כרטיסים למכבי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
נתי
Title: The Joker
יצירת קשר:

Re: כרטיסים למכבי

שליחה על ידי נתי »

gilcohen כתב:תודה רבה, מה ששלומי אמר!!
שלומי מה שאמרת לגבי המנויי חוץ הוא לא פייר מהסיבה הפשוטה שלא כל אחד יכול להתחייב להגיע למשחקי חוץ כי זה תלוי בהרבה דברים. (איך להגיע,עבודה,לימודים,משפחה,ילדים,דת וכו..)מעבר לכך מסכים איתך שהביקוש הוא רק למשחקים גדולים.

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

נתי כתב: שלומי מה שאמרת לגבי המנויי חוץ הוא לא פייר מהסיבה הפשוטה שלא כל אחד יכול להתחייב להגיע למשחקי חוץ כי זה תלוי בהרבה דברים. (איך להגיע,עבודה,לימודים,משפחה,ילדים,דת וכו..)מעבר לכך מסכים איתך שהביקוש הוא רק למשחקים גדולים.

מבין אותך נתי, אבל זה כל הקטע, לנו זה לא מפריע, כי אצלנו משחק זה לפני עבודה ולימודים, אצלנו זה לפני אישה ולפני חברים.

אני מאמין גם שזה שיש לנו סדר עדיפויות כזה הוא בגלל שאנחנו צעירים יחסית (רוב חברי הארגון הם בני 18-30)
אבל יש גם כאלה נשואים עם ילדים שיעשו מנוי חוץ וירכשו כרטיס לכל משחק באופן אוטומטי.

עידן כהן לא מפסיד משחק בעונה והןא עובד במשרה מלאה, מאורס וגר ברמת גן.

כל עןד זה המצב ויש אנשים שמתחייבים לכל העונה ויודעים שיפסידו גג 2-3 משחקים בעונה אז מגיע להם לקבל שריון, כי הם מנויי חוץ והם שם בכל מגרש בכל זמן לא משנה המצב בטבלה החשיבות והמחזור, הם שמים את הפועל בראש סדר העדיפויות ולכן מגיע להם.

אני סטודנט ומפסיד משחק או שתיים בשנה בגלל מסיבות רווקים של חברים בלבד בגלל נסיעה לאילת או לחול.

הלימודים לא מנעו ממני להגיע לכל משחק בכל מקום בכל מסגרת, ואני לומד חשבונאות בראשון לציון, זה הכל עניין של סדר עדיפויות.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

כמה דברים:
אתה לא מכיר אותי, אין לך מושג אם יש לי כרטיס או אם אני עצבני או ממורמר. אין לך מושג מה התרומה שלי למועדון או לקהילה ולא ברור על סמך מה אתה מבסס את הדברים שלך. ובקיצור, אל תדבר בשמי בבקשה.
התגובה שלי הייתה סופר מאופקת. לקרוא לה מכוערת וחצופה יגיד רק אדם משוחד שלא מסוגל להתמודד עם התוכן, וזה אתה כי אתה כותב רק מזוית הראיה שלך. אתה כותב שפועלו של הארגון ביציע הוא ללא רבב, כלומר הפכת את עצמך גם למבקר פנים. בקיצור הארגון הוא כל הרשויות: גם שופט גם מחוקק וגם מבצע ועכשיו גם מבקר.
נהדר, ככה התחילו לה פמיליה. ראינו לאן הם הגיעו ולאן הגיעה ביתר בזכותם.
אני לא יודע מי פנה לאסי וזה לא מעניין אותי. אתה והארגון של שליחים של בורא עולם, לא טובים מאף אוהד מסור אחר והשמש לא זורחת לכם מהאחוריים. אני ואחרים מכבדים את השקעתכם אבל היא לא מקנה לכם בעלות על המועדון או מונפול על האהבה לקבוצה. וכן, אתה חייב דין וחשבון ועוד איך. לכל אוהד שתרם פעם שקל לארגון וזה כולל אותי.
אם אתה נהנה מכספי ציבור, אפילו כתרומה, אתה חייב לציבור שתרם דין וחשבון. או שתצהיר מפורשות שהארגון אוסף תרומות מהאוהדים אבל יכול לעשות מה שבא לו בלי לתת דין וחשבון לאף אחד אחר כך ונראה כמה יתרמו לכם בעתיד.
אני משתדל לא לרדת לרמה האישית בשום מקרה בפורום הזה ומעולם לא התנצחתי פה עם אחד החברים או הגבתי לגופו של אדם אבל במקרה שלך אני אחרוג ואומר שהגישה שלך מתנשאת, דוחה וממש לא במקום. אתה לא יותר טוב מאף כותב פה. קצת צניעות לא תזיק לך. כשתעשה למען הזולת מעט ממה שאני עשיתי, בסתר ובגלוי, תמתח עלי ביקורת.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אריאל2 כתב:כמה דברים:
אתה לא מכיר אותי, אין לך מושג אם יש לי כרטיס או אם אני עצבני או ממורמר. אין לך מושג מה התרומה שלי למועדון או לקהילה ולא ברור על סמך מה אתה מבסס את הדברים שלך. ובקיצור, אל תדבר בשמי בבקשה.
התגובה שלי הייתה סופר מאופקת. לקרוא לה מכוערת וחצופה יגיד רק אדם משוחד שלא מסוגל להתמודד עם התוכן, וזה אתה כי אתה כותב רק מזוית הראיה שלך. אתה כותב שפועלו של הארגון ביציע הוא ללא רבב, כלומר הפכת את עצמך גם למבקר פנים. בקיצור הארגון הוא כל הרשויות: גם שופט גם מחוקק וגם מבצע ועכשיו גם מבקר.
נהדר, ככה התחילו לה פמיליה. ראינו לאן הם הגיעו ולאן הגיעה ביתר בזכותם.
אני לא יודע מי פנה לאסי וזה לא מעניין אותי. אתה והארגון של שליחים של בורא עולם, לא טובים מאף אוהד מסור אחר והשמש לא זורחת לכם מהאחוריים. אני ואחרים מכבדים את השקעתכם אבל היא לא מקנה לכם בעלות על המועדון או מונפול על האהבה לקבוצה. וכן, אתה חייב דין וחשבון ועוד איך. לכל אוהד שתרם פעם שקל לארגון וזה כולל אותי.
אם אתה נהנה מכספי ציבור, אפילו כתרומה, אתה חייב לציבור שתרם דין וחשבון. או שתצהיר מפורשות שהארגון אוסף תרומות מהאוהדים אבל יכול לעשות מה שבא לו בלי לתת דין וחשבון לאף אחד אחר כך ונראה כמה יתרמו לכם בעתיד.
אני משתדל לא לרדת לרמה האישית בשום מקרה בפורום הזה ומעולם לא התנצחתי פה עם אחד החברים או הגבתי לגופו של אדם אבל במקרה שלך אני אחרוג ואומר שהגישה שלך מתנשאת, דוחה וממש לא במקום. אתה לא יותר טוב מאף כותב פה. קצת צניעות לא תזיק לך. כשתעשה למען הזולת מעט ממה שאני עשיתי, בסתר ובגלוי, תמתח עלי ביקורת.
:השתחוות: :השתחוות: :השתחוות:

סמל אישי של משתמש
-שלומי-

שליחה על ידי -שלומי- »

איזה בכיינים זה משהו... מכבי תל אביב שיש להם 11K מנויים ולדרבי הארגון שלהם מקבל בסביבות ה300-200 כרטיסים לא ראיתי אוהד אחד שלהם בוכה רק לאוהדי ב"ש לא טוב!

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

אם היית יודע מי אני ומאיזה מקום אני פועל מה אני עושה מה עשיתי ומה אעשה בשביל כל אדם או אוהד באשר הוא היית מדבר אחת.

לכתוב בפורומים זה נחמד וזה טוב ויפה, אבל מעבר לזה אני אישית חי ונושם את הארגון והקבוצה הזו ונמאס חי לנסות להצדיק את עצמי, לא נכנסתי לכאן כדי להיכנס לויכוחים אישיים של מי אדם יותר טוב או מי אוהד גדול יותר.

נכנסתי פה לויכוח על עמדת ארגון מול חלק קטן וממורמר כמוך בקהל רחב אז בוא נשאיר את הויכוח הזה כאן ולא נירד לפסים אישיים, אני מבטיח לך שבשנייה שתכיר אותי באופן אישי אתה תבין כמה המילים שלך טועות ומטעות את האחרים כאן.

אני רשמתי את ההודעה כחבר ארגון וכאחד שמבטא את השקפת הארגון, אל תיקח את זה למקום אישי כי יש לך פה קהילה תומכת שמכירה אותך באופן אישי ואותי לא, כשתכיר אןתי.ותדע מי אני ומה אני עושה אז תוכל לשפוט אותי.

עכשיו בנוגע להודעה שלך, אתה טועה ושוב מטעה.

ארגון האוהדים כגוף לא חייב לך ולא לאף אוהד אחר שום הסבר מה עושים עם הכספי ארגון.

התרומה לארגון נעשית באופן אישי והתנדבותי אף אחד לא עמד ולא יעמוד מולך עם אקדח וייבקש תרומה.

התרומות מיודעות לתפאורה והצבע ביציע וזה ידוע לכל.

האוהדים יכולים לשפוט בעצמם האם הארגון משתמש בכספי התרומות (שדרך אגב הם מהווים רק 10 אחוז מהכנסות הארגון שמתנהל כלכלית באופן עצמאי בלי לקחת אגורה משום גורם אחר ומייצר את הכסף לעצמו) באופן ראוי או לא.

האוהדים ישפטו על פי התצוגות, על פי התפאורה, על פי העידו, הציוד, הדגלים, הפריסות, הבדים, הקונפטי וכו'.

האוהדים תורמים את כספם בהתנדבות וברגע שירגישו שמשהו לא בסדר והארגון לא עושה עבודתו נאמנה שפשוט יפסיקו לתרום.

האוהדים לא יכולים לדרוש לנהל את הארגון, להתוות לו קו איך וכיצד הוא ישתמש בהקצאת הכרטיסים שהוא מקבל ואיך וכיצד לנהל את הכסף שלו.

בשביל זה אנחנו פה, בשביל כל מה שקשור לניהול ארגון אוהדים, אני לא יודע אם אי פעם התעסקת עם זה אבל אם אתה חושב שלנהל ארגון של 70 אנשים עם כל המטלות, הויכוחים, החפירות, השיחות והאחריות שיש עליך זה משימה קלה אתה טועה ובענק.

הארגון הוא גוף עצמאי, שמכלכל את עצמו, מכספי מתרומות, מוצרים, דמי חבר וכו'.

אם הארגון היה גרוע אנשים לא היו מרגישים צורך לתרום.

אם לא היו תצוגות שעולות הרבה כסף, גם מול ביתר בבית, גם מול מכבי תל אביב וגם מול מכבי חיפה הקהל לא היה.תורם.

אם ביום שני לא נפציץ בתפאורה ובאווירה הקהל לא ימשיך לתרום.

הארגון נמדד ביכולת שלו להפעיל את.הקהל ולהכניס את הצבע ליציע, ושכל אחד ישפוט על פי ראות עיניו.

לא אני ולא אף חבר ארגון יקבע מי אוהד מסור יותר ומי פחות, מה שהוא כן יקבע זה מה הוט יעשה עם ה100 כרטיסים שהוקצו לו, יש לציין בצדק, כי בסופו של דבר ה 70 אנשים האלה הם המתופפים, המשרטטים, האנשי גדר, האנשים שלא יוצאים בסופש כדי לצבוע שלט, שלוקחים בדים לתופרת, שמתרימים כסף באצטדיון, שמכינים סקיצות במחשב, שמעודדים 90 דקות, שעומדים כדי למכור כרטיסים להסעות לכל מי שחפץ בכך, שמנהלים דף פייסבוק, שמתמרנים אישורי כניסה מול משטרה, שמגיעים לכל מגרש בארץ ועובדים בחצי משרה עד משרה מלאה בכל מה שקשור לארגון האוהדים של הפועל באר שבע.

לכן, אנשים אלה זכאים ל100 ובמקומות אחרים כנראה גם ל300-400 כרטיסים ולחלק אותם על פי ראות עינהם.

לא בגלל שהם מסורים יותר או אוהבים יותר, בגלל שהם מתעסקים בזה, הם נותנים את הזמן שלהם והם שם כי צריך אותם שם, זו התשובה לשאלתך מדוע הארגון זכאי לקבל 100 כרטיסים ולא חייב דין וחשבון לאף אחד.

וכן סלח לי על הביטוי, אבל וואלה אתה חוצפן! אני מעריך כל אדם שתורם לארגון, אבל כשאני תורם לכל מוסד באשר הוא אני לא הולך ודורש ממנו לדעת לאן הלך הכסף, אני רואה כיצד המוסד/הגוף הזה מתנהל ואני מחליט אם אני סומך על דרך ההתנהלות שלו.

אם אני תורם לידידה שמתרימה כסף לחבילות מזון לחג למשפחות נזקקות או לאגודה למלחמה בסרטן זה לא משנה, אני לא אלך ואשאל לאן הלך הכסף ויחשוב שאני בעל הבית כי תרמתי, אני אתרום בלב שלם ובאהבה למישהו שמתעסק במטרה שחשובה לי וכי אני סומך עליו בעיניים עצומות שהוא יעשה זאת כראוי.

ואם אגלה שלא אז אני לא אתרום לו יותר.

תרומה לא הופכת אותך לשותף או בעלים, אלא נטו לתומך ללא שום התחייבות למטרה שבה אתה רואה לנכון לתמוך.

ואם אתה לא סומך על אנשים כמו עידן כהן, חנן אבוטבול, אבי צור, סמי מתתיהו ואחרים רבים וטובים שהם עושים את ה שהם עושים על הצד הטוב ביותר ופועלים נטו מאהבה ונתינה, אז וואלה אל תתרום.

ואם אתה.לא חושב שהארגון עושה מה שצריך ביציע כדי לקדם ולהעלות את הרמה, אז וואלה אל תתרום.

אבל וואלה? אל תחשוב שאם תרמת קנית מניה ואל תסיק מסקנות שמישהו חייב לך הסברים, מה שיותר חשוב זה שאל תאמין לשקרים שמספרים לך במיוחד אחרי ההודעה הראשונה שלי שבה הכל הוצג באופן הכי שקוף שיש, שוב לא בגלל שאני חייב, בגלל שאני רוצה שידעו שאנשים פה משקרים ואוכלים לכם ת ראש.

דרך אגב ידידי, תבדוק עם כמה מחבריך ליציע, אתה והחבר שלך לקהילת הפורומים הזאת שציטט את ההודעה שלך ודפק פה כמה סמיילים משתחווים, תבדקו מי אני, מה אני, מה עשיתי ולטובת מי אני פועל, תבוא תדבר איתי תכיר אותי תבחן אותי במבחן או שניים ואז תחליט אם אני מתנשא, שחצן ויהיר.

תברר עם כל אחד או אחת שמכירים אותי מי אני ואז תיצא בהצהרות שיצאת נגדי, לא הכרת ולא החלפת איתי מילה מעולם אם זה מה שיש לך להגיד, אם אתה חושב שאתה יודע מה אני עשיתי בשביל אנשים שאני בקושי מכיר או בשביל חברים ואנשים טןבים באמצע הדרך, אז אין לך מושג, תעזור לזולת כמה שתרצה, בהודעה הזאת השמצת ויצאת נגד איש שרוצה ומחפש לעשות רק טוב והכוונות והמצפון שלו טהורים, השמצת אדם בלי שהכרת אותו ועשית לי פה עוול ענקי אתה כאחד שמעיד על עצמו שעוזר לזולת ונותן מעצמו כל הזמן בשביל אנשים אחרים בזה הרגע פגעת בזולת, בכבודו וללא שום הכרות אישית איתו ועל זה, תתבייש לך.

אתה נכנסת לפן האישי ואני הבטחתי לעצמי שאני לא אכנס לויכוחים אישיים בגלל ארגון האוהדים, קרה לי בעבר ולא רוצה שיקרה לי בעתיד לכן אני לא אגיב כאן יותר, אם תרצה לדבר איתי באופן אישי אתה מוזמן, שיהיה לכולכם שבוע מצויין.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

gilcohen כתב:מאוכזבי ההגרלה אתם צריכים להתמודד עם הגרלה אמיתית והכי שקופה שיש.

הארגון לא חייב בשקיפות ולא חייב הסברים לאף אחד, פועלו ביציע הוא ללא רבב והארגון מורכב אך ורק מאנשים שבאים ועובדים ונותנים את התחת והזמן שלהם כל השנה בשביל אהבה נטו.

לא כסף לא טובות ולא שריון, אהבה נטו.

זאת גישה חצופה ומכוערת גם הסגנון של ההודעה שלך וגם התוכן שלה.

הארגון תמיד יהיה שם בשביל הקהל ואין לאף אחד זכות לבוא בטענות נגד הארגון בעיקר בעקבות התצוגות והרמה שעלתה ביציע מכל הבחינות.

אתה ממורמר שאין לך כרטיס ומוציא את העצבים שלך על הכתובת הלא נכונה.

דרך אגב דבר נוסף שהארגון הציע כבר בשנה שעברה והמועדון יחל במסורת הזו החל משנה הבאה-
מנויי חוץ.
כל מי שאוהד שרוף יעשה מנוי חוץ בהתחייבות באשראי לפני פתיחת העונה וירכש לו כרטיס וישוריין לו כרטיס באופן אוטומטי לכל משחקי החוץ של הקבוצה באותה עונה.
גם למשחקי גביע, גביע הטוטו והליגה.

נראה אם הדרישה למנויי חוץ תהיה גבוהה כמו הדרישה לכרטיסים מול מכבי, אהה לא, היא לא תהיה גבוהה יותר מ 200, מילה שלי.

הכי חשוב להעמיד אותך על טעותך, הארגון לא היה חייב, לא חייב ולא יהיה לעולם חייב דין וחשבון לאף אחד, בטח לא לך.

תקים ארגון אוהדים תעשה רבע ממה שהאנשים האלו עושים ואז תדבר, הרשימה פורסמה פה ב ר' גלי כי אין לנו מה להסתיר ואנחנו מתנהלים באופן הכי מכובד שיש, אבל בתאכלס? זה נטו כדי להשתיק את הסמרטוטים שיצאו נגד הארגון והפעילות שלו והתקשרו לאסי ואכלו לו ת ראד על שטויות במיץ עגבניות, לא כי אנחנו מחוייבים לפרסם, כי אנחנו אוהבים להסתים פיות מסריחים שמדברים שטויות וממציאים קונספרציות ופנטזיות שאין להן קשר למציאות.

והכוונה היא לכל אחד ואחד שדיבר פה ופתח פה על ההתנהלות והכמות שהארגון מקבל.

התנהלות הכי אמיתית ונכונה שיש והכמות הכי זניחה שקיימת בכל רחבי הארץ.

לא מדבר על אלו שהגנו ומבינים ומכבדים את זה שיש לארגון זכות לקבל 100 כרטיסים ולעשות בהם כרצונו ( נעשה שימוש הכי נכון שאפשר מבחינת יציע ועידוד).
גילי ואורן,
מגיע לכם ויותר מכך מגיע לכם בחינם.
תמיד יהיו כאלה שיהיו שליליים - זה לא קשור לכלום. זה טבע אנושי ויש כאלה שלא יכולים לפרגן.
תמשיכו להכין את ההצגה ביציעים - זו פעם ראשונה העונה שביציע אנחנו בנחיתות ברורה ורק נחישות ונשמה כמו שרק אתם יודעים תיתן לשחקנים את ההרגשה שהם לא לבד.

לוקח יום חופש מחר כדי להגיע בשיא הכושר לבלומפילד (זכיתי בהגרלה)
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

עם כל הכבוד, אין לכם זכות לדבר על הארגון בקטע הזה!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

שוב פעם כל הדיבורים ההזויים האלה על הכרטיסים והאגו.
יש לי דה זאוו.
תפסיקו לבלבל בביצים ותתרכזו בדבר אחד!
איך מחר נותנים את הכל כדי לתת למי שעולה על המגרש את הבטחון המלא.
וזהו,לא מעניין יותר,תהיו מרוכזים.

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

מי שקצת ממש טיפה יושב ב10-15 שנה האחרונות בשער 5 יודע שהרבה מהשמות שנרשמו הם אנשים שחלק מהגוש ויתרה מכך חלקם עוד פתחו את הקאמלס/הקרייזי רד.

לא מבין את הבכי על כך שהארגון קיבל כרטיסים, הוא הראשון שצריך וראוי שיהיה במגרש.

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

יוגרלו עוד 10-20 כרטיסים היום אחה"צ תוצאות (אנשים שזכו ולא אספו)

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

יש לי מזל של כלב דרוס ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

גם לי...

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

טפי אצלי שאני עובר לייד נבלה של חתול, הוא קם לתחייה תופס בשיער ויורק...
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

8red כתב:טפי אצלי שאני עובר לייד נבלה של חתול, הוא קם לתחייה תופס בשיער ויורק...
חחחחחחח איזה גנובים אתם. קצת אמונה!

שלח תגובה