איציק שלטים- רק אותי הוא מרגיז?!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: איציק שלטים- רק אותי הוא מרגיז?!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

messiah כתב:
מישהו אמר שהבחירה היא בין טמטום לבין ערסים מחוממים?
מה עם להיות בני אדם נורמלים? כמו 90 אחוז מהקהל הבאר שבעי הנהדר? כמו 70 אחוז מהעיר באר שבע?
הרגילו אותך שהבחירה זה בין רע לממש רע. תתבגר ותתפכח ידידי.
מה הבעיה שלך? כל עוד הוא לא פוגע באף אחד מצידי שיעשה גם שלטים...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אדום בלב בנשמהההה כתב: לזה אני יותר מתחבר גדי.

וברצינות - יאללה לכו לוסרמיל פדלאות. יש משחק עוד שעתיים.
קר,
עוד מעט,גם ככה נשב במדרגות.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

דר אדום בנשמה כתב: מה הבעיה שלך? כל עוד הוא לא פוגע באף אחד מצידי שיעשה גם שלטים...
מסכים עם דר - בפני עצמו זה סתם גימיק גם אם לא מתוחכם. בגדול כמובן יש תמיד בעיית מיתוג של באר שבע שרובה מבוססת על שנות השבעים. 5,000 צופים מעודדים בטדי זו התשובה למקטרגים.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

נראה לכם ששלט עם שגיאות תחביריות גדולות כל כך זה גימיק נחמד?! לא יודע, אותי זה מרגיז.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אכן שלטים מפגרים ,אבל אם זה עושה לרבן טוב לבריאות מה נעשה לו ?זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

Totti כתב:נראה לכם ששלט עם שגיאות תחביריות גדולות כל כך זה גימיק נחמד?! לא יודע, אותי זה מרגיז.
שתה מים קרים

סמל אישי של משתמש
yossi34

שליחה על ידי yossi34 »

עזבו את הבחור!!! אוהדים צבעוניים כמוהו רק מוסיפים!

סמל אישי של משתמש
UncleAD
Title: זריהן נחנקנו ממך

שליחה על ידי UncleAD »

messiah כתב:מבין לליבו של פותח האשכול. מדובר במיצוב תדמית הערס המטומטם של הבאר-שבעים באשר הם.
אפשר להקים שלושים מרכזי הייטק, 14 אוניברסיטאות, 3 בתי חולים, איצטדיון פאר, אמפיתיאטרון, משכן אומנויות
מפואר אבל כל זה בטל בשישים כשבסופו של יום תמיד יראיינו את הבאר שבעי העילג חסר השיניים עם מבט של עגל ויראו
בחור סימפטי שמרים שלטים שמביעים לא יותר מטמטום ודלות שכלית.
לא אומר שצריך לטאטא ולהתעלם מהצד הזה של ה"באר שבעים", אנחנו כולנו מקשה אחת, אבל דחיל רבאק - כמה אפשר?
בגדול , תגובה עלובה - וגם מי שמצטט ומצדיק אותה פה , תגובותיו עלובות יותר.
אם יש מישהו במדינת ישראל שחושב שהבאר שבעי ה"מצוי" הוא זה חסר השיניים עם מבט של עגל - הוא כנראה הבעיה והוא הפרמיטיבי.
לא זכור לי שאנחנו איזה כפר נידח באפריקה , אנחנו עיר במדינה מפותחת בגודל של לא יותר מיריקה על כדור הארץ.

אם לבן אדם טוב , ומאהבת הקבוצה עושה שלטים , גם אם הם נראים בדיחה או עם שגיאות כתיב , שייעשה מה שטוב לו.
מה יותר טוב ה4 ילדים בני 5 האלה שיושבים בשער 2 עם תופים ומעודדים עם קול שלא התחלף ובלי שערות בביצים? הרי מהצד זה גם דבר מביך כשלעצמו.
עמוד יוטיוב Fortnite תהיו אחים ותלחצו SUB
UncleAD Youtube channel - Fortnite

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

doctorslayer כתב:
בגדול , תגובה עלובה - וגם מי שמצטט ומצדיק אותה פה , תגובותיו עלובות יותר .
אם יש מישהו במדינת ישראל שחושב שהבאר שבעי ה"מצוי" הוא זה חסר השיניים עם מבט של עגל - הוא כנראה הבעיה והוא הפרמיטיבי.
לא זכור לי שאנחנו איזה כפר נידח באפריקה , אנחנו עיר במדינה מפותחת בגודל של לא יותר מיריקה על כדור הארץ.

אם לבן אדם טוב , ומאהבת הקבוצה עושה שלטים , גם אם הם נראים בדיחה או עם שגיאות כתיב , שייעשה מה שטוב לו.
מה יותר טוב ה4 ילדים בני 5 האלה שיושבים בשער 2 עם תופים ומעודדים עם קול שלא התחלף ובלי שערות בביצים? הרי מהצד זה גם דבר מביך כשלעצמו.

גבר, על מיתוג שמעת?

ברגע שהמצלמה מתמקדת על אנשים כאלה, והיא מתמקדת, זה נחרט בתודעה של אנשים.

לתקשורת, שאוהבת גימיקים,ומצויינת בהנצחת סטיגמות, תמיד נוח להראות את הבאר שבעי חסר השיניים עם מבט של עגל, כי זה נופל להם יפה במשבצת.

לעולם כתבה על באר שבע (לא רק בהקשר לספורט) תתחיל עם צילום של גמל במדבר ובדואי רודף אחרי כבשה, כי גם זה נופל להם יפה בקיבעון.

במקרה שלנו, אין צורך לתגמל את התקשורת ולתת להם עוד סיבה לחגיגה או להוסיף עוד קיסם למדורה.

סמל אישי של משתמש
UncleAD

שליחה על ידי UncleAD »

ns75 כתב:

גבר, על מיתוג שמעת?

ברגע שהמצלמה מתמקדת על אנשים כאלה, והיא מתמקדת, זה נחרט בתודעה של אנשים.

לתקשורת, שאוהבת גימיקים,ומצויינת בהנצחת סטיגמות, תמיד נוח להראות את הבאר שבעי חסר השיניים עם מבט של עגל, כי זה נופל להם יפה במשבצת.

לעולם כתבה על באר שבע (לא רק בהקשר לספורט) תתחיל עם צילום של גמל במדבר ובדואי רודף אחרי כבשה, כי גם זה נופל להם יפה בקיבעון.

במקרה שלנו, אין צורך לתגמל את התקשורת ולתת להם עוד סיבה לחגיגה או להוסיף עוד קיסם למדורה.
אני לא מבין , אתה באמת חושב שיש מישהו במדינה שבטוח שאתה רוכב על גמלים במקום לנסוע ברכב?
אתה חושב שכל הסטודנטים מכל הארץ שבאים ללמוד בבן גוריון באים וחושבים שהם הולכים לראות פה קופים?

אני ברצינות שואל , כי אם כן , הבעיה שלך חמורה הרבה יותר ממה שאתה מציג פה

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

doctorslayer כתב:
אני לא מבין , אתה באמת חושב שיש מישהו במדינה שבטוח שאתה רוכב על גמלים במקום לנסוע ברכב?
אתה חושב שכל הסטודנטים מכל הארץ שבאים ללמוד בבן גוריון באים וחושבים שהם הולכים לראות פה קופים?

1. אני לא גר בב"ש

2.ברגע שתסיים בית ספר יסודי, אולי תבין שהעולם הוא לא שחור ולבן, אנשים לא חושבים שאתה רוכב על גמל אבל כן חושבים שאתה חי בעיר נחותה (אגב, למה אתה חושב שבמשך שנים יש בעיה להחתים פה כוכבים? כי שחקנים לא אוהבים ללבוש אדום?)

3.אותם " סטודנטים מכל הארץ שבאים ללמוד בבן גוריון", ברגע שמסיימים את התואר, מתחפפים מפה יותר מהר מהזמן שלקח לוורמוט לחתום במכבי אחרי הדרבי.

4.באר שבע היא אחלה עיר, אבל קיים פער עצום, בעיקר תדמיתי, בין מה שהיא באמת לבין איך שהיא נתפסת.

אני יודע שהרופא אמר לקחת כדור אחד ביום, אבל אם תקרא את העלון המצורף תראה שבמקרה של התקף ניתן לקחת 2, ממליץ לך בחום.

סמל אישי של משתמש
a-t
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי a-t »

doctorslayer כתב:

זה קשה לעכל אבל זה נכון. זה מה שאנשים חושבים עלינו אני יתן כמה דוגמאות:

בצבא - לא אחד ולא שניים היו בטוחים שברחובות מסתובבים גמלים חופשי
לימודים בבן גוריון - תמיד היתה את השאלה מאיפה אתה ושעונים מבאר שבע אז היו שאולים לא מאיפה במקור (כאילו איך זה שיש באר שבעים עם תעודת בגרות ועוד סטודנטים)
עבודה במרכז - כל אחד שלא מכיר את העיר בטוח שזו עיר עם פשיעה ומוזנחת וכל באר שבע נראית כמו שכונה ד'

הכן יש בעייה של מיתוג אבל לדעתי זה עדיף ככה זה יוצר יחודיות בעיר וסוג של "גוואת יחידה"

סמל אישי של משתמש
UncleAD

שליחה על ידי UncleAD »

ns75 כתב:
1. אני לא גר בב"ש

2.ברגע שתסיים בית ספר יסודי, אולי תבין שהעולם הוא לא שחור ולבן, אנשים לא חושבים שאתה רוכב על גמל אבל כן חושבים שאתה חי בעיר נחותה (אגב, למה אתה חושב שבמשך שנים יש בעיה להחתים פה כוכבים? כי שחקנים לא אוהבים ללבוש אדום?)

3.אותם " סטודנטים מכל הארץ שבאים ללמוד בבן גוריון", ברגע שמסיימים את התואר, מתחפפים מפה יותר מהר מהזמן שלקח לוורמוט לחתום במכבי אחרי הדרבי.

4.באר שבע היא אחלה עיר, אבל קיים פער עצום, בעיקר תדמיתי, בין מה שהיא באמת לבין איך שהיא נתפסת.

אני יודע שהרופא אמר לקחת כדור אחד ביום, אבל אם תקרא את העלון המצורף תראה שבמקרה של התקף ניתן לקחת 2, ממליץ לך בחום.
אז בוא נספר לך עובדה מעניינת.
א.זה שאתה בן 39 , לא אומר שאני ביסודי.
ב. זה שאני בן 27 ואתה בן 39 , כנראה אומר שאני מכיר את החיים הסטודנטיאלים בעיר קצת (הרבה) יותר טוב ממך , וכנראה שגם מכיר יותר סטודנטים מחוץ לעיר שלומדים פה ממך.
אז די כבר עם הרגשי נחיתות של באר שבעים שכולם מעליהם.
זה שלא מדברים על ב"ש בתקשורת לא הופך אותה לעיר חשוכת אל , זה כל כך שנות ה90 לבכות על זה , די כבר צאו מזה , זה סה"כ דברים שאומרים אוהדים של קבוצות אחרות כדי לעצבן אותנו.
מי ישמע כל אוהד בית"ר שתראה ברחוב ישר תחשוב שהוא שונא ערבים.

אגב , לגבי שחקנים שלא חתמו פה , בוא אני אספר לך סוד , זה לא בגלל הדרום או העיר , זה בגלל שאנחנו ברוב השנים קבוצת תחתית מובהקת שגם לא פעם הייתה בליגה לאומית.

אתה היית רואה את זהבי / בניון/ בוזגלו / עזרא פתאום חותמים בהפועל פ"ת? או ברעננה כי הם במרכז?
זה נקרא רגשי נחיתות.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

doctorslayer כתב:
אז בוא נספר לך עובדה מעניינת.
א.זה שאתה בן 39 , לא אומר שאני ביסודי.
ב. זה שאני בן 27 ואתה בן 39 , כנראה אומר שאני מכיר את החיים הסטודנטיאלים בעיר קצת (הרבה) יותר טוב ממך , וכנראה שגם מכיר יותר סטודנטים מחוץ לעיר שלומדים פה ממך.
אז די כבר עם הרגשי נחיתות של באר שבעים שכולם מעליהם.
זה שלא מדברים על ב"ש בתקשורת לא הופך אותה לעיר חשוכת אל , זה כל כך שנות ה90 לבכות על זה , די כבר צאו מזה , זה סה"כ דברים שאומרים אוהדים של קבוצות אחרות כדי לעצבן אותנו.
מי ישמע כל אוהד בית"ר שתראה ברחוב ישר תחשוב שהוא שונא ערבים.

אגב , לגבי שחקנים שלא חתמו פה , בוא אני אספר לך סוד , זה לא בגלל הדרום או העיר , זה בגלל שאנחנו ברוב השנים קבוצת תחתית מובהקת שגם לא פעם הייתה בליגה לאומית.

אתה היית רואה את זהבי / בניון/ בוזגלו / עזרא פתאום חותמים בהפועל פ"ת? או ברעננה כי הם במרכז?
זה נקרא רגשי נחיתות.
לא יודע מי אתה ואיפה הסתובבת אבל אתה או נאיבי או עיוור.
אף אחד לא מרגיש נחות, אבל קיימת בעיה בצורה שבה לא מעט אנשים תופסים את העיר. זאת עובדה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

סתם משהו פיקנטי למנפנפים בסטודנטים שלומדים בעיר ככאלו שמסתכלים עלינו באופן ששונה מהסטיגמה.

למדתי לתואר ראשון באוניברסיטה העברית ולשני באוניברסיטת תל אביב, זוגתי לשעבר למדה כאן בבן גוריון(בת העיר). הייתי מגיע לארוחות שבת משותפות עם חבריה ללימודים (חלקם לא חברים קרובים) וגיליתי כמה עובדות מאוד מפתיעות ומעציבות-
א. קוראים לנו Natives ומי שלא מבין עד הסוף את המשמעות שיחזור ליבשת אמריקה ויגלה למי הכינוי הזה הודבק.
ב. החברים מהמרכז הרימו גבה למשמע native שלומד בעברית ותהו האם קיבלתי "העדפה מתקנת".
ג. הם גרים בגטאות ולא חשופים לסביבה. באר שבע מבחינתם זה ג"ג מצדה-יהודה לוי עד ויינגיט במערב. אורן בצפון וביאליק בדרום.

ככה מסתכלים עלינו וימשיכו להסתכל. יבואו ל-3-4 שנים " להפריח את השממה", למלא את צו השעה של דוד משדה בוקר ובסופן יחזרו על הרכבת הראשונה לאיזור חיוג 03.

"אנשים חמים הבארשבעיים"...
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

שלח תגובה