רשמי: בן שהר חתם ל3 שנים במועדון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: רישמי: בן שהר סיכם ל3 שנים במועדון

שליחה על ידי ForeverRed »

אדום זקן כתב: אמרת יפה ופה בדיוק נכנסת הגרלת המשחקים בליגת העל שכולם כאן בכו עליה,שלאור הנסיבות עדיף בדיוק בגלל מה שאמרת להתחיל מול הגדולות.
עדיין מתקשה להבין את הטענה שלך.
אם אתה חושב שהקהל שלנו יקבל תוצאות תיקו או הפסדים רק בגלל שמדובר בק"ש, חיפה או ת"א אז אני חולק עליך בענק.

יהיה המון לחץ בקבוצה.
שתיים-שלוש תוצאות רעות ויהיה פה שמח.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

בסוף למרות כל הרכש והבלאגן,הנעלם הגדול ביותר הוא המאמן,קיים גבול דק מאוד בין הצלחה לכישלון והכל בידיים שלו.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מסכים מאוד עם מה שבוני אמר בחדשות הספורט.
אם הולכים על 4-3-3 חייבים להביא זר טוב לעמדת הקישור(שחקן כמו קלאודמיר, פירס).
שחקן כמו דוידוב לא מספיק טוב. האמצע שלנו כרגע לא מספיק להתמודד עם קבוצה כמו מכבי לאורך עונה שלמה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ForeverRed כתב: עדיין מתקשה להבין את הטענה שלך.
אם אתה חושב שהקהל שלנו יקבל תוצאות תיקו או הפסדים רק בגלל שמדובר בק"ש, חיפה או ת"א אז אני חולק עליך בענק.

יהיה המון לחץ בקבוצה.
שתיים-שלוש תוצאות רעות ויהיה פה שמח.
לא יקבל,אבל יידע לחיות עם תיקו מול מכבי או קש,מאשר תיקו או אפילו 1:0 קטן על הפועל עכו למשל.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

שי האדום כתב:
באסה פתחתי כמה דק אחרי .
אל תדאג יש לך עוד 70 שידורים חוסרים.

סמל אישי של משתמש
idani123
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי idani123 »

ואני שואל איפה התמונה עם אסי

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

מתאר לעצמי עכשיו את המאמן של תון יושב במשרד שלו וקורא על השחקן הזה ששיחק פעם בצ'לסי וחתם בב"ש, קורא אליו את זינו ושואל אותו מי זה? וזינו עונה לו : הם הביאו חלוץ תותח. מהיר מאוד, פיזי ועם חוש לשערים.
תודה לך אלונה!!!

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

izguy83 כתב:מתאר לעצמי עכשיו את המאמן של תון יושב במשרד שלו וקורא על השחקן הזה ששיחק פעם בצ'לסי וחתם בב"ש, קורא אליו את זינו ושואל אותו מי זה? וזינו עונה לו : הם הביאו חלוץ תותח. מהיר מאוד, פיזי ועם חוש לשערים.
תודה לך אלונה!!!
שיחק בצלסי וניקנה על ידי אספניול ב700 אלף לישט בוא לא נשכח דווקה אחרי הגול במחזור הרבעי בעונה הראשונה שלו באיספניול כמעט ולא שיחק מזכיר קצת את הרזומה של בוקרה בגיל 21 ניקנה גם בסכום יפה
מה שמעניין בבן שהר זה למה לא העריכו לו חוזה בווילים 2
7 גולים 4 בישולים ב 33 משחקים פלוס גול במשחק גביע אחד כאשר הקבוצה כולה הבקיע 46 שערים

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

בגלל שהקבוצה במצב כלכלי בעייתי ולא הייתה יכלה לעמוד בדרישות של בן.
לפי מה שהוא אמר, הם ממש רצו שהוא יישאר והציעו לו חוזה שיא מבחינתם של 200 אלף יורו.

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

ForeverRed כתב: זכותך לחשוב אחרת.
אם זה יהפוך לעניין של קבע לדעתי מדובר בהצבה חברתית יותר מאשר מקצועית.
הוא לא מתאים לשם כמעט משום בחינה.

ברדה היה ונשאר חלוץ ויש לו עוד הרבה מה לתת בעמדה הזאת. חבל שעושים לו עוול.
אני גם שאלתי את עצמי את שאלות ההצבות החברתיות האלו. לגבי ברדה אני לא כזה בטוח וזה מכמה סיבות, הראשונה שמחפשים קשר נוסף לאמצע כלומר בכר לא מרוצה ממי שקיים היום לתפקיד הקשר השלישי או לרוטציה, ברדה כבר הצהיר שהוא רוצה לשחק בתפקיד הזה ככה שאני לא בטוח שעושים לו עוול, פשוט צריך להפסיק למדוד אותו לפי כמות השערים שהוא כובש. מאמין שאם הוא לא יהיה טוב בעמדה הזאת בכר לא יתעקש, ובכל מקרה החיפושים של קשר נוסף בלי קשר לבוקרה שכנראה יחתום רומזים כנראה שהוא לא הכי מבסוט מהרעיון של ברדה במרכז

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

לקרוא את קופר היום בבוקר ולהתמוגג

הפועל תא ומכבי חיפה כבר לא בליגה של הפועל ב״ש... תענוג, מי היה מאמין.

סמל אישי של משתמש
tomer224

שליחה על ידי tomer224 »

ns75 כתב:לקרוא את קופר היום בבוקר ולהתמוגג

הפועל תא ומכבי חיפה כבר לא בליגה של הפועל ב״ש... תענוג, מי היה מאמין.
תוכל לצלם ולשלוח?

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

tomer224 כתב: תוכל לצלם ולשלוח?
העליתי תמונה של הכתבה בפוסט של הכתבה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

blueman כתב: אני גם שאלתי את עצמי את שאלות ההצבות החברתיות האלו. לגבי ברדה אני לא כזה בטוח וזה מכמה סיבות, הראשונה שמחפשים קשר נוסף לאמצע כלומר בכר לא מרוצה ממי שקיים היום לתפקיד הקשר השלישי או לרוטציה, ברדה כבר הצהיר שהוא רוצה לשחק בתפקיד הזה ככה שאני לא בטוח שעושים לו עוול, פשוט צריך להפסיק למדוד אותו לפי כמות השערים שהוא כובש. מאמין שאם הוא לא יהיה טוב בעמדה הזאת בכר לא יתעקש, ובכל מקרה החיפושים של קשר נוסף בלי קשר לבוקרה שכנראה יחתום רומזים כנראה שהוא לא הכי מבסוט מהרעיון של ברדה במרכז
בכר מחפש שחקן רוטציה ולא קשר ברמה גבוהה להרכב, כך לפחות מסתמן.
מעולם לא שפטתי את אליניב על סמך מספרים. אני פשוט לא חושב שהוא מתאים לעמדה הזאת.
זה שהוא הצהיר שהוא מוכן לזוז אחורה זה נחמד, אבל בסוף היכולת היא שקובעת ובינתיים זה לא נראה טוב.

אם לא היו שיקולים חברתיים כנראה שהיינו רואים כאן זר רציני, אחד כמו דה לוקאס שחתם בבית"ר או דרינצ'יץ שחתם בחיפה.
זה היה משלים לבכר שלישיית קשרים קלאסית במרכז וסוגר את הסגל.

אני בדעה שעם כמות השחקנים הבכירים שיושבים אצלנו על הספסל אולי עדיף להסתפק במחליף אחד כמו בוקרה ולסגור את הסגל.
השאלה אם בכר יצליח לעשות את ההתאמות עם מה שיש, כי אף שחקן בסגל לא לגמרי מתאים לעמדה שהוא מכוון אליה (אולי גורדנה).

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

ForeverRed כתב: בכר מחפש שחקן רוטציה ולא קשר ברמה גבוהה להרכב, כך לפחות מסתמן.
מעולם לא שפטתי את אליניב על סמך מספרים. אני פשוט לא חושב שהוא מתאים לעמדה הזאת.
זה שהוא הצהיר שהוא מוכן לזוז אחורה זה נחמד, אבל בסוף היכולת היא שקובעת ובינתיים זה לא נראה טוב.

אם לא היו שיקולים חברתיים כנראה שהיינו רואים כאן זר רציני, אחד כמו דה לוקאס שחתם בבית"ר או דרינצ'יץ שחתם בחיפה.
זה היה משלים לבכר שלישיית קשרים קלאסית במרכז וסוגר את הסגל.

אני בדעה שעם כמות השחקנים הבכירים שיושבים אצלנו על הספסל אולי עדיף להסתפק במחליף אחד כמו בוקרה ולסגור את הסגל.
השאלה אם בכר יצליח לעשות את ההתאמות עם מה שיש, כי אף שחקן בסגל לא לגמרי מתאים לעמדה שהוא מכוון אליה (אולי גורדנה).
לא מסכים עם הנימוקים האלו.
דבר ראשון חושבים על שחקנים כדוגמת בראון ואיביינדר, נכון שהם לא אריות הליגה אבל שנינו יודעים שהם שחקני הרכב ליגיטמיים ולא כאלו שיבואו רק כדי לשבת על הספסל, דבר שני שחקנים כמו שאמרת עולים כסף וכנראה חורגים מתקרת התקציב, העדיפו לשים את הכסף על חלוץ בין אם זה שהר או פלט ולהביא קשר שאולי פחות מוכח אבל לא בהכרח פחות טוב. עדיין לא ראינו כלום מדרינצ'יץ וכבר חצי ליגה פה רועדת ממנו, אם היו אומרים לך נביא שחקן בעל שם ב 400 אלף יורו לעמדת הקשר הנוסף לאמצע וחלוץ סביר (גבאי לצורך העיניין) או שהולכים בכל הכוח על חלוץ בעל שם (פלט,שהר) ומביאים מישהו טיפה פחות מוכח לאמצע מה אתה לוקח? אני הולך על האופציה השניה

שלח תגובה