פצוע אז למה הוא שותף ולא נאסר או מלול שכמהים לדקות ולנגיעות בכדור בדקות הללו, מאידך אם הוא לא באמת פצוע ועלה כמחליף כדי להוריד לחץ-למה היו צריכים להגיד שהוא פצוע?
העליהום על מליקסון-הוא קוסם, מנהל מאחור ונותן את המסירה לבישול,את העקבים והלהטוט עם הכדור(היום נתן מסירת עומק ראבונה-מאז שעזב אף אחד לא ניסה לגוון כל כך ולהיות כל כך יצירתי)- הוא לא בסטטיסטיקה כרגע אבל אפשר לראות כמה הוא רוצה,כ"כ יצירתי ומצית לי את הדימיון כל פעם, ההקרבה, המחויבות והקילומטרז'-כקפטן הוא 2 לברדה מבחינתי וראו את זה היום- ח.ח בשבילך בחור ואם תמשיך כך לא רחוק היום בו תצטיין גם בסטטיסטיקה!
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
UncleAD
Title: זריהן נחנקנו ממך

שליחה על ידי UncleAD »

פסימי -

1. אבולאבן - אין מה להוסיף , לא מתאים לרמה.
2. ברדה - המשחק לא מתנהל כמו שצריך שהוא על המגרש , הוא בתקופה חלשה מאוד והוא מכדרר תמיד צעד אחד יותר מדי , פשוט ישבנו במגרש וברגע שהוא נכנס ידענו שהתוצאה תיגמר ב4-0 ולא יהיו עוד שערים.
3. העידוד למליקסון כאשר הוא מחמיץ/מאבד כדור , זה נהיה קצת פתאטי לעודד אותו חמש שש פעמים במשחק כל פעם באופן אישי , הוא שחקן גדול והוא עוד יתרום את המספרים שלו , לא צריך להתנהג אליו כמו ילד קטן שצריך את החיזוקים החיובים כל עשרים דקות.
עמוד יוטיוב Fortnite תהיו אחים ותלחצו SUB
UncleAD Youtube channel - Fortnite

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

shovalb9 כתב:יוסף פסימי- החטיא ב1 על 1 ועל זה אני לא אשקול אותו, צריך להמשיך איתו כרגע והוא צריך להתחיל לתת תפוקה כי גבאי אוטוטו חוזר(אם לא אז יושאל שוב), אישית כואב לי עליו כי אני רוצה באמת שיצליח
החילוף עם ברדה תמוה-אם הוא פצוע אז למה הוא שותף ולא נאסר או מלול שכמהים לדקות ולנגיעות בכדור בדקות הללו, מאידך אם הוא לא באמת פצוע ועלה כמחליף כדי להוריד לחץ-למה היו צריכים להגיד שהוא פצוע?
העליהום על מליקסון-הוא קוסם, מנהל מאחור ונותן את המסירה לבישול,את העקבים והלהטוט עם הכדור(היום נתן מסירת עומק ראבונה-מאז שעזב אף אחד לא ניסה לגוון כל כך ולהיות כל כך יצירתי)- הוא לא בסטטיסטיקה כרגע אבל אפשר לראות כמה הוא רוצה,כ"כ יצירתי ומצית לי את הדימיון כל פעם, ההקרבה, המחויבות והקילומטרז'-כקפטן הוא 2 לברדה מבחינתי וראו את זה היום- ח.ח בשבילך בחור ואם תמשיך כך לא רחוק היום בו תצטיין גם בסטטיסטיקה!
אין לי עליהום על מליקסון, אני פשוט חושב שהוא יכול לעשות הרבה יותר ממה שהוא עושה, ולדעתי הוא צריך לשחק יותר פשוט.
זה ששמתי אותו בפינה הפסימית כמה פעמים זה לא בגלל שאני חושב שהוא גרוע אלא כי אני מצפה ממנו ומאמין שהוא יכול לתת יותר וברגע שהוא ייתן יותר אנחנו נהיה הקבוצה עם ההתקפה הכי טובה בליגה (אלא אם מכבי המעצבנים יביאו את ורמוט...)
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

דר אדום בנשמה כתב:אין לי עליהום על מליקסון, אני פשוט חושב שהוא יכול לעשות הרבה יותר ממה שהוא עושה, ולדעתי הוא צריך לשחק יותר פשוט.
זה ששמתי אותו בפינה הפסימית כמה פעמים זה לא בגלל שאני חושב שהוא גרוע אלא כי אני מצפה ממנו ומאמין שהוא יכול לתת יותר וברגע שהוא ייתן יותר אנחנו נהיה הקבוצה עם ההתקפה הכי טובה בליגה (אלא אם מכבי המעצבנים יביאו את ורמוט...)
אם מכבי יביאו את ורמוט, זה יהיה במקום זהבי.
לא רואה שום סיטואציה שורמוט משתלב שם במסגרת אחת
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
UncleAD
Title: זריהן נחנקנו ממך

שליחה על ידי UncleAD »

Totti כתב: אם מכבי יביאו את ורמוט, זה יהיה במקום זהבי.
לא רואה שום סיטואציה שורמוט משתלב שם במסגרת אחת
דווקא יש לי הרגשה שוורמוט יותר מתרגש מ30 אלף של סמי עופר מאשר לשחק ביריבה הספורטיבית הגדולה שלו.
אני גם מקווה שיעבור לחיפה , כואב הלב לראות 70-80 מיליון שקל וקבוצה שנראית כמו קבוצת תחתית לגיטימית.
עמוד יוטיוב Fortnite תהיו אחים ותלחצו SUB
UncleAD Youtube channel - Fortnite

שלח תגובה