ארגון האוהדים - בנושא האבוקות, חייבים לעשות בדק בית !

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

Re: ארגון האוהדים - בנושא האבוקות, חייבים לעשות בדק בית !

שליחה על ידי maor20094 »

מאז התיקו במחזור הראשון מול בית"ר ירושלים, הפועל באר שבע לא איבדה נקודה אחת בבית. בעונה שעברה, בשלבים האלה של הליגה, היא הפסידה בווסרמיל לקרית שמונה, וסיימה ב-0:0 משמים עם רמת השרון ורעננה ו-1:1 עם עכו.

אלו נתונים שמצביעים על כמה דברים חשובים. הראשון שבהם הוא פשוט: קבוצה שרוצה לקחת אליפות, צריכה להיות הרבה יותר חזקה בבית ולזכות במקסימום נקודות במשחקים שאמורים להיות בכיס שלה. אלא שבמקרה של באר שבע הוא מצביע על שלב נוסף ולא פחות קריטי בהתפתחות של המועדון הזה: הקהל שלה רק הולך ומשתפר, הולך ומתחזק, הולך ומתקדם.
זה חשוב כי מדובר בהפועל באר שבע. קבוצה שבכל פעם שרצו להסביר את הכישלונות שלה, פנו לחוסר הסבלנות של הקהל. אין טעם להזכיר את כל הסיפורים, אבל מי שהיה אמש בבלומפילד, במשחק מול מכבי תל אביב, מבין כמה הצי'זבטים ההם רחוקים מהרוח שאוהדי באר שבע נותנים היום לקבוצה שלהם. אוהדי באר שבע לא רק נתנו הצגה, הם גם העבירו מסר: הפועל באר שבע היא לא רק קבוצה גדולה על הדשא, אלא גם בכל מה שמסביב לה.

לפני המשחק של באר שבע בטדי, נכתב בתקשורת שכ-5,000 אוהדים ילוו את האדומים במשחקם הקשה על הנייר בירושלים. בדרך כלל משפטים כאלה נכתבים מהשפה אל החוץ על ידי כתבים שמעתיקים מדוברים, אבל במקרה הזה המציאות גברה על הדמיון. באר שבע הביאה לטדי כמות אוהדים דומה למה שהוצהר, אוהדים שנתנו הצגת עידוד שמעבירה צמרמורת אצל כל אחד שרואה אותה. הקהל הזה היום הוא תעודת הבגרות של באר שבע, והוא גלגל עזר חשוב במועדון שחי ונושם את הסביבה שלו. גלגל עזר חשוב שמסביר בדיוק לאיזו נקודה הגיעה הקבוצה הזו העונה, בואך הכניסה לאצטדיון החדש, אליו האדומים יכנסו במומנטום הנכון ובחוסן המתאים, להבדיל מדוגמאות אחרות שאנו מכירים.

מתוך וואלה :)
תמונה

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

מה הסרט מאבוקות ? מדי פעם צריך לגוון, ואין מקום כמו בלומפילד כדי להפגין יכולת. תצוגת קהל לפנתאון שלנו.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

Guevara כתב:מה הסרט מאבוקות ? מדי פעם צריך לגוון, ואין מקום כמו בלומפילד כדי להפגין יכולת. תצוגת קהל לפנתאון שלנו.
הסרט הוא שזה כנראה יגרור אחריו עונש רדיוס .

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

האבוקות זה יפה ומדהים והכל אבל אפשר גם בלי זה , בייחוד שנקבל על זה רדיוס (ובעתיד רדיוסים)
תמונה

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

לא יגרום שום רדיוס, קצת נו נו נו. לפעמים המטרה מקדשת את כל האמצעים. אחרי תצוגה כזו עלינו עוד מדרגה בדרך להיות שווה בין שוות של הגדולות. לראיה כל הסופרלטיבים שקיבלנו בתקשורת. דברים כאלה מחלחלים לשחקנים ולאט לאט כל שחקן ישראלי ירצה שהשם הפועל באר שבע יקושר אליו.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

Guevara כתב:לא יגרום שום רדיוס, קצת נו נו נו. לפעמים המטרה מקדשת את כל האמצעים. אחרי תצוגה כזו עלינו עוד מדרגה בדרך להיות שווה בין שוות של הגדולות. לראיה כל הסופרלטיבים שקיבלנו בתקשורת. דברים כאלה מחלחלים לשחקנים ולאט לאט כל שחקן ישראלי ירצה שהשם הפועל באר שבע יקושר אליו.
מאיפה אתה יודע שלא יגרום לרדיוס?

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אדום בלב בנשמהההה כתב: מאיפה אתה יודע שלא יגרום לרדיוס?
הוא צ׳ה גווארה, יש לו ניסיון עשיר במרידות ומשפטים
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

יש לנו עונש על תנאי, בדיון הקודם בבית הדין ויתרו לנו, קשה לי לראות אותנו יוצאים הפעם מבית הדין בלי עונש רדיוס במשחק מול מכבי פתח תקווה.

ושוב, למקרה שמישהו לא קרא את ההודעות הקודמות, הארגון לא הכניס את האבוקות, מי שהכניס את האבוקות עשה זאת על דעת עצמו וללא קשר לארגון האוהדים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב:יש לנו עונש על תנאי, בדיון הקודם בבית הדין ויתרו לנו, קשה לי לראות אותנו יוצאים הפעם מבית הדין בלי עונש רדיוס במשחק מול מכבי פתח תקווה.

ושוב, למקרה שמישהו לא קרא את ההודעות הקודמות, הארגון לא הכניס את האבוקות, מי שהכניס את האבוקות עשה זאת על דעת עצמו וללא קשר לארגון האוהדים.
רדיוס עבורנו זה ממש לא טיול כמו עבור מכבי.
מי שאומר "שיהיה רדיוס" הוא חסר אחריות.
המגרש הנורמלי הקרוב ביותר נמצא במרחק של למעלה מ-100 קילומטרים.
וזה לא קשור לעבודה שהייתה תפוארה יוצאת מהרגיל ומרגשת.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

מי שהכניס את האבוקות חושב רק על עצמו וטובת הקבוצה לא מעניינת אותו.
זו פשוט בושה שבגלל שטות כזו כל האוהדים יגררו 100 קמ לשחק במגרש חוץ, מה גם שיודעים טוב מאוד שהקבוצה לא משחקת טוב בחוץ.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אני חושב שמדובר בחוסר אחריות.
להעניש את הכיס של אלונה ולכפות על הקבוצה משחק רדיוס ודאי לאור העונש הקיים על תנאי.

חבל.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

האופציות הכי קרובות הן אשדוד ובלומפילד (המושבה הוא האצטדיון הכי מתאים לטעמי אבל הרדיוס יהיה מול פ״ת)
אשדוד:
יתרונות- הכי קרוב, יותר קטן ויותר קל למלא
חסרונות-אנטי כדורגל, האיכס בהתגלמותו
בלומפילד:
יתרונות- נוח, יותר אקוסטי
חסרנות- יהיה יותר מחצי ריק

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

dor69 כתב:האופציות הכי קרובות הן אשדוד ובלומפילד (המושבה הוא האצטדיון הכי מתאים לטעמי אבל הרדיוס יהיה מול פ״ת)
אשדוד:
יתרונות- הכי קרוב, יותר קטן ויותר קל למלא
חסרונות-אנטי כדורגל, האיכס בהתגלמותו
בלומפילד:
יתרונות- נוח, יותר אקוסטי
חסרנות- יהיה יותר מחצי ריק
למה שלא נארח בראשון? לפי מה שזכור לי מהגמר גביע בנוער, אחלה אצטדיון ביחס לאשדוד, וגם קרוב יחסית, לא?
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

חבל לשמוע על הבדיקה שעברו הארגון בעוד שלאוהדים הרגילים הבדיקה הייתה עלובה לגמרי.
נכנסתי עם תיק למשחק, בכוונה פתחתי רק את הרוכסן הכי קטן כדי שלא יזרקו לי את הבקבוק מים שהבאתי, השומר העיף מבט וזהו.
בתא הגדול יכלתי להכניס מה שרק עולה לכם בדימיון. ובכזו קלות.

כשמישהו מכניס משהו שאסור הבודק אשם שלא עשה את עבודתו.
רק בכדורגל שלנו הם כרגיל יצאו נקיים עם מאות אלפי שקלים ואנחנו עם סיכויים טובים להפסיד משחק בית.

מצטרף לשבחים לארגון.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

shovalb9 כתב: למה שלא נארח בראשון? לפי מה שזכור לי מהגמר גביע בנוער, אחלה אצטדיון ביחס לאשדוד, וגם קרוב יחסית, לא?

תיקון קטן... גמר הגביע היה בנס ציונה.
ודעתי האישית לגבי אתמול? בדיוק שנה עברה מאז שהייתי במשחק של אולימפיאקוס בפיראוס. אתמול האבוקות והתפאורה נתנו לי כמה פלאשבקים לשם.
מקווה שלא נקבל רדיוס, כי הכל נעשה על פי דרישת המשטרה ודווקא חברת האבטחה חיפפה בבדיקה האישית, כמו שכתב יוסי וכמו שאני בעצמי עברתי.

שלח תגובה