להתעורר! משחק אימון שני יוצא לדרך

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

Re: להתעורר! משחק אימון שני יוצא לדרך

שליחה על ידי shovalb9 »

ns75 כתב:האמת שאני מתחיל באמת לחשוש

הציפיות מהקבוצה השנה + האיצטדיון החדש וכמות המינויים יביאו אותנו לשיאים של לחץ שלא זכורים גם לזקני השבט

לא אתפלא אם אחרי הפסד ראשון בגביע הטוטו עוד ינסו להוריד את ברק מהכביש

אני מקווה שאלונה נותנת על זה את הדעת ( תמיכה מקצועית/ נפשית וכו׳ לברק ולצוות המקצועי) שלא יתמוטט לנו הבנאדם.
חשש ידוע שהאמת כשחתם זה היה החשש העיקרי ממנו. המעבר מקש הרגועה וחופשיה לפה, פקק לחץ ואוהדי מוריניו שכל אחד יודע מה טוב לקבוצה, כמו כל אוהד ישראלי, לכן אני מקווה שיוכל להסתדר, אבל כשיש לך בעלים כזו מאחוריך, סגל נוצץ, אצטדיון כמעט מלא כל משחק וצוות מסודר, אני מאמין בזה ובדרך שלו.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

שיש כתב: מה הקשר? מי שלח הבייתה?
זה ניהיה פורום פרטי ולא ידעתי? שחרר גבר
אם הובן שאני מביע ביקורת כלשהיא על עצם הכתיבה אז אני מתנצל בפנייך.
הפורום לא שלי ולפי מה שידוע לי הוא לא של אף אחד.

הביקורת שלי הייתה לגבי עצם התגובות הלא פרופורציונאליות למשחק אימון חסר כל חשיבות.

גם אני מת כבר לראות את הקבוצה בכלל ולראות שינוי בפרט.
אוביקטיבית זה מוקדם מידי ואני כלל לא בטוח ששבוע הבא נגד טון נראה שינוי.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

גדי למה לא פרופורצינאליות? גם שובל כתב כאן '13 עמודים על משחק אימון'. סליחה, חבר'ה, 95% מהאשכול הזה זה עדכונים בזמן אמת מה רע שזה 12 עמודים?!

וכן אחרי זה היו כמה ביקורות, כולן בטעם טוב מאוד, ועם כל הכבוד לכמה משתמשים פה, זה הפורוםם וכאן דנים, ואם למשתמשים כאלה או אחרים לא בא טוב בעין שמבקשים מאוגו לרדת קצת או שלא רוצים לראות את ברדה בקישור הם מוזמנים לא להגיב.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אדום בלב בנשמהההה כתב:גדי למה לא פרופורצינאליות? גם שובל כתב כאן '13 עמודים על משחק אימון'. סליחה, חבר'ה, 95% מהאשכול הזה זה עדכונים בזמן אמת מה רע שזה 12 עמודים?!

וכן אחרי זה היו כמה ביקורות, כולן בטעם טוב מאוד, ועם כל הכבוד לכמה משתמשים פה, זה הפורוםם וכאן דנים, ואם למשתמשים כאלה או אחרים לא בא טוב בעין שמבקשים מאוגו לרדת קצת או שלא רוצים לראות את ברדה בקישור הם מוזמנים לא להגיב.
שוב - אני לא מתיימר לקבוע מה נכון לכתוב או מה לא לכתוב. אין לי שום זכות לעשות כך.
ולכן גם לי יש זכות לבקר (בצורה נאותה כמובן) את התגובות ולהביע את דעתי שניתנה חשיבות לא פרופורציונאלית למשחק עצמו והניתוח של המהלכים. לא טוען שאני צודק.

אני לא מסכים שזה היה רק עדכונים אבל כמובן שאין שום בעיה עם זה.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

לדעתי רוב הביקורת על הביקורת היא שפשוט לא מדברים לעניין.
לדעתי יש כמה בעיות:
א. אין לי שום טענה לאוגו, אם כבר להובאן שלא נמצא בקישור לא מעורב בהנעת הכדור אלא רק נמצא מקדימה מחכה לקבל כדורים במשבצת שהוא לא משובץ בה.
ב. אני חושב שארבייטמן חלוץ מצויין, שמתעסק אצלנו רק בשטף המשחק וכל מה שמסביב חוץ מלהיות חלוץ חוד.
ג. מליקסון עדין חושך, לא חושב שלהציב אותו מתחת לחלוץ יתן הרבה כי הוא פשוט משחק מסורבל גם כשמשחק בכנף הוא מסתרבל עם הכדור במקום שישחק על נקודות החוזק שלו, שזה מהירות וטכניקה על הקו. לדעתי, ויסלחו לי התומכים כי גם לי היה קשה להגיע למסקנה הזאת, אני חושב שהוא סובל מחוסר אינטליגנציה במשחק.
ד. יש משהו מאוד תקוע בקבוצה, והעדות לכך היא שגם וואקמה כשנכנס למשחק לא משחקים עליו נכון.
ה. ברדה לא צריך לשחק במשבצת הקשר, ולא מהסיבות שהוא פשוט לא מתמחה בזה, אלא כי הוא כבר בן 34 אוטוטו, עדיין מאוד מסוכן ליד השער אבל כשהוא משחק באמצע אין לו את הכוחות להצטרף בכל התקפה וזה לדעתי מבזבז את נקודות החוזק שלו.

סמל אישי של משתמש
g.b555

שליחה על ידי g.b555 »

talb55 כתב:לדעתי רוב הביקורת על הביקורת היא שפשוט לא מדברים לעניין.
לדעתי יש כמה בעיות:
א. אין לי שום טענה לאוגו, אם כבר להובאן שלא נמצא בקישור לא מעורב בהנעת הכדור אלא רק נמצא מקדימה מחכה לקבל כדורים במשבצת שהוא לא משובץ בה.
ב. אני חושב שארבייטמן חלוץ מצויין, שמתעסק אצלנו רק בשטף המשחק וכל מה שמסביב חוץ מלהיות חלוץ חוד.
ג. מליקסון עדין חושך, לא חושב שלהציב אותו מתחת לחלוץ יתן הרבה כי הוא פשוט משחק מסורבל גם כשמשחק בכנף הוא מסתרבל עם הכדור במקום שישחק על נקודות החוזק שלו, שזה מהירות וטכניקה על הקו. לדעתי, ויסלחו לי התומכים כי גם לי היה קשה להגיע למסקנה הזאת, אני חושב שהוא סובל מחוסר אינטליגנציה במשחק.
ד. יש משהו מאוד תקוע בקבוצה, והעדות לכך היא שגם וואקמה כשנכנס למשחק לא משחקים עליו נכון.
ה. ברדה לא צריך לשחק במשבצת הקשר, ולא מהסיבות שהוא פשוט לא מתמחה בזה, אלא כי הוא כבר בן 34 אוטוטו, עדיין מאוד מסוכן ליד השער אבל כשהוא משחק באמצע אין לו את הכוחות להצטרף בכל התקפה וזה לדעתי מבזבז את נקודות החוזק שלו.
אחד לאחד!

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

ההבדל במליקסון של אז להיום זה שפעם הוא היה עוצר כדור עם פנים לשער והיום הוא משחק הרבה עם הגב ותוקע את עצמו

שלח תגובה