אוסטין אגידה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: אוסטין אגידה

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אביאל כתב:מקפיץ!

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 27,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
אומנם הנושא הוא סטוייקוביץ' - אבל שימו לב למיקום של אג'ידה בפרמטרים המוצגים לעומת הקולגות לצמרת ובטח לעומת מרציאנו
מה שיותר מעניין שאופיר מרציאנו הוא באמצע של כל הסטטיסטיקה הזאת ואולי הוא דווקא כן יכול להתאים לנו? (רק אומר)
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

אביאל כתב:מקפיץ!

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 27,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
אומנם הנושא הוא סטוייקוביץ' - אבל שימו לב למיקום של אג'ידה בפרמטרים המוצגים לעומת הקולגות לצמרת ובטח לעומת מרציאנו
בדיוק באתי לעשות את זה גם...
אגידה לאט לאט מוכיח שאולי באמת לא כדאי להתעסק בעמדה הזו.

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

דר אדום בנשמה כתב: מה שיותר מעניין שאופיר מרציאנו הוא באמצע של כל הסטטיסטיקה הזאת ואולי הוא דווקא כן יכול להתאים לנו? (רק אומר)
לא כל כך הבנתי את ההגיון?
שוער ממוצע(בהשמטת נקודות ובלקיחת נקודות) עדיף על שוער שמביא הרבה נקודות וממעט בטעויות?

נראה לי שזה שער עצמי : גול :

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

על זה שאגידה שוער טוב שמביא נקודות אין ויכוח, השאלה אם הנתח שלו בתקציב שווה את זה בהינתן שיש לך הגנה חזקה, תסתכל לדוגמא איפה ממוקם חואן פאבלו ועדיין מכבי הקבוצה שספגה הכי מעט בליגה בהינתן שיש לה הגנה חזקה וקישור אחורי נהדר, השאלה אם שוער כמו מרציאנו עם הגנה חזקה כמו שלנו וקישור חזק של אוגו והובאן לא מספיק?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

blueman כתב:על זה שאגידה שוער טוב שמביא נקודות אין ויכוח, השאלה אם הנתח שלו בתקציב שווה את זה בהינתן שיש לך הגנה חזקה, תסתכל לדוגמא איפה ממוקם חואן פאבלו ועדיין מכבי הקבוצה שספגה הכי מעט בליגה בהינתן שיש לה הגנה חזקה וקישור אחורי נהדר, השאלה אם שוער כמו מרציאנו עם הגנה חזקה כמו שלנו וקישור חזק של אוגו והובאן לא מספיק?
מכבי ספגו הכי מעט שערים בליגה כי בקושי מגיעים נגדה למצבים חוץ מהמשחק האחרון בו חואן פאבלו נתן את משחק חייו מאז שהוא הגיע למכבי...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

דר אדום בנשמה כתב: מכבי ספגו הכי מעט שערים בליגה כי בקושי מגיעים נגדה למצבים חוץ מהמשחק האחרון בו חואן פאבלו נתן את משחק חייו מאז שהוא הגיע למכבי...
זה מה שאני אומר, ששוער הוא חלק ממשחק הגנה, אי אפשר לשפוט את מרציאנו על סמך ההגנה הגרועה שיש לו באשדוד כמו שלא היה ניתן לשפוט את אגידה עם ההגנה של פ״ת, במה שכן ניתן לשפוט מרציאנו הגיע לחמישיה הראשונה בליגה, תוסיף לזה הגנה חזקה והוא יכול להיות שוער נהדר

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

ככל שהעונה מתקרבת לסיומה, אני מתחיל להעדיף את קליימן על מרציאנו.
בתנאי שאג'ידה לא ישאר כמובן, קליימן מראה הרבה אבל הרבה יותר פוטנציאל ממנו ( ולא מן הנמנע שנראה אותו כשוער הראשון של הנבחרת בקרוב).

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

zivmay כתב:ככל שהעונה מתקרבת לסיומה, אני מתחיל להעדיף את קליימן על מרציאנו.
בתנאי שאג'ידה לא ישאר כמובן, קליימן מראה הרבה אבל הרבה יותר פוטנציאל ממנו ( ולא מן הנמנע שנראה אותו כשוער הראשון של הנבחרת בקרוב).
קליימן מביא עצירה אחת של פנתר ואחרי חצי שעה מקבל גול בדיחה.
לא יציב

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

blueman כתב:על זה שאגידה שוער טוב שמביא נקודות אין ויכוח, השאלה אם הנתח שלו בתקציב שווה את זה בהינתן שיש לך הגנה חזקה, תסתכל לדוגמא איפה ממוקם חואן פאבלו ועדיין מכבי הקבוצה שספגה הכי מעט בליגה בהינתן שיש לה הגנה חזקה וקישור אחורי נהדר, השאלה אם שוער כמו מרציאנו עם הגנה חזקה כמו שלנו וקישור חזק של אוגו והובאן לא מספיק?
אני לא רואה שמפריע למישהו הנתח של מליקסון בתקציב לעומת התרומה. אג'ידה מרוויח אולי 10 אחוז יותר
ממליקסון ונותן כבר 2 עונות נהדרות, לעומת מליקסון שמופיע במשחקים מול יבנה ועפולה, ואם לקהל לא
היתה חולשה ענקית למליקסון כבר היינו מדברים על איך עקץ את אלונה.
בשורה התחתונה אג'ידה שווה כל סנט, אלישע דוחף חזק כדי שהוא יישאר ואני מקווה שיחתום ומהר.

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

blueman כתב: זה מה שאני אומר, ששוער הוא חלק ממשחק הגנה, אי אפשר לשפוט את מרציאנו על סמך ההגנה הגרועה שיש לו באשדוד כמו שלא היה ניתן לשפוט את אגידה עם ההגנה של פ״ת, במה שכן ניתן לשפוט מרציאנו הגיע לחמישיה הראשונה בליגה, תוסיף לזה הגנה חזקה והוא יכול להיות שוער נהדר

או שכן או שלא

כשמדובר בשוער לא לוקחים הימור כי זה יכול להחריב את העונה כולה

מבחינתי זה אג'ידה ועוד 10

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

נתפסת חזק על מליקסון...
אג'ידה מרוויח הרבה הרבה יותר וממש לא שווה את זה! עיין ערך עונה ררשונה פה ובהפועל פתח תקווה.. משמע הכל קשור להגנה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אריק כתב:
אני לא רואה שמפריע למישהו הנתח של מליקסון בתקציב לעומת התרומה. אג'ידה מרוויח אולי 10 אחוז יותר
ממליקסון ונותן כבר 2 עונות נהדרות, לעומת מליקסון שמופיע במשחקים מול יבנה ועפולה, ואם לקהל לא
בשורה התחתונה אג'ידה שווה כל סנט, אלישע דוחף חזק כדי שהוא יישאר ואני מקווה שיחתום ומהר.
אג'ידה כמעט הוריד אותנו ליגה בעונה הראשונה. עונה לפני כן ירד ליגה. בוא נתחיל מזה.
בלי הגנה חזקה אין לאף שוער סיכוי להצטיין.
דבר שני קצת לא פייר לשפוט שחקן שסבל ממזל רע לאורך כל העונה עם פציעות בהכנה ובכל רגע שהיה נראה שנכנס לכושר.
נדבר בעונה הבאה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אריק כתב:
די תרדו כבר ממליקסון.
לא ראיתי שמישהו התלונן בתקופות היפות, ואני בטוח שכולם יחזרו לחורים ברגע שהוא יחזור לעצמו.

נושא השכר של אג'ידה עלה על הפרק כי הדרישות שלו אכן מוגזמות.
אנשים מבינים את גודל ההוצאה ולכן מחפשים דרכים טובות יותר להשתמש בכסף.
אין כאן אחד שלא היה רוצה לראות אותו ממשיך.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

ForeverRed כתב: די תרדו כבר ממליקסון.
לא ראיתי שמישהו התלונן בתקופות היפות, ואני בטוח שכולם יחזרו לחורים ברגע שהוא יחזור לעצמו.

נושא השכר של אג'ידה עלה על הפרק כי הדרישות שלו אכן מוגזמות.
אנשים מבינים את גודל ההוצאה ולכן מחפשים דרכים טובות יותר להשתמש בכסף.
אין כאן אחד שלא היה רוצה לראות אותו ממשיך.
הדעות שלי מעולם לא היו פופולריות ואין לי בעיה עם זה, אין לי בעיה לשחוט פרות קדושות.
אוסיף ואומר שלדעתי כל הקטע הזה של העידוד למליקסון במשחקים הפך להיות פאתטי וזה נראה
כמו הילד המסכן שלא מצליח לו ומנסים ללטף אותו ולהגיד שהכל בסדר. הוא כישרון ענק ושחקן גדול
אבל עם אפס תרומה העונה וגם בעונותיו היפות לא זכור לי שהצעיד אותנו לצמרת הכדורגל הישראלי.
אבל מליקסון לא הסיפור פה אלא אג'ידה. אנשים מבלבלים את המוח, לא מבינים כלום לא בברוטו נטו,
לא בעלויות מעביד ובטח שלא בענייני תושובות ומיסוי. זורקים פה סיסמאות ומוכרים סיפורים כאילו
אג'ידה יושב על חצי מהתקציב של המועדון. התוספת לעלות של אגי'דה החל מהעונה הבאה היא
בין 100-150 אלף דולר בעונה (תלוי במו"מ). אני לא מנהל לאלונה את הכסף, אבל לטעמי הוא
שווה את התוספת. הוא שווה כמה נקודות טובות בעונה שיכולות לעשות את ההבדל בתארים, מיקומים,
הישגים וכו' ששווים הרבה יותר מהסכום הזה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

עשית מאג'ידה מינימום אניימה. הוא רחוק מהרמה של אניימה.
כן, הוא שוער מעולה וכנראה השוער הטוב בליגה, אבל ממש לא שובר שיוויון.
אלונה כבר הוכיחה שהיא לא חוסכת כסף. אם אג'ידה רוצה שכר מטורף ולחפש פראיירים הוא יכול לנסות בתל אביב או בחיפה.

שלח תגובה