את עם האדום ובוא תזייין את שי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גדי

Re: את עם האדום ובוא תזייין את שי

שליחה על ידי גדי »

אדום זקן כתב:טוב,לקחתם את זה רחוק מדי.
בשורה התחתונה הדעות חלוקות לכאן או לכאן.
אין עוררין שלא נעים לקחת את הילד ולשמוע קללות,אבל גם שהבת שלך שואלת אותך "למה הוא לא מפסיק לירוק על הרצפה"? זה לא בדיוק נעים,לכן אני הפסקתי לקחת אותן בשלב זה,כי גם אני מבין שזה חלק מהכדורגל ואני בטח לא יוכל לשנות את זה.
לא מנסה לשנות. אף אחד לא יכול לשנות פה בפורום סדרי עולם. רק מביעים דעה ומנסים לעשות את זה בצורה נעימה. מניח שבפייסבוק (אין לי) זה בילתי אפשרי לנהל כזה דיון.

אין לי אשליות, העולם ממש לא סטרילי ואף פעם לא היה וילדים נחשפים למציאות הרבה יותר מהר ממה שהורה חושב. יש דברים דוחים גם בכדורגל וכנראה שגם בבימה. גם הופעה של מדונה גוררת שאלות כאלה ואחרות לגבי מוסר.

לגבי היריקות ? גם כשאני חוזר מריצה ועושה שחרור ליד הבית בורחת לי יריקה מידי פעם. זה תוצאה של מאמץ, לא ??
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

Totti כתב:עזבו ילדים, יושבת בעלת הבית ביציע ושומעת את החרא הזה, מביך לא פחות
אם תשאל אותה היא תענה לך שהיא תעדיף בלי השירים האלה זה ברור.
שאל אותה האם היא מאמינה שזה אפשרי, מאמין שהיא תענה לך שזה כמו בכל קבוצות הכדורגל בעולם בלתי אפשרי.

זה משחק עם אמוציות, עצבים, קהל יריב, רצון לנצח וכן חלק מהכיף זה להקניט את היריב שלך.
גם במגרש עצמו יש המון קללות בין השחקנים, טראש טוק, והצקות כאלה ואחרות.

עם כל ההבנה שלי לטענות שלכם זה עדיין מגרש כדורגל, לטוב ולרע על כל המשתמע מכך.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

השיר הזה מגעיל בעיניי, הוא פשוט שיר שמדרדר את הקהל שלנו, פעם היינו יורדים בגג על קבוצה ואולי על שחקנים, היום שרים על הנשים שלהם?
מה השלב הבא ישירו על הילדים שלהם? לאן הגענו...?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

ישבתי בטדי 5 כסאות מאלונה. כשהתחיל השיר של "כל אוהד מכבי יש בת..." היא הזדעזעה ושמה ידיים על האוזניים, כשהבן שלה הצטרף לשירה היא כבר הייתה על סף להדביק לו סטירה, כמובן שלא עשתה את זה וכמובן שמנעה מהילד לשיר את השיר בדרכה האלגנטית. אבל אי אפשר היה לא לשים לב כמה היא נחרדה מהשיר.
סתם נקודה למחשבה.

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

אגב, חובה לשרוק בוז על כל עידוד שלהם, זה משהו שמשנה את כל האווירה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

maor20094 כתב:אגב, חובה לשרוק בוז על כל עידוד שלהם, זה משהו שמשנה את כל האווירה.
חובה לשרוק בוז על כל דבר שלהם, עידוד, גנאי נגד הקבוצה/אוהדים/שחקנים, שריקות של השופט (גם אם הם סופר מוצדקות) כי אם כל שריקה תלווה בבוז אדיר זה משפיע, בוז אדיר כשהכדור אצלם שוב על מנת לגרום ללחץ ולרצון של השחקן עם הכדור לשחרר כמה שיותר מהר...

לא פעם בוסרמיל ראינו צהוב שני שקבוצות קיבלו בגלל בוז אדיר של הקהל למרות שבשניות הראשונות השופט לא חשב על זה

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

זה מגעיל, זה נמוך, זה מטומטם וכיף לראות שאלה התגובות כאן לגבי כל השירים המסריחים האלה.

מה שכן, טוטי - אלונה היא לא סיבה למה להפסיק את זה. יש מספיק סיבות הגיוניות אחרות. אם כבר סלבס - אז מירן בוזגלו זאת סיבה הרבה יותר טובה.
עם כל האהבה אליה, היא יודעת שהיא הולכת לשמוע הרבה חרא כשהיא באה לשבת איתנו...היא תתמודד.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

יש שירים ויש שירים לשיר בוזגלו בוא תזיין את שי זהבי זה דוחה ותמיד שאני שומע אני אומר לאנשים סביבי להפסיק הבנאדם נשוי ,ואני מדבר על מאור זהבי לא מעניין ,לגבי שאר השירים לדעתי זה הכייף זה ההיתגרות אחד בשני וזה מה שעושה את משחק הכדורגל מי שמחפש קונצרט היכל התרבות החל במחירת כרטיסים ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

זה שי ! כתב:יש שירים ויש שירים לשיר בוזגלו בוא תזיין את שי זהבי זה דוחה ותמיד שאני שומע אני אומר לאנשים סביבי להפסיק הבנאדם נשוי ,ואני מדבר על מאור זהבי לא מעניין ,לגבי שאר השירים לדעתי זה הכייף זה ההיתגרות אחד בשני וזה מה שעושה את משחק הכדורגל מי שמחפש קונצרט היכל התרבות החל במחירת כרטיסים ,זה שי !
לשיר בוזגלו בוא תזיין את שי זה דוחה , אבל לשיר על אוסקר שמזיין את שי וזה שלכל אוהד מכבי תל אביב יש בת זונה זה כיף וזה התגרות ?

מילא שתהיה אצלך אחידות שי ..

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אין קשר לדעתי לשיר לאוהד מכבי יש בת זונה זה לא כזה רציני, ולשיר בוזגלו בוא תזיין את שי זהבי, פוגע בשחקן בקבוצה שאני אוהב ובאישתו , ובגלל זה אני חושב שזה דוחה ,תפסיקו לשחק אותה מתורבתים כבר זה לא יעזור זה ככה בכל העולם כמו שאוהדי ריאל צועקים פוטה בארסה פוטה קטלוניה ואוהדי ליברפול צועקים יונייטד שיט ועוד דברים ,בכל יריבות יש קללות כאלה ,זה שי!
תמונה

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

זה שי ! כתב:אין קשר לדעתי לשיר לאוהד מכבי יש בת **** זה לא כזה רציני, ולשיר בוזגלו בוא תזיין את שי זהבי, פוגע בשחקן בקבוצה שאני אוהב ובאישתו , ובגלל זה אני חושב שזה דוחה ,תפסיקו לשחק אותה מתורבתים כבר זה לא יעזור זה ככה בכל העולם כמו שאוהדי ריאל צועקים פוטה בארסה פוטה קטלוניה ואוהדי ליברפול צועקים יונייטד שיט ועוד דברים ,בכל יריבות יש קללות כאלה ,זה שי!
מעכשיו נשיר יאלה לחבק את מכבי אחי,רק בגלל שהם אומרים.

סמל אישי של משתמש
צחי ארגמן

שליחה על ידי צחי ארגמן »

אנשים כמוכם מוציאים את כל מה שאהבתי וכל מה שאני אוהב בכדורגל בחיי...
אצטדיונים שאסור לפצח בהם גרעינים, להסתכל לכל הכיוונים כשאני מעשן כאילו אני ילד בכיתה ז', ועכשיו גם לא לקלל? באמת שהורסים את תרבות הכדורגל בארץ, וכן אני קורא לזה תרבות ולא הכדורגל עצמו זה לא הכל במה שאני אוהב בכדורגל.
לראייה אני אעדיף משחק גביע הטוטו בוסרמיל מאשר משחק עם אצטדיון מלא בקאמפ נואו, וכן הייתי בכזה, חוויית הכדורגל הכי נוראה שהייתה לי, הבנתי ביום ההוא שמשחקים כאלו צריך פשוט לראות בטלוויזיה.

נכון אני לא אבא עדיין, ואני מהשונאים הכי גדולים של בית"ר ירושלים רק בגלל התנהגות ברברית של האוהדים שלהם למרות שאני מסכים עם הרבה מהדעות שלהם,
מה שיפה הוא שאוהדי ב"ש הם לדעתי האיזון המושלם בין קהל בוגר ותומך לבין קהל שפשוט לא רוצים להתעסק איתו, שזה לא בהכרח משהו רע...

בשבילי כל שחקן שלובש את הסמל הוא כמו אח שלי לא משנה אם הוא במועדון יום או שנים, לא משנה ערבי יהודי או ניגרי, ואני לא אתן לאף אחד לקלל את מאור בוזגלו ואמחא לו כפיים.

השנאה שלי למכבי, לעיר ת"א, והאוהדים שלהם באמת שאין לתאר אותה, אז אני לא אזרוק אבנים על האוטובוס שלהם או אמצא ילד חף מפשע ברחוב ואפוצץ אותו מכות, אבל אין שום דבר רע בלקלל באצטדיון, וזה אפילו משחרר ומוריד קצת אגרסיות... תנסו את זה..

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

צחי ארגמן כתב:אנשים כמוכם מוציאים את כל מה שאהבתי וכל מה שאני אוהב בכדורגל בחיי...
אצטדיונים שאסור לפצח בהם גרעינים, להסתכל לכל הכיוונים כשאני מעשן כאילו אני ילד בכיתה ז', ועכשיו גם לא לקלל? באמת שהורסים את תרבות הכדורגל בארץ, וכן אני קורא לזה תרבות ולא הכדורגל עצמו זה לא הכל במה שאני אוהב בכדורגל.
לראייה אני אעדיף משחק גביע הטוטו בוסרמיל מאשר משחק עם אצטדיון מלא בקאמפ נואו, וכן הייתי בכזה, חוויית הכדורגל הכי נוראה שהייתה לי, הבנתי ביום ההוא שמשחקים כאלו צריך פשוט לראות בטלוויזיה.

נכון אני לא אבא עדיין, ואני מהשונאים הכי גדולים של בית"ר ירושלים רק בגלל התנהגות ברברית של האוהדים שלהם למרות שאני מסכים עם הרבה מהדעות שלהם,
מה שיפה הוא שאוהדי ב"ש הם לדעתי האיזון המושלם בין קהל בוגר ותומך לבין קהל שפשוט לא רוצים להתעסק איתו, שזה לא בהכרח משהו רע...

בשבילי כל שחקן שלובש את הסמל הוא כמו אח שלי לא משנה אם הוא במועדון יום או שנים, לא משנה ערבי יהודי או ניגרי, ואני לא אתן לאף אחד לקלל את מאור בוזגלו ואמחא לו כפיים.

השנאה שלי למכבי, לעיר ת"א, והאוהדים שלהם באמת שאין לתאר אותה, אז אני לא אזרוק אבנים על האוטובוס שלהם או אמצא ילד חף מפשע ברחוב ואפוצץ אותו מכות, אבל אין שום דבר רע בלקלל באצטדיון, וזה אפילו משחרר ומוריד קצת אגרסיות... תנסו את זה..
מסכים אבל מסייג בקטע של שי זהבי. אם אתה רוצה לקלל שחקני כדורגל עשה את זה בכיף כי זה חלק מהמשחק אבל להיטפל באופן קבוע לנשותיהם זה לא פחות ממגעיל ומבזה

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

צחי ארגמן כתב:אנשים כמוכם מוציאים את כל מה שאהבתי וכל מה שאני אוהב בכדורגל בחיי...

המזל שאצטדיון שלם לא מחליט בגלל פורום של 20 אנשים, אל תדאג.
תמונה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

maor20094 כתב:
המזל שאצטדיון שלם לא מחליט בגלל פורום של 20 אנשים, אל תדאג.
מזל גדול אה?שלא יפריעו לקלל ולפגוע בנשים של שחקנים.
הרי בשביל מה באים לאיצטדיון אם לא לקלל?

אין שכל אין דאגות.

שלח תגובה