כרטיסים למכבי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
זה שי !

Re: כרטיסים למכבי

שליחה על ידי זה שי ! »

dardasmiley כתב:
חחחחחחח איזה גנובים אתם. קצת אמונה!
איזה אמונה אין כרטיסים היה ההגרלה לא יצאנו, איזה אחד עושה לי אני רוצה 500 שקל בן זונה חושב הוא מוכר סוני 3 ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

יש לי אפשרות להתארגן על כרטיס לשער 7(מכבי שצמוד אלינו)

מה הסיכויים שיבעטו אותי החוצה?
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

לדעתי אם יש לך כרטיס ביד ולא מנוי תבקש לעבור
לא נראה לי שיעשו בעיות

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

זה שי ! כתב: איזה אמונה אין כרטיסים היה ההגרלה לא יצאנו, איזה אחד עושה לי אני רוצה 500 שקל בן **** חושב הוא מוכר סוני 3 ,זה שי !
יש לך סוני 3 ב500 ש"ח?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Totti כתב:יש לי אפשרות להתארגן על כרטיס לשער 7(מכבי שצמוד אלינו)

מה הסיכויים שיבעטו אותי החוצה?
לא מאמין שיוציאו אותך החוצה.

בכל דרבי ומשחק עונה אנחנו שומעים איומים על הוצאת אוהדים כשבפועל מעבירים אותם לשערים המתאימים.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

gilcohen כתב:אם היית יודע מי אני ומאיזה מקום אני פועל מה אני עושה מה עשיתי ומה אעשה בשביל כל אדם או אוהד באשר הוא היית מדבר אחת...

אתה נכנסת לפן האישי ואני הבטחתי לעצמי שאני לא אכנס לויכוחים אישיים בגלל ארגון האוהדים, קרה לי בעבר ולא רוצה שיקרה לי בעתיד לכן אני לא אגיב כאן יותר, אם תרצה לדבר איתי באופן אישי אתה מוזמן, שיהיה לכולכם שבוע מצויין.
אני מתנצל מראש בפני חברי הפורום על האורך ובכלל על התגובה. האמת שחשבתי שאין טעם להגיב כי הדברים נופלים גם ככה על אוזניים ערלות אבל אמרתי שאנסה בכל זאת וכבר הייתי במומנטום.
כדי לעשות סדר אענה לך בכמה סעיפים בהתאם לדברים שאתה התייחסת אליהם בהודעות שלך.
הפורום:
בניגוד לדבריך "כי יש לך פה קהילה תומכת שמכירה אותך באופן אישי ואותי לא", אין לי פה קהילה תומכת. אני מכיר באופן אישי כותב אחד בלבד מהפורום והוא מכיר אותי. זהו. אחד. אני לא מכיר את המשתמש קרייזי רד וזה כנראה הדדי. בינתיים ראיתי כל מיני משתמשים שתומכים בהודעות שלך בלי להבין בכלל את נושא הדיון (לפי התגובות שלהם). זה בכלל לא משנה. כולנו אוהדי הפועל באר שבע.
הנושא וארגון האוהדים:
בניגוד לתגובות שעלו פה אין לי בעיה עם שריון כרטיסים לארגון. גם המספר לא רלוונטי. אם בארגון יש 150 פעילים אז שיקצו לו 150 כרטיסים. אני מניח שיש אוהדים שלא חושבים שצריך לשריין לכם אפילו כרטיס אחד. אני לא אחד מהם. יתרה מזאת, באופן אישי החמאתי לארגון ולחבריו על ההשקעה הקבועה בתפאורה ובעידוד והקפדתי לתרום כסף בכל משחק ומשחק, גם ממה שאין לי.
כל זה לא קשור למה שכתבתי. אתה לוקח מראש מפתח כרטיסים שעולה על כמות החברים בארגון. וזה שהמצב בחיפה או בת"א יותר גרוע לא משנה שום דבר. הם לא מעניינים אותי. אתה לוקח או מקבל את הזכות להחליט את מי לצ'פר מ- "מאוכזבי ההגרלה".
כתבת מפורשות שאתם שבעים איש. למה אתה מקבל 100, 200 או 400 כרטיסים?
למה אתה קובע שאיתמר רשתי או חנן אבוטבול (שמות אקראיים מהרשימה) זכאים לכרטיס יותר מאבי לוי או יצחק כהן שכבר עשר שנים עושים מנוי לשער שש או שער שתיים?
כי הם יושבים ליד הגוש? כי אתה מכיר את חלקם ואת האנשים האפורים ביציע שרוצים להיות פעם בחיים במשחק עונה אתה לא מכיר? כי אתה תחליט מי "אוהד בצבע"? כי אתה חושב שאתה מכיר את כל מי שנסע שלוש שעות לסכנין ולקריית שמונה?
עם כל הכבוד, אני לא חושב שזה התפקיד שלך. אתה אחראי/ מנהל את ארגון האוהדים. לא וועדה מסדרת של מרכז הליכוד. יש ארגון שקיבל הקצאה מסודרת לכל חבריו ומספרם בכלל לא משנה. לכל השאר יש הגרלה.
בגישה הזו תוכלו לבקש לקראת המשחק מול מכבי בפלייאוף מחצית מהכרטיסים, ואולי את כולם, ותחלקו אותם לפי ראות עיניכם. אתם הרי הארגון ולא חייבים דין וחשבון לאף אחד.
הגישה לפיה ארגון האוהדים הוא מעל כל ביקורת מתאימה רק לחבריו. מותר לבקר אתכם. אתם לא קיסר יפן, לא אנשי מוסד ולא מורמים מעם. אני עוד זוכר את חברי הקאמלס נוסעים למשחק חוץ בהסעה נפרדת כשההסעה הרגילה הייתה חצי ריקה מסיבות של אגו. זה מה שאתה מחפש?
אתם אמנם לא עמותה ולא חייבים לקבל ניהול אישור תקין או להציג דוחות כספיים אבל הגישה שלך לפיה לארגון אין צורך לתת דין וחשבון באופן כללי, וספציפית לתורמים, ואפשר לעשות מה שמתחשק בלי לספור אף אחד גורמת לי "לא לסמוך עליך בעיניים עצומות שתעשה זאת כראוי".
במקום שתגיב לגופם של דברים אתה שולל את זכותם של אנשים לשאול שאלות לגיטימיות. גם אם הן לא לגיטימיות בעיניך. אתה סותם פיות. תרצה או לא תרצה.
אם אתה בטוח בצדקת הדרך אז אדרבה, פרסם זאת באופן גלוי. תרשום בדף הפייסבוק של הארגון "שהארגון לא היה חייב, לא חייב ולא יהיה לעולם חייב דין וחשבון לאף אחד". שהמתרימים בכניסות למשחקים יאמרו מראש לכל אוהד שרוצה לסייע בכמה שקלים שיקח בחשבון שלא סופרים אותו והוא רק תורם אנונימי, אבל שלא ידאג. יש מי שיודע מה לעשות עם הכסף יותר טוב ממנו. איך כתבת: "ארגון האוהדים כגוף לא חייב לך ולא לאף אוהד אחר שום הסבר מה עושים עם הכספי ארגון". ולמה שיהיה חייב? הרי לדעתך "פועלו של הארגון ביציע הוא ללא רבב". ואם אתה החלטת את זה מי אנחנו, האוהדים הפשוטים, שנערער על סמכותך?
אם אתה קבעת משהו חזקה עלינו שהצדק איתך. ממש צפון קוריאה בגרסת הנגב.
תרצה או לא, ככה בדיוק התחילו לה פמיליה. בסוף הדרך הם החריבו מועדון מפואר. אני לא אומר שהארגון הוא לה פמיליה. אבל הגישה שלך מסמנת את הדרך לשם.
הדובר:
אומרים שהגמל לא רואה את הדבשת של עצמו. זה לא רציני לכתוב "אל תקח את הדיון למקום האישי" כשאתה מנגח אנשים ברמה האישית בלי הפסקה.
התחלת ב: התלכלכו פה אנשים קטנים ומסריחים; למרות שחלקכם מדברים מכוער ומלכלכים.
המשכת ב: אתה ממורמר שאין לך כרטיס ומוציא את העצבים שלך על הכתובת הלא נכונה; הארגון לא היה חייב, לא חייב ולא יהיה לעולם חייב דין וחשבון לאף אחד, בטח לא לך; זה נטו כדי להשתיק את הסמרטוטים שיצאו נגד הארגון והפעילות שלו והתקשרו לאסי ואכלו לו ת ראד על שטויות במיץ עגבניות, לא כי אנחנו מחוייבים לפרסם, כי אנחנו אוהבים להסתים פיות מסריחים שמדברים שטויות וממציאים קונספרציות ופנטזיות שאין להן קשר למציאות
וסיימת ב: נכנסתי פה לויכוח על עמדת ארגון מול חלק קטן וממורמר כמוך בקהל רחב; וכן סלח לי על הביטוי, אבל וואלה אתה חוצפן! ; ואל תסיק מסקנות שמישהו חייב לך הסברים, מה שיותר חשוב זה שאל תאמין לשקרים שמספרים לך במיוחד אחרי ההודעה הראשונה שלי שבה הכל הוצג באופן הכי שקוף שיש, שוב לא בגלל שאני חייב, בגלל שאני רוצה שידעו שאנשים פה משקרים ואוכלים לכם ת ראש
ואחרי כל זה אתה מוסיף ואומר: אתה נכנסת לפן האישי ואני הבטחתי לעצמי שאני לא אכנס לויכוחים אישיים בגלל ארגון האוהדים, קרה לי בעבר ולא רוצה שיקרה לי בעתיד לכן אני לא אגיב כאן יותר, אם תרצה לדבר איתי באופן אישי אתה מוזמן, שיהיה לכולכם שבוע מצויין ?
אני לא מכיר אותך או אתכם (אורן/גילי) ואתם לא מכירים אותי. זה לא הפריע לך/לכם לתקוף אנשים, כולל אותי, ברמה האישית.
עכשיו תקרא שוב את מה שאמרתי: הגישה שלך מתנשאת, דוחה וממש לא במקום. אתה לא יותר טוב מאף כותב פה. קצת צניעות לא תזיק לך. כשתעשה למען הזולת מעט ממה שאני עשיתי, בסתר ובגלוי, תמתח עלי ביקורת.
אתה אולי אחד מל"ו הצדיקים. יכול להיות שתוקפים אותך באופן קבוע על ארגון האוהדים ואתה תוקף אחרים בלי לשים לב מתוך התגוננות. אני באמת מנסה לדון אותך לכף זכות. אבל מההודעות שלך עולה תמונה אחרת. תמונה מתנשאת. אני מצטער אם זה לא נעים לך לקרוא את זה. הגישה שלך מזלזלת באנשים שתרמו ותורמים גם הם להפועל באר שבע ולקהילה בכלל. אתה מעביר ביקורת על אנשים שאתה לא מכיר. לא על צורת הכתיבה שלהם. לא על הגישה שלהם. לא על התוכן. על "אנשים קטנים ומסריחים". כאלה שאתה "מסתים להם את הפה המסריח".
על זה אמרו חכמינו "טול קורה מבין עיניך ואחר כך טול קיסם מבין עיני אחרים".
אז לא, אני לא רוצה לדבר איתך באופן אישי. אני לא אזהה אותך ברחוב או ביציע בכל מקרה, ואין לי שיג ושיח איתך מעבר לשרשור הזה. אני איש קטן ואתה ראש ארגון האוהדים. שמש העמים. המאור הגדול. אבל גם המלך העירום.
אני אמשיך בדרכי ואתה בדרכך. דין וחשבון ניתן, כנראה בנפרד, לפני ההוא שיושב שם למעלה ובוחן כליות ולב.
שא ברכה.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אריאל2 כתב: אני מתנצל מראש בפני חברי הפורום על האורך ובכלל על התגובה. האמת שחשבתי שאין טעם להגיב כי הדברים נופלים גם ככה על אוזניים ערלות אבל אמרתי שאנסה בכל זאת וכבר הייתי במומנטום.
הפורום:
בניגוד לדבריך "כי יש לך פה קהילה תומכת שמכירה אותך באופן אישי ואותי לא", אין לי פה קהילה תומכת. אני מכיר באופן אישי כותב אחד בלבד מהפורום והוא מכיר אותי. זהו. אחד. אני לא מכיר את המשתמש קרייזי רד וזה כנראה הדדי. בינתיים ראיתי כל מיני משתמשים שתומכים בהודעות שלך בלי להבין בכלל את נושא הדיון (לפי התגובות שלהם). זה בכלל לא משנה. כולנו אוהדי הפועל באר שבע.
הנושא וארגון האוהדים:
בניגוד לתגובות שעלו פה אין לי בעיה עם שריון כרטיסים לארגון. גם המספר לא רלוונטי. אם בארגון יש 150 פעילים אז שיקצו לו 150 כרטיסים. אני מניח שיש אוהדים שלא חושבים שצריך לשריין לכם אפילו כרטיס אחד. אני לא אחד מהם. יתרה מזאת, באופן אישי החמאתי לארגון ולחבריו על ההשקעה הקבועה בתפאורה ובעידוד והקפדתי לתרום כסף בכל משחק ומשחק, גם ממה שאין לי.
כל זה לא קשור למה שכתבתי. אתה לוקח מראש מפתח כרטיסים שעולה על כמות החברים בארגון. וזה שהמצב בחיפה או בת"א יותר גרוע לא משנה שום דבר. הם לא מעניינים אותי. אתה לוקח או מקבל את הזכות להחליט את מי לצ'פר מ- "מאוכזבי ההגרלה".
למה אתה קובע שאיתמר רשתי או חנן אבוטבול (שמות אקראיים מהרשימה) זכאים לכרטיס יותר מאבי לוי או יצחק כהן שכבר עשר שנים עושים מנוי לשער שש או שער שתיים?
כי הם יושבים ליד הגוש? כי אתה מכיר את חלקם ואת האנשים האפורים ביציע שרוצים להיות פעם בחיים במשחק עונה אתה לא מכיר? כי אתה תחליט מי "אוהד בצבע"? כי אתה חושב שאתה מכיר את כל מי שנסע שלוש שעות לסכנין ולקריית שמונה?
עם כל הכבוד, אני לא חושב שזה התפקיד שלך. אתה אחראי/ מנהל את ארגון האוהדים. לא וועדה מסדרת של מרכז הליכוד. יש ארגון שקיבל הקצאה מסודרת לכל חבריו ומספרם בכלל לא משנה. לכל השאר יש הגרלה.
בגישה הזו תוכלו לבקש לקראת המשחק מול מכבי בפלייאוף מחצית מהכרטיסים, ואולי את כולם, ותחלקו אותם לפי ראות עיניכם. אתם הרי הארגון ולא חייבים דין וחשבון לאף אחד.
הגישה לפיה ארגון האוהדים הוא מעל כל ביקורת מתאימה רק לחבריו. מותר לבקר אתכם. אתם לא קיסר יפן, לא אנשי מוסד ולא מורמים מעם. אני עוד זוכר את חברי הקאמלס נוסעים למשחק חוץ בהסעה נפרדת כשההסעה הרגילה הייתה חצי ריקה מסיבות של אגו. זה מה שאתה מחפש?
אתם אמנם לא עמותה ולא חייבים לקבל ניהול אישור תקין או להציג דוחות כספיים אבל הגישה שלך לפיה לארגון אין צורך לתת דין וחשבון באופן כללי, וספציפית לתורמים, ואפשר לעשות מה שמתחשק בלי לספור אף אחד גורמת לי "לא לסמוך עליך בעיניים עצומות שתעשה זאת כראוי".
במקום שתגיב לגופם של דברים אתה שולל את זכותם של אנשים לשאול שאלות לגיטימיות. גם אם הן לא לגיטימיות בעיניך. אתה סותם פיות. תרצה או לא תרצה.
אם אתה בטוח בצדקת הדרך אז אדרבה, פרסם זאת באופן גלוי. תרשום בדף הפייסבוק של הארגון "שהארגון לא היה חייב, לא חייב ולא יהיה לעולם חייב דין וחשבון לאף אחד". שהמתרימים בכניסות למשחקים יאמרו מראש לכל אוהד שרוצה לסייע בכמה שקלים שיקח בחשבון שלא סופרים אותו והוא רק תורם אנונימי, אבל שלא ידאג. יש מי שיודע מה לעשות עם הכסף יותר טוב ממנו. איך כתבת: "ארגון האוהדים כגוף לא חייב לך ולא לאף אוהד אחר שום הסבר מה עושים עם הכספי ארגון". ולמה שיהיה חייב? הרי לדעתך "פועלו של הארגון ביציע הוא ללא רבב". ואם אתה החלטת את זה מי אנחנו, האוהדים הפשוטים, שנערער על סמכותך?
תרצה או לא, ככה בדיוק התחילו לה פמיליה. בסוף הדרך הם החריבו מועדון מפואר. אני לא אומר שהארגון הוא לה פמיליה. אבל הגישה שלך מסמנת את הדרך לשם.
הדובר:
אומרים שהגמל לא רואה את הדבשת של עצמו. זה לא רציני לכתוב "אל תקח את הדיון למקום האישי" כשאתה מנגח אנשים ברמה האישית בלי הפסקה.
המשכת ב: אתה ממורמר שאין לך כרטיס ומוציא את העצבים שלך על הכתובת הלא נכונה; הארגון לא היה חייב, לא חייב ולא יהיה לעולם חייב דין וחשבון לאף אחד, בטח לא לך; זה נטו כדי להשתיק את הסמרטוטים שיצאו נגד הארגון והפעילות שלו והתקשרו לאסי ואכלו לו ת ראד על שטויות במיץ עגבניות, לא כי אנחנו מחוייבים לפרסם, כי אנחנו אוהבים להסתים פיות מסריחים שמדברים שטויות וממציאים קונספרציות ופנטזיות שאין להן קשר למציאות
וסיימת ב: נכנסתי פה לויכוח על עמדת ארגון מול חלק קטן וממורמר כמוך בקהל רחב; וכן סלח לי על הביטוי, אבל וואלה אתה חוצפן! ; ואל תסיק מסקנות שמישהו חייב לך הסברים, מה שיותר חשוב זה שאל תאמין לשקרים שמספרים לך במיוחד אחרי ההודעה הראשונה שלי שבה הכל הוצג באופן הכי שקוף שיש, שוב לא בגלל שאני חייב, בגלל שאני רוצה שידעו שאנשים פה משקרים ואוכלים לכם ת ראש
ואחרי כל זה אתה מוסיף ואומר: אתה נכנסת לפן האישי ואני הבטחתי לעצמי שאני לא אכנס לויכוחים אישיים בגלל ארגון האוהדים, קרה לי בעבר ולא רוצה שיקרה לי בעתיד לכן אני לא אגיב כאן יותר, אם תרצה לדבר איתי באופן אישי אתה מוזמן, שיהיה לכולכם שבוע מצויין ?
אני לא מכיר אותך או אתכם (אורן/גילי) ואתם לא מכירים אותי. זה לא הפריע לך/לכם לתקוף אנשים, כולל אותי, ברמה האישית.
עכשיו תקרא שוב את מה שאמרתי: הגישה שלך מתנשאת, דוחה וממש לא במקום. אתה לא יותר טוב מאף כותב פה. קצת צניעות לא תזיק לך. כשתעשה למען הזולת מעט ממה שאני עשיתי, בסתר ובגלוי, תמתח עלי ביקורת.
אתה אולי אחד מל"ו הצדיקים. יכול להיות שתוקפים אותך באופן קבוע על ארגון האוהדים ואתה תוקף אחרים בלי לשים לב מתוך התגוננות. אני באמת מנסה לדון אותך לכף זכות. אבל מההודעות שלך עולה תמונה אחרת. תמונה מתנשאת. אני מצטער אם זה לא נעים לך לקרוא את זה. הגישה שלך מזלזלת באנשים שתרמו ותורמים גם הם להפועל באר שבע ולקהילה בכלל. אתה מעביר ביקורת על אנשים שאתה לא מכיר. לא על צורת הכתיבה שלהם. לא על הגישה שלהם. לא על התוכן. על "אנשים קטנים ומסריחים". כאלה שאתה "מסתים להם את הפה המסריח".
אז לא, אני לא רוצה לדבר איתך באופן אישי. אני לא אזהה אותך ברחוב או ביציע בכל מקרה, ואין לי שיג ושיח איתך מעבר לשרשור הזה. אני איש קטן ואתה ראש ארגון האוהדים. שמש העמים. המאור הגדול. אבל גם המלך העירום.
אני אמשיך בדרכי ואתה בדרכך. דין וחשבון ניתן, כנראה בנפרד, לפני ההוא שיושב שם למעלה ובוחן כליות ולב.
שא ברכה.
אריאל - קודם כל אין ספק שאתה מדבר מדם ליבך ולכן לפחות אני מכבד את מה שכתבת גם אם אני לא מסכים עם כל דבר.

1. לא הייתי נכנס לדקויות של כמה כרטיסים קיבל הארגון. 100 זה מספר סביר ואם יש עודף אז לי לפחות אין בעיה שתהיה להם הפריבילגיה לחלק את מה שנשאר. ראשי הארגון הם אנשים איכותיים מאוד (מכיר את רובם) ואין לי ספק שדבר אחד עומד לנגד עיניהם - עידוד איכותי ומשמעותי ולכן כל מי שקיבל כרטיס מקובל עליהם כאחד שיתרום את חלקו.
2. לגבי שקיפות - בכלל כל ארגון שפועל בידיים נקיות אין לא מה לפחד משקיפות אלא להיפך זה נותן לו את האפשרות להתעצם. בסופו של יום הארגון איננו ציבורי ולכן זו הבחירה שלו איך לנהוג. אם היו שואלים אותי הייתי ממליץ לארגון כן לתת נתונים על הפעילות וההוצאות - זה יהיה רק לזכותם כי אני יודע כמה הם עושים ונותנים. פועלם איננו מובן מאליו ומי שקרא היום את דבריה של אלונה לאוהדים מבין שקו ישר וחזק מחבר בין תחושותיה וגאוותה לבין איכות הקהל. כאחד שנמצא עם הקהל של באר שבע מעל 40 שנה אני קובע חד וחלק שמעולם לא היה כזה קהל להפועל באר שבע. הקהל הזה מרגש וסוחף ויש מאחורי זה מנהיגים.
3. חשוב לי להגיד למנהיגים של הארגון שבפועל הם מייצגים את הקהל בבאר שבע. ביקורת שטנית וארסית תהיה תמיד אבל כדאי להפריד אותה מביקורת לגיטימית שהרבה פעמים נובעת מחוסר ידע בפרטים ולכן שקיפות יכולה לחסוך הרבה כאב ראש.
4. בכל מקרה ברור שמחר חייבים להיות גוש אחד. נעודד בטוב וגם ברע ונראה לכולם שבאר שבע רק בתחילת תור הזהב שלה.

...הרופא שלי אומרת שמדובר בהתמכרות....
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

לא מבין על מה כל המהומה.
המועדון עשה התקדמות גדולה בנוגע להקצאת הכרטיסים וכל התהליך היה מפוקח והוגן הרבה יותר
ממה שכל אחד פה יכול היה לדמיין. שפע עשו את זה מסודר, הפיצו רשימות בצורה מסודרת והיה יפה
לראות את הפקת הלקחים. בנוגע לארגון האוהדים אני חושב שיש כאן קצת כפיות טובה. כאחד שהיה שם
פעם אני יכול להעיד שמדובר בהקרבה של המון זמן פנוי ולא פנוי, התעסקות יומיומית, שחיקה אדירה
והמון נתינה. המעט שאפשר לתת להם זה שריון של כרטיסים למשחקי עונה כאלה. כמו שאתם יודעים
לפרגן על התפאורות וכמו שאתם סומכים על הארגון שתראו תצוגות בכל משחק, גם הפעם אני מציע
לסמוך על מובילי הארגון שהכרטיסים הגיעו לידיים הנכונות. אני מבין את התסכול והבאסה מזה שלא
כל אחד עלה בהגרלה (גם אני לא זכיתי) אבל לוקחים את זה לכיוונים לא נכונים. תאמינו לי שאני לא
מקנא באנשים שהיו צריכים לחלק את אותם 70 או 100 כרטיסים, הם קיבלו מאות טלפונים מאוהדים
שכל אחד חושב שמגיע לו יותר מהשני.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

יש! יש כרטיסים.
נערך לאחרונה על ידי delta7 ב 04 ינואר 2015, 23:01, נערך פעם 1 בסך הכל.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

יש כרטיססססססססססים שער 7 של מכבי , כל מי שבא לשער שבע שתים לא משנה מה תצמדו לגדר זה שי !
נערך לאחרונה על ידי זה שי ! ב 04 ינואר 2015, 21:07, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

גם חבר שלי השיג כרטיס ל-7, שווה בשבילו לנסות לעבור בשערים שלנו? או שעדיף לבקש מהשומרים פשוט לעבור שער בשביל לא לעשות בלאגן?

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הפועלעולה כתב:גם חבר שלי השיג כרטיס ל-7, שווה בשבילו לנסות לעבור בשערים שלנו? או שעדיף לבקש מהשומרים פשוט לעבור שער בשביל לא לעשות בלאגן?
לפי ההיגיון שלי עדיף שייצמד לגדר, שם בטח תהיה קבוצה של אוהדים שלנו וביחד שיבקשו לעבור. קבוצה שלמה לא סביר שתוצא מתחומי המגרש (לעומת בנאדם אחד שהגיוני שדווקא כן יוצא)

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

אריאל2 כתב: אני מתנצל מראש בפני חברי הפורום על האורך ובכלל על התגובה. האמת שחשבתי שאין טעם להגיב כי הדברים נופלים גם ככה על אוזניים ערלות אבל אמרתי שאנסה בכל זאת וכבר הייתי במומנטום.
הפורום:
הנושא וארגון האוהדים:
הדובר:
שא ברכה.
כנראה שהוא קיבל קרדיט יותר מדי,תגובה הוא לא שווה אז תרשה לי לא להתייחס,
עוד אחד מאותם אלה שהופיעו בהצלחה של הקבוצה בטח יעלמו שאלונה לא תהיה כאן,
בשבילך אריאל עדיין ברשימה שנכתבה לפחות עשרה השתחלו פנימה ,הוא רק שכח שאני יודע בדיוק את התרומה של כל אחד מהם.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

הכל לפי התכנון.
כרטיסים לשער של מכבי (7) והועברנו (לבקשתנו) ע"י הסדרנים לשערים של ב"ש.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

delta7 כתב:הכל לפי התכנון.
כרטיסים לשער של מכבי (7) והועברנו (לבקשתנו) ע"י הסדרנים לשערים של ב"ש.
חחחח עברו לא מעט אוהדים.
זה היה אדיר.

שלח תגובה