מנוע מלהגיב!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
רונן כהן
Title: שער 2

Re: מנוע מלהגיב!

שליחה על ידי רונן כהן »

תגידו לא נמאס לך לבלבל תמוח,פדידה לא עשה שום תנועה מגונה לעבר הקהל,הוא בסך הכל חגג את שערו בצורה הזאת וסבבה אף אחד לא נפגע.
"גוש שהשחקנים לא מסמפטים" עכשיו הצחקת אותי אז אני יגיד לך ככה לא רק שאתה טועה במה שאתה חושב אלא הם גם סופרים אותנו יותר ממך.
תמונה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ליאור עזרא כתב:
לא ראית אותו חוגג בצורה דומה כי הוא לא כבש :lol:

אני חושב שסתם מנפחים את זה, ואם הייתה שם כוונה זדונית (ספק כבד) אז צריכים לעשות איתו שיחה (לא אנחנו), אבל שוב אני לא חושב שזה לא "מוצדק" - זה לא שהוא בא לשער 5 ועשה את זה. הוא בא לאלה שמקללים וסתם להם ת'פה.
בדרך כלל הוא חוגג את השערים בצורה שהוא מזיז את הראש קדימה כמו מעין מיני נגיחה או משהו כזה...
אבל אני לא חושב שהוא עשה תנועה מגונה אלא תנועת אגרוף כזאת של נצחון, אבל זאת רק דעתי...

ד"א אני לא מבין את כל מי ששרק בוז על החילוף שהוציאו את רפי עמוס, זאת אומרת למה לשרוק בוז, סך הכל חילוף שאמור לעורר את הקבוצה, זה לא שגיא לוי רצה בכוונה להחליף אותו בדקה 30, כי אני אומר לכם שאם הקבוצה הייתה משחקת טוב מההתחלה הוא לא היה יוצא בדקה ה30, ככה שלא הייתם צריכים לשרוק בוז, אבל חימם את הלב שקראנו לו, כדי לנחם ולעודד אותו לאחר החילוף.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

טוב אני רואה שאני חלש אופי כמו כול שחקני הבית שלנו.
אני אתחיל מזה שמשום מה חלק מההלקאה העצמית שלנו קורה כאן דבר
מוזר.
במקום ששחקני הרכש שלנו יהיו תחת "זכוכית מגדלת" שחקני הבית שלנו
בשר מבשרנו עומדים תחת "זכוכית מגדלת" וצר לי.
נתחיל מזה ששחקן בעל יכולות טכניות וחלוץ מוכשר מתחיל את המשחק בעמדה הטבעית שלו.
אבל מה הוא מתבקש ע"י המאמן לעזור בעבודת ההגנה כן תמוהה בעיניי שהמשחק בשליטה
של הקבוצה היריבה. החלוץ מתבקש לעשות הגנה בעמדה רחוקה כ70 מטר מעמדתו הטבעית.
לאחר חמש דקות בדיוק מתבקש בשר מבשרנו לשנות עמדה ולשחק בקישור הימני לאחר חמש דקות בקישור
השמאלי ולאחר חמש דקות כמגן ימני ולאחר חמש דקות בכמגן שמאלי. התבלבלתם? כן גם אני ובטח ובטח
השחקן. כי מרוב בילבול הוא מצא את עצמו בדקה ה28 בספסל.
צר לי על זה שמאשמים אותו במשחק הנרפה והקטסטורפלי של הקבוצה.
רק להזכירכם שאם ובמידה זולו היה באר שבעי הוא היה נצלב כאן היום.
אבל מה הוא רכש צריך לתת לו את הזמן עזבו אותכם עם ההלקאה העצמית הזו
אתם מייצרים כאן סטיגמה במו ידכם ופיכם חברים.
ונעבור לאדון חנן המחונן הבחור צריך להיות מושעה לפחות שבועיים על תנועת היד הזו.
אסור היה לו לעשות את זה. אנחנו לא צריכים לעבור לסדר היום אחרי התנועה הבזויה שהוא ביצעה.
צריך לעקור את הדברים הללו מהשורש.
מתנצל שהגבתי אני באר שבעי גאה.

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

מי קבע שעמוס פתח חלוץ?

עמוס פתח כקשר שמאלי
ומכיוון שהגול בא מהאגף שלו,בגלל שהוא לא עזר בסגירה של מגן רעננה
גיא הוציא אותו.
בדיוק כמו שיוסי שבוע שעבר לא עשה מספיק הגנה ור"ג חגגו דרך האגף השמאלי שלנו.(אתה מוזמן לראות את התקציר של היום,תראה איפה עמוס נמצא בגול)
אני כן מסכים עם מי שרשם שבונפלד היה צריך לצאת.
ובשני היקר
כל סורוקאי שנמצא בהרכב זה סוג של וירוס
4 כאלה מביאים אותך למצב קליני..
נדבר בעוד 8 שנים שיעלה דור חדש לבוגרים ואני מקווה שעם מנטליות אחרת..
שמח שהגבתי אני באר שבעי שסובל משחקנים באר שבעים!!

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

מה לעזאזל אתם רוצים מפדידה? תנועת 'יש'!
אם היה רוצה, היה מראה גם את האצבע וגמרנו...למה אתם חייבים לחפש שלילי?
אולי הוא אגואיסט, אולי הוא מחפש את ההצלחה שלו בעיקר...אבל מה לעשות שכל עוד הוא עולה כמחליף (לא פותח), הוא מביא תוצאות? שיהיה טוב ואני אהיה מבסוט מכל גול וגול.

רפי עמוס? חלש חלש חלש. מאות שחקנים החליפו עמדות במהלך הקריירה. עד עכשיו הוא הראה אפס יכולת (לא רק היום). בטדי נגד ירושלים היו דברים שהראו שהוא לוקה בהבנת המשחק ובדברים הפשוטים ביותר בו, זה לא משנה אם ישחק קשר\חלוץ או שוער ואם כבר להאשים את גיא לוי במשהו זה בכך שלקוסטרוב הגיע הרבה יותר לפתוח.
אבל אם אתם כל כך רוצים צ'אנס לשחקני הבית אז קיבלתם. כחלוץ, מה לעשות, ממש אין לו מקום בהרכב.
הקבוצה לא שיחקה מחצית ראשונה? אם לא היה עושה חילוף, הייתם אומרים למה הוא מחכה עם החילופים.
מישל, לא יודע איך המצאת 5 תפקידים. הוא ניסה אותה כקשר בשני הצדדים. זהו.
מכל השחקנים, רק הוא ובונפלד היו ראויים להיות מוחלפים. אבל אם בונפלד היה מוחלף, קוסטרוב היה נכנס לעמדת הקשר השמאלי, נניח שקבדה היה הולך ימינה...ועמוס באמצע? זה יותר טוב?

הכי חשוב שאלול לא רואה דקות! זאת הדרך הבטוחה להצלחה!
(ולא שלא היתה היום פאדיחה בהגנה...ובכל זאת)

סמל אישי של משתמש
ליאור עזרא
Title: CrazyRed

שליחה על ידי ליאור עזרא »

שמע, אם מאמן נכנס לפה כדי לקחת ניתוחים הם מתבלבל...
אחד אומר X השני אומר Y והשלישי בכלל אמר ג'.

מסכים עם אליק בכל מילה.
רוצים אצטדיון חדש!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

רונן כהן כתב:תגידו לא נמאס לך לבלבל תמוח,פדידה לא עשה שום תנועה מגונה לעבר הקהל,הוא בסך הכל חגג את שערו בצורה הזאת וסבבה אף אחד לא נפגע.
"גוש שהשחקנים לא מסמפטים" עכשיו הצחקת אותי אז אני יגיד לך ככה לא רק שאתה טועה במה שאתה חושב אלא הם גם סופרים אותנו יותר ממך.
רונן כמו שאמרתי לכל מטבע יש 2 צדדים, מאוד מוזר לי שאותה תנועה נעשתה לעבר האוהדים שכמעט תמיד מקללים. בטח שהם סופרים את גוש המקללים, בגללו הם רועדים לפני כל משחק בית, בגללו אחרי כל איבוד או גול הם מורידים את הראש. לקחת שחקנים חלשים מנטלית, לצרף אליהם אנשים שמקללים בכל מצב (כפי שאנשים אחרים שיושבים בשער 2 הגיבו כאן) ותקבל גוש של אוהדים שאני שמעתי במהלך שנותי כאוהד לא שחקן אחד ולא שתיים שאומרים שמדובר בגוש שהוא סיוט עבורם.

ושוב, אני לא מכליל כלפי כל יושבי שער 2, אלה כלפי אותם אנשים שכמו שאמר לי שמואל בזמנו, מקללים כדי להשתחרר מהבעיות במהלך השבוע ולא בגלל משהו ספציפי במשחק.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

האמת שראיתי את זה כמה פעמים ונראה לי שמדובר בסוג של תנועת ניצחון ולא יותר מזה, מה גם שזה
לא מתאים לפדידה להתעסק בשטויות כאלה. לגבי רפי עמוס, הטעות של גיא היתה לפתוח איתו מההתחלה
כי הוא לא שיחק חלוץ/קשר כמעט שנה. מעבר לזה הוא לא מתאים לבוגרים שלנו וצריך כמה שנים בחוץ
ואולי לחזור יותר טוב למרות שמבחינתי שחקן שלא שירת בצבא לא ראוי ללבוש את המדים של הפועל.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

אריק כתב:למרות שמבחינתי שחקן שלא שירת בצבא לא ראוי ללבוש את המדים של הפועל.
ואללה לא ידעתי.

והופ, הנה לכם עוד סיבה למה הוא לא צריך להיות שייך לקבוצה שלנו.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אליק כתב:
ואללה לא ידעתי.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

אליק כתב:
ואללה לא ידעתי.

גם אני לא ידעתי. מסכימה לחלוטין.
שחקן צעיר כזה שלא רואה דשא חודשים צריך להיכנס כמחליף לקראת סוף משחק כשהקבוצה מובילה ולאט לאט לצבור דקות, ואז לתת לו לפתוח, לא אחרי יובלות שהבחור לא ניתק את ישבנו מהספסל פתאום לפתוח וללכת לאיבוד, ברור שהוא לא ישחק טוב כי הוא כבר לא זוכר איך מרגיש הדשא.

לא מסכימה לגבי אלעד, כולם היו חלשים, כשראינו מהדשא שקוסטרוב עומד להכנס ממש לא ידענו מי ייצא, כולם היו צריכים לצאת מלבד קבדה וקדוסי. גם אופיר שכולם יודעים כמה שאני אוהבת אותו, תפס עוד יום חלש (מאז שהתחילו לשבח אותו הוא נעצר, כמו מליקסון), היה עצבני מאוד על הדשא, וויתר לעצמו וכדאי מאוד שינער את מה שהוא צריך לנער מעליו ויחזור למיטבו כי אנחנו צריכים אותו עד תום העונה ואנחנו מאוד רוצים לראות אותו כאן בעונה הבאה, מאוד.

לגבי התנועה של פדידה, דיברו על זה המון והראו את זה שוב ושוב בטלויזיה. לדעתי זה לא היה כזה תמים. מצד שני, הוא שחקן שמאוד חשוב לו שיאהבו אותו אז לא נראה לי שהוא יעיז לעשות תנועה מגונה לגרעין הבעייתי.
כשהוא נשאל על כך במסיבת העיתונאים הוא טען שככה הוא תמיד חוגג אחרי שער, אז אחד העיתונאים עקץ אותו "עבר הרבה זמן, אולי אתה כבר לא זוכר איך אתה חוגג", קצת מתחת לחגורה. למרות שאני לא מתה עליו, הבחור הבקיע צמד, שינה את תוצאת המשחק לטובתנו, תנו לו לצאת מבסוט ולחגוג עם המשפחה.

אנחנו כולנו צילמנו את השוער הצעיר של רעננה נוגע בכדור בידו מחוץ לרחבה! מעניין שהקוון "לא ראה"
גם תפסתי תמונה של קדוסי נמשך לדשא בתוך הרחבה בזמן הרמת כדור והשופט היה הפעם כל כך קרוב... שהוא יכל לשמוע את הנפילה אבל שוב, לא הוא ולא ה"קוון" שלו חשבו שזה עבירה והוא עוד שניה היה מוציא לקדוסי צהוב אחרי שזה צרח עליו שהוא עיוור ושישים לב לדברים.

שוב נקלענו לפיגור מוקדם
שוב התפללתי שתבוא כבר המחצית וגיא לוי יעשה להם סדר בחדר הלבשה.
שוב חיכיתי למחצית השניה כדי שיהיה בסדר
שוב היה בסדר במחצית השניה
שוב קפצתי משמחה בסוף המשחק
שוב הופתעתי על ידי המאמן שהפעם הפנים הכל (אם לא במחזור ה24 אז מתי) ותפס את השחקנים בידיים והצעיד אותם לעבר הקהל ומחה כפיים, קפץ ושמח מול שער 5 המפוצץ והשמח.

מה שמביא אותי לנקודה החשובה ביותר מאתמול: הקהל!
מפתיחת המשחק ועד הסוף לא נפסק העידוד. מיד לאחר הספיגה שער 5 רעד משירה מאסיבית לעידוד השחקנים. אני התרגשתי.
נפעמתי מהעידוד שלא פסק למרות המשחק החלש מאוד שלנו במחצית הראשונה, למרות הפיגור. שער 5 הראה בגרות והיווה כוח עזר לשחקנים, הציג תצוגה נפלאה עם השלטים והאדום שחגג ביציע.
אפילו השירה של "כל היציע עכשיו מתעורר" עם שער 2 היה מדהים (רק צריך לעבוד על המשפט האחרון חחח).
פשוט שאפו ענק לקהל!

סמל אישי של משתמש
הילה חדד

שליחה על ידי הילה חדד »

אדומה דרומית כתב:
לא מסכימה לגבי אלעד, כולם היו חלשים, כשראינו מהדשא שקוסטרוב עומד להכנס ממש לא ידענו מי ייצא, כולם היו צריכים לצאת מלבד קבדה וקדוסי. גם אופיר שכולם יודעים כמה שאני אוהבת אותו, תפס עוד יום חלש (מאז שהתחילו לשבח אותו הוא נעצר, כמו מליקסון), היה עצבני מאוד על הדשא, וויתר לעצמו וכדאי מאוד שינער את מה שהוא צריך לנער מעליו ויחזור למיטבו כי אנחנו צריכים אותו עד תום העונה ואנחנו מאוד רוצים לראות אותו כאן בעונה הבאה, מאוד. ![/b][/size]

וואי וואי כמה דברים כתבת... :)

אחד, אחד...

כולם היו נראים רע מחצית ראשונה, ההתלבטות הייתה בין עמוס לבונפלד. גיא השאיר את בונפלד כי היה סיכוי גבוה יותר שיעשה משהו במחצית השנייה.

לגבי אופיר, אל תדאגי ילדה.. הוא עוד יחזור לעצמו במשחקים הבאים. אופיר האחרון שיוותר לעצמו. בהבטחה, עוד ישמעו עליו הרבה עד לסיום העונה. ורק לטובה.
אדומה דרומית כתב:
לגבי התנועה של פדידה, דיברו על זה המון והראו את זה שוב ושוב בטלויזיה. לדעתי זה לא היה כזה תמים. מצד שני, הוא שחקן שמאוד חשוב לו שיאהבו אותו אז לא נראה לי שהוא יעיז לעשות תנועה מגונה לגרעין הבעייתי.
כשהוא נשאל על כך במסיבת העיתונאים הוא טען שככה הוא תמיד חוגג אחרי שער, אז אחד העיתונאים עקץ אותו "עבר הרבה זמן, אולי אתה כבר לא זוכר איך אתה חוגג", קצת מתחת לחגורה. למרות שאני לא מתה עליו, הבחור הבקיע צמד, שינה את תוצאת המשחק לטובתנו, תנו לו לצאת מבסוט ולחגוג עם המשפחה. ![/b][/size]
אל תדאגי לו, הוא לא כזה מסכן... הדבר היחידי שחשוב לו זה השערים שלו ואיך הוא מוסיף שבוע הבא עוד שער למאזן שלו (כמדומני הוא אמר שהוא מחכה כבר לשבוע הבא כדי לכבוש שוב).
אדומה דרומית כתב:
אנחנו כולנו צילמנו את השוער הצעיר של רעננה נוגע בכדור בידו מחוץ לרחבה! מעניין שהקוון "לא ראה"
גם תפסתי תמונה של קדוסי נמשך לדשא בתוך הרחבה בזמן הרמת כדור והשופט היה הפעם כל כך קרוב... שהוא יכל לשמוע את הנפילה אבל שוב, לא הוא ולא ה"קוון" שלו חשבו שזה עבירה והוא עוד שניה היה מוציא לקדוסי צהוב אחרי שזה צרח עליו שהוא עיוור ושישים לב לדברים.

שוב נקלענו לפיגור מוקדם
שוב התפללתי שתבוא כבר המחצית וגיא לוי יעשה להם סדר בחדר הלבשה.
שוב חיכיתי למחצית השניה כדי שיהיה בסדר
שוב היה בסדר במחצית השניה
שוב קפצתי משמחה בסוף המשחק
שוב הופתעתי על ידי המאמן שהפעם הפנים הכל (אם לא במחזור ה24 אז מתי) ותפס את השחקנים בידיים והצעיד אותם לעבר הקהל ומחה כפיים, קפץ ושמח מול שער 5 המפוצץ והשמח.

מה שמביא אותי לנקודה החשובה ביותר מאתמול: הקהל!
מפתיחת המשחק ועד הסוף לא נפסק העידוד. מיד לאחר ספיגה שער 5 רעד מעידוד מאסיבי לעידוד השחקנים. אני התרגשתי.
נפעמתי מהעידוד שלא פסק למרות המשחק החלש מאוד שלנו במחצית הראשונה, למרות הפיגור. שער 5 הראה בגרות והיווה כוח עזר לשחקנים, הציג תצוגה נפלאה עם השלטים והאדום שחגג ביציע.
אפילו השירה של "כל היציע עכשיו מתעורר" עם שער 2 היה מדהים (רק צריך לעבוד על המשפט האחרון חחח).
פשוט שאפו ענק לקהל!
עניין של זמן עד שתגיע מולנו קבוצה שתיהיה חכמה ותכבוש 2-3 גולים במחצית הראשונה ואז יהיהכבר קשה מידי.

עניין של זמן עד שהשחקנים יתרגלו לצעקות של גיא במחצית ואז זה לא יועיל.

המחזה עם גיא היה מדהים, חזון אחרית הימים ממש.

וכן, חייבים לעבוד על המשפט האחרון.

שבת שלום עדי, מגיע לנו לחייך :)
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

תמונה תמונה

ועכשיו? תנועה מגונה או סתם אגרוף?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

תנועה מגונה. למרות שבהתחלה חשבתי שלא, התמונות האלה די מוכיחות לי. לא התעמקתי מעולם יותר מידי בפדידה, כאדם מעבר להיותו שחקן שכשהוא נכנס כמחליף יכול להיות במקום הנכון בזמן הנכון.
כל הכבוד על כך שהבקיע, פעמיים ומעבר לזה לךא כל כך רוצה להתעסק בו. הוא לא מעניין אותי כיחיד אלא כחלק מהקבוצה שלי, שאני אוהבת שניצחה.
אגב גיא טען שהוא לא צעק בזמן המחצית, מעניין מה הוא אמר.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

crazyred כתב:תנועה מגונה. למרות שבהתחלה חשבתי שלא, התמונות האלה די מוכיחות לי.
איפה התנועה המגונה פה בדיוק? :?:

שלח תגובה