כבר לא מלפפון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

Re: כבר לא מלפפון

שליחה על ידי אסי, דגים »

ran כתב:
כפוי טובה ? למה כי אני אומר את האמת ?
גורדנה לא עושה לי טובה שהוא רץ .
נכנס בגביע במחצית אחרי 20 דק' היה גמור בקושי רץ .
יצא במחצית בפ"ת ושיחק במחצית ראשונה כאילו הוא צריך בלון חמצן על הגב .
שישפר את הכושר שלו דחוף אחרת אחרת הוא לא מועיל לנו , ושלא תבין יש לו כדורגל והוא שחקן טוב , רק לא יודע מה קרה לו עם הכושר בשבועות האחרונים זה ממש בולט לעין .
זו בעיה של כל הקבוצה. רק בוזגלו נותן קילומטרז'. אולי אצל גורדנה זה יותר בולט אבל זו לא אשמתו.
ובאמת אני לא יודע מי זה אור אוסטינד, לא ראיתי אותו משחק. מצד שני גם לא הכרתי את בן ביטון לפני שהגיע לפה. קראתי שהפועל ת"א רוצים להחתים את גיא אסולין, חבל זה יכול היה להתאים לנו.

ודרך אגב רק לי זה נראה מוזר ששיר צדק רוצה לחתום פה כשהם עדיין מתחרים איתנו על המקום השני ועוד צריכים לשחק נגדנו?
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

בוזגלו עושה הרבה דברים. קילומטרז הוא לא אחד מהם.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

ראדי יהיה שחקן חופשי בקיץ?

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

השחקנים שלפי דעתי עושים הכי הרבה קילומטראז בממוצע אצלנו:
1.ברדה
2.ביטון
3.דוידזאדה
4.הובאן
5.אוגו

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

OMERREMO33 כתב:בוזגלו עושה הרבה דברים. קילומטרז הוא לא אחד מהם.
https://sports.walla.co.il/item/2839312" onclick="window.open(this.href);return false;

"קרית שמונה היא הקבוצה שרצה הכי הרבה בליגת העל. לשירצקים יש אמנם רק שני שחקנים בעשירייה הראשונה, אך עוד חמישה במקומות 11-20, סך הכל שבעה. למכבי ת"א ישנם שלושה בעשירייה הראשונה ועוד שלושה במקומות 11-20.

חשוב לציין- ערן זהבי של העונה שעברה היה מתברג בקלות בעשירייה הראשונה ורץ הכי הרבה במכבי תל אביב. המעבר לתפקיד של חלוץ הוריד משמעותית את הקילומטרז' שעשה ולכן הוא נדחק לעשירייה השנייה.
הטבלה כנראה לא משקרת והפועל עכו רצה הכי מעט, שחקניה לא רצים יותר מ-9.5 קילומטר בממוצע במרבית המשחקים בעונה הזאת. הפועל באר שבע ללא נציג בעשירייה אך עם שני נציגים בעשירייה השנייה- מאור בוזגלו ואובידיו הובאן."
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אסי, דגים כתב:
https://sports.walla.co.il/item/2839312" onclick="window.open(this.href);return false;

"קרית שמונה היא הקבוצה שרצה הכי הרבה בליגת העל. לשירצקים יש אמנם רק שני שחקנים בעשירייה הראשונה, אך עוד חמישה במקומות 11-20, סך הכל שבעה. למכבי ת"א ישנם שלושה בעשירייה הראשונה ועוד שלושה במקומות 11-20.

חשוב לציין- ערן זהבי של העונה שעברה היה מתברג בקלות בעשירייה הראשונה ורץ הכי הרבה במכבי תל אביב. המעבר לתפקיד של חלוץ הוריד משמעותית את הקילומטרז' שעשה ולכן הוא נדחק לעשירייה השנייה.
הטבלה כנראה לא משקרת והפועל עכו רצה הכי מעט, שחקניה לא רצים יותר מ-9.5 קילומטר בממוצע במרבית המשחקים בעונה הזאת. הפועל באר שבע ללא נציג בעשירייה אך עם שני נציגים בעשירייה השנייה- מאור בוזגלו ואובידיו הובאן."
זה רק מוכיח עד כמה הכושר של הקבוה ירוד...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

אסי, דגים כתב:

איך ומי בודק את זה בדיוק??
גם אם נכון עדיין מה שאמרתי נכון.
נערך לאחרונה על ידי OMERREMO33 ב 04 מאי 2015, 20:44, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אסי, דגים כתב:

מוזר לי שבוזי ממוקם גבוה ועוד יותר מוזר לי שברדה לא שם. האמת שבדר״כ באופן מסורתי מגנים ראשונים בנתוני ריצה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ran כתב:
כפוי טובה ? למה כי אני אומר את האמת ?
גורדנה לא עושה לי טובה שהוא רץ .
נכנס בגביע במחצית אחרי 20 דק' היה גמור בקושי רץ .
יצא במחצית בפ"ת ושיחק במחצית ראשונה כאילו הוא צריך בלון חמצן על הגב .
שישפר את הכושר שלו דחוף אחרת אחרת הוא לא מועיל לנו , ושלא תבין יש לו כדורגל והוא שחקן טוב , רק לא יודע מה קרה לו עם הכושר בשבועות האחרונים זה ממש בולט לעין .
בגלל שהוא פח הוא בעונת שיא השנה בכיבושים ובישולים?
עשו לעצמכם טובה ותנוחו לפעמים.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

אדום זקן כתב: בגלל שהוא פח הוא בעונת שיא השנה בכיבושים ובישולים?
עשו לעצמכם טובה ותנוחו לפעמים.
שוב פעם כמו במאות פעמים אחרות אתם לא קוראים מה שכותבים .
אמרתי שגורדנה שחקן טוב ובמשחקים האחרונים הכושר שלו נוראי .
בתחילת העונה עד האמצע היה מעולה .
מאז הוא לא בכושר , מתעייף אחרי חצי שעה של משחק וזה עובדות !

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

עד כה נראה חיובי מאוד, חיזוק נקודתי ונכון בלי יותר מדי הרפתקאות. כמו שצריך.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ran כתב:
שוב פעם כמו במאות פעמים אחרות אתם לא קוראים מה שכותבים .
אמרתי שגורדנה שחקן טוב ובמשחקים האחרונים הכושר שלו נוראי .
בתחילת העונה עד האמצע היה מעולה .
מאז הוא לא בכושר , מתעייף אחרי חצי שעה של משחק וזה עובדות !
ממממממממ
ציטוט "אם גורדנה ממשיך עם הכושר העלוב שלו שיחזור להפועל ת"א",זה בדיוק מה שאמרת.
וזה בגלל שגם אתה חי על אגדות אורבניות מפרי יצרם של אוהדי הפועל תא שאומרים שיש לו כושר ל60 דקות.

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

חיזוק מצוין הבעיה שיש יותר מדיי רעש בנושא כאילו אומר הזהרה אחרונה (למכבי ת"א) אני חותם בב"ש.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

לא הבנתי למה הוא כבר לא מלפפון? שאני אבין, זה רמז?

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אם זה היה תלוי בי צדק זיו גדיר זה שלושת ההישראלים שההיתי מביא ,בנוסף נוואקמה ,זה שי !
תמונה

שלח תגובה