ארגון האוהדים - בנושא האבוקות, חייבים לעשות בדק בית !

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: ארגון האוהדים - בנושא האבוקות, חייבים לעשות בדק בית !

שליחה על ידי dardasmiley »

גדי כתב:זה שהארגון מדהים זה ברור. 95% מהקהל חושב כך ומעריך מאוד את מה שאתם עושים.

זה לא אומר שחייבים להסכים לכל דבר. גם אם השגתם משהו בזכות האבוקות אסור לכם להתעלם שגם גרמתם נזק. מספיק שילד אחד שיש לו מנוי והארבעים שקל להסעה למשחק רדיוס גדולים עליו והתוצאה של האבוקות לא שווה כלום לעומת הנזק. לגבי הכסף של אלונה - אני ברמה האישית לא מוכן לפגוע בכסף של מישהו אחר.

הקהל היה נהדר בלי קשר - כל עוד אתה רוצה להוכיח למישהו משהו זה אומר שאתה לא בטוח בעצמך.
נכון, לי הדגלים מפריעים - עומד בצד ומעודד 90 דקות. הכול בסדר וכל הכבוד שוב.
אלוף!

ועוד משהו לגבי האבוקות, לפני מספר שנים ניסה אוהד ב"ש להבריח רימון עשן לאצטדיון. בנס זה נגמר בלי פצועים, הבעיה במדינה כמו שלנו שהגבול בין אבוקות לאמלח הוא דק מאוד עד בלתי נראה.

אני כן בעד אבוקות ואני חושב שרק ככה צריך להראות משחק כדורגל, עם הטירוף והעשן האדום. אבל לדעתי הנושא צריך להיות מוסדר, רק יו'ר חוג האוהדים או מי מטעמו, לאחר שיוסמך ע"י המשטרה ויבין את הסיכונים, רשאי להכניס האבוקות בתיאום עם המשטרה, ורק הוא או מי מטעמו רשאי להדליק לאחר שוידא שאין סביבו אוהדים שעלולים להחנק או להשרף.

Koren290

שליחה על ידי Koren290 »

מתי כבר תעלו תרמה שלכם ?! מתי כבר תפסיקו להתלונן על דגלים , מתי תפסיקו להתלונן על כל דבר , נמאס כבר מכל האוהדים הפרימיטיבים האלו , נמאס מכל הילדים שבאים לשער 5 רק בשביל להגיד שהיו שם , תבינו כבר שמנסים לעשות פה יציע עידוד אמיתי יציע אולטראס כמו שיש בכל מקום בעולם עם תשעים דקות של עידוד תשעים דקות של דגלים , וגם פירוטכניקה מדי פעם לא תזיק , רדיוס אחד לא יהרוס את הקבוצה .
:oops:
ULTRAS BEER SHEVA

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

maor20094 כתב:דר, כנס ליוטיוב למשחקים הגדולים בעולם, לדרבי באיטליה לדרבי ביוון ושלא נדבר על המשחקים בטורקיה,
זה בכל העולם, זה שפה זה נחשב פשע זה פשע בפני עצמו, כל עוד זה לא מזיק לאנשים אין סיבה שלא יוסיף לאווירה.
כאוהד ועוקב אחר כדורגל איטלקי קבוע, זה כבר לא שם-לפחות לא כמו שזה היה. מה שכן, ביוון, בטורקיה, אפילו במצרים ובפורטוגל יש משחקים עם אווירה לוהטת.
זה היה שווה את זה.

דר, אם היה לי שקל על כל פעם שאמרת משהו, ונשארת בדעה שלך גם אחרי שהגיבו לך ולא שינית גרסאות- היה לי שקל אחד.

קורן290, +1
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

סוף סוף כל כרטיס הלך לאוהד שנותן תקול שלו ולא איזה מקורב זה מה שהיה הכי חשוב לא אבוקות ולא בטיח שיגיעו אוהדים אמיתיים ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

נשים שנייה את עניין האבוקות בצד. מישהו מוכן להסביר לי מה עשה רימון הלם ביציע?

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

dardasmiley כתב:
אלוף!

ועוד משהו לגבי האבוקות, לפני מספר שנים ניסה אוהד ב"ש להבריח רימון עשן לאצטדיון. בנס זה נגמר בלי פצועים, הבעיה במדינה כמו שלנו שהגבול בין אבוקות לאמלח הוא דק מאוד עד בלתי נראה.

אני כן בעד אבוקות ואני חושב שרק ככה צריך להראות משחק כדורגל, עם הטירוף והעשן האדום. אבל לדעתי הנושא צריך להיות מוסדר, רק יו'ר חוג האוהדים או מי מטעמו, לאחר שיוסמך ע"י המשטרה ויבין את הסיכונים, רשאי להכניס האבוקות בתיאום עם המשטרה, ורק הוא או מי מטעמו רשאי להדליק לאחר שוידא שאין סביבו אוהדים שעלולים להחנק או להשרף.
אין ספק,עם אוהדים כמוכם נישאר גם עוד 200 שנה במקום שקהלים אחרים משתינים על הקהל שלנו.
למזלנו,הקהל קצת משתנה ומבין מה זה תרבות עידוד ולא תרבות שער 2.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

סכנין פתחו אבוקה נגד מכבי ולא זכור לי שהם קיבלו עונש (וגם אם כן, עונש כספי נמוך).
צריך להשתמש בזה במידה ויעמידו אותנו לדין.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אני בעד האבוקות.. הטירוף קזה מוסיף לא נורמלי.
אולטרסאוט יש לי בקשה אחת אליכם- תכתבו שיר שיהיה קבוע לפתיחה (או שנחזור למקורי) כי הנסיונות אתמול ובטדי יצאו מעפנים (כי יוצא ששירים כמו הרופאה שצריכים להימשך משהו כמו 10 דקות מתבזבזים בדקה של הפתיחה)
אגב, השיר החדש גדול (גם השני שהכניסו לא מזמן) תעלו אותם דחוף!!!

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

לפני שאתם נופלים פה על הארגון בנושא האבוקות אתמול...
המשטרה אתמול עשתה לנו את המוות בלהכניס את ציוד ועברה על כל מקל של תוף, כל סנטימטר של שלט וכל ריבוע של קונפטי - גם באמצעות כלבי הרחה.
המשטרה גם לא אישרה חלק מהאביזרים והתפאורה שהשקענו עליה כל כך הרבה במהלך הימים שקדמו למשחק נפגמה בשל כך.
אם מישהו הכניס מיוזמתו ואני חוזר ומדגיש - מיוזמתו - את הדברים האלו - בשום שלב הארגון לא ידע על זה.
אם צריך להאשים מישהו אז כל האשמה כאן היא על כוחות האבטחה והמשטרה.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

8red כתב:לפני שאתם נופלים פה על הארגון בנושא האבוקות אתמול...
המשטרה אתמול עשתה לנו את המוות בלהכניס את ציוד ועברה על כל מקל של תוף, כל סנטימטר של שלט וכל ריבוע של קונפטי - גם באמצעות כלבי הרחה.
המשטרה גם לא אישרה חלק מהאביזרים והתפאורה שהשקענו עליה כל כך הרבה במהלך הימים שקדמו למשחק נפגמה בשל כך.
אם מישהו הכניס מיוזמתו ואני חוזר ומדגיש - מיוזמתו - את הדברים האלו - בשום שלב הארגון לא ידע על זה.
אם צריך להאשים מישהו אז כל האשמה כאן היא על כוחות האבטחה והמשטרה.
תודה רבה על מה שעשיתם. הייתם אדירים ומרגשים. הבן שלי גם עמל הרבה על התפאורה אתכם.
בכל מקום מדברים על תצוגת העידוד של הקהל הבאר-שבעי.

גם אם נושא האבוקות הוא לא קונצנזוס הרי כל השאר עשה כבוד בזכותכם.
תודה מהלב
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

כל החברה האלה שזורקים כאן את סיסמת ה״פיירו זה לא פשע״. זה נכון, אתם צודקים, אבל רדיוס? זה לא שווה את זה!! פשוט לא!!

האולטרה סאות׳ יודעים לעשות מחאה שהם רוצים, וזה לא פוגע בקהל שלם, בין אם בתמונות, בין אם גרפיטי.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אני מסרתי את העובדות.
החבלנים פשוט פירקו לנו כל סנטימטר של הציוד.
זה לא נכנס בשום פנים ואופן דרך הציוד הרשמי של הארגון - שאני חוזר ומדגיש - עבר בדיקה יסודית , שלא לומר מוגזמת - כשחלק מהדברים בכלל לא אושרו.
הארגון לא יכול ולא צריך להיות אחראי על יוזמות של אנשים פרטיים - בשביל זה יש אבטחה ומשטרה ולכן האשמה והכשלון כולו שלהם.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

ארגון האוהדים הכניס אך ורק תפאורה שאושרה מראש מול המשטרה.
ארגון האוהדים עבר בדיקה רצחנית של פיסת נייר שנכנסה נפתחה בתפזורצ לתוך שק ריק שהתמלא אט אט מריקון שקיות קונפטי לתוכו.
מתוך 6 שקים הוכנסו רק 2 למרות שאישרו לנו הכל מראש זאת אומרת.שרק שלישי מהקונפטי נכנס.

שלא נדבר על פיברים לשלטי הסבר שלא נכנסו למרות אישור מראש.

המשטרה מנסה להאשים את הארגון אבל היא בע מה והחבלן שלה בדקו את הארגון 200 פעם אז אם הם כשלו בבדיקות של האנשים בכניסה זה לא בעיית הארגון.

לא אישרו לארגון דגל פריסה כדי שלא ידליקו אבוקות, הם טענו שאם אין פריסה הם יכולים למצות את הדין עם מי שצריך, שיעשו זאת.

ארגון האוהדים לא יישא באשמה של אנשים אינדיבידואלים שהכניסו והדליקו אבוקות ביציע.

לגבי הנושא עצמו -
השוואת מחיר מול תועלת?
הדעות יהיו חלוקות יש כאלה שיגידו ששווה את זה יש כאלה שלא, בכל מקרה זה כבר קרה ונעשה כמו שאמרו פה.
אין לארגון או לכל אוהד אחר כח להחליט על 1700 או 10000 אוהדים במשחק בית אם להכניס אבוקה ולהדליק אותה וגם אתם גם ההנהלה וגם המשטרה צריכים להבין את זה.

דרך אגב -
תודה רבה לכולם על התגובות המחממות נמשיך להשתפר ולהתקדם בעידוד בתפאורה וברמת השירים.
נמשיך לעשות כל מה שאנחנו עושים למען הפועל באר שבע והקהל שלה כי הפועל זה אנחנו והקהל זה כולנו ביחד.

נ.ב - שאפו לכל מי שהיה במשחק אתמול ועודד, זיינו אותם !!

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

gilcohen כתב:ארגון האוהדים הכניס אך ורק תפאורה שאושרה מראש מול המשטרה.
ארגון האוהדים עבר בדיקה רצחנית של פיסת נייר שנכנסה נפתחה בתפזורצ לתוך שק ריק שהתמלא אט אט מריקון שקיות קונפטי לתוכו.
מתוך 6 שקים הוכנסו רק 2 למרות שאישרו לנו הכל מראש זאת אומרת.שרק שלישי מהקונפטי נכנס.

שלא נדבר על פיברים לשלטי הסבר שלא נכנסו למרות אישור מראש.

המשטרה מנסה להאשים את הארגון אבל היא בע מה והחבלן שלה בדקו את הארגון 200 פעם אז אם הם כשלו בבדיקות של האנשים בכניסה זה לא בעיית הארגון.

לא אישרו לארגון דגל פריסה כדי שלא ידליקו אבוקות, הם טענו שאם אין פריסה הם יכולים למצות את הדין עם מי שצריך, שיעשו זאת.

ארגון האוהדים לא יישא באשמה של אנשים אינדיבידואלים שהכניסו והדליקו אבוקות ביציע.

לגבי הנושא עצמו -
השוואת מחיר מול תועלת?
הדעות יהיו חלוקות יש כאלה שיגידו ששווה את זה יש כאלה שלא, בכל מקרה זה כבר קרה ונעשה כמו שאמרו פה.
אין לארגון או לכל אוהד אחר כח להחליט על 1700 או 10000 אוהדים במשחק בית אם להכניס אבוקה ולהדליק אותה וגם אתם גם ההנהלה וגם המשטרה צריכים להבין את זה.

דרך אגב -
תודה רבה לכולם על התגובות המחממות נמשיך להשתפר ולהתקדם בעידוד בתפאורה וברמת השירים.
נמשיך לעשות כל מה שאנחנו עושים למען הפועל באר שבע והקהל שלה כי הפועל זה אנחנו והקהל זה כולנו ביחד.

נ.ב - שאפו לכל מי שהיה במשחק אתמול ועודד, זיינו אותם !!
שוב תודה על ההשקעה והגאווה שהנחלתם לנו. קהל מספר אחד בישראל ושלא יבלבלו את המוח עם הקהל של סמי עופר.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

גם אם היה יזום או לא יזום זה היה מעולה. :דגל:
תמונה

שלח תגובה