אין עשן בלי אש

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
taltal

Re: אין עשן בלי אש

שליחה על ידי taltal »

בוזגלו יהיה חייב לסגור מעגל עם מכבי בשלב כזה או אחר.
הוא הגיע למכבי בזמן הלא נכון.
לכו תדעו אולי יעקב בוזגלו עושה תרגיל לבכר שלא יוריד את מאור לספסל?

אנשים לקחו את זה יותר מידי קשה. בוזגלו עדין לא סמל של הפועל באר שבע. כרגע זה מתאים לשני הצדדים ואף אחד לא אמר שבעתיד זה גם יתאים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

התחרפנתם לגמרי.
יש כאן כמה אנשים שמכורים לדרמה. חבל שזה על חשבון הקבוצה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

רק תסבירו לי איך בסוף הסוכן שלו נימני יוצא נקי מכל העניין.
תאמינו לי זה כמו טפלון,שום דבר לא נדבק בו.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

מה אומרת הנבלה בתוכנית שלה?

סמל אישי של משתמש
azb852

שליחה על ידי azb852 »

כנסו לאופריע מדברים על בוזגלו

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Totti כתב: לא מוגזם.
אם הוא ומכבי ניהלו שיחות ערב משחק עונה זה ממש לא מוגזם.

שאלה, אם זה היה טאהה, גם היית קונס בלבד? או שיש דרג ויש זרג
בהחלט יש דרג ויש זרג.
אפילו ביונייטד הגדולה יש הבדל אם רונאלדו/רוני/דה חאה מבקש העברה לבין אם אוונס/פיל נוויל/קלברלי מבקש העברה.
אם זה שחקן מוביל אצלך בקבוצה כמו השלושה שציינתי, אז לא נפגעים, לא עושים משחקי כבוד, לא חושבים על האגו, אלא מנסים להבין מה הבעיה, מנסים להתגבר עליה, ועושים הכל כדי לשכנע את השחקן שההחלטה הטובה ביותר היא להישאר במועדון.
במקרה של רונאלדו אפילו פרגוסון הגדול ביקש ממנו שיתן לקבוצה עוד עונה לפני שיעזוב לריאל.
בניגוד לשלושה הראשונים, שיונייטד התנהלה מולם בעדינות, בהבנה, בלי משחקי אגו וכבוד, השלושה האחרונים יום אחרי הבקשה קיבלו שחרור מיונייטד בהתנהלות של רוצים לעזוב? הנה הדלת.
כמובן שבסופו של יום, אין שחקן שגדול מהמועדון, גם לא רונאלדו, ולכן אם שחקן רוצה לעזוב, אי אפשר להחזיק אותו בכוח.

בכל מקרה, אני לא בטוח שזה המקרה של בוזגלו.
יתכן שאם אלונה הייתה מסכימה להצעה שהונחה על השולחן בוזגלו היה מסכים לעזוב והולך למכבי.
אבל זה לא המקרה. אלונה עוד בנקודת הפתיחה מסרה שהוא לא למכירה וכאן זה נגמר.
כל עוד בוזגלו לא הגיש הצעה רשמית לעזוב, לא מחרים את האימונים, אז מבחינתי הכל בסדר ואין צורך להעניש או להשעות.

בוזגלו הוא כבר לא ילד. הוא בן אדם בוגר עם משפחה וילדים. אבא שלו יכול לעשות ולהגיד מה שהוא רוצה, כל עוד הדברים לא יוצאים ממאור אז לי אין בעיה.
כמובן שאם יתגלה שמאור היה זה שיזם את הפניה למכבי (לבד או דרך אביו) או התחיל משא ומתן איתם אני אתאכזב מאוד, אבל כמו עם רונאלדו זה לא יגרום לי לרצות שהוא יושעה או ימצא עצמו ביציע, כי אנחנו צריכים אותו מקצועית, מקסימום יגרום לסטטוס שלו להשתנות משחקן אהוב לשכיר חרב.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

כמו שאני רואה את הדברים:

1.מכבי פנתה לבאר שבע ערב המשחק עם הצעה על בוזגלו מתוך ידיעה שאלונה תסרב ומתוך ידיעה שההצעה תוציא את בוזי מאיזון ופיצוץ הסיפור יוצא את אוהדי באר שבע מאיזון.

2.מאור בוזגלו הוא לא אייסמן כמו זהבי, הוא שחקן נהדר אבל יש לו נפש עדינה וקל מאוד להוציא אותו מאיזון.כשאנחנו וכל הליגה מקללים את זהבי הוא עונה לנו בפיו פיו. כשמקללים את בוזי הוא לרוב מאבד את זה, וזה בדיוק מה שמכבי עשתה. הוציאה אותו מאיזון והכניסה את כל המערכת אצלנו לסחרור, ועל ריק.

3.אלונה סירבה להצעה.

4.אלונה הכחישה את הפנייה.

5.יעקוב בוזגלו לא טיפש, הוא יודע שכולם יחשבו באופן אוטומטי שמאור הוא זה שיזם את פרסום הידיעה והחליט להוציא הודעה שבאמת נעשתה פנייה לגביי מאור.

ווין ווין סיטואיישן מבחינתו,

בתסריט האופימי מבחינתו - אוהדי באר שבע דורשים את ראשו של בוזי, אלונה שידועה באנושיות שלה מבינה שהתנאים לעסקה שכזו מבשילים כי מאור לא מציג יכולת טובה והקהל סימן אותו והעסקה יוצאת לפועל.

בתסריט הריאלי מבחינתו - מאור נכנס בסוף העונה לשנת חוזה וכשברקע דיבורים אמיתיים ממכבי זו הזדמנות נהדרת לשדרג את החוזה, מה שמגיע לו לדעתי.

מי המרוויח העיקרי מכל הפרשה? ההולנדי.
ולכם אני ממליץ לקרוא קצת בין השורות.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

עבר, נגמר, יש רעננה אז להוציא את הראש מהעיסוקים בג׳ורדי ודיר החזירים שלו ולהתעסק בנו. לטעמי אפשר לנעול מנהלים

סמל אישי של משתמש
אוהד בגולה
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי אוהד בגולה »

נניח שמכבי פנו.
אז מכבי פנו.

ואו, מכבי פנו.
איזה דרמה, בחייכם.

שלח תגובה