טופיק דברים מעודדים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גדי

Re: טופיק דברים מעודדים

שליחה על ידי גדי »

אחת האבוקות הייתה כסא לפני. לצערי לא ראיתי מי הדליק.
עלק יפה ? מה יפה בזה ? קצת עשן ? זה מה שגורם לאנשים להרגיש טוב ?
ועוד יורדים על השחקנים כאלו שלקהל אין תפקיד ואחריות.
מוכן לקבל פה ברכות שאני חטיאר וקוקסינל. אם להיות גבר זה להדליק אבוקות אז סבבה אבל להיות גבר עד הסוף ולא לעשות את זה בהחבא, ללכת לאלונה בפנים ולהגיד לה "אני גבר ואני עשיתי את זה" ובשבילך 40 אלף זה במבה. זה גבר, לא ??
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

היה ברור שזה יהיה.
ברגע שהמשטרה אוסרת את הדברים המותרים היא בעצם דוחפת להכניס פירו.

סמל אישי של משתמש
באר שבעי באדום
Title: באר ש7עי

שליחה על ידי באר שבעי באדום »

מה אתם רצינים ?? אתם אומרים שהמופע הפירו אתמול לא היה מוצלח? ועוד רוצים להפיל את החברים שלכם מהיציע?
האנשים האלה עובדים חודשים על אותה תפאורה שהיית אמורה להיכנס ובסוף קיבלה ברקס בפנים, עושים הכל למען העידוד והתפאורות, ואתמול הוכיחו ששום דבר לא יעצור , והוציאו את המשטרה קטנים.

אתם תמיד אנטי נגד ארגוני אוהדים משום מה ואני לא מצליח להבין למה, ולא אני לא חלק משום פרויקט או ארגון, אלא עוד אוהד שהיה אותך בצפוני והיה נלהב מהביצועים של אותם אנשים.
[align=center]20.5.2015- לא נשכח ולא נסלח!

תמונה
[/align]

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

באר שבעי באדום כתב:מה אתם רצינים ?? אתם אומרים שהמופע הפירו אתמול לא היה מוצלח? ועוד רוצים להפיל את החברים שלכם מהיציע?
האנשים האלה עובדים חודשים על אותה תפאורה שהיית אמורה להיכנס ובסוף קיבלה ברקס בפנים, עושים הכל למען העידוד והתפאורות, ואתמול הוכיחו ששום דבר לא יעצור , והוציאו את המשטרה קטנים.

אתם תמיד אנטי נגד ארגוני אוהדים משום מה ואני לא מצליח להבין למה, ולא אני לא חלק משום פרויקט או ארגון, אלא עוד אוהד שהיה אותך בצפוני והיה נלהב מהביצועים של אותם אנשים.
אל תמכור לי בילבולי מוח.
יש פה אנשים שהקימו את ארגוני האוהדים לפני שאלה שהדליקו את האבוקה ידעו מה זה הפועל ב"ש.

"ולהפיל את החברים שלכם מהיציע" - מצטער אבל זה ממש לא חברי, לגרום לאנשים להפסיד משחק בית בגלל שכמה אדיוטים החליטו "להוציא את המשטרה קטנים".

בבלומפילד כשהדליקו את האבוקות זה היו שני חברה שעמדו לידי. אם הייתי יודע שהם ידליקו את האבוקות הייתי זורק אותם לתוך ניידת בעצמי - בלי משטרה.
אבל הם נעלמו מהר מידי.

אל תהיו לי גיבורים - תשחקו לפי החוקים. משחקי מלחמה לא אצלנו ביציע.

יחד עם זאת - אני מעריך עד עמי נשמתי את אותם חברה שטרחו כל העונה ובמיוחד לקראת הגבר עם כל כך הרבה השקעה של זמן וכסף. אתם גדולים.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

באר שבעי באדום כתב:מה אתם רצינים ?? אתם אומרים שהמופע הפירו אתמול לא היה מוצלח? ועוד רוצים להפיל את החברים שלכם מהיציע?

הכי הצחיק אותי "להפיל את החברים שלכם מהיציע". לא, כי הם לא עלולים להפיל 6000 איש שהיו צריכים להגיע למשחק בוסרמיל? ממש בר השוואה.

אגב בדיוק על המשפט הזה אמרתי מקודם "ההשלכות של ההנהלה" אם הם יעשו מהלך שכזה במטרה למצוא את האוהדים. אני מניח שזה יגרום לבלאגן עצום בקהל, בדיוק מהסוג של מה שאתה כתבת עכשיו.

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

מצטער להגיד את זה,
אבל המזל שהדור הצעיר תפס פיקוד על העידוד ושהוא לא מתנהל בגלל כמה אנשים שכותבים בפורום.
ראינו איך זה התנהל כשהדור הוותיק תפס את פיקוד: קללות, מאמנים יורדים מהכביש ופיטורי מאמנים ובעלים כבר במחזור ה - 3.
אז זיהו, מצטער לספר לכם שגם אם זה לא נעים לכם בעין כל הפירו והOVER עידוד גם בטוב וגם ברע, אתם מוזמנים לשבת בטלויזיה (מה שהתנהל עד היום).
בעולם יש ארגוני אולטראס כמו שלנו יש, ופירו זה חלק מזה גם אם מקבלים עונשים לפעמים.
תמונה

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

שמעו אתם פשוט קהל של הזויים.
יש לנו מזל שיש לנו דור חדש של קהל עידוד שנכנס אחרת אני לא יודע איפה היינו אתכם.

סמל אישי של משתמש
The red one

אתם מבלבלים בין הדברים.

הדור הצעיר הוא נכס. הם עושים דברים שמעולם לא חלמנו שיהיו בקהל של באר שבע, לוקח אותו לטופ הישראלי ואפילו זכינו לאזכורים בחלק מהאתרי האולטרס העולמיים בעונה החולפת. ועדיין, אפשר גם בלי 2 אורות מסכנים שעושים עשן וגרמו הרבה יותר נזק מתועלת! זה ממש לא קשור אחד לשני!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

לבקש לדחות את העונש! אין מצב שלא נפרדים מוסרמיל כמו שצריך

סמל אישי של משתמש
The red one

dor69 כתב:לבקש לדחות את העונש! אין מצב שלא נפרדים מוסרמיל כמו שצריך
ואז לחכות עוד שבוע בלחנוך את טרנר?!!?

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

שיעלו עליו כבר היום עם דחפורים מבחינתי.. אשכרה אתם מצליחים לפתח רגש למקום הזה? כי אתלי הוא מפתח רק אנטגוניזם.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אני לא בטוח כמה אנשים יגיעו למשחק הזה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אדום בלב בנשמהההה כתב: ואז לחכות עוד שבוע בלחנוך את טרנר?!!?
יש את גביע הטוטו, הרדיוס יהיה עליו

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

maor20094 כתב:מצטער להגיד את זה,
אבל המזל שהדור הצעיר תפס פיקוד על העידוד ושהוא לא מתנהל בגלל כמה אנשים שכותבים בפורום.
ראינו איך זה התנהל כשהדור הוותיק תפס את פיקוד: קללות, מאמנים יורדים מהכביש ופיטורי מאמנים ובעלים כבר במחזור ה - 3.
אז זיהו, מצטער לספר לכם שגם אם זה לא נעים לכם בעין כל הפירו והOVER עידוד גם בטוב וגם ברע, אתם מוזמנים לשבת בטלויזיה (מה שהתנהל עד היום).
בעולם יש ארגוני אולטראס כמו שלנו יש, ופירו זה חלק מזה גם אם מקבלים עונשים לפעמים.
קודם כל אל תצטער. הפורום הזה יכול לספוג מספר דעות - גם כאלו שנוגדות את הרוב(שנמצא כאן).
דבר שני הדור "הותיק" הוא זה שמוביל את הצעיר(כרגע). אני לא אתחיל למנות את השמות אבל רק בשביל הדוגמא הקטנה - עידן הוא מהדור ה"ותיק" - אמנם הוא היה ילדון כשהכל התחיל אבל היום הוא עומד בראש הלהקה.
הרשימה ארוכה, חלק גולשים כאן וחלק לא.
בסופו של דבר יש הערכה רבה לדברים שארגון האוהדים עושה(ותיק וצעיר יחד) אבל יש גם ביקורת על התנהגות לא אחראית.
להזכירכם - אחד האוהדים ישב בכלא בגלל שיקול דעת מוטעה ורק בגלל שרצה להכניס קצת "עשן".

אגב, אני בטוח שאנחנו בדרך הנכונה מבחינת עידוד וקהל אבל יש עוד דרך לעבור והיא לא קצרה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

לכל השלושה מעליי:
1. כן, גם אם זה אומר לחכות עוד שבוע בטרנר
2. תפתח אנטיגוניזם עד מחר, זה הבית השני שלי וגדלתי פה. אין מצב שלא נפרדים מהבית
3. ממש לא מעניין אותי כמה יגיעו. מצדי לשבת לבד בשער 5, לקחת חולצה מברדה, כיסא אדום מהאיצטדיון, חתיכת דשא אם אפשר והביתה

שלח תגובה