עד מתי מאירי סיני?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
delta7

Re: עד מתי מאירי סיני?

שליחה על ידי delta7 »

aniyodea כתב:דר. קודם כל נראה שיש לך בעיה בהבנת הנקרא, דבר שני אני מממש את זכותי הדמוקרטית וחופש הביטוי להגיב על כל מה שמעניין אותי. מותר לי? אתה מרשה לי?

לרשום שטהה נפצע????? נו באמת זה בדיחה. כנל הובאן. הובאן משחק תחת עומס גדול ברור שהוא תשוש.

בטח שמכבי משחקים בקצב גבוה גם כשיש להם חמישה פצועים, להזכירך יש להם 20 שחקנים בסגל שהם באמת הרכב ראשון
תמשיך לכתוב ולהשתתף בדיונים.
את הגילוי הנאות כבר נתת. מכאן שכל אחד יביא בחשבון את מה שהוא רוצה. אתה את שלך עשית בהגינות רבה.
נערך לאחרונה על ידי delta7 ב 04 מרץ 2015, 08:31, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

aniyodea כתב:ודר
המשפט שלך על המאמן כושר של אוגו כל כך ילדותי
אפילו הוא אמר? אז מה אם הוא אמר? הוא אוטוריטה?
כמה דנים סיני מאמן כושר בבש? כל המאמנים שהיו לא מבינים? אתה רוצה להאמין למה שבא לך.
כן אלישע מאפיונר... הוא גם ניסה לרצוח את טביב. תהיה רציני אחי ותפסיק להגיב כמו ילד.

מליקסון. ארבייטמן אופיר גבאי פאיוביץ. אלה השחקנים שנפצעו בבאר שבע בדיוק כמו בכל קבוצה אחרת.
יודע מה אתה צודק, אלישע לוי הוא אגדה מהלכת ומאירי סיני הוא מאמן הכושר הכי טוב בעולם...

ד"א לא אמרתי לך לא להגיב, אלא אל תגיב בנושאים שקשורים לאלישע או לאלישע בעקיפין כי אתה מגן עליו מראש בין אם הוא שלח אותך או בין אם אתה הגעת לבד...
אתה כותב עניינית? אז תגיד לי בבקשה למה אין לשחקנים כושר לשחק 60 דקות ממוצע לפחות? למה פעם בשבוע יש פצוע אחד לפחות? ואני לא מדבר על קבוצה שמשחקת באירופה אני מדבר על קבוצה שמשחקת רק גביע וליגה...
ד"א שאר הקבוצות באותה רמת כושר, מכבי ברמה או שתיים מעל והפציעות במיוחד של קולינאס ויצחקי לא קשורות כהוא זה לכושר גופני (קולינאס שבר את האצבע ואת הצלעות) ברק יצחקי נפצע שנה שעברה פציעה שלא קשורה לכושר גופני והוא עדיין סוחב את זה).
אבל מה אני מבין אני בסך הכל אוהד קטן ועלוב, אתה פונה אליי כאילו אני היחידי שכותב על מאירי סיני שהוא מאמן כושר גרוע...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

aniyodea כתב:דר.
חס וחלילה, לא אמרתי שאתה לא מבין כלום...
מה תגיד על המאמן כושר של קש? מנגה קרע שריר וקולה מתח. גם שם המאמן כושר גרוע?

אני מסתכל פה ושם באתרי אוהדים אחרים. אין פורום שאין בו אשכול על החלפת מאמן כושר.
תחשוב על זה, קצת מצחיק, לא:)?

ועכשיו ברצינות
אני לא אומר שסיני הוא מאמן הכושר הטוב בעולם אבל בהחלט עושה עבודה טובה ממה שאני יודע.
אין קבוצה אחת שאין בה 3-4 פצועים במהלך העונה.
תבדוק אותי
מפציר בך להמשיך לכתוב כאן - אף אחד מאתנו לא אובייקטיבי במלוא מובן המילה. זכותך לתמוך באלישע ואפילו לדבר בשמו. אלישע הוא מושא לביקורת כאן ולעיתים ביקורך קשה ולכן אך טבעי שנרצה לשמוע את הצד שלו. זה יפרה מאוד את הפורום.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

aniyodea כתב:ודר
המשפט שלך על המאמן כושר של אוגו כל כך ילדותי
אפילו הוא אמר? אז מה אם הוא אמר? הוא אוטוריטה?
כמה דנים סיני מאמן כושר בבש? כל המאמנים שהיו לא מבינים? אתה רוצה להאמין למה שבא לך.
כן אלישע מאפיונר... הוא גם ניסה לרצוח את טביב. תהיה רציני אחי ותפסיק להגיב כמו ילד.

מליקסון. ארבייטמן אופיר גבאי פאיוביץ. אלה השחקנים שנפצעו בבאר שבע בדיוק כמו בכל קבוצה אחרת.
אתה גנב דעת! בדיוק כמו האיש שבשמו אתה כותב! וכן אני אמשיך לציין את זה, כדי שאף אחד לא יתבלבל לרגע במהות האינטרסים.

שכחת את ברדה?
אור חביביאן? גורדנה? אגידה שרק השבוע מתח שריר במפשעה? לואיי טאהא שמתח שריר שבוע וחצי אחרי שהגיע?
וזה שהובאן עמוס זה כי הוא עובד בבניין אחרי האימונים? האיש הגיע לכאן עם הכושר הטוב בליגה, היום הוא בקושי מסיים שישים דקות.

אז אתה מוזמן להמשיך להגיב פה ולנסות לבלבל את הקוראים אבל לפחות תעשה את זה עם עובדות ולא עם חצאי אמיתות שנוח לך.

והעובדות הן שלא סיימנו משחק אחד העונה בלי פציעת שריר!
העובדות הן שאתה יכול לסיים אימון כושר בב"ש מבלי שתשפך לך כוס הקפה!
העובדות הן שבזמן שאנחנו רואים קבוצות כמו מכבי ואפילו רעננה מתחממות בצורה רצינית לפני המשחק אנחנו מקפיצים כדורים ומשחקים 21 באמצע.
העובדות הן שכמעט בכל משחק אתה רואה את השחקנים שלנו מתחממים מאחורי השער ויותר צופים במשחק מאשר מתחממים אבל מאמן הכושר ממשיך לשבת.

אבל אל תיתן לעובדות לבלבל אותך נדובר רק ב"חוסר מזל"...

סמל אישי של משתמש
sasa

שליחה על ידי sasa »

אין ספק שצוות האימון חי בשנות התשעים
מספיק לראות את החימום של השחקנים לפני המשחק.
לא מאשים אף אחד..פשוט האנשים מיושנים ולא מכירים דברים אחרים..ועל כן המערכת חייבת לעבור שדרוג בנושא הזה.
ו..השחקנים הם טלית שכולה תכלת. אם הם היו מקצוענים וחיים חיים ספורטיבים ובריאים גם מחוץ לאיצטדיון וגם אחרי האימון אז אחוז הפציעות היה יורד ב50%

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

sasa כתב:אין ספק שצוות האימון חי בשנות התשעים
לא מאשים אף אחד..פשוט האנשים מיושנים ולא מכירים דברים אחרים..ועל כן המערכת חייבת לעבור שדרוג בנושא הזה.
ו..השחקנים הם טלית שכולה תכלת. אם הם היו מקצוענים וחיים חיים ספורטיבים ובריאים גם מחוץ לאיצטדיון וגם אחרי האימון אז אחוז הפציעות היה יורד ב50%
אתה צודק לגבי השחקנים,אבל צריך גם להגיד שבאחריות הצוות לוודא פיקוח ובקרה על הדברים האילו בדיוק,כמו שזה עובד בכל קבוצה מקצוענית נורמלית.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

sasa כתב:אין ספק שצוות האימון חי בשנות התשעים
אוגו דוגמא טובה לשחקן שמשפר את הפיזיות שלו כל הזמן ובגלל זה הוא גם בין היחידים שנראים כאילו יהיה להם כושר ל3 משחקים בשבוע.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
aniyodea
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי aniyodea »

מטבע הדברים ברור שאני מגן על אלישע
אבל תאמין לי שאני גם מעביר ביקורת
לא כל דבר שאני יודע או מרגיש אני יכול לכתוב פה וההסבר לכך די ברור...

דוקטור הייתי בשבת בווסרמיל, ישבתי עודדתי ונהניתי
אתה סבלת, זכותך!

גדי,
זאת בדיוק המטרה, אבל ישר קופצים פה ומזלזלים, מרחיקי הלכת וההוזים אומרים שאני בעצם אלישע:))))

פעם הבאה ארשום באמצע משחק כדי להוכיח:)))

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

aniyodea כתב:מטבע הדברים ברור שאני מגן על אלישע
אבל תאמין לי שאני גם מעביר ביקורת
לא כל דבר שאני יודע או מרגיש אני יכול לכתוב פה וההסבר לכך די ברור...

דוקטור הייתי בשבת בווסרמיל, ישבתי עודדתי ונהניתי
אתה סבלת, זכותך!

גדי,
זאת בדיוק המטרה, אבל ישר קופצים פה ומזלזלים, מרחיקי הלכת וההוזים אומרים שאני בעצם אלישע:))))

פעם הבאה ארשום באמצע משחק כדי להוכיח:)))
זה בסדר. יש פה שני מחנות: הראשון הוא אלישע אשם בהתחממות הגלובאלית והשני מבקר את אלישע על טעויות לכאורה (כולנו אוהדים אז לדעתי מתבקשת צניעות לפני שקוטלים) אבל משתדל לראות גם את החיובי.

יש הסבר לחילוף של ברדה ? אין עוררין שהוא היה הטוב במגרש ולכן זה היה תמוה. זה נכון שגם אתו היינו יכולים להפסיד אבל מה ההיגיון להוציא גם את השחקן כבי חם וגם המנהיג של הקבוצה ?
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
sasa

שליחה על ידי sasa »

יש הגיון בחילוף..
אולי אלישע הבין סוף סוף שברדה מראה את האיכויות שלו רק בתפקיד החלוץ
וכקשר הוא מאבד את זה
בתוצאה של 2-1 הוא מעדיף קישור עבה יותר ולכן לא הוציא שחקן קישור

סמל אישי של משתמש
aniyodea

שליחה על ידי aniyodea »

גדי
ברור אתה צודק במאה אחוז. אני מכבד פה את כולם, באמת, לכל אחד יש דעה משלו וזה אחלה

עכשיו תראה, אני לא הדובר של אלישע ולא של סיני ולא של אך אחד. מה שאני כותב פה זוהי דעתי ויש לי דעה משל עצמי:)

לגבי החילוף של ברדה, שלא יתפרש אחרת, יכול להיות שאולי היה מקום לא לעשות את החילוף. אבל ממה שאני מבין אלישע רצה להוסיף מהירות בהתקפה. ואני חושב שבעקבות העבודה המדהימה שברדה עשה, הוא כבר היה די מותש

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

דר אדום בנשמה כתב:אוגו דוגמא טובה לשחקן שמשפר את הפיזיות שלו כל הזמן ובגלל זה הוא גם בין היחידים שנראים כאילו יהיה להם כושר ל3 משחקים בשבוע.
לאוגו יש כושר כל כך טוב, שהוא במשך חודשיים עומד על המגרש. הכל בזכות האימונים האישיים.

דר, למה כשיצחקי נפצע בשריר הירך האחורי זה בגלל פציעה שהוא סוחב והיעדר כושר משחק,
וכשזה קורה למליקסון ללא הכנה ראויה לעונה אז מאמן הכושר הוא האשם? לפחות תהיה אובייקטיבי ותעביר ביקורת עניינית.

שני המלומדים שמעליי, אשמח לשמוע איך בדיוק מתיישבת התאוריה שלכם עם יתר החילופים שביצע אלישע.
גבאי הוא לא קשר, ארבייטמן לא מהיר מברדה. חילוף הזוי ותלוש, לא צריך לתת הקלות.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

דר אדום בנשמה כתב:גם הובאן נפצע אם אני זוכר נכון...
אבל עזוב אניודע אמר שיגיב רק עם הנושא שהוא פתח על אלישע ופתאום הוא מגיב על כל נושא, פלא שיש אנשים של אלישע ביציע...
אניודע, תגיד לאלישע שאם הוא ימשיך ככה אני אחשוב שהוא מאפיונר ולא האדם הנחמד שהוא מצטייר בעיניי...
איך אפשר לשקר פה על מאירי סיני שאנחנו מכירים אותו יותר ממך ורואים את ההבדל בין כושר גופני של קבוצה כמו מכבי שגם שיש להם פציעות הם עדיין משחקים כאילו הם רק התחילו את העונה והכל טרי אצלם ולא סתם הם מחזיקים בכדור ולוחצים כמו מכבש, זה עניין של כושר גופני...
לא סתם השחקנים שלא נפצעו עדיין העונה לא נפצעו, הם צתאמנים והמיוחד אוגו, ונחש מה המאמן האישי של אוגו בחדר כושר כתב גם שמאירי סיני לא עושה עבודה טובה.
וגם מה זה החימום של שקל וחצי הזה עם תה?
תעשה לי טובה אם יש לך תגובה עניינית שלא קשורה לאלישע בדרך כלשהי אז תגיב, אם לא עדיף שפשוט תעזוב...
דר - אתה עובר את הגבול. כל אחד יכול לכתוב פה בתנאי שהוא שומר על כללים של לא לפגוע באחרים ושמירה על כתיבה לא פוגענית בעליל.

דווקא אתה חורג מהכללים - אל תגרש אף אחד ואל תגיד לאחרים מה לכתוב.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ForeverRed כתב: לאוגו יש כושר כל כך טוב, שהוא במשך חודשיים עומד על המגרש. הכל בזכות האימונים האישיים.
אשכרה.
רק בגלל שהוא מתאמן אימונים אישיים אתה מצפה לראות ממנו הרבה יותר,למרות שנגד קש הוא כבר התחיל להראות ניצוצות.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

דר אדום בנשמה כתב:אוגו דוגמא טובה לשחקן שמשפר את הפיזיות שלו כל הזמן ובגלל זה הוא גם בין היחידים שנראים כאילו יהיה להם כושר ל3 משחקים בשבוע.
המאמן של אוגו עם כל הכבוד לו זה האחרון שבונה לו כושר של סיבולת לב ריאה, סה"כ מדריך בחדר כושר שמתחרה בתחרויות הבאדי בילדינג הלא מקצועניות שיש בארץ, חלילה לא בא לזלזל בו, יש לו ידע אבל אל תהפוך אותו לטוריחו.

שלח תגובה