רועי זריהן.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
xboy

Re: רועי זריהן.

שליחה על ידי xboy »

כאשר שחקן יוצא ככה בפומבי נגד המערכת זה בד"כ אומר שהוא לא מתכוון להמשיך פה.
אז או שאוגו מחזיק איזו הצעה טובה ביד (מכבי?) או שהוא סתם לא חכם במיוחד כי מה שהוא אמר זה פשוט לתת סטירה לאלונה שמשלמת לו את המשכורת.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

xboy כתב:כאשר שחקן יוצא ככה בפומבי נגד המערכת זה בד"כ אומר שהוא לא מתכוון להמשיך פה.
אז או שאוגו מחזיק איזו הצעה טובה ביד (מכבי?) או שהוא סתם לא חכם במיוחד כי מה שהוא אמר זה פשוט לתת סטירה לאלונה שמשלמת לו את המשכורת.
אוגו כבר הוכיח השנה מס' פעמים שהוא לא חכם במיוחד...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

Sir Alex Ferguson כתב:שימו לב לכיוון שזריהן חתר אליו, לא רק עם אוגו אלא עם כל השחקנים אותם שאל על הנושא.
הוא לא שאל מה דעתכם בצורה כללית, אלא הוא כיוון לתזמון, כיוון לביקורת על הקבוצה, אפילו עם מליקסון שסירב לבקר את הקבוצה הוא ניסה להגיע איתו לכיוון הזה.

אנשים כמו זריהן שמחפשים לתפוס כותרות בכל מחיר גם על חשבון הקבוצה צריך להוקיע.
ממך מכולם אני מצפה לדעת שזה מה שכתב מחפש. את הבשר, את החדש, את הכותרת.

זה שאוגו מספיק מטומטם כדי להגיד לו את זה זו בעיה של אוגו בלבד. ממתי שחקים מתראיינים בצורה כזו רשלנית? זריהן פשוט עמד שם עם מצלמה וביקש את תגובתם. בלי אישור דובר ובלי כלום. כולם (כולל אלישע) התחמקו. אוגו נפל בפח.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אדום בלב בנשמהההה כתב: ממך מכולם אני מצפה לדעת שזה מה שכתב מחפש. את הבשר, את החדש, את הכותרת.

זה שאוגו מספיק מטומטם כדי להגיד לו את זה זו בעיה של אוגו בלבד. ממתי שחקים מתראיינים בצורה כזו רשלנית? זריהן פשוט עמד שם עם מצלמה וביקש את תגובתם. בלי אישור דובר ובלי כלום. כולם (כולל אלישע) התחמקו. אוגו נפל בפח.
זריהן ככתב יכול לחפש כותרות. אני כאוהד יכול להגיד שאם אני הייתי עובד בקבוצה, אני דואג ששום שחקן לא יתראיין אליו ושהוא לא יכנס לשום מסיבת עיתונאים של הקבוצה, בדיוק כפי שפרגוסון עשה ביונייטד לכאלה שחיפשו כותרות גם על חשבון פגיעה בקבוצה.

סמל אישי של משתמש
The red one

Sir Alex Ferguson כתב: זריהן ככתב יכול לחפש כותרות. אני כאוהד יכול להגיד שאם אני הייתי עובד בקבוצה, אני דואג ששום שחקן לא יתראיין אליו ושהוא לא יכנס לשום מסיבת עיתונאים של הקבוצה, בדיוק כפי שפרגוסון עשה ביונייטד לכאלה שחיפשו כותרות גם על חשבון פגיעה בקבוצה.
וזה למה? כי הוא ביקש מהשחקנים לענות על שאלות, 99% התעלמו בחינניות (כולל אלישע! למרות שזה היה פחות בחינניות) כפי שהיו צריכים ואחד פתח את הפה אז הוא פירסם מה הוא אמר?

בגלל זה להחרים אותו מהקבוצה?

"חיפשו כותרות על חשבון הפגיעה בקבוצה". הוא אפילו לא יה הצריך לחפש! שאל שאלה לגיטימית, שהרבה מאוד התעסקו בה פה. סליחה, למה שהוא לא ישאל אותה את השחקנים? לנו מותר לדון בה פה ולו אסור לשאול את השחקנים?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הוא חיפש את האש, שאל במיוחד על התזמון, שאל במיוחד מה זה עושה להם מבחינה פסיכולוגית, כלומר לקח אותם למקום שהוא רצה כדי להוציא כותרות רעות על הקבוצה וליצור בלאגן.

אם היה רוצה היה שואל את השחקנים מה דעתם על העונה של קריית שמונה עד עתה, מה דעתם על בכר, מה דעתם על אלונה, ואז היו יוצאים ציטוטים של הערכה כלפי בכר ואלונה, והיה אפשר לכתוב כותרת שאלונה ובכר זוכים להערכה אצל השחקנים שלנו.

השאלה היא תמיד לאיזה כיוון אתה רוצה לקחת את הדברים, וזריהן ידע שבלאגן יתן לו כותרות גדולות יותר וזה מה שהוא חיפש (וגם מצא בזכות אוגו הלא חכם).

סמל אישי של משתמש
The red one

Sir Alex Ferguson כתב:הוא חיפש את האש, שאל במיוחד על התזמון, שאל במיוחד מה זה עושה להם מבחינה פסיכולוגית, כלומר לקח אותם למקום שהוא רצה כדי להוציא כותרות רעות על הקבוצה וליצור בלאגן.

אם היה רוצה היה שואל את השחקנים מה דעתם על העונה של קריית שמונה עד עתה, מה דעתם על בכר, מה דעתם על אלונה, ואז היו יוצאים ציטוטים של הערכה כלפי בכר ואלונה, והיה אפשר לכתוב כותרת שאלונה ובכר זוכים להערכה אצל השחקנים שלנו.

השאלה היא תמיד לאיזה כיוון אתה רוצה לקחת את הדברים, וזריהן ידע שבלאגן יתן לו כותרות גדולות יותר וזה מה שהוא חיפש (וגם מצא בזכות אוגו הלא חכם).
כמו שכתבתי כאן בתחילת האשכול, או שזה היה באשכול הקודם, התפקיד של כתב תקשורת זה להביא כותרות גדולות, סקופים וחידושים. וזה מה שזריהן עשה.

אני בטוח שאם היינו רואים את הפרצוף של זריהן שאוגו ענה לו על השאלה הוא היה מאוד מופתע, כי גם הוא לא ציפה שאוגו יענה לו. התפקיד של התקשורת זה לשאול שאלות קשות, פה הוא נתקל בשחקן בלי הרבה מוח שאמר את הדברים בצורה הכי גלויה והכי פשוטה.

אתה היית נכנס לאתר חדשות שמביא לך רק דברים שאתה יודע עלייהם? שלא מחדש לך כלום? כנראה שלא, נכון?

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

טמבל שעלה לו השתן לראש.
We'll see,we'll see ha???
חצוף

ובאמת שהוא שחקן אדיר.

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי YallaHapoel »

Sir Alex Ferguson כתב:שימו לב לכיוון שזריהן חתר אליו, לא רק עם אוגו אלא עם כל השחקנים אותם שאל על הנושא.
הוא לא שאל מה דעתכם בצורה כללית, אלא הוא כיוון לתזמון, כיוון לביקורת על הקבוצה, אפילו עם מליקסון שסירב לבקר את הקבוצה הוא ניסה להגיע איתו לכיוון הזה.

אנשים כמו זריהן שמחפשים לתפוס כותרות בכל מחיר גם על חשבון הקבוצה צריך להוקיע.
עזוב זכותו לראיין שחקנים ולכוון אותם למה שהוא רוצה שהם יגידו זה מה שעושה כל מראיין, זה החברה שלנו שצריכים לסתום את הפה.

סמל אישי של משתמש
The red one

https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 90018.html" onclick="window.open(this.href);return false;

כל מי שקילל את הבחור, יאללה תתקפלו. זו העבודה וזה המצב. לעיתים לטובת הקבוצה לעיתים פחות. אף אחד פה לא יורד לרמת צהיבות של אופירה.

תפסיקו לחרחר פה ריבים ולהעלות אנשים על המוקד בגלל שמשהו לא נראה לכם בעין. בחייאת, לפורום הזה יש קצת רמה. אם הייתי רוצה לקרוא אנשים קופצים בראש ומקללים כל דבר שזז הייתי מסתפק בקבוצת האוהדים בפייסבוק.

אל תרדו נמוך.

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

לא יעזור לאף אחד,אוגו הזה חתיכת חמור גדול.
לא מפסיק לעשות בעיות,מה יהיה איתו? טיפש,ככה לצאת עם זה לתקשורת? שלא ישכח מי משלם לו את הכסף.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אוגו חייב יועץ תקשורת.
הבן אדם לא מודע למה שהוא עושה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

שמעון א כתב:אוגו חייב יועץ תקשורת.
הבן אדם לא מודע למה שהוא עושה
שום דבר לא יעזור לו.
בכל פעם קופץ לו איזה פיוז.

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

אם היה אחרת, נראה לכם שהיה משחק כאן?!
עם זאת, ברור שהוא הבין מה שהוא עשה, ההתנצלות שלו מקובלת עליי ואני פשוט אוהב אותו :)

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אני ממש לא מבין מה אתם רוצים מזריהן.
סה"כ הבן אדם מבצע את עבודתו ובניגוד לקודמו הוא משתדל להיות לויאלי לעיר ממנה הגיע.
אבל הבן אדם עובד של ערוץ הספורט לא של ב"ש.
גם הוא מכיר את חוקי המשחק,לא תביא סקופים לא תתקדם.
השאלה ששאל את אוגו לגיטימית לחלוטין,אני לא חושב שאפילו הוא ציפה לתגובה כזאת.
בחדשות הספורט הוא הביא את הצד של אלונה וזה לא קל להתמודד מול הבולדוג הלקקן או הביצית מתל אביב.
סה"כ אני חושב שהוא באמת בסדר.

שלח תגובה