זה מיועד לך - הבזוי ששרק בוז או קילל את ברדה.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: זה מיועד לך - הבזוי ששרק בוז או קילל את ברדה.

שליחה על ידי הפועלעולה »

לא מאמין שבכלל אנחנו דנים על זה, איזה מין יצורים יש לנו ביציע? פשוט עצוב.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

זה שי ! כתב:לדעתי אלישע הביא תמצב הזה אני לא בעד לקלל ולעשות אווירה שלילית אבל מה זה החילופים האלה למה ? מה אנחנו עיוורים גורדנה מדקה 50 לא נתן ספרינט אחד כי אין לו אוויר הפועל תל אביב ראשונה לכל כדור מניעה תכדור באין מפריע למה לא להכניס את דור מלול למשל ,ברדה בתקופה פחות טובה לדעתי היה אסור לשתף אותו במשחק הזה מאז שנכנס לא ראיתי כלום ,אוהב אותו אבל למי שמגיע לשחק ולמי שיכול לתרום לקבוצה במצב כזה מגיע לשחק ולא רק כי קוראים לך ברדה ,זה שי!
שיק'ה....עצם השאלה שלך והתמיהה כלפי אלישע....זה כבר מהווה בעיה בפני עצמה.

שהרי היו 6000 אוהדים ביציע עם 6000 דעות לפחות....זה רוצה את מלול....ההוא בטוח שדווקא גבאי באגף יהיה יעיל....ההיא חושבת שראוי לעלות את אילוז לקישור ולהכניס את דור מלול במקום גורדנה ואז מלול יהיה מגן ימני....וסבתא שלי חושבת שצריך....

אתה מבין ?

עכשיו.....ברור לך שבכל זמן נתון אלישע לא יקלע לדעתם של רוב האוהדים....מה זה אומר ? שהוא הביא את זה על עצמו ?

הגיע הזמן שהקהל שלנו יתבגר.

די לקחת דוגמא מהקהל של מכבי חיפה שעובר עונה זוועתית וממשיך לעודד ולהגיע בהמוניו..אחרת מה שווה קהל תומך אם הוא לא כזה . מה ? :דופק את הראש בקיר:

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

יצאתי מיואש אתמול ולא רק מהתוצאה והקבוצה, פשוט הרגשתי שכל האווירה היא ח רא...

לצערי לא יודע איך אפשר לעצור את הכדור שלג הזה.

סמל אישי של משתמש
sasa

שליחה על ידי sasa »

מתי תבינו שזה לא החילופים...?
אז מה עם שרקו בוז..גם אם דל פיירו היה נכנס במקום גורדנה היה בוז

זה המשחק העצוב הזה שהקוצה מציגה.עצוב!
בדרבי הפועל ת''א לא עברו תחצי
מכבי טרפו אותם

פה אנחנו נותנים להם כבוד..אשכרה מחכים שיכניסו גול...מעבירים זמן מדקה 75...
על זה הבוז. על זה שפתאום אין מלחמה של כולם...שפתאום השחקנים לא מגיעים ראשונים לכדורים..
על הנעת כדור של ללכת אחורה עד לאג'ידה ואז לבעוט...(זה לא באמת הנעת כדור!!!)
מגיע לשחקנים ולאלישע בוז על דברים כאלה.
אבל עד לברדה..הבן אדם מלך וכל דבר חיובי שקרה ויקרה פה זה בזכותו...אם על המגרש או מחוצה לו

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

החילופים זה היה הקש ששבר את גב הגמל כולם ראו שלא עברנו תחצי ושיחקנו כדי לשמור יותר מאשר לתקוף לא ראינו פס אחד כמו שצריך. חצי שעה האחרונה שאתה מוציא גם את בוזגלו וגם את מליקסון מי יחזיק כדור מי יוציא אותך מהר קדימה ? החילופים זה כן העניין למאמן יש שלוש אופציות לשנות קצת את המשחק והוא בחר בגרוע מכולם ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

זה שי ! כתב:החילופים זה היה הקש ששבר את גב הגמל כולם ראו שלא עברנו תחצי ושיחקנו כדי לשמור יותר מאשר לתקוף לא ראינו פס אחד כמו שצריך. חצי שעה האחרונה שאתה מוציא גם את בוזגלו וגם את מליקסון מי יחזיק כדור מי יוציא אותך מהר קדימה ? החילופים זה כן העניין למאמן יש שלוש אופציות לשנות קצת את המשחק והוא בחר בגרוע מכולם ,זה שי !
בוזגלו יצא 10 דקות לסוף אחרי שהיינו במגננה כבר לא מעט זמן ולא חצי שעה לסוף.

זו בדיוק הדוגמא שהעובדות לא קשורות ורק לקלל מעניין.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

הלוואי וביציע היתה רבע מהשפיות שקיימת בפורום הזה. במגרש אתה פשוט מקבל בחילה שבת אחרי שבת (ולפעמים גם באמצ"ש), דכאון.

סמל אישי של משתמש
g.b555

שליחה על ידי g.b555 »

הפסקתי להגיע כמו שהבטחתי לעצמי בשבוע שעבר, וכשישבתי בבית ושמעתי את הבוז הצורם נזכרתי איך היה כואב לי אם הייתי במגרש. אבל הפעם צחקתי מזה כי הרגשתי שצדקתי מעין "אמרתי לך" האני הפנימי שלי זה שחולה על הפועל באר שבע ושונא שנאת מוות כפויי טובה, צבועיים,לכלכנים, בורים ואנשים שלא בורכו בנאמנות ואהבה, האני הפנימי שלי אמר לי לא ללכת, הקשבתי לו וצדקתיי.
אמרו לפני שנתיים ושלוש שהקהל עבר שינוי שהוא כבר לא הקהל עם הסטיגמה של הכפויי טובה שכמעט הרגו את עזורי וכמעט חנקו את גיא לוי למרות שהעלה אותנו ליגה.
התפתחנו?
פיתחנו מפלצת עצמית שאם לא תזכה בליגת אלופות תוך חמש שנים אלונה מתועבת ביציעים ולשרוף את המועדון.
ח-ר-פ-ה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

g.b555 כתב:הפסקתי להגיע כמו שהבטחתי לעצמי בשבוע שעבר, וכשישבתי בבית ושמעתי את הבוז הצורם נזכרתי איך היה כואב לי אם הייתי במגרש. אבל הפעם צחקתי מזה כי הרגשתי שצדקתי מעין "אמרתי לך" האני הפנימי שלי זה שחולה על הפועל באר שבע ושונא שנאת מוות כפויי טובה, צבועיים,לכלכנים, בורים ואנשים שלא בורכו בנאמנות ואהבה, האני הפנימי שלי אמר לי לא ללכת, הקשבתי לו וצדקתיי.
אמרו לפני שנתיים ושלוש שהקהל עבר שינוי שהוא כבר לא הקהל עם הסטיגמה של הכפויי טובה שכמעט הרגו את עזורי וכמעט חנקו את גיא לוי למרות שהעלה אותנו ליגה.
התפתחנו?
פיתחנו מפלצת עצמית שאם לא תזכה בליגת אלופות תוך חמש שנים אלונה מתועבת ביציעים ולשרוף את המועדון.
ח-ר-פ-ה
לא צריך להגזים.
יש כאילו אוהדים בכל הקבוצות בארץ,זו המנטליות ומי שרוכש קבוצה גם מבין את זה מצויין.
אוהדי חיפה,מכבי תא,הפועל תא,ביתר,בכולם יש את הגרעין הנוקשה הזה,זה ששורק בוז,שמקלל.
אני רוצה רק להזכיר לך מה עשו אוהדי מכבי לראדי,שזה בעיניי חרפה גדולה יותר.
צריך למגר אותם רק בזכות הגדלת הגוש המעודד ועידוד מאסיבי בכל פעם שהם מתחילים לשרוק,בדיוק כמו שהיה בשבת האחרונה.
ככה זה ייעלם.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אדום זקן כתב: לא צריך להגזים.
יש כאילו אוהדים בכל הקבוצות בארץ,זו המנטליות ומי שרוכש קבוצה גם מבין את זה מצויין.
אוהדי חיפה,מכבי תא,הפועל תא,ביתר,בכולם יש את הגרעין הנוקשה הזה,זה ששורק בוז,שמקלל.
אני רוצה רק להזכיר לך מה עשו אוהדי מכבי לראדי,שזה בעיניי חרפה גדולה יותר.
צריך למגר אותם רק בזכות הגדלת הגוש המעודד ועידוד מאסיבי בכל פעם שהם מתחילים לשרוק,בדיוק כמו שהיה בשבת האחרונה.
ככה זה ייעלם.
לא חושב שהוא מגזים.
הקהל שלנו בושה.

שלח תגובה