הרכב השחקנים ושיטת המשחק מול מכבי !

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: הרכב השחקנים ושיטת המשחק מול מכבי !

שליחה על ידי ForeverRed »

blueman כתב: לא מסכים שאין מקום לאילתורים, כי זה לא אילתור, זה לנסות להשתמש בכלים שברשותך בצורה יעילה יותר, דווקא במשחק מול מכבי שאתה יודע שהצוות המקצועי מתכונן מולך בצורה אופטילית תנסה לבוא ולהפתיע, הרי כמו שאנחנו מנתחים את המשחק תהיה בטוח שכל הצוות המקצועי של פאקו מבין טוב מאוד איפה יש לנו בעיות, ויודע טוב מאוד שאם אתה מוציא מריכוז את גל אראל הוא יעשה טעויות
כולם מדברים על האיבודים של אראל, אבל מה גורם לכם לחשוב שברדה יעשה זאת טוב יותר?
הרי עד לפני שבוע כולכם ביקרתם את ברדה וטענתם שהוא לא מפסיק לאבד, אז מה יקרה שהוא יעשה זאת
בשטחים המסוכנים במרכז המגרש?

ברדה צריך לשחק מאחורי החלוץ.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

blueman כתב: לא מסכים שאין מקום לאילתורים, כי זה לא אילתור, זה לנסות להשתמש בכלים שברשותך בצורה יעילה יותר, דווקא במשחק מול מכבי שאתה יודע שהצוות המקצועי מתכונן מולך בצורה אופטילית תנסה לבוא ולהפתיע, הרי כמו שאנחנו מנתחים את המשחק תהיה בטוח שכל הצוות המקצועי של פאקו מבין טוב מאוד איפה יש לנו בעיות, ויודע טוב מאוד שאם אתה מוציא מריכוז את גל אראל הוא יעשה טעויות, אני בטוח שיתנו לזה דגש במכבי, אם כל השבוע תתן את ההרגשה שאראל עולה לשחק ובסוף תפתיע עם ברדה שם ומליקסון כשחקן חופשי אתה תוציא לפחות בהתחלה את מכבי משיווי משקל, לא חייב לבוא כל כך צפוי, לפעמים זה נחמד גם להפתיע, ואולי אפילו לתפוס את מכבי קצת בשוק על ההתחלה והמשחק משתנה מקצה לקצה.
אני לא פוסל לחלוטין את מה שאתה אומר בהיבט של ההפתעה.
הרי מה עשה את סוזה למאמן הכי גדול שהיה פה? זה העובדה שהוא היה לא צפוי.
אבל הדברים האילו דורשים המון תיאום והבנה ואימון,מה שקשה להאמין קרה אצלנו,או ניסו לעשות אצלנו.
אם אתה זוכר מכבי שנה שעברה במשחקי האימון טרום העונה,לא היו ממש מחוברים בדיוק בגלל העובדה שסוזה תירגל אותם במספר שיטות ומערכים.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

חברים, בליגה שלנו אין הרבה מה להפתיע...

אם כבר יודעים שהאגפים של מכבי עושים את מרבית הצרות לנוכח היכולת של בן חיים וגם של מיכה שפותחים כל הגנה בליגה ובטח לנוכח משחקי העונה בעונה שעברה בבלומפילד בהם בן חיים ומיכה פשוט חוררו את ההגנה שלנו שוב ושוב ושוב ושוב......

נדרש ומתבקש לסגור את האגפים !

ולזה לא יספיקו שני מגינים טובים (והם טובים) חייבים בקישור את מלול בימין ונאסר בשמאל !

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

ForeverRed כתב: כולם מדברים על האיבודים של אראל, אבל מה גורם לכם לחשוב שברדה יעשה זאת טוב יותר?
הרי עד לפני שבוע כולכם ביקרתם את ברדה וטענתם שהוא לא מפסיק לאבד, אז מה יקרה שהוא יעשה זאת
בשטחים המסוכנים במרכז המגרש?

ברדה צריך לשחק מאחורי החלוץ.
לא טענתי אפילו לרגע שברדה לא יכול לאבד ושאראל יאבד כל כדור שהוא נוגע, גם בזמן שברדה היה בתקופה פחות טובה וחלק מהאנשים קטלו אותו בפורום, לא אמרתי לרגע שברדה צריך לרדת לספסל וזה בגלל שברדה בניגוד לאראל הוא מנהיג במגרש, טעויות יכולות להיות לכל שחקן, השאלה מה קורה אחר כך, אראל אחרי טעות מאבד את כל הביטחון ואופס איבדת שחקן חשוב במרכז המגרש, ברדה לעומתו גם בתקופות הפחות טובות שלו בדרה 90 רץ לך 40 מטר בספרינט כדי לעשות גליץ ולהרחיק כדור, אני אמרתי גם בהודעה הקודמת זאת בחירה קשה ואני באמת לא סגור על עצמי בעיניין הזה, לא פוסל את אראל, פשוט אומר שאפשר לפעמים להפתיע את מכבי, להוציא אותם משיווי משקל ולא לעשות להם חיים קלים כשהם יודעים שבוע וחצי מראש איזה שחקנים עולים בהרכב בוודאות ואיך להוציא אותם משיווי משקל, כדורגל זה המון פסיכולוגי, גל בקטע של ביטחון של שחקן אחרי טעות ( קריטי לנו עם אראל) וגם בקטע של להפתיע את היריב עם שיבוש ההכנה הטקטית שלו ( מה שנקרא אפקט ההפתעה)

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

blueman כתב: לא טענתי אפילו לרגע שברדה לא יכול לאבד ושאראל יאבד כל כדור שהוא נוגע, גם בזמן שברדה היה בתקופה פחות טובה וחלק מהאנשים קטלו אותו בפורום, לא אמרתי לרגע שברדה צריך לרדת לספסל וזה בגלל שברדה בניגוד לאראל הוא מנהיג במגרש, טעויות יכולות להיות לכל שחקן, השאלה מה קורה אחר כך, אראל אחרי טעות מאבד את כל הביטחון ואופס איבדת שחקן חשוב במרכז המגרש, ברדה לעומתו גם בתקופות הפחות טובות שלו בדרה 90 רץ לך 40 מטר בספרינט כדי לעשות גליץ ולהרחיק כדור, אני אמרתי גם בהודעה הקודמת זאת בחירה קשה ואני באמת לא סגור על עצמי בעיניין הזה, לא פוסל את אראל, פשוט אומר שאפשר לפעמים להפתיע את מכבי, להוציא אותם משיווי משקל ולא לעשות להם חיים קלים כשהם יודעים שבוע וחצי מראש איזה שחקנים עולים בהרכב בוודאות ואיך להוציא אותם משיווי משקל, כדורגל זה המון פסיכולוגי, גל בקטע של ביטחון של שחקן אחרי טעות ( קריטי לנו עם אראל) וגם בקטע של להפתיע את היריב עם שיבוש ההכנה הטקטית שלו ( מה שנקרא אפקט ההפתעה)

ואני חוזר ואומר, ההפתעה ההכי גדולה אם כבר אתה מתעקש על הפתעות....זה לגרום למיכה ולבן חיים להצטרך לעבור לפחות שני שחקנים בדרך להתקפה ומידי פעם להתקל גם בהובאן....
מלול בקישור הימני ונאסר בשמאלי עם הוראה ברורה של אלישע שבחצי השעה הראשונה יתמקדו בעיקר בסגירה כסיוע למגינים....תן לי במשחק עונה אחד לעבור מחצית ראשונה בשקט בלי לקבל בראש תוך כמה דקות ולהכניס את מכבי והקהל שלה לאקסטזה.....ואז תקבל הפקט הפוך ! מכבי לחוצה לצד קהל צהוב מלחיץ וקהל אדום דוחף !!!!!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

טוויטו בהרכב מול מכבי?חחחחחחחחח גדול

אג'ידה
דוידזאדה, פאיו, סוארז, ביטון
אראל, הובאן
מליקסון(אם יהיה כשיר), ברדה, בוזגלו
ארבייטמן

זה לא הזמן לניסויים. ברדה משחק צמוד לאראל והובאן, סוג של 4-3-3. זה מה יש ועם זה נצא למלחמה.
נערך לאחרונה על ידי CrazyRed7 ב 28 דצמבר 2014, 17:31, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

גיל שגיב כתב:

ואני חוזר ואומר, ההפתעה ההכי גדולה אם כבר אתה מתעקש על הפתעות....זה לגרום למיכה ולבן חיים להצטרך לעבור לפחות שני שחקנים בדרך להתקפה ומידי פעם להתקל גם בהובאן....
מלול בקישור הימני ונאסר בשמאלי עם הוראה ברורה של אלישע שבחצי השעה הראשונה יתמקדו בעיקר בסגירה כסיוע למגינים....תן לי במשחק עונה אחד לעבור מחצית ראשונה בשקט בלי לקבל בראש תוך כמה דקות ולהכניס את מכבי והקהל שלה לאקסטזה.....ואז תקבל הפקט הפוך ! מכבי לחוצה לצד קהל צהוב מלחיץ וקהל אדום דוחף !!!!!
יכול להיות שמה שאתה אומר נכון, אישית אני חושב שלא, ובוא נודה בזה אלישע בחיים לא יעלה ככה במיוחד אם מליקסון יהיה כשיר, זה יהיה כנראה אראל שיעלה ביחד עם מליקסון/נאסר, אני אישית חושב שיש מקום לבחון דברים כמו שהצגת או שאני הצגתי, יש עכשיו 9 ימים לעבוד על תיאומים

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

לדעתי ההרכב שצריך לעלות במצב שנוצר אגידה ,פאיו,סוארס,ביטון,אופיר, מלול ,הראל חובאן ,ברדה,בוזגלו,ושלומי כאשר ברדה משחק באגף הוא עושה הגנה ועושה התקפה צריך לסגור למכבי מאמצע אין מקום לשחקנים שלא עושים הגנה ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אמרו בספורט 5 שגורדנה יערער על האדום
זה אי פעם עבד?

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

הפועלעולה כתב:אמרו בספורט 5 שגורדנה יערער על האדום
זה אי פעם עבד?
מצליח פעם ב- 100 שנה....

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

בואו נהיה מציאותיים- אין שום סרט בעולם בו אג'ידה לא מוציא כדור מהרשת (לא רוצה לומר שניים).
המפתח נגד מכבי זה ההתקפה. כדי לצאת עם משהו מבלומפילד אתה צריך לתת לפחות 2, ואת זה לא תעשה עם מלול ונאסר.
בכל משחק אנו עדים שההגנה של מכבי רחוקה מלהיות ההגנה שהייתה לה בשנים עברו, אני לגמרי מאמין שאפשר לתת שם שניים. ביום מטורף אולי אפילו שלוש.

בוזגלו ומליקסון יגרמו לכך שייני ובן הרוש יהיו מוגבלים, ביטון ודודזאדה יצטרכו להסתדר עם חיפויים של הבלמים ושחקני מרכז השדה.
והנקודה הכי חשובה, הובאן צריך לקחת את זהבי כפרויקט. במוח נלחמים עם מוח.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

yossi כתב:בואו נהיה מציאותיים- אין שום סרט בעולם בו אג'ידה לא מוציא כדור מהרשת (לא רוצה לומר שניים).
המפתח נגד מכבי זה ההתקפה. כדי לצאת עם משהו מבלומפילד אתה צריך לתת לפחות 2, ואת זה לא תעשה עם מלול ונאסר.
בכל משחק אנו עדים שההגנה של מכבי רחוקה מלהיות ההגנה שהייתה לה בשנים עברו, אני לגמרי מאמין שאפשר לתת שם שניים. ביום מטורף אולי אפילו שלוש.

בוזגלו ומליקסון יגרמו לכך שייני ובן הרוש יהיו מוגבלים, ביטון ודודזאדה יצטרכו להסתדר עם חיפויים של הבלמים ושחקני מרכז השדה.
אתה מתכוון שהובאן יקח את זהבי שמירה אישית?

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yossi כתב:בואו נהיה מציאותיים- אין שום סרט בעולם בו אג'ידה לא מוציא כדור מהרשת (לא רוצה לומר שניים).

אם נהיה בהתקפה כל המשחק ונפגוש את מכבי רפויה אתה יכול לתת גם 6, השאלה כמה תקבל בצד השני. מבחינתי זה הגנה טובה ומתפרצות קטלניות

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

CrazyRed7 כתב: אתה מתכוון שהובאן יקח את זהבי שמירה אישית?
לא ממש אישית, אבל בהחלט לשים עליו עין ולהיות יותר ברדיוס הקרוב אליו.
אי אפשר באמת לשמור עליו, מהובאן אני מצפה להיכנס ברווחים ולצמצם את אופציות המסירה. שזהבי ירד כמה שאפשר לאחור.

דור, אני ממש לא מצפה למשחק הרפתקני.
האידיאל זה כמו שאמרת, הגנה טובה ומשחק מעבר מהיר ותכליתי.
פשוט להפנים שגם אם מקבלים שער לא צריך לאבד את הראש. התקפה זה משהו שצריך לתרגל לא פחות מהגנה, ואיך שלא נסובב את זה זו הדרך היחידה לצאת משם עם משהו.

סמל אישי של משתמש
g.b555

שליחה על ידי g.b555 »

בדיוק בגלל מה שאתה אומר צריך לחזק דווקא את ההגנה לעבות כמה שיותר, ללחוץ את הקשרים ולעבוב בעיקר דווקא על משחק ההגנה, בבלומפילד לקבל גול נגד מכבי זה פער עצום על גבול הבילתי ניתן לשינוי.
על ההתקפה חשוב לסמוך להרגיע ולא להלחיץ, אני אישית בדעה שחייב ללחוץ את ההגנה של מכבי (מאוד אוהב את דובב נגדם) ולא לתת להם לפתח את המשחק כבר מההגנה.
בקיצור כל הקבוצה חייבת להיות ממושמעת וטקטית.
אין חוכמות בלי התקפה אין הגנה ולהפך!

שלח תגובה