אלישע לוי לך הביתה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
sumsum

Re: אלישע לוי לך הביתה

שליחה על ידי sumsum »

למצדדים בפיטורים/העפה/בעיטה הביתה למאמן עכשיו אני ממליץ לפנות למכבי חיפה,סכנין, עכו, לפרטים אם המהלך הזה תורם מקצועית/תדמיתית
אני רק חושב מה יעשו פה למאמן שיביא אותנו נניח בעונה בינונית למקום 6...

סמל אישי של משתמש
zahipan

שליחה על ידי zahipan »

sumsum כתב:למצדדים בפיטורים/העפה/בעיטה הביתה למאמן עכשיו אני ממליץ לפנות למכבי חיפה,סכנין, עכו, לפרטים אם המהלך הזה תורם מקצועית/תדמיתית
ברור שאסור לנו לפטר את אלישע עכשיו. מי יחליף אותו? אייל לחמן? לפטר עכשיו את אלישע זה הכי בזבוז כסף בעולם.

סמל אישי של משתמש
sasa

שליחה על ידי sasa »

לא לפטר עכשיו..
זה יהיה שכונה

אבל כן לסכם עם מאמן (אולי אפילו כבר חתימה) לעונה הבאה
ולהסביר לאלישע מהיום שיחפש איזה קבוצת תחתית לעונה הבאה..שם הוא יצליח

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

sumsum כתב:למצדדים בפיטורים/העפה/בעיטה הביתה למאמן עכשיו אני ממליץ לפנות למכבי חיפה,סכנין, עכו, לפרטים אם המהלך הזה תורם מקצועית/תדמיתית
אפשר לפטר את אלישע ולהחזיר....זה עבד לרעננה

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

יש משהו מאוד עצוב בלהצביע על המאמן שאשם באופן פאבלובי.
כן, על פניו מהיציע זה נראה שהקבוצה יכולה להיות יותר מאומנת ויש דברים בסיסיים שצועקים לכאורה לשמיים. מצד שני אני מתקשה להאמין שמה שברור כשמש ל5000 אנשים ביציע לא ברור דווקא למאמן מקצוען.
כל אוהד צריך לשמור על קצת צניעות ולהניח שאין לפניו את כל התמונה.

יש מצב שאין לנו את הכישרון כמו של מכבי תל אביב ? אני לא מדבר על הנייר אני מדבר בזמן נוכחי.
עומק ? מעטפת מקצועית ?
אלו דברים שלא תלויים במאמן ואף אחד לא יודע מה קורה בחדרי חדרים.

קריית שמונה ? לא יודע אם אנחנו יותר טובים מהם. יש להם שוער מצוין, בלמים מצוינים, מגנים מצוינים, קשרי אמצע מצוינים, שחקני אגף טובים וגם חלוצים. הם יותר זולים אבל כסף לא משחק.

לא אומר שאלישע לא אחראי. יכול להיות שכן.
להפנות עליו את כל התסכול זה קל מידי וסיכוי לא קטן שזה לא יעזור אם יבוא מישהו אחר. צריך רק להסתכל עם עיניים פקוחות על ההיסטוריה שלנו וקבוצות אחרות.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

galaaa כתב: ובשביל תקציב של 80 מיליון שח אנחנו צריכים אצטדיון של 30 אלף צופים שיתמלא אפילו ב25 אלף כל משחק
אוהדים יש(לדעתי)
אצטדיון בכמות כזו אין
אבל זה כבר נושא אחר לטעות אחרת
מאיפה נביא 25,000 צופים כל משחק ? אולי במשחק אליפות. אין לנו מספיק אוהדים. אני מעריך שמקרה הטוב יש לנו חצי מכמות האוהדים של מכבי חיפה מבחינת מאגר פוטנציאלי שיגיע למגרש.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

גדי כתב:יש משהו מאוד עצוב בלהצביע על המאמן שאשם באופן פאבלובי.
כן, על פניו מהיציע זה נראה שהקבוצה יכולה להיות יותר מאומנת ויש דברים בסיסיים שצועקים לכאורה לשמיים. מצד שני אני מתקשה להאמין שמה שברור כשמש ל5000 אנשים ביציע לא ברור דווקא למאמן מקצוען.
כל אוהד צריך לשמור על קצת צניעות ולהניח שאין לפניו את כל התמונה.

יש מצב שאין לנו את הכישרון כמו של מכבי תל אביב ? אני לא מדבר על הנייר אני מדבר בזמן נוכחי.
עומק ? מעטפת מקצועית ?
אלו דברים שלא תלויים במאמן ואף אחד לא יודע מה קורה בחדרי חדרים.

קריית שמונה ? לא יודע אם אנחנו יותר טובים מהם. יש להם שוער מצוין, בלמים מצוינים, מגנים מצוינים, קשרי אמצע מצוינים, שחקני אגף טובים וגם חלוצים. הם יותר זולים אבל כסף לא משחק.

לא אומר שאלישע לא אחראי. יכול להיות שכן.
להפנות עליו את כל התסכול זה קל מידי וסיכוי לא קטן שזה לא יעזור אם יבוא מישהו אחר. צריך רק להסתכל עם עיניים פקוחות על ההיסטוריה שלנו וקבוצות אחרות.
תראה את דעתי אתה בטח מכיר.
אני אדם שבדר"כ בוחן דברים עפ"י מבחן התוצאה,לא רק בכדורגל.
אני בטח לא שותף כאן לתסמונת ברצלונה שחלק גדול מהאנשים לוקים בה,או לדוגמא מכבי ת"א שעם 120 מיליון אם הייתי אוהד שלהם,בטח שהייתי מאוכזב מהדחה מאירופה.
אבל..אי אפשר להתעלם מהעובדה שעד כה,אנחנו לא מספקים את הסחורה.
ואני לא מדבר על תוצאות,אלה על איזושהי תבנית משחק,דרך,שיטה שאתה רואה.
אם הייתה כזאת,אני מניח שהקולות היו פחות רעשניים.
אנחנו כבר במחזור ה20 ומשהו וזאת הבעיה הגדולה היום של הפועל ב"ש.
שאתה מסתכל על הקבוצה,אתה רואה סדר פחות או יותר מקו האמצע ההגנתי ודרומה.
סה"כ ספיגת השערים היא מינימלית,לא זכור קבוצה שהבקיעה מולנו ממצב נייח ובסה"כ ההגנה דיי יציבה.
הבעיה מתחילה בחלק ההתקפי,שם אלישע לא מצא פתרונים,אפשר לייחס את זה לעובדה שיש כמה שם לא בכושר,אבל אנחנו במחזור ה20 היה מצופה ממנו למצוא פתרון בשלב הזה.
לא תשמע ממני בשום מצב שצריך לפטר אותו בטח לא באמצע העונה,סה"כ אני די שותף קטן לדעה של חלק מהאנשים שצריך לכבד את הבן אדם ולסיים יפה ולחשוב מה עושים הלאה.
אני גם בטוח שזה מה שעושים.
בכל מקרה מחאות וקשקושים לא יחתנו כרגע כלום,על אחת כמה שאנחנו עדיין במאבקי מיקום,אירופה וגביע.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אדום זקן כתב: תראה את דעתי אתה בטח מכיר.
אני אדם שבדר"כ בוחן דברים עפ"י מבחן התוצאה,לא רק בכדורגל.
אני בטח לא שותף כאן לתסמונת ברצלונה שחלק גדול מהאנשים לוקים בה,או לדוגמא מכבי ת"א שעם 120 מיליון אם הייתי אוהד שלהם,בטח שהייתי מאוכזב מהדחה מאירופה.
אבל..אי אפשר להתעלם מהעובדה שעד כה,אנחנו לא מספקים את הסחורה.
ואני לא מדבר על תוצאות,אלה על איזושהי תבנית משחק,דרך,שיטה שאתה רואה.
אם הייתה כזאת,אני מניח שהקולות היו פחות רעשניים.
אנחנו כבר במחזור ה20 ומשהו וזאת הבעיה הגדולה היום של הפועל ב"ש.
שאתה מסתכל על הקבוצה,אתה רואה סדר פחות או יותר מקו האמצע ההגנתי ודרומה.
סה"כ ספיגת השערים היא מינימלית,לא זכור קבוצה שהבקיעה מולנו ממצב נייח ובסה"כ ההגנה דיי יציבה.
הבעיה מתחילה בחלק ההתקפי,שם אלישע לא מצא פתרונים,אפשר לייחס את זה לעובדה שיש כמה שם לא בכושר,אבל אנחנו במחזור ה20 היה מצופה ממנו למצוא פתרון בשלב הזה.
לא תשמע ממני בשום מצב שצריך לפטר אותו בטח לא באמצע העונה,סה"כ אני די שותף קטן לדעה של חלק מהאנשים שצריך לכבד את הבן אדם ולסיים יפה ולחשוב מה עושים הלאה.
אני גם בטוח שזה מה שעושים.
בכל מקרה מחאות וקשקושים לא יחתנו כרגע כלום,על אחת כמה שאנחנו עדיין במאבקי מיקום,אירופה וגביע.

אני מסכים אתך כמעט בכל אבל בשביל לתקן תוצאות צריך לאבחן את שורש הבעיה. אם לא יודעים מה שורש הבעיה מוצאים את עצמך במצב של מכבי חיפה. משנים ומשנים אבל התוצאה לא משתנה.
יתכן מאוד ואלישע הוא הבעיה ומתודולוגיית ניסוי וטעיה תפתור משהשורש את כל הצרות. אני רק אומר שאין שום בטחון או אינדיקציה שהוא הבעיה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

גדי כתב:
אני מסכים אתך כמעט בכל אבל בשביל לתקן תוצאות צריך לאבחן את שורש הבעיה. אם לא יודעים מה שורש הבעיה מוצאים את עצמך במצב של מכבי חיפה. משנים ומשנים אבל התוצאה לא משתנה.
יתכן מאוד ואלישע הוא הבעיה ומתודולוגיית ניסוי וטעיה תפתור משהשורש את כל הצרות. אני רק אומר שאין שום בטחון או אינדיקציה שהוא הבעיה.
כן,זה בהחלט נכון שלא שרק המאמן הוא הבעיה.
אני כבר אמרתי שהרכש הכי גדול שצריכה ב"ש לעשות שנה הבאה היא במעטפת מבלי להיכנס לפרטים,אני חושב שכולם מבינים מה זה.
גם אם זה יבוא על חשבון שחקן רכש כזה או אחר,בטווח הארוך זה ישתלם.

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

גדי כתב:
מאיפה נביא 25,000 צופים כל משחק ? אולי במשחק אליפות. אין לנו מספיק אוהדים. אני מעריך שמקרה הטוב יש לנו חצי מכמות האוהדים של מכבי חיפה מבחינת מאגר פוטנציאלי שיגיע למגרש.
א. אצטדיון מספיק יפה מושך צופים , זה נתון שאתה לא יכול להתווכח איתו
ב.אם יש לך 20,000 שיכולים לנסוע עד רמת גן אז זאת לא תהיה בעיה
תסתכל בחיפה
אם הייתה איזה סטטיסטיקה של של אחוז האוהדים בטווח גילאים של 30-60 ו3-12 תראה שהאחוז למשל של חיפה גדול משלנו
למה ?
מכיוון שאצטדיון חדש הוא גם אטרקציה והוא מושך משפחות למשהו של דרך קבע (כל שבוע משחק) בשונה מאיתנו שרוב האוהדים הם בגילאים 14-27 שהם האוהדים השרופים/הליבה של המועדון
ולמה זה ? כי האצטדיון שלנו קטן מידי כדי להכיל סוג שונה של צופים.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

galaaa כתב: א. אצטדיון מספיק יפה מושך צופים , זה נתון שאתה לא יכול להתווכח איתו
ב.אם יש לך 20,000 שיכולים לנסוע עד רמת גן אז זאת לא תהיה בעיה
תסתכל בחיפה
אם הייתה איזה סטטיסטיקה של של אחוז האוהדים בטווח גילאים של 30-60 ו3-12 תראה שהאחוז למשל של חיפה גדול משלנו
למה ?
מכיוון שאצטדיון חדש הוא גם אטרקציה והוא מושך משפחות למשהו של דרך קבע (כל שבוע משחק) בשונה מאיתנו שרוב האוהדים הם בגילאים 14-27 שהם האוהדים השרופים/הליבה של המועדון
ולמה זה ? כי האצטדיון שלנו קטן מידי כדי להכיל סוג שונה של צופים.
מכיר אוהדים של הפועל באר שבע שלא נולדו בבאר שבע או להורים מבאר שבע ? אני לא
מכיר אוהדי מכבי חיפה/ביתר ירושלים/מכבי תל אביב שאין להם שום קשר לעיר ? מכיר המון.

כל מה שכתבת מגדיר את הפוטנציאל אבל אני ממש לא חושב שיש לנו את הכמות שאתה מדבר עליה למשחק נגד הפועל עכו.

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

גדי כתב:
מכיר אוהדי מכבי חיפה/ביתר ירושלים/מכבי תל אביב שאין להם שום קשר לעיר ? מכיר המון.

כל מה שכתבת מגדיר את הפוטנציאל אבל אני ממש לא חושב שיש לנו את הכמות שאתה מדבר עליה למשחק נגד הפועל עכו.
על מה הדיון? האם להרוס את טרנר ולבנות איצטדיון חדש?

אכן אחד הדיונים הרלוונטים

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

ns75 כתב:
על מה הדיון? האם להרוס את טרנר ולבנות איצטדיון חדש?

אכן אחד הדיונים הרלוונטים
לא צריך להרוס רק אמרתי שזה טעות שאם כבר בונים אצטדיון חדש אז חבל שלא עשו אותו גדול יותר
אבל זה מה שיש ועם זה ננצח :דגל:

סמל אישי של משתמש
zahipan

שליחה על ידי zahipan »

גדי כתב:

יש לנו הרבה אוהדים בערים הסמוכות לבאר שבע: נתיבות, אופקים, דימונה, להבים, וכו'.
ויש לנו מלא אוהדים שגרים במרכז הארץ בגלל שהיגרו מלא אנשים מהעיר בעשרות השנים האחרונות ועברו למרכז הארץ.
הייתי שמח אם הייתה לנו אפשרות לבדוק מהיכן מגיעים האוהדים שלנו במשחקי הגביע, ברור לי שלא כל ה-25 אלף מגיעים מהנגב, ויש כמה אלפים שמתגוררים במרכז הארץ ומנצלים את העובדה שהמשחק קרוב לבית שלהם, השאלה היא כמה אלפים הם?

שלח תגובה