את ראש העיר העליה לא מעניינת

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
sumsum

את ראש העיר העליה לא מעניינת

שליחה על ידי sumsum »

הודיע שכנראה לא יגיע למשחק, יש כאלה אומרים ש'יחרים' את המשחק
לא ממש מעניינת אותו לא הקבוצה ולא העליה זה לא באג'נדה שלו אבל עד כדי 'להחרים את המשחק'? מישהו פה יצאה דעתו לטייל ולא שבה אליו?.
https://sports.walla.co.il/?w=/157/1473486" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
ניב

Re: את ראש העיר העליה לא מעניינת

שליחה על ידי ניב »

נראה לי מופרך כל הסיפור וזה המצאה של וואלה.
איזה גורמים במועדון מתלוננים על זה שראש העיר לא בא? לא ברור לי.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

זה ממש התעסקות בשטויות, ואם הוא בכלל לא אוהב כדורגל, אז הוא צריך לבוא בשביל "להיראות"?

אני מעדיף את הפוליטיקאים שמתעסקים במעשים ולא בהופעות ציבוריות.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

שמע, אף מקור אינו מספיק טוב בשבילך:) אני מעביר אליך את הזכות להביא את הידיעות הבאות
אגב גם בוואן ONE דיברו על זה שראש העיר לא מתכוון להגיע , אני אומר, אל תגיע, בסוף אלו האוהדים שאתה מתעלם מהם יתנו לך שפיץ מהכסא שבו אתה יושב,כי את הים התיכון לא תביא לנו לב"ש, יש את הפועל ולה אתה שם רגל,
אגב למי ששכח היה זה רוביק דנילוביץ' שניסה לטרפד את העברתה הקבוצה לידי אלונה וכמדומני הצביע נגד העזרה של העיריה בהעברת הזכויות לאלונה
אז שלא תשכחו מי מנסה לשים מקלות בגלגלי הקבוצה

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

yedidel כתב:זה ממש התעסקות בשטויות, ואם הוא בכלל לא אוהב כדורגל, אז הוא צריך לבוא בשביל "להיראות"?

אני מעדיף את הפוליטיקאים שמתעסקים במעשים ולא בהופעות ציבוריות.
מסכים ב100%.
למרות שהבנתי שהוא בכלל היה כדורגלן בגיל 19, אז נראה לי דווקא שכדורגל כן מעניין אותו, אבל זה לא משנה..

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

sumsum כתב:שמע, אף מקור אינו מספיק טוב בשבילך:) אני מעביר אליך את הזכות להביא את הידיעות הבאות
אגב גם בוואן ONE דיברו על זה שראש העיר לא מתכוון להגיע , אני אומר, אל תגיע, בסוף אלו האוהדים שאתה מתעלם מהם יתנו לך שפיץ מהכסא שבו אתה יושב,כי את הים התיכון לא תביא לנו לב"ש, יש את הפועל ולה אתה שם רגל,
אגב למי ששכח היה זה רוביק דנילוביץ' שניסה לטרפד את העברתה הקבוצה לידי אלונה וכמדומני הצביע נגד העזרה של העיריה בהעברת הזכויות לאלונה
דווקא אני מעריך את וואלה בדרך כלל אבל הפעם נראה לי סתם מתעסקים בקקה.

אגב, משהו מצחיק, שהזכיר לי את מה שכתבת.
היום קראתי בידיעות אחרונות שארקדי גיאדמק רוצה לנקום באוהדי בית"ר ורוצה להשאיר להם את הקבוצה בלי כסף ולברוח, לטענתו זו תיהיה הנקמה המתוקה שלו אחריי שלא בחרו בו לראש עיירת ירושלים . :lol: :lol:
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

אתה לא לחינם מעריך את וואללה כי גם בוואן פורסם שאת ראש העיר החגיגה הכי גדולה בתחום עיסוקו לא מעניינת, פשוט כך, הוא היה שמח אם היינו נעלמים או חשיבותנו הייתה פוחתת, עיין ערך מהלכיו בקיץ הרכישה של הקבוצה בידי אלונה, עשה כל מה שיכל על מנת לטרפד את המכירה
אז אני לא מופתע ממנו עכשיו
שייקח דוגמה מניר ברקת שמחפש רוכש לבית"ר ולא מתעלם מכמות האוהדים העצומה של הקבוצה הבכירה של עירו, זו שמפרסמת את העיר הזו בכל הארץ
אבל המרחק גדול בין ניר ברקת לבין דנילוביץ'
גם במעשים וכנראה גם באישיות

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

sumsum כתב:שמע, אף מקור אינו מספיק טוב בשבילך:) אני מעביר אליך את הזכות להביא את הידיעות הבאות
כאחד שהיה בפגישה שקיימנו האוהדים איתו וגם באותה ההצבעה הגורלית במועצת העיר - זכור לי שהוא אמנם הצביע בעד אבל הערים לא מעט קשיים לפני שעשה כן.
אגב לא מן הנמנע שאם באותה ישיבה לא היינו אנחנו האוהדים מגיעים ומשמיעים את קולנו - היו רוב חברי המועצה דוחים את ההצעה ההיא. אבל אנחנו כן הופענו ועשינו רעש וחברי מועצת העיר בזה אחר זה רצו לנשוא חן בעינינו וכל אחד מהם התפייט כיד הצביעות הטובה עליו ב"כמה שחשוב לעזור להפועל ב"ש" (הגדיל לעשות אנדריי אוזן שהגיע עם חולצה ממוסגרת של הפועל ב"ש).

לצערנו ראש העיר שלנו כיום מעט אנטיפאט בכל מה שקשור לספורט המקצועני - וכמו שהוא לא טרח לעזור ולו במאומה לכדורסל - ככה אל תצפו ממנו לכלום בעינייני הכדורגל. רק חבל שהוא ועוד כמה אנטיפאטים כמוהו לא מבינים שלכדורגל באים גם אנשים לא פחות אינטילגנטים ומשכילים מאלו שמגיעים להצגות או לסימפונייטה ושהכדורגל והמקום שבו הכדורגל משוחק מייצג את העיר הזאת הרבה יותר ממרכז הצעירים ומהיכל אומנויות הבמה.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

לא מבין מה העניין להתעסק בזה. כן בא, לא בא, מה זה משנה? כל ראשי הערים חייבים לאהוב כדורגל? אז נכון, לא מדובר בראש עיריית עכו או ראש עיריית רעננה שממילא הקבוצה שלהם עלובה ולא מייצגת אפילו 20,000 אוהדים. אצלנו הסיפור מעט יותר רגיש:

מה, הייתכן שרוביק דנילוביץ' שנבחר לראשות העירייה רק לפני מספר חודשים לא יגיע למשחק העלייה של קבוצת עירו?

הפועל ב"ש היא קבוצה שמושכת בכותרות. די להזכיר את כמות המשחקים ששודרנו העונה בימי ו' בערוץ הספורט. ועכשיו, בליגץ העל, הקבוצה תמשוך תשומת לב נוספת. וזו הסיבה שכתבי וואלה מתעסקים בחארטות הנ"ל.

כי הרי אם היה מדובר בראש עיריית עכו או רעננה, מישהו באמת היה נכנס ללינק הכתבה? כל חובבי הספורט היו מדפדפים הלאה.

אבל בגלל שמדובר בהפועל באר שבע שזו קבוצה הידועה בסדר הגודל שלה, יהיה מעניין לדעת מדוע ראש העיר לא מגיע.

תתעודדו. זה רק מראה מה השם "הפועל באר שבע" עושה בתודעת הכדורגל הישראלי. גם לאחר 4 שנים בליגה השנייה, לא נשכחנו.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

לא מדובר על אם הוא חובב ספורט או לאו,
ראשית הוא היה קפטן הנוער בזמנו בקבוצה,
שנית הזמינו אותי ראשי המועדון לכבד את המאורע, שמסעיר עיר בת כמעט 200 אלף תושבים, והדגש הוא על מסעיר!
יש בזה מין התרסה בעצם התירוץ 'סיבות אישיות', כלפי הקבוצה, בעליה, וכמובן אוהדיה, שזה מצטרף לאין ספור מהלכים די מוזרים שלו נגד הקבוצה ובעליה, כגון אותה מהלך מכירה שאליו התנגד, הודעה על ביטול פרוייקט האצטדיון, הערמת קשיים בנושא תקצוב הקבוצה מצד העירייה ועוד ועוד
כך שזה האישיו, ולא הסיפור אם הוא יגיע או לאו, הוא לא מענין, ואני מקווה שאם הוא ימשיך בדרך התנהגותו זו, יתחשבן עמו הציבור בבחירות הבאות ויראה לו שקהל הקבוצה הוא בעל השפעה בעיר ולא יתן שיפגעו בקבוצה.

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

sumsum כתב:לא מדובר על אם הוא חובב ספורט או לאו,
ראשית הוא היה קפטן הנוער בזמנו בקבוצה,
שנית הזמינו אותי ראשי המועדון לכבד את המאורע, שמסעיר עיר בת כמעט 200 אלף תושבים, והדגש הוא על מסעיר!
יש בזה מין התרסה בעצם התירוץ 'סיבות אישיות', כלפי הקבוצה, בעליה, וכמובן אוהדיה, שזה מצטרף לאין ספור מהלכים די מוזרים שלו נגד הקבוצה ובעליה, כגון אותה מהלך מכירה שאליו התנגד, הודעה על ביטול פרוייקט האצטדיון, הערמת קשיים בנושא תקצוב הקבוצה מצד העירייה ועוד ועוד
כך שזה האישיו, ולא הסיפור אם הוא יגיע או לאו, הוא לא מענין, ואני מקווה שאם הוא ימשיך בדרך התנהגותו זו, יתחשבן עמו הציבור בבחירות הבאות ויראה לו שקהל הקבוצה הוא בעל השפעה בעיר ולא יתן שיפגעו בקבוצה.

יש משהו במה שאתה אומר. אני לא רוצה להיכנס לענייני פוליטיקה אבל תגיד לי - טרנר היה בא? שאתה אומר "מסעיר" למה אתה בדיוק מתכוון? הלו, לראש עיר יש דברים טיפה יותר חשובים על הראש מעליית קבוצת כדורגל לליגה בכירה יותר. נכון, זה כולם 2-3 שעות והוא יכול להשקיע ולהגיע אבל אין צורך לערוף את ראשו אם הוא מחליט שלא.

אין כאן שום התרסה.

אולי הוא אוהב את מכנס הבוקסר שלו, ואת קונכיית הגרעינים שלו מול הטלוויזיה בבית... :ליצן: :ליצן:

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

אם הוא לא יבוא זה גועל נפש

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

טרנר הגיע לכל משחקי העליה והיו לא מעטים כאלה גם בשנים שנכשלנו די להזכר במשחק העליה בנתניה שהוא נלחם בפיירברג בריצתו לקהל ועידודו והרמת המוראל, טרנר היה מגיע כמעט לכל משחק בית בתקופת ז'ינו ואף, נצפה ברעננה במשחק האחרון שם
אז כן, אני מצפה מראש עיר שספינת הדגל שלו מגשימה מטרה להיות שם ולא למכור ססמאות ריקות מתוכן

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

את ראש העיר העליה לא מעניינת-ראש העיר לא מעניין את העולים!
(למרות שאי אפשר לדעת את הסיבה, אולי באמת יש לו התחייבות שהוא לא יכול לפספס. כל מה שאני אומר זה לא לקטול לפני שיודעים את הסיבה האמיתית)

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

ראש עיר של הזין שלי ..!!!!
טרנר גם למשחקי הכדורסל היה מגיע במעמדים כאלה
בושה לעיר שלנו שיש לנו ראש עיר כזה
הומו מסריח !
זה שי !
תמונה

שלח תגובה