ג'סטין זולו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
זה שי !

Re: ג'סטין זולו

שליחה על ידי זה שי ! »

משה אל תשכח שקוסטרוב הוא שחקן גם צעיר אז מה עם הוא זר הוא צעיר !!
אתה לא יכול לעשות השוואה כזאת
אין ספק שאין להם אותו סגנון משחק אני אוהב אישית את אלקיים והבחור הזה עוד יתרום לנו תיהיה בטוח
אני מאמין שלקראת סוף העונה גיא לוי יתן להם לשחק יותר !!!
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

משה אוחיון כתב: ומה בנוגע לקוסטרוב לעומת אלקיים? הראה גם אתה ראית את אלקיים השנה, לא היית נותן לו יותר דקות, אפילו על חשבון קוסטרוב?
יוסי אלקיים ראוי לקבל דקות משחק בלי קשר לקוסטורוב אבל כאן נכנסת לתמונה סוגיית קבוצת הנוער וזה שיקול
בפני עצמו. אם המאמן רואה שהוא מסתדר בלעדיו ומצד שני הנוער לא יכול לתפקד בלעדיו אז אפשר להבין
את השיקולים. אני יכול להבטיח לך שאלקיים ימשיך לליגת העל כי יש לו פוטנציאל להצליח שם. לגבי קוסטרוב,
קשה להתעלם שיש לשחקן כדורגל וראיית משחק, הוא צריך להשתפר בכמה פרמטרים אבל בבסיסו הוא שחקן טוב
שמסוגל ליצור שינוי. אם הוא היה ישראלי אין ספק שהייתי רוצה אותו אצלי, השאלה האם שווה "לבזבז" עליו עמדה
של שחקן זר. אני באופן אישי (ואני מבין את מי שיחלוק עלי) הייתי מהמר עליו כי אני מאמין בו.

ואדים
Title: לעולם לא תצעדי לבד

שליחה על ידי ואדים »

תלוי איך מחליטים להסתכל על הדברים.
אם קבעת לעצמך ששחקן בית צעיר תמיד עדיף על אחד שבא מבחוץ,אז אפשר ללכת עם האג'נדה הזאת עד הסוף כאשר שום דבר כבר לא ישנה את דעתך.בגדול אני מסכים עם זה,אבל השנה זה קצת שונה,שני הזרים המושמצים כאן,שלא בצדק יש לומר,הגיעו לכאן עוד בגיל הנוער.לא מדובר כאן בשני זרים בסביבות גיל ה 30 שלא עשו שום דבר במהלך הקריירה שלהם והגיעו לגזור קופון על חשבונה של הפועל ב"ש.

השנה בבאר שבע החליטו ללכת על משהו שונה,שונה משאר קבוצות בארץ ביחס לזרים שמביאים לקבוצותיהם.קוסטרוב הגיע לכאן כשחקן צעיר,שחקן נבחרת של ארצו עד גיל 21 שחיפש מועדון לעשות את ההתקדמות שלו.קוסטרוב פתח את העונה בצורה טובה,לאחר מכן ירד לספסל ובדרך כלל נכנס כמחליף.לפעמים הביא את השינוי,לפעמים היה בינוני ולא תרם.נורמלי לגמרי לשחקן שמגיע לארץ זרה,בגיל צעיר ומנסה להשתלב.בואו גם לא נשכח שהשחקן הזה היה אולי אחד הגורמים המשמעותיים על זכייתה של הפועל ב"ש בגביע הטוטו השנה עם מספר שערים חשובים ומשחקים טובים שגרמו לכולם להגיד מילים טובות על השחקן הזה.

ז'סטין זולו,אומנם לא יליד "סורוקה" אבל בואו לא נשכח ששיחק כאן כבר בנוער של המועדון.היה אחד השחקנים החשובים בהישארות ה"שלושה" שנה נוספת בליגה הבכירה בעונה שעברה.הוכיח את עצמו במחנה אימונים,קיבל את חולצת ההרכב הראשון וגילה יכולת טובה.ז'סטין תפקד הרבה יותר טוב כאשר אוקוגו היה לידו.ברגע שאוקוגו נפצע ואחרי שינוי המערך של גיא לוי,ז'סטין נשאר לבדו בקישור האחורי,וזו משימה קשה מאוד להחזיק לבד את הקישור האחורי,במיוחד בשביל ילד בן 19.היו לו משחקים טובים וטובים פחות,אבל בואו לא נהרוג אותו אחרי כל פס לא מדויק שהוא נותן. יש הרבה חסרונות לשחקן הזה,האם מתאים כבר עכשיו לליגת העל? לא בטוח,אבל בשביל שחקן בן 19 בלבד שעושה את צעדיו הראשונים בכדורגל המקצועני,לא הייתי מתפטר ממנו בכזאת קלות רק בגלל העובדה שלא נולד בבאר שבע.

אני לגמרי לא מסכים עם זה ששחקן כמו יוסי אלקיים סבל מקיפוח השנה.יוסי קיבל את ההזדמנויות שלו.הדבר הכי טוב בשביל יוסי עכשיו זה להתרכז במשחקים של הנוער,לנסות ולהשאיר את הקבוצה הזאת בליגה,זו מטרה לא פחות חשובה בשביל שחקן בית שגדל במועדון.הזמן שלו עוד יגיע והוא יהיה בורג משמעותי בבוגרים בעתיד.

לדעתי צריך למצוא את האיזון המתאים בין השילוב של שחקני בית צעירים לבין אותם זרים צעירים שהגיעו השנה למועדון.לדעתי גיא לוי עושה את זה בצורה הטובה ביותר,בטווח הארוך כולנו רק נרוויח מזה ונקצור פרות גם משחקנים כמו יוסי אלקיים גם קוסטרוב וגם ג'סטין.כל העתיד עוד לפניהם,יש מה לשפר.אבל לכל אחד מהם יש פוטנציאל להיות שחקן לגיטימי בליגת העל בעתיד.
ז'סטין וקוסטרוב מחזיקים בחוזים ארוכי טווח,המועדון החליט להשקיע בהם,בואו נהיה סבלניים איתם.אף אחד לא אמר שהם יהיו הזרים של הקבוצה שנה הבאה בליגת העל.התחילו כאן בתהליך מסוים,ניתן לזמן לעשות את שלו.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אוהד מרחוק

שליחה על ידי אוהד מרחוק »

ג'סטין זולו גדול על הליגה הזאת.
זאת ליגה של קודם כל גרזנים ורק אחר כך כל היתר. זו הסיבה שדנדי בלט כל כך לטובה (ולא שאני מפחית מיכולתו של דנדי, את מת על השחקן הזה).
אך זולו הוא שחקן מסוג אחר לגמרי.
הוא השחקן היחיד מהחלק האחורי עם כוונה אמיתית לצאת קדימה ובגלל זה הוא מאבד לא מעט כדורים.
נכון, יש לו בעיה בפס הפשוט, אך הוא בסך הכל בן 19 והוא יילך וישתבח עם הזמן. אי אפשר שלא לשים לב לאלגנטיות שבתנועה עם כדור, לראיית המשחק.
מי שספר לו אתמול איבודי כדור, ראוי שיערוך השוואה לבונפלד למשל. אני בטוח שמספר איבודי הכדור שלו היה גבוה משל זולו.
אתם צריכים לזכור, שלמרות שהוא לא נראה ככה, הוא עדיין בן 19! בגיל של אלקיים, צעיר יותר מאפריאט, גבאי, אמזלג ובכמה וכמה שנים צעיר מזוהר.
שחקן בן 19 שהשלים נהדר את דנדי, נאלץ להחזיק עכשיו לבדו את הקישור האחורי של קבוצה נטולת חוליית הגנה.
שחקן בן 19 שנאלץ לעשות עבודה של שני שחקנים בקישור האחורי, כשלצידו נוכח-נפקד אלעד בונפלד.
בליגת העל הסיפור יהיה שונה לגמרי.
המגרשים הגדולים, המשחקים הפתוחים (יותר), העובדה שכל הקבוצות משחקות עם שני קשרים אחוריים - שם ג'סטין יפרח.
רק תדמיינו לכם למשל קישור אחורי של ג'סטין זולו ועידן סרור באמצע כשמליקסון וכבדה בצדדים. (מבלי להיכנס כרגע להתאמתו האינדיבידואלית של כל אחד מהמוזכרים לליגת העל) זה יכול להיות הקישור הכי אנרגטי בארץ!
אז יש את אלו שרואים רק את השחקן שמחזיק יותר מדי בכדור עד שמשחרר.
אני רואה פוטנציאל עצום, אני רואה שחקן שתוך כמה שנים ייצא לשחק לפחות בבלגיה, אני רואה (כמו שנאמר כבר) את פטריק וויירה... ואני רואה שחקן שבגיל 20 יהיה הקשר האחורי הכי טוב בליגת העל.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אוהד מרחוק כתב:ג'סטין זולו גדול על הליגה הזאת.
זאת ליגה של קודם כל גרזנים ורק אחר כך כל היתר. זו הסיבה שדנדי בלט כל כך לטובה (ולא שאני מפחית מיכולתו של דנדי, את מת על השחקן הזה).
אך זולו הוא שחקן מסוג אחר לגמרי.
הוא השחקן היחיד מהחלק האחורי עם כוונה אמיתית לצאת קדימה ובגלל זה הוא מאבד לא מעט כדורים.
נכון, יש לו בעיה בפס הפשוט, אך הוא בסך הכל בן 19 והוא יילך וישתבח עם הזמן. אי אפשר שלא לשים לב לאלגנטיות שבתנועה עם כדור, לראיית המשחק.
מי שספר לו אתמול איבודי כדור, ראוי שיערוך השוואה לבונפלד למשל. אני בטוח שמספר איבודי הכדור שלו היה גבוה משל זולו.
אתם צריכים לזכור, שלמרות שהוא לא נראה ככה, הוא עדיין בן 19! בגיל של אלקיים, צעיר יותר מאפריאט, גבאי, אמזלג ובכמה וכמה שנים צעיר מזוהר.
שחקן בן 19 שהשלים נהדר את דנדי, נאלץ להחזיק עכשיו לבדו את הקישור האחורי של קבוצה נטולת חוליית הגנה.
שחקן בן 19 שנאלץ לעשות עבודה של שני שחקנים בקישור האחורי, כשלצידו נוכח-נפקד אלעד בונפלד.
בליגת העל הסיפור יהיה שונה לגמרי.
המגרשים הגדולים, המשחקים הפתוחים (יותר), העובדה שכל הקבוצות משחקות עם שני קשרים אחוריים - שם ג'סטין יפרח.
רק תדמיינו לכם למשל קישור אחורי של ג'סטין זולו ועידן סרור באמצע כשמליקסון וכבדה בצדדים. (מבלי להיכנס כרגע להתאמתו האינדיבידואלית של כל אחד מהמוזכרים לליגת העל) זה יכול להיות הקישור הכי אנרגטי בארץ!
אז יש את אלו שרואים רק את השחקן שמחזיק יותר מדי בכדור עד שמשחרר.
אני רואה פוטנציאל עצום, אני רואה שחקן שתוך כמה שנים ייצא לשחק לפחות בבלגיה, אני רואה (כמו שנאמר כבר) את פטריק וויירה... ואני רואה שחקן שבגיל 20 יהיה הקשר האחורי הכי טוב בליגת העל.
שמע, אני לא יודע מה יהיה. יכול להיות שהוא כישרון גדול ושהוא יהיה שחקן ענק. כרגע הוא לא כזה, כרגע הוא משחק מאוד לא טוב, ואל תגיד לי שזה שלב שהתפתחות שלו כשחקן, כי עברו כבר 24 מחזורים והוא עדיין לא הרשים אותי באף משחק. אז נכון לעכשיו זולו משחק לא טוב, ואני אישית חושב ששחקנים שמשחקים לא טוב צריכים להיות על הספסל. בלי הרבה ויכוחים.
ודרך אגב, גם בונפלד לא צריך להיות בהרכב.

סמל אישי של משתמש
אוהד מרחוק

שליחה על ידי אוהד מרחוק »

bs war כתב:
שמע, אני לא יודע מה יהיה. יכול להיות שהוא כישרון גדול ושהוא יהיה שחקן ענק. כרגע הוא לא כזה, כרגע הוא משחק מאוד לא טוב, ואל תגיד לי שזה שלב שהתפתחות שלו כשחקן, כי עברו כבר 24 מחזורים והוא עדיין לא הרשים אותי באף משחק. אז נכון לעכשיו זולו משחק לא טוב, ואני אישית חושב ששחקנים שמשחקים לא טוב צריכים להיות על הספסל. בלי הרבה ויכוחים.
ודרך אגב, גם בונפלד לא צריך להיות בהרכב.
להגיד שהוא לא הרשים באף משחק זו הגזמה. היו לו כמה וכמה משחקים טובים, בייחוד לצד דנדי.
בעניין הספסל אני מסכים איתך, פשוט אין אופצייה אחרת.
הסגל נבנה על 4 קשרים אחוריים לגיטימיים - זרקו, זולו, דנדי וזוהר.
בתחלית העונה שהיו אופציות, זולו מצא את עצמו בחלק מהמקרים על הספסל.
היום, כשדנדי פצוע, זרקו מחליף בעמדת הבלם את השתיין, וזוהר...הוא זוהר - נותרת עם קשר אחורי ראוי אחד.

סמל אישי של משתמש
ליאור עזרא
Title: CrazyRed

שליחה על ידי ליאור עזרא »

אתמול נאמר לי ביציע דבר שהפנמתי והוא מאוד נכון.

מי שראה פה משחק גדול של ויירה/קין שיקום ויציין אותו.

קשר אחורי לא אמור להתבלט, הוא עושה את העבודה שלו שקטה ונאמנה.
הוא לא נכנס לכותרות כמו חלוץ שמבקיע (דוגמא לאתמול- פדידה).
שכולם משחקים רע הוא צריך לשחק טוב, ושכולם משחקים טוב- לא תשימו לב אליו...
רוצים אצטדיון חדש!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ליאור עזרא כתב:אתמול נאמר לי ביציע דבר שהפנמתי והוא מאוד נכון.

מי שראה פה משחק גדול של ויירה/קין שיקום ויציין אותו.

קשר אחורי לא אמור להתבלט, הוא עושה את העבודה שלו שקטה ונאמנה.
הוא לא נכנס לכותרות כמו חלוץ שמבקיע (דוגמא לאתמול- פדידה).
שכולם משחקים רע הוא צריך לשחק טוב, ושכולם משחקים טוב- לא תשימו לב אליו...
הבעיה אצל זולו היא שמרגישים אותו. שמים לב אליו, במובן השלילי. הוא עושה המון טעויות, המון איבודי כדור, מאוד מסורבל וחסר ביטחון בפעולות שלו, וגם לא יודע למסור.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ואדים כתב:תלוי איך מחליטים להסתכל על הדברים.
אם קבעת לעצמך ששחקן בית צעיר תמיד עדיף על אחד שבא מבחוץ,אז אפשר ללכת עם האג'נדה הזאת עד הסוף כאשר שום דבר כבר לא ישנה את דעתך.בגדול אני מסכים עם זה,אבל השנה זה קצת שונה,שני הזרים המושמצים כאן,שלא בצדק יש לומר,הגיעו לכאן עוד בגיל הנוער.לא מדובר כאן בשני זרים בסביבות גיל ה 30 שלא עשו שום דבר במהלך הקריירה שלהם והגיעו לגזור קופון על חשבונה של הפועל ב"ש.

השנה בבאר שבע החליטו ללכת על משהו שונה,שונה משאר קבוצות בארץ ביחס לזרים שמביאים לקבוצותיהם.קוסטרוב הגיע לכאן כשחקן צעיר,שחקן נבחרת של ארצו עד גיל 21 שחיפש מועדון לעשות את ההתקדמות שלו.קוסטרוב פתח את העונה בצורה טובה,לאחר מכן ירד לספסל ובדרך כלל נכנס כמחליף.לפעמים הביא את השינוי,לפעמים היה בינוני ולא תרם.נורמלי לגמרי לשחקן שמגיע לארץ זרה,בגיל צעיר ומנסה להשתלב.בואו גם לא נשכח שהשחקן הזה היה אולי אחד הגורמים המשמעותיים על זכייתה של הפועל ב"ש בגביע הטוטו השנה עם מספר שערים חשובים ומשחקים טובים שגרמו לכולם להגיד מילים טובות על השחקן הזה.

ז'סטין זולו,אומנם לא יליד "סורוקה" אבל בואו לא נשכח ששיחק כאן כבר בנוער של המועדון.היה אחד השחקנים החשובים בהישארות ה"שלושה" שנה נוספת בליגה הבכירה בעונה שעברה.הוכיח את עצמו במחנה אימונים,קיבל את חולצת ההרכב הראשון וגילה יכולת טובה.ז'סטין תפקד הרבה יותר טוב כאשר אוקוגו היה לידו.ברגע שאוקוגו נפצע ואחרי שינוי המערך של גיא לוי,ז'סטין נשאר לבדו בקישור האחורי,וזו משימה קשה מאוד להחזיק לבד את הקישור האחורי,במיוחד בשביל ילד בן 19.היו לו משחקים טובים וטובים פחות,אבל בואו לא נהרוג אותו אחרי כל פס לא מדויק שהוא נותן. יש הרבה חסרונות לשחקן הזה,האם מתאים כבר עכשיו לליגת העל? לא בטוח,אבל בשביל שחקן בן 19 בלבד שעושה את צעדיו הראשונים בכדורגל המקצועני,לא הייתי מתפטר ממנו בכזאת קלות רק בגלל העובדה שלא נולד בבאר שבע.

אני לגמרי לא מסכים עם זה ששחקן כמו יוסי אלקיים סבל מקיפוח השנה.יוסי קיבל את ההזדמנויות שלו.הדבר הכי טוב בשביל יוסי עכשיו זה להתרכז במשחקים של הנוער,לנסות ולהשאיר את הקבוצה הזאת בליגה,זו מטרה לא פחות חשובה בשביל שחקן בית שגדל במועדון.הזמן שלו עוד יגיע והוא יהיה בורג משמעותי בבוגרים בעתיד.

לדעתי צריך למצוא את האיזון המתאים בין השילוב של שחקני בית צעירים לבין אותם זרים צעירים שהגיעו השנה למועדון.לדעתי גיא לוי עושה את זה בצורה הטובה ביותר,בטווח הארוך כולנו רק נרוויח מזה ונקצור פרות גם משחקנים כמו יוסי אלקיים גם קוסטרוב וגם ג'סטין.כל העתיד עוד לפניהם,יש מה לשפר.אבל לכל אחד מהם יש פוטנציאל להיות שחקן לגיטימי בליגת העל בעתיד.
ז'סטין וקוסטרוב מחזיקים בחוזים ארוכי טווח,המועדון החליט להשקיע בהם,בואו נהיה סבלניים איתם.אף אחד לא אמר שהם יהיו הזרים של הקבוצה שנה הבאה בליגת העל.התחילו כאן בתהליך מסוים,ניתן לזמן לעשות את שלו.
אני בעד הבאת שחקנים צעירים עם כישרון. גם טענתי אחרי אחת מתקופות הייבוש שעבר קוסטרוב בעבר שאם גיא לוי חושב שקוסטרוב מספיק טוב והוא צריך רק זמן, קוסטרוב צריך לשחק באופן קבוע גם אם הוא פחות טוב. לא משנה כרגע אם בהרכב או כמחליף, קוסטרוב חייב לקבל דקות.
ועדיין, אין זה אומר שאני לא מאוכזב לגבי ההחלטה בנושא אלקיים. ההחלטה להשאיר את אלקיים במחלקת הנוער בלבד היא שגויה, כי מעבר לעניינים המקצועים שאני חושב שבאותה תקופה דרשו את שיתופו של אלקיים בקבוצה הבוגרת, צריך גם להתחשב בשחקן וברצונות שלו.

ואחרי שאמרתי את הדברים למעלה, אני לא בטוח שקוסטרוב וזולו הם מספיק טובים. להתחיל לדבר בעתיד על זולו כקשר האחורי הטוב בליגת העל או קוסטרוב כקשר נפלא זה לדעתי מוגזם מידי. הצמד לוקים בדברים מאוד חיונים ובסיסים בכדורגל שאני לא בטוח שיוכלו לשפר.
ההחלטות של קוסטרוב באיזור השער הם מאוד רעות, ולמרות התנועה הבלתי פוסקת שלו הוא עדיין לא משפיע מספיק על המשחק. זולו אומנם מראה שבהגנה הוא בסדר (והדגש על בסדר ולא מצוין) אבל מבחינה התקפית או התנהלות עם הכדור, הוא לוקה בחסר. העובדה שיש לבחור ביטחון ושהוא בניגוד לאחרים יוצא עם הכדור קדימה לא משנה את העובדה שיש לו חסרונות במסירה. חסרונות בדברים בסיסים כמו המסירה, יהיו קשים מאוד לתיקון בעתיד.
לדעתי הצמד צריכים, לאור החוזה ארוך הטווח, לקבל השאלה בשנה הבאה לקבוצה אחרת, שכן גם אם ישנם דיבורים על שהם בעתיד יהיו מספיק טובים לליגת העל ואף יותר מכך, זה לא הסיפור כרגע.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

משה אוחיון כתב: אני בעד הבאת שחקנים צעירים עם כישרון. גם טענתי אחרי אחת מתקופות הייבוש שעבר קוסטרוב בעבר שאם גיא לוי חושב שקוסטרוב מספיק טוב והוא צריך רק זמן, קוסטרוב צריך לשחק באופן קבוע גם אם הוא פחות טוב. לא משנה כרגע אם בהרכב או כמחליף, קוסטרוב חייב לקבל דקות.
ועדיין, אין זה אומר שאני לא מאוכזב לגבי ההחלטה בנושא אלקיים. ההחלטה להשאיר את אלקיים במחלקת הנוער בלבד היא שגויה, כי מעבר לעניינים המקצועים שאני חושב שבאותה תקופה דרשו את שיתופו של אלקיים בקבוצה הבוגרת, צריך גם להתחשב בשחקן וברצונות שלו.

ואחרי שאמרתי את הדברים למעלה, אני לא בטוח שקוסטרוב וזולו הם מספיק טובים. להתחיל לדבר בעתיד על זולו כקשר האחורי הטוב בליגת העל או קוסטרוב כקשר נפלא זה לדעתי מוגזם מידי. הצמד לוקים בדברים מאוד חיונים ובסיסים בכדורגל שאני לא בטוח שיוכלו לשפר.
ההחלטות של קוסטרוב באיזור השער הם מאוד רעות, ולמרות התנועה הבלתי פוסקת שלו הוא עדיין לא משפיע מספיק על המשחק. זולו אומנם מראה שבהגנה הוא בסדר (והדגש על בסדר ולא מצוין) אבל מבחינה התקפית או התנהלות עם הכדור, הוא לוקה בחסר. העובדה שיש לבחור ביטחון ושהוא בניגוד לאחרים יוצא עם הכדור קדימה לא משנה את העובדה שיש לו חסרונות במסירה. חסרונות בדברים בסיסים כמו המסירה, יהיו קשים מאוד לתיקון בעתיד.
לדעתי הצמד צריכים, לאור החוזה ארוך הטווח, לקבל השאלה בשנה הבאה לקבוצה אחרת, שכן גם אם ישנם דיבורים על שהם בעתיד יהיו מספיק טובים לליגת העל ואף יותר מכך, זה לא הסיפור כרגע.
ויוסי אלקיים מושלם? לא!!!
בלי שמץ של חשש אני אומר שגם קוסטרוב וגם זולו נמצאים בשתי רמות מעל כל מחלקת הנוער שלך. עובדה שינוי שקוסטרוב עושה בשבועיים האחרונים. אני מקווה שבשבוע הבא הוא יהיה ה-11 ובמקום את אלעד ניראה את מליקסון בהרכב.
כמושכבר אמרתי לא אכפת לי איפה השחקן נולד גדל או התחנך!! מי שטוב משחק, ואת זה גיא לוי מוכיח כל השנה שמי שטורח בערב שבת אוכל בשבת
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

מוטי כתב: ויוסי אלקיים מושלם? לא!!!
בלי שמץ של חשש אני אומר שגם קוסטרוב וגם זולו נמצאים בשתי רמות מעל כל מחלקת הנוער שלך. עובדה שינוי שקוסטרוב עושה בשבועיים האחרונים. אני מקווה שבשבוע הבא הוא יהיה ה-11 ובמקום את אלעד ניראה את מליקסון בהרכב.
כמושכבר אמרתי לא אכפת לי איפה השחקן נולד גדל או התחנך!! מי שטוב משחק, ואת זה גיא לוי מוכיח כל השנה שמי שטורח בערב שבת אוכל בשבת
אני חושב שאלקיים מביא למשחק יותר משקוסטרוב מביא. ואם אלקיים היה מקבל את הדקות שקוסטרוב קיבל השנה, אז היינו מרוויחים אותו גם לשנה הבאה. למרות שיתכן שאם נבטיח את העלייה עוד שבועיים בעילוט הוא יקבל הרבה דקות עד סוף השנה.
למה אלקיים לדעתי יותר טוב? כי במשחק מול לוד שהוא באמת קיבל את הקרדיט הוא איים בלי הפסקה על השער. הבחור מחלק כדורים על 40 ו50 מטר. לאלקיים יש בעיטות יוצאות מהכלל. גם במצבים הנייחים, בעקבות הבעיטות וההרמות הוא מהווה פקטור שאף אחד אחר בסגל לא יכול לתת לך. ובמצב של הכדורגל היום, שמצבים נייחים הם חלק גדול מהמשחק, שחקן כמו אלקיים הוא יתרון עצום.
לא לדבר על העובדה שהוא מזכיר מאוד את כבדה בנחישות שלו ובעובדה שהוא לא מוותר על שום כדור. החילוץ שהוא עשה בעילוט, אחרי שאיבד כדור ליד דגל הקרן של נצרת, ורדף אחרי השחקן עד לחצי שלנו כדי לחלץ את הכדור מראה שהוא עשוי מחומר אחר.

כמו שכבר אמרתי, אם זולו או קוסטרוב היו טובים מספיק לא היינו מנהלים את הדיון הזה. לדעתי כרגע הם לא מספיק טובים.
גם בונפלד ואלול, לדוגמא,על אף היותם שחקני בית, לא מספיק טובים, ועל כן הייתי מראה להם את הדרך החוצה בסוף השנה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

מחלקת הנוער של באר שבע הרוסה מהיסודת. ייקח יותר משנה שנתיים לתקן חורבן של 10 שנים (ומי יודע אולי יותר....).
אני חושבת שמי שגדל כאן בשנים האחרונות ומצליח, כנראה הוא היה יכול להיות כדורגל אפילו יותר מוצלח אם היה גדל במחלקת נוער אחרת- אפילו במקרה של אליניב.
אני חושבת בכנות, שהשחקנים האלה בכלל לא שואפים להיות כאן. הם היו מעדיפים שכל קבוצה אחרת תיקח אותם, הם לא אוהדים את הקבוצה- אני תופשת ככה בעיקר את בונפלד וזו אולי הסיבה שזה שחקן שאניכל כך לא אוהבת.
כשתהיה מחלקת נוער, כששחקנים שגדלו כאן יאהבו את המועדון ויתחנכו על אהבת המועדון- מבחינתי של 100 אחוז מהשחקנים יהיו שחקני בית. אבל- ככה אי אפשר. קודם שיהיו טובים אחר כך שישחקו.

בקשר לזוהר- נפצע כל שני וחמישי- או שאין לו מזל או שהוא פשוט לא מיועד לזה (רגישות ברגליים? או שקר אחר).

אגב אני ממש תופסת מזולו, אני לא חושבת שהוא שחקן נוראי שלא מוכיח את עצמו אני חושבת שהוא טוב אבל לא טוב מאוד והוא יכול להוכיחאת עצמוץ גם כבדה פתח הרבה על הספסל העונה.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אני לא מבין איך אפשר בכלל להזכיר את קוסטרוב וזולו באותו משפט.
קוסטרוב הרבה יותר טוב מזולו, הוא שחקן מצוין לדעתי שצריך לפתוח בהרכב. הוא עושה תנועה, הוא נחוש, הוא נלחם, הוא לא מוותר. תסתכלו עליו במשחקים, הוא לא מפסיק לרוץ.
וזולו? מה הוא עושה טוב השנה? במה הוא תרם העונה? אני חושב שהסיבה היחידה המוצדקת שזולו צריך לפתוח בהרכב זה כי אין לנו קשר אחורי אחר.
ואלקיים, הגדיר מחדש את המשפט "לשחק בשביל הסמל". זה שחקן שצריך להישאר פה עוד הרבה שנים. וכן, הוא שחקן מצוין! הוא שחקן ששווה הרכב יותר משחקנים אחרים שפותחים כמו בונפלד למשל.
אני חושב שאם לשחקנים כמו זולו ובונפלד מגיע לפתוח בהרכב ולקבל את הקרדיט, אז לשחקנים כמו קוסטרוב ואלקיים מגיע כפליים.

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

אגב קוסטרוב, הדבר הראשון שצריך לעשות אם הוא נשאר בעונה הבאה זה לרשום אותו לקורס בעברית (או לפחות באנגלית).

אגב לא יודעת אם שמתם לב רפי עמוס, אחרי שהקהל עודד אותו כגיא הוציא אותו נישק את הסמל שעל החולצה. כנה? אולי.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

אם שואלים אותי?
משאירים את זולו גם לענה הבאה, את קוסטרוב משאילים.
תמונה

שלח תגובה