במרחק שריקה.. - סיקור המשחק

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

במרחק שריקה.. - סיקור המשחק

שליחה על ידי אריק »

https://www.crazyred.co.il/article_detail.php?aid=123" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: במרחק שריקה.. - סיקור המשחק

שליחה על ידי dardasmiley »

ביזיון בהחלטת השיפוט...

אני משתגע מאיפה נובע הפער הזה ביכולות בין המחציות.... אולי מישהו ידע להסביר לי...

לדעתי החלטה שגויה של גיא להוציא את קדוסי דווקא ברגעים שהיה האיש החם של המשחק, אבל לא נתקטנן על כזה דבר...

בסה"כ תוצאה לא רעה להמשך, צריך לבוא ברעל למשחק מול רעננה שבת הבאה (שבטח גם הוא ישודר כהרגלו של ערוץ הספורט בשבועות האחרונים)

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

dardasmiley כתב:לדעתי החלטה שגויה של גיא להוציא את קדוסי דווקא ברגעים שהיה האיש החם של המשחק
אמנם אני ידוע כאחד שלא מרבה לבקר את גיא לוי...אבל לי לא ברור משהו אחר.

איך לעזאזל הבלרינה סיימה 90 דקות על הדשא? רציתי למות בכל דקה שהוא עמד (בדגש על עמד) שם.

אז נכון, גם אלקיים לא היה טוב במחצית הראשונה...אבל היה הרבה יותר טוב אם הפרימדונה היה מוחלף ולא הוא.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

נתחיל מהתחלה, ארבעה "סורוקאים" בהרכב זה יותר מדי וכבר בתחילת המחצית שקוסטרוב נכנס
ראינו את ההבדל. בונפלד במשחק חושך הוכיח שמקומו בחוץ, זיו כבדה היה רמה אחת מעל כולם
וגם ההגנה היתה לא רעה פרט לכמה דקות של חוסר ריכוז במחצית השנייה. אפשר לכעוס על קוסטרוב
על כך שלא סיים בעצמו את ההתקפה אבל הוא נתן משחק טוב היום ובסה"כ אפשר לצאת מעודדים מהמפגש.

סמל אישי של משתמש
Chen

שליחה על ידי Chen »

אפשר להאשים את כל העולם ולבכות עד שבוע הבא שפסלו לנו גול חוקי..
למה למה למה למה קוסטרוב לא בעט?!?!?!?! מה להפועל באר שבע ולעודף פירגון במקרים כאלה?!
מתסכל!

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

השד יודע מה גרם לאותו קוון להרים דגל כי נבדל לא יכל להיות בכלל, אמנם מהזווית ביציע לא ניתן לשפוט אבל אני די בטוח שקוסטרוב היה לפני פדידה והוא עשה בשכל שמסר, ממש חבל שפסלו את השער, עצר מומנטום מטורף ומנע נקמה מתוקה על רמת גן, שאני אישית התביישתי בשבילם, איפה הקהל ?
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
אייל

שליחה על ידי אייל »

אני לא בא בטענות לקוון.
הטענות צריכות להיות כלפי קוסטרוב- אתה מול שוער תגמור את זה בשער או לפחות תאיים על השער.

בכל מקרה משחק ששחיקנו מחצית אחת בלבד וחבל על כך.

מה שאני אקח מהמשחק זה את המחצית השנייה הטובה ואת השיחה המעניינת שהייתה לנו בסוף עם אפי בירנבוים.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

חבר'ה, לא נורא, תיקו במכתש זה לא נורא, יש תחושבת החמצה אבל היא תעבור עד יום ראשון.

הייתה היום אווירה מטורפת ביציעים ממש כיף, עידוד 90 דקות, באמת ראוי לציון הקהל.

יאלללה יאלללה יאללה יאללה באר שבע
יאלללה יאלללה יאללה יאללה הפועל!!!
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
נאור סייס

שליחה על ידי נאור סייס »

באמת מבאס התיקו הזה, אחרי שער חוקי שנפסל לנו אבל כמו שכולם כבר אמרו לא נהיה חזירים התיקו הזה מספק אותי.
סוף סוף אני רואה אווירה יחסית טובה גם עם זה לא אחרי ניצחונות רואים שיש פה טיפה שינוי, כול הכבוד.
יאללה אנשים, להתרכז במשחק הבא נגד רעננה בוסרמיל, יאללה הפועל.
Youll never walk alone, Hapoel beer sheva

רק הפועל !

סמל אישי של משתמש
ארז3333

שליחה על ידי ארז3333 »

האמת אריק? לפעמים אתה מעצבן מאד. אתה לפעמים (וגם אני לפעמים מול הענף הטוניסאי של משפחתי) מתבטא באופן מתריס ובמכוון, ממש כמו גיא לוי (שזה הפגם החמור ביותר באופן התנהלותו, שכן הוא נותן לזה פומבי).

אי-אפשר לתת לארבעה "סורוקאים" להיות יחד בהרכב? שטויות. יודע מה? אתה אפס. לא, אני לא באמת חושב שאתה אפס. רק מה? כשאתה כל כך נחרץ בדבריך, אסור לך להכליל. חובה עליך לבדל. כתיבה כמו: "בסגל הנוכחי אין מקום לארבעה שחקני בית/סורוקאים/באר שבעים בהרכב.", היתה טובה הרבה יותר. ההבדל נראה קטן, אך לעיתים שינוי קטן עושה הבדל עצום.

דור האליפות היה על טהרת שחקני הבית, להוציא השוער מוסקוביץ' (מזל שלא אמרת את המשפט שלך כשהמילה מזרחיים/ספרדים מחליפה את המונח סורוקאים). גם הדורות שאחריו היו ברובם כאלה. אמנם לא עם הישגים מרובים, אך הקבוצה בילתה בליגה הבכירה 28 עונות רצופות.

דבר סיום. גם אני חושב שאלול בלם לא טוב, ואביתר לא מגן. על הרכות והאפטיות של אלעד אין מה להרחיב, אך אם היו לנו בסגל 4-6 שחקנים ברמתו של יוסי אלקיים/אליניב ברדה או אפילו אלעד ועוז בכושר טוב זה היה רע? תשובתי היא: לא. בהתאמה לזמן מודרני, הייתי בשמחה לוקח את צמד הבלמים אילוז ודוידי, החלוץ הג'וח אביטן, הקשרים המחוננים בניון נומה וברד, ועוד מספר כוכבים.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

ארז3333 כתב:האמת אריק? לפעמים אתה מעצבן מאד. אתה לפעמים (וגם אני לפעמים מול הענף הטוניסאי של משפחתי) מתבטא באופן מתריס ובמכוון, ממש כמו גיא לוי (שזה הפגם החמור ביותר באופן התנהלותו, שכן הוא נותן לזה פומבי).

אי-אפשר לתת לארבעה "סורוקאים" להיות יחד בהרכב? שטויות. יודע מה? אתה אפס. לא, אני לא באמת חושב שאתה אפס. רק מה? כשאתה כל כך נחרץ בדבריך, אסור לך להכליל. חובה עליך לבדל. כתיבה כמו: "בסגל הנוכחי אין מקום לארבעה שחקני בית/סורוקאים/באר שבעים בהרכב.", היתה טובה הרבה יותר. ההבדל נראה קטן, אך לעיתים שינוי קטן עושה הבדל עצום.

דור האליפות היה על טהרת שחקני הבית, להוציא השוער מוסקוביץ' (מזל שלא אמרת את המשפט שלך כשהמילה מזרחיים/ספרדים מחליפה את המונח סורוקאים). גם הדורות שאחריו היו ברובם כאלה. אמנם לא עם הישגים מרובים, אך הקבוצה בילתה בליגה הבכירה 28 עונות רצופות.

דבר סיום. גם אני חושב שאלול בלם לא טוב, ואביתר לא מגן. על הרכות והאפטיות של אלעד אין מה להרחיב, אך אם היו לנו בסגל 4-6 שחקנים ברמתו של יוסי אלקיים/אליניב ברדה או אפילו אלעד ועוז בכושר טוב זה היה רע? תשובתי היא: לא. בהתאמה לזמן מודרני, הייתי בשמחה לוקח את צמד הבלמים אילוז ודוידי, החלוץ הג'וח אביטן, הקשרים המחוננים בניון נומה וברד, ועוד מספר כוכבים.
ראשית, עם עובדות קשה להתווכח. אתה מוזמן להסתכל בכל סיקורי המשחקים ולעיין בהרכבים. ככל ששיחקנו עם פחות
"סורוקאים" כך ההצלחה היתה גדולה יותר. צירוף מקרים? ממש לא. אין סיבה לבדל ואני אפילו אכליל בצורה יותר קיצונית
ואומר שבסגל הזה אין מקום ל-4 שחקני בית, בסגל של עונה שעברה גם לא היה ובסגל של השנתיים הבאות גם לא יהיה.
דור האליפות היה לפני 32 שנה ורבים מהאוהדים עדיין נוהגים לבצע השוואות ולהתרפק על העבר. באותה תקופה הכסף
לא שיחק תפקיד, מעברים בין מועדונים לא היו פופולריים ובאמת שיחקו בשביל הסמל, ככה שזה לא בדיוק חכם להשוות
לאותה תקופה. בדור "הסורוקאים" של היום כבר מובילים עלינו 1:0 בקסטינה, יחי ההבדל הקטן. אני יודע שאתה נאמן
למקום וקשה לך עם זה שבשנים הקרובות שחקני הבית לא יתנו את הטון במועדון, אבל עם עבודה קשה אולי עוד
5 שנים יהיו לנו קרוב לחצי הרכב שמורכב משחקני בית. אני אחזור שוב להשוואה של הרבה אוהדים לתקופה של ברד ונומה.
באנלוגיה קיצונית טיפה אומר שזה מזכיר לי את ניצולי השואה, עוד מעט כבר לא יהיה מי שיספר מה היה שם :lol:

סמל אישי של משתמש
ארז3333

שליחה על ידי ארז3333 »

אריק בוא נסכם במשותף שהדגש הוא על הנוכחי. הולך (בשאיפה שזה יופע תמיד בתגובותיך)?

שנית, אם אתה קורא את תגובותי, אתה בוודאי יודע שאני מחזיק בהשקפה דומה לשלך. לא. נוכח המציאות לא קשה לי שאין הרבה שחקני בית בסגל. אם כי ברור שזו ההעדפה שזו תהיה המציאות. אני מאמין ששיקום נכון של מחלקות הילדים והנוער יביא למצב שבו שחקנים מקומיים טובים יטפטפו לסגל הבוגר תוך שש עונות, ושתוך עשור יהיו בהרכב 4-6 שחקני בית (כתבתי זאת בעבר). שוב, אם קראת את הטורים שלי, אתה יודע שקראתי כמו ידידאל לא להתרפק על העבר, אלא פשוט לשחק היום ולהבין את מצבנו.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

ארז3333 כתב:אריק בוא נסכם במשותף שהדגש הוא על הנוכחי. הולך (בשאיפה שזה יופע תמיד בתגובותיך)?

שנית, אם אתה קורא את תגובותי, אתה בוודאי יודע שאני מחזיק בהשקפה דומה לשלך. לא. נוכח המציאות לא קשה לי שאין הרבה שחקני בית בסגל. אם כי ברור שזו ההעדפה שזו תהיה המציאות. אני מאמין ששיקום נכון של מחלקות הילדים והנוער יביא למצב שבו שחקנים מקומיים טובים יטפטפו לסגל הבוגר תוך שש עונות, ושתוך עשור יהיו בהרכב 4-6 שחקני בית (כתבתי זאת בעבר). שוב, אם קראת את הטורים שלי, אתה יודע שקראתי כמו ידידאל לא להתרפק על העבר, אלא פשוט לשחק היום ולהבין את מצבנו.
הסיבה שאני מופתע מההתקוממות שלך בנוגע לארבעת "הסורוקאים" היא שאני יודע בדיוק מהי דעתך.
מה שטוב בשחקני בית הוא שאתה יכול לבצע מיפוי כמעט מדויק כמה שנים קדימה כי אתה מכיר את הסחורה
היטב. לנוכח העובדה הזו אני חייב לומר שהשחקן היחיד שאני רואה משתלב בליגת העל (בסגל) הוא יוסי אלקיים
כשיש עוד שלושה בספק. הראשון זה אילוז (אפשר להתווכח) השני זה צחי מחלוף מהנוער (הייתי מהמר עליו)
והשלישי הוא דור דוידי. מעבר לזה אסי פורש, אלול ובונפלד לא מתאימים בעליל, אמזלג ועמוס צריכים להתרענן 2-3
שנים בחוץ ולחזור טובים יותר. מהסיבות שציינתי קשה לי להתעלם מה2-3 שנים הבאות שיהיו דומות לקודמותיהם
מבחינת שחקני בית.

סמל אישי של משתמש
ארז3333

שליחה על ידי ארז3333 »

אריק, אתה באמת לא צריך להיות מופתע, כפי שציינת. ביקשתי רק דגש על מילה אחת: נוכחי.

סליחה על הדקדקנות.

האמת? זה גם בשבילך, כי אפשר לחשוב עליך (מי שלא מכירך) שאתה שונא באר-שבעיים.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

Guevara כתב:השד יודע מה גרם לאותו קוון להרים דגל כי נבדל לא יכל להיות בכלל, אמנם מהזווית ביציע לא ניתן לשפוט אבל אני די בטוח שקוסטרוב היה לפני פדידה והוא עשה בשכל שמסר, ממש חבל שפסלו את השער, עצר מומנטום מטורף ומנע נקמה מתוקה על רמת גן, שאני אישית התביישתי בשבילם, איפה הקהל ?

האמת שקשה לשפוט.
הרבה קוונים היו מפספסים באותה סיטואציה את השניונת בה קוסטרוב ופדידה עמדו בקו אחד, והיו מרימים ת'דגל.

אפילו אני בעצמי הייתי די משוכנע תחילה שהיה אופסייד, והתחלתי לקלל את קוסטרוב למה הוא לא גמר את זה לבד :)
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה