אלישע לוי לך הביתה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
nir767676

Re: אלישע לוי לך הביתה

שליחה על ידי nir767676 »

עצוב לראות את הפועל ב"ש במשחקים האחרונים.
יש דיסוננס רציני בצורה שבה אנחנו נראים. קשה לשים את האצבע על מה קורה לקבוצה בזמן האחרון אבל משהו לא בסדר.
רמת הסדר במשחק והעמידה על המגרש, ירדה מרמה סבירה ל-לא קיימת לחלוטין.
הקבוצה שלנו נראתה כאילו מישהו צריך לגאול אותה מייסוריה. בושה לכדורגל. נראינו כאילו את השחקנים קנו אתמול ואת המאמן הביאו אתמול.
לא יודע מה הפתרון אבל בצורה הזאת חבל על הכסף של אלונה.

סמל אישי של משתמש
UncleAD
Title: זריהן נחנקנו ממך

שליחה על ידי UncleAD »

אדום בלב בנשמהההה כתב: לא צריך להפריז. מבחינת תוצאה העונה לא כישלון כרגע. אם במחזור 19 במבחן התוצאה לא היינו עומדים אז אלישע לא היה פה. אני יודע שהמקום ה3 הזה משקר אבל אל תשכח שמתחתיו יש 11 מקומות שהיינו יכולים להיות בהם.
אתה עונה כמו שאני אגיד לך שהיה לי יום הכי מגעיל בעולם , ותגיד לי בתגובה שיכל להיות לי יותר גרוע אם בנוסף ליום הזה גם הייתי מאבד רגל.
תעשה לי טובה עם התשובות הפוליטיקאיות האלה.

את המילים שאתם כותבים על אלישע פה , חלקנו כתבנו כבר לפני עונה וחצי - אתם מוזמנים לדפדף ולראות כמה כולכם עיוורים , העיקר ידעתם להגיד שאנחנו לא מבינים כדורגל והוא הביא לנו מקום 2 דבר שהיינו חולמים עליו.

בקיצור , מי שמסתפק בבינוניות - שלא יופתע שהוא בינוני.
עמוד יוטיוב Fortnite תהיו אחים ותלחצו SUB
UncleAD Youtube channel - Fortnite

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

הבלון התפוצץ. הלוואי שהיינו ממשיכים לנצח ביכולת חלשה ועם הרבה מזל אבל היה ברור שבסופו של דבר זה יפסק.
מי שיגיד שהוא נהנה מכדורגל בתקופת אלישע משקר לעצמו.
מבחינת סגל היינו אמורים לתת מאבק ראש מראש למכבי ת״א ובטח אחרי שאנחנו רואים את המאבק של קריית שמונה.
גם לצוות הניהולי יש חלק באיך שאנחנו נראים. ברגע שנתנו לפלט לעזוב היו חייבים להביא חלוץ ברמה דומה.
אין ספק שלא צריכים להתחיל בקריאות של אלישע להתפטר והיום יש מספיק דרכים להביא מחאה שתשמע מחוץ למגרש.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

doctorslayer כתב:
אתה עונה כמו שאני אגיד לך שהיה לי יום הכי מגעיל בעולם , ותגיד לי בתגובה שיכל להיות לי יותר גרוע אם בנוסף ליום הזה גם הייתי מאבד רגל.
תעשה לי טובה עם התשובות הפוליטיקאיות האלה.

את המילים שאתם כותבים על אלישע פה , חלקנו כתבנו כבר לפני עונה וחצי - אתם מוזמנים לדפדף ולראות כמה כולכם עיוורים , העיקר ידעתם להגיד שאנחנו לא מבינים כדורגל והוא הביא לנו מקום 2 דבר שהיינו חולמים עליו.

בקיצור , מי שמסתפק בבינוניות - שלא יופתע שהוא בינוני.
חבר, תעקוב קצת אחרי ההודעות שלי ותראה שאני מגדולי הצתנגדים לאלישע בפורום, אבל להגיד שנכשלנו במבחן התוצאה כיום זה לא נכון לצערי הרב. מת שהוא יעוף אבל לא צריך לזרוק סיסמאות לא מכונות לאוויר. יש מספיק דברים שאפשר להגיד על הקבוצה וגם יהיו נכונים .

סמל אישי של משתמש
UncleAD

שליחה על ידי UncleAD »

אדום בלב בנשמהההה כתב: חבר, תעקוב קצת אחרי ההודעות שלי ותראה שאני מגדולי הצתנגדים לאלישע בפורום, אבל להגיד שנכשלנו במבחן התוצאה כיום זה לא נכון לצערי הרב. מת שהוא יעוף אבל לא צריך לזרוק סיסמאות לא מכונות לאוויר. יש מספיק דברים שאפשר להגיד על הקבוצה וגם יהיו נכונים .
בוא נכניס אותך לפרופורציות , אתה מקום 3 לא בגלל שאתה חזק - אלא אך ורק כי הגדולות חלשות
בליגה של הפועל ת"א/בית"ר/חיפה חזקות.
אתה בפליאוף תחתון מזמן - תפסיקו לייפות את זה , נכשלנו , 50 מיליון שקל ולא מסוגלים לחבר 3 פסים.
כל קבוצה פח מתאוששת עלינו , סכנין , מכבי חיפה ,רעענה ולא להאמין שהפועל ת"א מנצחת אותנו (10 משחקים ללא נצחון)

אם אלונה לא רואה את זה , אז כנראה שהיא אוהבת לבזבז את הכסף שלה על כלום.

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

" גדולות" חוץ ממכבי חיפה כל השאר מזמן כבר לא גדולות,
קבוצות שמביאות 5000 למשחק הם לא גדולות, קבוצות שהתקציב שלהם פחות מ-30 מיליון הם לא גדולות,
ואל תדבר איתי על היסטוריה כי להפועל פתח תקווה יש יותר אליפויות מביתר ערס,
ק"ש עושה לנו בית ספר עם תקציב קטן, והרבה רצון, משהו שאנחנו היינו אמורים גם להראות.
תמונה

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

אלישע צריך ללכת הביתה בסוף העונה.
רק בגלל המנטליות . אחרי המשחק הבנתי שהפרידה חייבת להתרחש.
פשוט בושה ששחקנים שלנו באים לחיפה בגישה של לסחוט תיקו . מעבירים זמן ללא הפסקה , לא עושים לחץ כלל . מגיע לנו להפסיד אחרי הביזיון שראינו מהקבוצה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

doctorslayer כתב:
בוא נכניס אותך לפרופורציות , אתה מקום 3 לא בגלל שאתה חזק - אלא אך ורק כי הגדולות חלשות
בליגה של הפועל ת"א/בית"ר/חיפה חזקות.
אתה בפליאוף תחתון מזמן - תפסיקו לייפות את זה , נכשלנו , 50 מיליון שקל ולא מסוגלים לחבר 3 פסים.
כל קבוצה פח מתאוששת עלינו , סכנין , מכבי חיפה ,רעענה ולא להאמין שהפועל ת"א מנצחת אותנו (10 משחקים ללא נצחון)

אם אלונה לא רואה את זה , אז כנראה שהיא אוהבת לבזבז את הכסף שלה על כלום.
גם עונה שעברה סיימנו 2 כי כולן היו חלשות. ועדיין במבחן התוצאה אנחנו עומדים כרגע , אבל אם זה יימשך ככה בהחלט ייתכן שעד סוף העונה הסדירה פער של 6 (אם בית״ר תנצח בשני) עלול להיסגר.

סמל אישי של משתמש
UncleAD

שליחה על ידי UncleAD »

maor20094 כתב:" גדולות" חוץ ממכבי חיפה כל השאר מזמן כבר לא גדולות,
קבוצות שמביאות 5000 למשחק הם לא גדולות, קבוצות שהתקציב שלהם פחות מ-30 מיליון הם לא גדולות,
ואל תדבר איתי על היסטוריה כי להפועל פתח תקווה יש יותר אליפויות מביתר ערס,
ק"ש עושה לנו בית ספר עם תקציב קטן, והרבה רצון, משהו שאנחנו היינו אמורים גם להראות.
אתה מבין למה אנחנו נראים ככה?
אתה מזלזל בהפועל ת"א , קבוצה שעד לפי 3-4 שנים לקחה פה דאבלים ואליפויות בזמן שאת שער 5 לא היינו ממלאים.
אתה מזלזל בבית"ר? מתי פתח תקווה הביאה אליפויות? לפני 30 ו40 שנה? אתה מכיר קבוצה בארץ עם כמות אוהדים כמו בית"ר?

חלאס עם הזלזול הזה , אפשר לחשוב שאנחנו לוקחים אליפות כל יומיים וגביע על בסיס שבועי.
עד שנה שעברה היינו קבוצה קטנה , ו40 שנה לא ראינו אליפות.

אם באר שבע רוצה לעשות קפיצת מדרגה , אז עושים רק צעדים קדימה , לא צעד קדימה שתיים אחורה.

שנה הבאה יש אצטדיון חדש אירופאי - צריך להגיע איתו צוות אירופאי מלא
מאמן ראשי , עוזר מאמן , מנהל מקצועי , מאמן כושר , מנכ"ל ומבחינתי גם צוות שיווק ודובר איכותי.
אם לא , גם אם תביא את רונאלדו לא תראה פה אליפות גם עוד 100 שנה.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

באיזה מבחן תוצאה אתה עומד כרגע?
גם הפורום לוקח בליגה העלובה הזו מקום שלישי עם הסגל הזה. זה רחוק מלעמוד בציפיות.
בקצב הזה אנחנו מגיעים לפליאוף עם פער דו ספרתי גם מק״ש וגם ממכבי.
הפסד ביום רביעי ועוד לא פברואר ואין לך על מה לשחק. שלא לדבר על היכולת שאנחנו רואים העונה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

קבוצה בלי מאמן.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

כמו שאני רואה את זה, עיקר האחריות על המאמן על זה אין ספק בכלל, מחליף ראוי באופק אני לא רואה ולכן כמו שרובנו אומרים פה גם אני חושב שבסוף השנה נצטרך להיפרד מאלישע כחברים ולצאת לדרך חדשה, בתקווה שהעונה הזאת לא תיגמר עכשיו ועוד איכשהו נצליח להילחם על הגביע.
אבל יש משהו חשוב מאוד, לפני 3 שנים, מכבי שינתה את חוקי המשחק, והיום הצוות המקצועי שלה בראשות קרויף מציג רמה אירופאית לכל דבר, ורואים היום שכסף בלבד לא מספיק (חיפה עם תקציב של 80 מיליון בקושי מגרדת פליאוף עליון, עם התנהלות מקצועית ששואפת לבינוניות) עד שאלונה לא תבין ששמות וכוכבים זה טוב ויפה וזה מצרך חשוב מאוד לקבוצה ששואפת לאליפות אבל לא פחות חשוב מזה, זה צוות מקצועי, איך אנחנו יכולים לרוץ לאליפות שבשקבוצה כמו מכבי יש לך צוות של 5-6 אנשי מקצוע שמנתחים לך כל דבר במגרש כולל מתי זהבי מפליץ ומתי בן חיים מגרד את הביצה, ואצלנו יש את שמעון ביטון שמחבק את אלישע כשיש בעיטה חופשית, המאמן אשם שאין דרך זה נכון, אבל השינוי שצריך לבוא הוא הרבה יותר עמוק, כי אם לא יגיע שינוי כזה אז שנה הבאה נראה את שמעון ביטון ממשיך לחבק מאמן אחר במקום אלישע

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

בווקר טוב לכולם,
כולנו עם כאב אדיר ונחמה לא נמצא לא פה ולא במקום אחר.
אחריות גדולה על המצב לאלישע - לא תמצאו פה או במקום אחר אדם אחד שחושב אחרת.
לא אוהב את הזלזול באלונה ובכסף שלה - היא ברא המערכת, יש לה אחריות כמו שלשחר אחריות בחיפה אבל כמו שכולם רואים דברים שנראים נפלא בקיץ על הנייר לאת מיד מתחברים לאורך העונה.

1. מליקסון וארביטמן בקיץ חשבנו שהם שוברי שוויון ובנתיים תומים קצת ועושים נזק.
2 העזיבה של פלט נראתה לרובנו כמו מכה קטנה בכנף כי יש את ארביטמן ומסתבר שהוא חסר מאוד מאוד.
3. הקרדיט האין סופי שמליקסון מקבל בדיעבד לא הצליח נכון להיום אבל אי אפשר להגיד שהוא חסר הגיון.

אלונה יודעת את מה שאנחנו חושבים על אלישע ואני חושב שזו תהיה טעות גדולה מאוד לייצר מחאה מאורגנת במגרש. גם ככה זה ברור ששקט לא יהיה וחייבים לחשוב על התוצאות שוסרמיל יחזור לימים אפלים.

מבין כל כאב וכל דעה אבל חושב שהתמונה הגדולה מחייבת אחריות.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

מאמן שמשחק הגנה נסוגה שעברה מהעולם לפני 10 שנים מקומו בבית .
נמאס שאין משחק לחץ , נמאס שאין תבנית התקפה ונמאס מניהול משחק פחדני ועלוב .

בלי שום קשר לזה שאלישע נכשל וצריך ללכת הביתה , הקהל שלנו פשוט בושה .
ביזיון אחד גדול , אינספור טרמפיסטים שיודעים רק להתלונן רק לראות שחור ורק להרוס .
חיפה עם כישלון פי 1000 יותר גדול בתקציב שהוא כמעט פי 2 משלנו עם 20 אלף מנויים ועדיין הקהל שלהם לא התנהג לקבוצה בביזיון כמו הקהל שלנו שרואה מקום שלישי ואחרי כל פיגור או הפסד מתחילות שריקות הבוז והמחאות .

סמל אישי של משתמש
UncleAD

שליחה על ידי UncleAD »

pirlo21 כתב:מאמן שמשחק הגנה נסוגה שעברה מהעולם לפני 10 שנים מקומו בבית .
נמאס שאין משחק לחץ , נמאס שאין תבנית התקפה ונמאס מניהול משחק פחדני ועלוב .

בלי שום קשר לזה שאלישע נכשל וצריך ללכת הביתה , הקהל שלנו פשוט בושה .
ביזיון אחד גדול , אינספור טרמפיסטים שיודעים רק להתלונן רק לראות שחור ורק להרוס .
חיפה עם כישלון פי 1000 יותר גדול בתקציב שהוא כמעט פי 2 משלנו עם 20 אלף מנויים ועדיין הקהל שלהם לא התנהג לקבוצה בביזיון כמו הקהל שלנו שרואה מקום שלישי ואחרי כל פיגור או הפסד מתחילות שריקות הבוז והמחאות .
חיפה עם 17 אלף מנוים כי בתחילת העונה הם החתימו שחקנים עם פוטנציאל ובנו קבוצה עם מאמן אירופאי בתקציב של 70-80 מיליון שקל , וכמובן אצטדיון חדש שגם אם ב"ש הייתה בליגה ג' עם בית כזה הייתי בא לכל משחק.
עד לפני אתמול , לפחות חצי מהמנוים שם היו מוכנים להחזיר את המנוי אם היית מחזיר להם את הכסף.

אנחנו לא טרמפיסטים ולא רק רואים שחור , אנחנו אומרים את האמת ואת מה שרואים במגרש.
אם אתה מגדית את הקהל כבושה כי הוא אמיתי למצציאות ולא עיוור , אז אני גאה להיות קהל בושה

שלח תגובה