את עם האדום ובוא תזייין את שי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: את עם האדום ובוא תזייין את שי

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אוהדי כדורגל צריכים לעודד את הקבוצה שלהם ובגג לקלל את היריבה ובטח שלא את הנשים.
ולגביי סיגריות, כל עוד יש חוק נגד שימוש סיגריות באצטדיון ואוכפים את זה עישון סתם כי בא למישהו זאת עבירה על החוק.
שלא לדבר על העובדה שזה פוגע בבריאות של מי שלא מעשן.
בכלל נראה לי שרוב האוהדים שמעשנים הם גם אלו שמעדיפים לקלל.
קטע מוזר ההקשר בין עישון לקללות...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
צחי ארגמן

שליחה על ידי צחי ארגמן »

דר אדום בנשמה כתב:אוהדי כדורגל צריכים לעודד את הקבוצה שלהם ובגג לקלל את היריבה ובטח שלא את הנשים.
ולגביי סיגריות, כל עוד יש חוק נגד שימוש סיגריות באצטדיון ואוכפים את זה עישון סתם כי בא למישהו זאת עבירה על החוק.
בקשר לחלק הראשון מסכים איתך במאה אחוז, אם הייתי רוצה נטו לראות משחק הייתי נשאר בבית, הרבה יותר נוח מהאצטדיון, בטח ובטח מווסרמיל, אני בא לעודד ולתמוך, אבל אני ועוד הרבה אנשים נהנים גם מהדבר הנוסף הזה שאתה יכול לעשות רק במגרש כדורגל ולא ייקחו אותך לכלא או לבית משוגעים.
כל זה בא לא מרוע לב אלא מיריבות ושנאה שרובה ספורטיבית, שבלי אלו הכדורגל היה דבר הרבה פחות מעניין.

בקשר לחלק של הסיגריות, אני ועוד הרבה מהמעשנים מספיק בוגרים כדי לדעת שזה לא דבר הכי בריא, בקשר לבריאות שלי זה כבר עניין שלי, בקשר לאחרים אני יודע לבד ללכת הצידה וגם לכבות את הסיגריה אם אני רואה שאני מפריע לסובבים אותי,
מה לעשות בשבילי לעבור משחק כדורגל בלי מספר מכובד של סיגריות זה עינוי.

בקשר למשפט האחרון שכתבת בקשר לזה שמי שמעשן זה גם מי שמקלל אין לי הרבה מה להגיד חוץ מזה שאני לא מכיר אותך אבל אתה כנראה ילד... אז אין צורך להתייחס לשטות כזאת..

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

צחי ארגמן כתב:
בקשר לחלק הראשון מסכים איתך במאה אחוז, אם הייתי רוצה נטו לראות משחק הייתי נשאר בבית, הרבה יותר נוח מהאצטדיון, בטח ובטח מווסרמיל, אני בא לעודד ולתמוך, אבל אני ועוד הרבה אנשים נהנים גם מהדבר הנוסף הזה שאתה יכול לעשות רק במגרש כדורגל ולא ייקחו אותך לכלא או לבית משוגעים.
כל זה בא לא מרוע לב אלא מיריבות ושנאה שרובה ספורטיבית, שבלי אלו הכדורגל היה דבר הרבה פחות מעניין.

בקשר לחלק של הסיגריות, אני ועוד הרבה מהמעשנים מספיק בוגרים כדי לדעת שזה לא דבר הכי בריא, בקשר לבריאות שלי זה כבר עניין שלי, בקשר לאחרים אני יודע לבד ללכת הצידה וגם לכבות את הסיגריה אם אני רואה שאני מפריע לסובבים אותי,
מה לעשות בשבילי לעבור משחק כדורגל בלי מספר מכובד של סיגריות זה עינוי.

בקשר למשפט האחרון שכתבת בקשר לזה שמי שמעשן זה גם מי שמקלל אין לי הרבה מה להגיד חוץ מזה שאני לא מכיר אותך אבל אתה כנראה ילד... אז אין צורך להתייחס לשטות כזאת..
סליחה אני אשם בהתמכרות הפרטית שלך? אם בא לך לעשן ואתה לא מסוגל לא לעשן באצטדיון אז תשב בבית ומצדי תקלל ותעשן שם...
ואני בן 24 עוד חודש אבל כנראה שבשביל אנשים כמוך מי שלא חושב כמוכם הוא ילד...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

דר אדום בנשמה כתב:סליחה אני אשם בהתמכרות הפרטית שלך? אם בא לך לעשן ואתה לא מסוגל לא לעשן באצטדיון אז תשב בבית ומצדי תקלל ותעשן שם...
ואני בן 24 עוד חודש אבל כנראה שבשביל אנשים כמוך מי שלא חושב כמוכם הוא ילד...
יאללה די לך לישון,שחרר תלחץ.
מחר יום חדש

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

צחי ארגמן כתב:אנשים כמוכם מוציאים את כל מה שאהבתי וכל מה שאני אוהב בכדורגל בחיי...
אצטדיונים שאסור לפצח בהם גרעינים, להסתכל לכל הכיוונים כשאני מעשן כאילו אני ילד בכיתה ז', ועכשיו גם לא לקלל? באמת שהורסים את תרבות הכדורגל בארץ, וכן אני קורא לזה תרבות ולא הכדורגל עצמו זה לא הכל במה שאני אוהב בכדורגל.
לראייה אני אעדיף משחק גביע הטוטו בוסרמיל מאשר משחק עם אצטדיון מלא בקאמפ נואו, וכן הייתי בכזה, חוויית הכדורגל הכי נוראה שהייתה לי, הבנתי ביום ההוא שמשחקים כאלו צריך פשוט לראות בטלוויזיה.

נכון אני לא אבא עדיין, ואני מהשונאים הכי גדולים של בית"ר ירושלים רק בגלל התנהגות ברברית של האוהדים שלהם למרות שאני מסכים עם הרבה מהדעות שלהם,
מה שיפה הוא שאוהדי ב"ש הם לדעתי האיזון המושלם בין קהל בוגר ותומך לבין קהל שפשוט לא רוצים להתעסק איתו, שזה לא בהכרח משהו רע...

בשבילי כל שחקן שלובש את הסמל הוא כמו אח שלי לא משנה אם הוא במועדון יום או שנים, לא משנה ערבי יהודי או ניגרי, ואני לא אתן לאף אחד לקלל את מאור בוזגלו ואמחא לו כפיים.

השנאה שלי למכבי, לעיר ת"א, והאוהדים שלהם באמת שאין לתאר אותה, אז אני לא אזרוק אבנים על האוטובוס שלהם או אמצא ילד חף מפשע ברחוב ואפוצץ אותו מכות, אבל אין שום דבר רע בלקלל באצטדיון, וזה אפילו משחרר ומוריד קצת אגרסיות... תנסו את זה..
אתה צריך להבין משהו אחד.
לא כולם יודעים איפה עובר הגבול.
זה בסדר לשנוא קבוצות, שחקנים וקהל..אבל כשאיצטדיון שלם מתחיל בשירה מכוערת יש כאלה שלוקחים את זה רחוק ואחכ זורקים אבנים או מחפשים ללכת מכות עם אוהדי היריבה, זה ממשיך בקללות של "סרטן בראש" ונגמר בלהוריד מאמן לשולי הכביש.

בקיצור התנהגות כזו היא אלימה וכאשר הדבר נעשה ב"עדר", תמיד יהיו כאלה שיעברו את הגבול וככל שהם צעירים יותר הם יהיו רבים יותר.
אין לזה קשר לאבהות ובטח לא לתרבות. זה פשוט מכוער, אלים ובעיקר הרגל מגונה שיש לעקור מהשורש.

זכותך להתבאס אבל ככל שתתבגר יותר תבין את המהות באופן יותר ברור.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

בוא תשב איתי תראה דוקטורטים ורופאים וטייסים מקללים ושרים שירים כאלה מה זה קשור לאין שכל אין דאגות ,זה האווירה של המשחק ,דיי להיות יפיי נפש דיי זה מגעיל כבר ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

דר אדום בנשמה כתב:אוהדי כדורגל צריכים לעודד את הקבוצה שלהם ובגג לקלל את היריבה ובטח שלא את הנשים.
מה קשור רוב האוהדים שמעשנים מקללים??? אני מעשן , ואני אף פעם לא מעשן ליד אנשים האיצטדיון , הולך לפינה רחוקה ומעשן.
ולגבי הקללות , אני בחיים בחיים לא מקלל באיצטדיון , לפעמים נפלט קללות(לא משהו מעבר לגבול הטעם הטוב) לשחקני היריבה דוגמא : זהבי , טבח , שמעון הרוש , וכו..

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

קורא את הדיון הזה לעומק ורק מתחזקת אצלי התחושה שצריך לחוקק חוק שיחייב רשיון להיות הורה.
בחילה.

סמל אישי של משתמש
zahipan

שליחה על ידי zahipan »

חלאס אל תעשנו באצטדיון, יש חוק האוסר עישון וגם זה ממש מסוכן לילדים קטנים.

סמל אישי של משתמש
sasa

שליחה על ידי sasa »

תכלס אין מה לעשות...זה הכדורגל בכל העולם זה ככה
כל עוד זה בגבולות המגרש זה בסדר מבחינתי
בחוץ כולנו חוזרים להיות יהודים שמשרתים בצבא ומס הכנסה דופק אותנו

שלח תגובה