האצטדיון החדש - הנעץ תלה את הנעליים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: האצטדיון החדש - נעוץ עד בעיטת הפתיחה

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

zahipan כתב:אני לא רוצה להרוס את החגיגה, אבל ככל הנראה הם לא ישימו כיסאות אדומים אלא כיסאות בצבע בורדו. אבל כמובן שבורדו עדיף מצבע כחול.
מאיפה המידע? והלוואי שיהיה בורדו או כל גוון אדום אחר.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

zahipan כתב:אני לא רוצה להרוס את החגיגה, אבל ככל הנראה הם לא ישימו כיסאות אדומים אלא כיסאות בצבע בורדו. אבל כמובן שבורדו עדיף מצבע כחול.
בורדו משרת את המטרה מבחינתי

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

בורדו יותר יפה תאכלס

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אגב נכון שאם יהיה כחול רוביק יהיה אשם אבל מבחינתי האשמים הבלעדיים זה מי שקשור לבניית אצטדיונים, הטוטו והאדריכלים של האצטדיון ארטידי בן נעים שאיכשהו יצרו 3 אצטדיונים שאחד עד לפניי שנתיים היה צבעוני ועכשיו עם כיסאות כחולים משעממים והכיסאות הצבעוניים ימחקו ברגע שיהיה לעיריית ירושלים כסף להשלים את הכיסאות לכחול, נתניה ששם המצב בדיוק כמו אצלנו קבוצה אחת חזקה עם הרבה קהל ועוד קבוצות לא משמעותיות בטח שלא מבחינת קהל ושם כחול, ובמושבה ששם יצא במקרה שזה מתאים לפתח תקוואיות אבל בקלות המצב יכל להיות כזה שהפועל עם אדום ומכבי עם ירוק או צהוב או כל צבע אחר...
מישהו צריך למחות נגד האדריכלים והטוטו ואני מדבר על האוהדים שלנו במידה ויהיה כיסאות כחולים, נכון שרוביק יהיה אשם אבל האשמים העיקריים הם מי שכתבתי עליהם...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

בורדו זה גוון של אדום

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

מבחינתי הבעיה המרכזית עכשיו זה מוכנות האצטדיון. מרץ הפך למאי שעבר ליולי בתקווה שיהיה מוכן לפתיחת הליגה בסוף אוגוסט.
זה נראה רע מאוד. אני כבר רואה את ווסרמיל גם שנה הבאה - הלוואי וטועה. הלוואי.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

דר אדום בנשמה כתב:אגב נכון שאם יהיה כחול רוביק יהיה אשם אבל מבחינתי האשמים הבלעדיים זה מי שקשור לבניית אצטדיונים, הטוטו והאדריכלים של האצטדיון ארטידי בן נעים שאיכשהו יצרו 3 אצטדיונים שאחד עד לפניי שנתיים היה צבעוני ועכשיו עם כיסאות כחולים משעממים והכיסאות הצבעוניים ימחקו ברגע שיהיה לעיריית ירושלים כסף להשלים את הכיסאות לכחול, נתניה ששם המצב בדיוק כמו אצלנו קבוצה אחת חזקה עם הרבה קהל ועוד קבוצות לא משמעותיות בטח שלא מבחינת קהל ושם כחול, ובמושבה ששם יצא במקרה שזה מתאים לפתח תקוואיות אבל בקלות המצב יכל להיות כזה שהפועל עם אדום ומכבי עם ירוק או צהוב או כל צבע אחר...
מישהו צריך למחות נגד האדריכלים והטוטו ואני מדבר על האוהדים שלנו במידה ויהיה כיסאות כחולים, נכון שרוביק יהיה אשם אבל האשמים העיקריים הם מי שכתבתי עליהם...

האיצטדיון שייך לעירייה , רק הם יבחרו איך יראה הרכוש שלהם .
אף אדריכל לא יבחר לך את הצבע של הכיסאות , כמו שהאדריכל שתכנן לך את הבית לא יקבע לך איזה סלון תשים .
אם העירייה תרצה אדום זה יהיה אדום .
גם בורדו זורם , אבל אדום נראה יותר חריף

וגדי לגבי הפתיחה , גם הקבלן יפסיד מלא כסף , גם העירייה וגם הקבוצה .
כשבתכלס כל העבודות הגדולות והמשמעותיות הסתיימו , אבל יש המון דברים קטנים לסיים , אם יעבדו במרץ אני בטוח שיסיימו בזמן , אבל זה נראה שהם לא זזים , כאילו יש 10 עובדים באיצטדיון .
לכל הצדדים יש מטרה לסיים אותו בזמן , אף אחד לא אוהב להפסיד כסף

סמל אישי של משתמש
g.b555

שליחה על ידי g.b555 »

אף אחד מאיתנו לא קבלן ולא בנה אצטדיון מעולם. תנו לממונים לעשות את העבודה ותפקידנו יהיה לקוות לטוב.
קוסמטיקה זה סיפור מורכב אבל מי יודע אולי יריצו את זה

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

עברתי משם היום , המשיכו קצת את הפס האדום במעטפת של האיצטדיון , ביציע המזרחי בחוץ
נראה לי קצת מוזר שמתעסקים בזה מאשר על דברים אחרים שם יותר חשובים

סמל אישי של משתמש
zahipan

שליחה על ידי zahipan »

דר אדום בנשמה כתב: מאיפה המידע? והלוואי שיהיה בורדו או כל גוון אדום אחר.
בגלל שצבע אדום דוהה בשמש וצבע בורדו לא.

אני זוכר שקראתי מאמר על אצטדיון בייסבול שעבר שיפוץ במדינת אוהיו (לא זוכר באיזה עיר) והראו שם תמונה של הכיסאות הישנים שהצבע שלהם דהה והפך לורוד.
הכיסאות החדשים שהביאו ציפו אותם בחומר מיוחד שמגן עליהם מקרינת השמש. הטמפרטורה במדינת אוהיו בקיץ היא 25-31 מעלות, בבאר שבע הטמפרטורה מגיעה לפעמים ל-36 מעלות, זה לא כמו בלונדון שהטמפרטורה שם 23 מעלות בקיץ והם יכולים לעשות מה שבא להם. וכמובן שבישראל קמצנים, רוב הסיכויים שלא יצפו את הכיסאות בחומר המיוחד, לכן כנראה יביאו כיסאות בורדו שעמידים יותר לשמש בגלל שהם כהים. אבל אני מקווה שאני טועה.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

zahipan כתב: בגלל שצבע אדום דוהה בשמש וצבע בורדו לא.

אני זוכר שקראתי מאמר על אצטדיון בייסבול שעבר שיפוץ במדינת אוהיו (לא זוכר באיזה עיר) והראו שם תמונה של הכיסאות הישנים שהצבע שלהם דהה והפך לורוד.
הכיסאות החדשים שהביאו ציפו אותם בחומר מיוחד שמגן עליהם מקרינת השמש. הטמפרטורה במדינת אוהיו בקיץ היא 25-31 מעלות, בבאר שבע הטמפרטורה מגיעה לפעמים ל-36 מעלות, זה לא כמו בלונדון שהטמפרטורה שם 23 מעלות בקיץ והם יכולים לעשות מה שבא להם. וכמובן שבישראל קמצנים, רוב הסיכויים שלא יצפו את הכיסאות בחומר המיוחד, לכן כנראה יביאו כיסאות בורדו שעמידים יותר לשמש בגלל שהם כהים. אבל אני מקווה שאני טועה.
לדעתי זה שטויות , תביאו סוג טוב הכל יהיה בסדר
תראה במושבה צבע כחול עכשיו הוא מתקרב לתכלת ועוד מעט גם יהיה לבן חח
בברצלונה לדוגמה יש בורדו וכחול , שני הצבעים דהו להם (בקיץ יש שם שמש לא פחות מפה) , אבל הם לעומתנו מחליפים פעם ב...

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

הלוואי, רק לא כחול
תמונה

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

המשחק אתמול בסמי עופר הוכיח שחייבים כסאות בגוון אדום.
אתמול בסמי עופר עם 28 אלף צופים(שזה כמעט מלא) מה שראיתי בעיניים זה כחול ועוד כחול. לא היה שום הרגשה של מגרש ביתי של מכבי חיפה ובקושי שמתי לב לירוק שלהם.

זה מופנה לכל אלה שטוענים שלא משנה צבע הכיסאות שהמגרש מלא.

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

yakar כתב:המשחק אתמול בסמי עופר הוכיח שחייבים כסאות בגוון אדום.
אתמול בסמי עופר עם 28 אלף צופים(שזה כמעט מלא) מה שראיתי בעיניים זה כחול ועוד כחול. לא היה שום הרגשה של מגרש ביתי של מכבי חיפה ובקושי שמתי לב לירוק שלהם.

LIKE

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

yakar כתב:המשחק אתמול בסמי עופר הוכיח שחייבים כסאות בגוון אדום.

בגדול אני מסכים, אבל יש כאן עניין של הקהל.
לא יודע מי רואה, אבל כרגע יש את הדרבי הראשון בהיכל החדש של הפועל תל אביב (כדורסל), הכיסאות בו הם בסגנון סמי עופר בשילובים של כחול אדום ולבן. האוהדים, כולם כמעט בלי יוצא מן הכלל, לבושים באדום. המקום נראה אדום כמו הגיהנום.
אז כמובן שעדיף כיסאות אדומים, אבל אם נביא קהל לבוש אדום, במשחקים זה פחות יורגש.

שלח תגובה