החילופים החברתיים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: החילופים החברתיים

שליחה על ידי שיש »

matanred כתב:מה אתם רוצים מראדי הבנאדם קורע תתחת בעבודה אפורה בשביל כל הקישור דופק ספרינטים הלוך חזור. כששיחק יותר קדימה מול תון ראינו שגם בעמדה הזאת יש לו מה לתת
במשחקים האחרונים הוא פחות מבריק ומאבד הרבה. נקווה שיתאפס מהר

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

שיש כתב:
אולי בכר צריך כבר להחליט מי החלוץ שלו ולתת לו ביטחון
על פניו זה נראה שבן שהר צריך לקבל את הקרדיט, אבל כנראה שבאימונים רואים דברים אחרים.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ForeverRed כתב: נראה כמו שחקן נוער.
מעדיף לעצור כאן ולשמור לעצמי את מה שאני חושב על ההופעות שלו.

ניתן לו זמן להשתפר.
כתבתי בפייס את מה שאני חושב על ראדי וקראו לי אוהד הצלחות וחילוש אז עזוב עדיף שתחכה קצת אולי עד מחזור 10 הוא יחזור לעצמו.
אבל לדעתי ראדי גמר את הסוס זה לא אותו שחקן שנלחמנו עליו מול מכבי תל אביב ב2012...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

דר אדום בנשמה כתב:כתבתי בפייס את מה שאני חושב על ראדי וקראו לי אוהד הצלחות וחילוש אז עזוב עדיף שתחכה קצת אולי עד מחזור 10 הוא יחזור לעצמו.
אבל לדעתי ראדי גמר את הסוס זה לא אותו שחקן שנלחמנו עליו מול מכבי תל אביב ב2012...
שחרר
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אני יודע שיש כאן כל מיני בני 18-19 שמנהיגים את האופוזיציה בעניין הילדים מהנוער ואני מאוד הולך להרגיז אותם, אבל...

לא רוצה ילדים באר שבעיים על הדשא, אם אפשר היה לקפל יחד עם הצנומים מהנוער(דחיל ראבק, מה אוכלים אחרת ב-03??) גם את הבאר שבעיים הותיקים, לא היה בי כעס.

אתה רואה ילד שעולה מהנוער, לא מאשים אותו בהפסד בשום צורה, אבל גם אין ממנו שום ערך מוסף, אפילו לא אוכל את הדשא.

הראשון עם פאולים של פאניקה, צהוב אחרי דקה ואף פעולה חיובית.(אבל דר פותח איתו נגד קש, זה הטויטי החדש שלו)
השני, נראה כמו בן 11, דווקא עשה פעולה-שתיים נחמדות, אבל ראבק..קיבלת כדור יפה ברחבה, לך תקנה את עולמך, תהיה חוצפן..במקום זה דריבל מטומטם ואיבוד כדור.

לא גדל כאן כלום, "מוכשרים", " נבחרת הנוער"...בתחת שלי, יאללה לאשקלון

סמל אישי של משתמש
משתמש חדש

שליחה על ידי משתמש חדש »

הרוטציה הזאת עוד תייצר סיפורי סינדרלה העונה,החילופים אתמול היו חסרי תכלית ואף מזלזלים (ראדי בלם ?)
ישנו חשש שניהול הסגל הנוכחי יהיה דומה לניהול קואליציית ה-61 ,יותר ריצוי פחות מיצוי.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

משתמש חדש כתב:יותר ריצוי פחות מיצוי.
וואלה, משפט יפה :)

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

משתמש חדש כתב:הרוטציה הזאת עוד תייצר סיפורי סינדרלה העונה,החילופים אתמול היו חסרי תכלית ואף מזלזלים (ראדי בלם ?)
ישנו חשש שניהול הסגל הנוכחי יהיה דומה לניהול קואליציית ה-61 ,יותר ריצוי פחות מיצוי.
את מי היית מכניס להיות בלם אחרי שטהה נפצע?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

yakar כתב:
את מי היית מכניס להיות בלם אחרי שטהה נפצע?
היה את עמית ביטון על נספסל...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אם אני אלונה את בכר, אני מזעזע את הסגל היום בבוקר, יהיה המחיר אשר יהיה.
אם כבר זעזועים, אז אפשר לחסוך את אלו של ינואר ולחתוך כבר עכשיו.

הגנתי על שלומי שנה שלמה, טענתי שהוא בסהכ צריך לקבל את הכדור בבלטה, שהוא לא מחמיץ, שהוא עשה מספרים יפים והכל נכון.
אבל שלומי מסמל את מה שאני שונא בהפועל באר שבעצשל עידן פוסט אלישע וטרום בכר.
סטטיות, עייפות, כדורגל ישן, עומד, רדום.

אין לי כוונה להתסיס, אני אוהב את הקבוצה ותמיד אופטימי, אבל אם זה תלוי בי, שלומי out, טוטו/פלט/זר אחר in.
ויפה שעה אחת קודם

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

Totti כתב:אם אני אלונה את בכר, אני מזעזע את הסגל היום בבוקר, יהיה המחיר אשר יהיה.

הגנתי על שלומי שנה שלמה, טענתי שהוא בסהכ צריך לקבל את הכדור בבלטה, שהוא לא מחמיץ, שהוא עשה מספרים יפים והכל נכון.

אין לי כוונה להתסיס, אני אוהב את הקבוצה ותמיד אופטימי, אבל אם זה תלוי בי, שלומי out, טוטו/פלט/זר אחר in.
ויפה שעה אחת קודם
אתה מדבר עכשיו בעצבנות של אתמול ולא בהיגיון. עם כל הכבוד לשלומי אני חושב שהוא מבין את זה שכמות הדקות שהוא הולך לקבל השנה היא נמוכה. אם מסתכלים על משחק נתון שבו יש 3 חילופים ועל ספסל שמורכב בקונסטלציה מסוימת מברדה,ארבייטמן,טוני,גורדנה ונניח עוד שחקן הגנה, אני לא רואה את ארבייטמן נכנס לפני טוני\ברדה\גורדנה. ולכן אם תביא חלוץ אחר במקומו זה אומר לא רק לוותר על שלומי (כי אז אין מצב שיקבל דקותת בכלל) אלא אומר שאתה דוחק עוד שחקן למקום ששלומי נמצא בו עכשיו כלומר לא לקבל דקות בכלל. את מי אתה מעביר למקום הזה?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

blueman כתב: אתה מדבר עכשיו בעצבנות של אתמול ולא בהיגיון. עם כל הכבוד לשלומי אני חושב שהוא מבין את זה שכמות הדקות שהוא הולך לקבל השנה היא נמוכה. אם מסתכלים על משחק נתון שבו יש 3 חילופים ועל ספסל שמורכב בקונסטלציה מסוימת מברדה,ארבייטמן,טוני,גורדנה ונניח עוד שחקן הגנה, אני לא רואה את ארבייטמן נכנס לפני טוני\ברדה\גורדנה. ולכן אם תביא חלוץ אחר במקומו זה אומר לא רק לוותר על שלומי (כי אז אין מצב שיקבל דקותת בכלל) אלא אומר שאתה דוחק עוד שחקן למקום ששלומי נמצא בו עכשיו כלומר לא לקבל דקות בכלל. את מי אתה מעביר למקום הזה?
אליניב.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Totti כתב:אם אני אלונה את בכר, אני מזעזע את הסגל היום בבוקר, יהיה המחיר אשר יהיה.

ויפה שעה אחת קודם
ממש מוזר מה שעובר עליך...
לחתוך,לשבור,להרוס,לערוף.
מה קורה גבר? העונה עוד לא התחילה כן?
זאת הגדולה שיש לך סגל כזה גדול,לא צריך להתעצבן,לא טוב? "שב על הספסל",יש מספיק אןפציות.
אני גם לא רואה את שלומי מקבל יותר מדי דקות מעכשיו.
אתם חייבים להתחיל להירגע,ככה לא נגיע לשום מקום,זה היה ברור כשמש שהקבוצה ייקח לה זמן עד שתתחבר.
ובינתייים רואים שיש דרך ואפילו טובה,רק צריך להתחיל להכניס את הדבר העגול לרשת.
לגבי חילופים חברתיים או לא,זה קשקוש.
בכר לאור הסגל שיש לו חייב כל הזמן לבדוק אופציות כדי להגיע לתחילת העונה כמה שיותר מוכן בראש לגבי ההרכב שהוא רוצה לשחק איתו בליגה,אני בטוח שאם היו קוראים לו בן שמעון לא הייתם מדברים על חילופים חברתיים.
הנה הצליחה התקשורת לעבוד גם עליכם.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אדום זקן כתב: ממש מוזר מה שעובר עליך...
לחתוך,לשבור,להרוס,לערוף.
מה קורה גבר? העונה עוד לא התחילה כן?
זאת הגדולה שיש לך סגל כזה גדול,לא צריך להתעצבן,לא טוב? "שב על הספסל",יש מספיק אןפציות.
אני גם לא רואה את שלומי מקבל יותר מדי דקות מעכשיו.
אתם חייבים להתחיל להירגע,ככה לא נגיע לשום מקום,זה היה ברור כשמש שהקבוצה ייקח לה זמן עד שתתחבר.
ובינתייים רואים שיש דרך ואפילו טובה,רק צריך להתחיל להכניס את הדבר העגול לרשת.
לגבי חילופים חברתיים או לא,זה קשקוש.
בכר לאור הסגל שיש לו חייב כל הזמן לבדוק אופציות כדי להגיע לתחילת העונה כמה שיותר מוכן בראש לגבי ההרכב שהוא רוצה לשחק איתו בליגה,אני בטוח שאם היו קוראים לו בן שמעון לא הייתם מדברים על חילופים חברתיים.
הנה הצליחה התקשורת לעבוד גם עליכם.
לא מוזר.
אני מצפה מסגל כל כך נוצץ לעליונות מוחלטת, לנצחונות ברורים.

עד עכשיו נכשלנו במבחן הראשון- אירופה. ואל תתחילו עם ההנחות עכשיו לסגל " החדש".
לא הרשמנו בלשון המעטה בגביע הטוטו ובראשון מתחילה הליגה ואני לא מאמין בקסמים.

התאכזבתי אתמול מאוד, ציפיתי לחזרה גנרלית אמיתית. הרכב חזק, חילופים שמשקפים את המשחק בליגה. להכנס לקצב נצחונות והבקעות כמו שקבוצה שרצה לאליפות(לא מתמודדת, לא פייט, לא כאילו, רצה!!) אמורה לשחק.

התאכזבתי. ראיתי שחקנים לא ממושמעים טקטית. הנעת כדור רעה, מרחקים גדולים מאוד בין הגנה להתקפה. אנמיות בהגנה.

מה אגיד לך? מהקבוצות של אלישע באתי עם מינימום ציפיות וההאכזבות היו בהתאם, מינוריות.
מזו של ברק אני מגיע רעב מאוד וחדור אמונה,

תפנימו טוב,
הפועל באר שבע מודל 2015/16 חייבת להאבק על התואר, להיות שם עד הסוף וכל דבר פרט לכך הוא כישלון. כרגע זה לא מניח את הדעת.
ורק לשם הסמנטיקה, מקום שני בפער 8 נקודות זה לא מאבק

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

הקבוצה משחקת ביחד חודש אחי, חודש.
הכל בסדר, לוקח קצת זמן לקבוצות חדשות להתחבר.

שלח תגובה